Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βουλιαγμένης 102& Ερμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Elli 102
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 893
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.295
Κριτικές
19
Like
9.259
Πόντοι
9.095
οοοοοοοοοοοοοτιναναι !!
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
αγαπητη κυρια
περιμενα μια ισια και οχι πολιτικαντικη απαντηση στο ερωτημα μου.
ισως να μην εγινα κατανοητος.
δεν ασχοληθηκα με την αμοιβη .
απλα ερωτησα , εντελως απλα.
"δεν πρεπει να συμβαδιζει η αμοιβη με την παρουσια του κοριτσιου κατ αρχην και στην συνεχεια με το παρεχομενο service ?????""

παγκοσμιως πιστευω αυτο ισχυει !!!!!
αναφερθηκα στα στανταρτ και τις πρυποθεσεις που τηρει η επιχειρηση διοτι σε συνδιασμο και με τις αμοιβες πρεπει το προσφερομενο επιπεδο να ειναι υψηλο.

και αφου ειναι υψηλο και επιμενετε να μην απαντατε επι της ουσιας προκειται "περι γουστου προσωπικου " οταν αντικρυζεις μια κοπελια που της λειπουν δοντια ?????

Εδω, όπως και παραπάνω με τον ISC- κάτι πως το λενε το παιδί βλέπουμε μιακλασικη περίπτωση στημένου ποστ το οποίο και σαφώς το αντιλαμβανόμαστε. Ο ανταγωνσιμός για το 60αρι του μισαωρυ ειναι μεγαλός. Και τα μαγαζιαμ ΠΟΛΛΑ.

Ας τα δούμε τα πράγματα ένα ένα.

Είναι ακριβό το μαγαζί? ΟΧΙ. Χρεώνει ακριβώς όσο τα άλλα  για 30 λεπτά (60€) και 80€ για 45 λεπτά. Αρα περι τιμολογιακής πολιτικής του συναδέλφου, παπαριες.

Ο χώρος πως είναι? Απάντηση: O ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ στην Αθήνα. Τους βόλεψε και η διαμόρφωση - πρωην γραφεία- αλλά πέσαν λεφτά και ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ.

Κοπέλες??? Το μιξ των κοριτσιών έιναι ΠΑΝΩ από τον μέσο όρο της αγοράς. Και έχω παει στα περισσοτερα. Πολλα χρονια τωρα.

Έχει μειωνεκτηματα το μαγαζι? ΣΑΦΩΣ. Οχι ομως αυτα που λενε οι αυνανιες παραπανω.

Ποιο είναι αυτό? Τα κορίτσια του μαγαζιου προσφέρουν ΔΙΕΠΕΡΑΙΩΤΙΚΕΣ Υπηρεσίες. Χαμόγελο και ευγενεια οκ. Αλλα ΟΧΙ γλωσσοφιλα, ΟΧΙ ακάποτη πίπα, ΟΧΙ το ένα ΟΧΙ το άλλο. Το καλύτερο βεβαια που ακουσα ηταν να βάλω το μισο πέος εντός του κόλπου  :2funny: (sic) μια και αυτο βόλευε την συγκεκριμένη θεραπενιδα. Μη μιλήσουμε για εναλλαγές στασεων. ΓΕΛΕΊΑ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ.

Αυτό είναι το πρόβλημα του μαγαζιού. Σε αυτα του κεντρου ή και του ''αριστου'' τα κοριτσια στιβουν τον ππελάτη στο γαμησι. Εδω, μονο γαντια δεν φορανε οταν το πιανουνε. Αν δεν βελτιωθουν εκει, παπαλα. Αλλά όχι σε αυτα που λενε οι εγκαθετοι παπαρες παραπάνω.

Αντε, γιατι τραβηξε πολυ η μαλακια με την παραπληροφοριση.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
πάντως κάποια απο τα κορίτσια σε άλλα μαγαζιά που δουλεύανε παλαιότερα κάνανε τα πάντα όλα και τώρα το παίζουν παρθένες...?
σαν μια βιζιτου που την έπαιρνα φουλ πρόγραμμα 120 με κώλο και ακα... και όταν την πέτυχα στο μασατζιδικο ήθελε να πάρει τα ίδια για μισάωρο...
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.839
Κριτικές
19
Like
3.006
Πόντοι
7.195
Εδω, όπως και παραπάνω με τον ISC- κάτι πως το λενε το παιδί βλέπουμε μιακλασικη περίπτωση στημένου ποστ το οποίο και σαφώς το αντιλαμβανόμαστε. Ο ανταγωνσιμός για το 60αρι του μισαωρυ ειναι μεγαλός. Και τα μαγαζιαμ ΠΟΛΛΑ.

Ας τα δούμε τα πράγματα ένα ένα.

Είναι ακριβό το μαγαζί? ΟΧΙ. Χρεώνει ακριβώς όσο τα άλλα  για 30 λεπτά (60€) και 80€ για 45 λεπτά. Αρα περι τιμολογιακής πολιτικής του συναδέλφου, παπαριες.

Ο χώρος πως είναι? Απάντηση: O ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ στην Αθήνα. Τους βόλεψε και η διαμόρφωση - πρωην γραφεία- αλλά πέσαν λεφτά και ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ.

Κοπέλες??? Το μιξ των κοριτσιών έιναι ΠΑΝΩ από τον μέσο όρο της αγοράς. Και έχω παει στα περισσοτερα. Πολλα χρονια τωρα.

Έχει μειωνεκτηματα το μαγαζι? ΣΑΦΩΣ. Οχι ομως αυτα που λενε οι αυνανιες παραπανω.

Ποιο είναι αυτό? Τα κορίτσια του μαγαζιου προσφέρουν ΔΙΕΠΕΡΑΙΩΤΙΚΕΣ Υπηρεσίες. Χαμόγελο και ευγενεια οκ. Αλλα ΟΧΙ γλωσσοφιλα, ΟΧΙ ακάποτη πίπα, ΟΧΙ το ένα ΟΧΙ το άλλο. Το καλύτερο βεβαια που ακουσα ηταν να βάλω το μισο πέος εντός του κόλπου  :2funny: (sic) μια και αυτο βόλευε την συγκεκριμένη θεραπενιδα. Μη μιλήσουμε για εναλλαγές στασεων. ΓΕΛΕΊΑ ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ.

Αυτό είναι το πρόβλημα του μαγαζιού. Σε αυτα του κεντρου ή και του ''αριστου'' τα κοριτσια στιβουν τον ππελάτη στο γαμησι. Εδω, μονο γαντια δεν φορανε οταν το πιανουνε. Αν δεν βελτιωθουν εκει, παπαλα. Αλλά όχι σε αυτα που λενε οι εγκαθετοι παπαρες παραπάνω.

Αντε, γιατι τραβηξε πολυ η μαλακια με την παραπληροφοριση.

τωρα το ποιος ειναι "Ο ΠΑΠΑΡΑΣ" φαινεται πεντακαθαρα απο τα γραφομενα σου.
και ξερεις γιατι ????
διοτι στα δυο ποστ τα δικα μου προς την κυρια ΕΛΛΗ οι παπαριες που αναφερεις δεν υπαρχουν !!!!!
αξονας συζητησης δευτερος !!!!!!!
σε προκαλώ γελοιε να γραψεις σε ποια μαγαζια ειμαι πελατης , και το γνωριζεις , και να αποδειξεις απλα οτι ειμαι προμοταρας οπως με αποκαλεις....

αντε και πολυ αξια σου δωσαμε ανωμαλε...
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
τωρα το ποιος ειναι "Ο ΠΑΠΑΡΑΣ" φαινεται πεντακαθαρα απο τα γραφομενα σου.
και ξερεις γιατι ????
διοτι στα δυο ποστ τα δικα μου προς την κυρια ΕΛΛΗ οι παπαριες που αναφερεις δεν υπαρχουν !!!!!
αξονας συζητησης δευτερος !!!!!!!
σε προκαλώ γελοιε να γραψεις σε ποια μαγαζια ειμαι πελατης , και το γνωριζεις , και να αποδειξεις απλα οτι ειμαι προμοταρας οπως με αποκαλεις....

αντε και πολυ αξια σου δωσαμε ανωμαλε...

μπαγλαμα, αυτα με τους ομοιους σου. στα αρχιδια μου ποιος εισαι και τι κανεις. εγω διαβασα ηλθιωτητες και απαντησα.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.839
Κριτικές
19
Like
3.006
Πόντοι
7.195
μπαγλαμα, αυτα με τους ομοιους σου. στα αρχιδια μου ποιος εισαι και τι κανεις. εγω διαβασα ηλθιωτητες και απαντησα.
εχεις δικιο που με αποκαλεις ηλιθιο.
βλεπω εχω μπλεξει με αλλον ΒΛΑΚΑ του σαιτ.
ετσι ομως ειναι "οποιος ανακατευεται με τα ΠΙΤΟΥΡΑ .....".
οσο για τα "αρχιδια σου" , διαθετεις διοτι συνηθως οι κομπλεξικοι που "ψαχνουν" να την βρουν την ιδια αντιδραση με σενα εχουν.....
αν θελεις να σου γραψω και ονοματα εδω μεσα...
συμφωνεις ΒΛΑΚΑ ????
μηπως θελεις να ενημερωσεις σχετικα το "φιλοθεαμον κοινο" πριν αρχισει το κρωξιμο ??????
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
εχεις δικιο που με αποκαλεις ηλιθιο.
βλεπω εχω μπλεξει με αλλον ΒΛΑΚΑ του σαιτ.
ετσι ομως ειναι "οποιος ανακατευεται με τα ΠΙΤΟΥΡΑ .....".
οσο για τα "αρχιδια σου" , διαθετεις διοτι συνηθως οι κομπλεξικοι που "ψαχνουν" να την βρουν την ιδια αντιδραση με σενα εχουν.....
αν θελεις να σου γραψω και ονοματα εδω μεσα...
συμφωνεις ΒΛΑΚΑ ????
μηπως θελεις να ενημερωσεις σχετικα το "φιλοθεαμον κοινο" πριν αρχισει το κρωξιμο ??????

συνεχισε μονος σου.  καποιοι εχουν και δουλειες. το τι εισαι, ειναι εμφανες σε ολους
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.839
Κριτικές
19
Like
3.006
Πόντοι
7.195
συνεχισε μονος σου.  καποιοι εχουν και δουλειες. το τι εισαι, ειναι εμφανες σε ολους
ΕΠΙ ΤΕΛΟΥΣ συμφωνουμε οτι αδυνατεις να απαντησεις επι της ΟΥΣΙΑΣ ......
φιλικα σου συνιστω με την σειρα μου προτου γραψεις "να βουτας την πενα σου στο μυαλο σου ...."
τωρα αν και εκει υπαρχει ΕΛΛΕΙΨΗ τι να πω !!!!!
φυσικα και ειναι ωρα να ασχοληθουμε ολοι με τις ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ μας.....
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
στην κριτικη που εγραψα για το μαγαζι στον αναλογο χωρο ξεχασα να βαθμολογησω και βγηκαν παντου ασσοι - που δεν ειναι η σωστη εικονα.

μεχρι οι αξιοτιμοι διαχειριστες βαλουν τις σωστες οπως τους εστειλα μνμ τις παραθετω και εδω.

μεσος ορος 6
εμφανιση 7
χωρος 9
σεξ 5

 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
298
Πόντοι
36
στην κριτικη που εγραψα για το μαγαζι στον αναλογο χωρο ξεχασα να βαθμολογησω και βγηκαν παντου ασσοι - που δεν ειναι η σωστη εικονα.

μεχρι οι αξιοτιμοι διαχειριστες βαλουν τις σωστες οπως τους εστειλα μνμ τις παραθετω και εδω.

μεσος ορος 6
εμφανιση 7
χωρος 9
σεξ 5
...και μασάζ 4
 

Xristaras013

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Περνωντας απο τον πανεμορφο χωρο τον senses spa για πρωτη φορα. Συναντησα πεντε καληγραμες κοπελες ,ομορφες. Περασα με την ΑΝΤΖΕΛΑ  !!!!!!! Μια ξανθια ρωσιδα με απιθανα ματια ! Η οποια ηξερε καλο μασαζ και ηταν πολυ καυτη και στα υπολοιπα!!!!!!!!!      Συντομα θα ξαναεπισκευθω το χωρο για να συνεβρεθω και με της υπολοιπες . :pipa3:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
πως σου έκανε πίπα η Άντζελα;

με λάστιχο ή χωρίς;

 

Xristaras013

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα, βρε ιβαν με την δικια μου κανω χωρις .Να κανω και σε μασατζιδικο !!!!!!
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
αμέ να κάνεις! εγώ σου το επιτρέπω!!
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
319
Πόντοι
2.287
Εγω παντως εκανα με τη Λιζα-μοντελο 30' 100 τα 45' ειχαν 120 οσο για το σερβις ηταν πολυ καλο και ΟΧΙ διακπεραιωτικο
οπως ειπε συναγωνιστης.
Δεν το λεω για να τον διαψευσω ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ, γιατι αλλωστε αυτα ειναι γουστα αλλα και τυχη αναλογα και την κοπελα.
Περιελαμβανε γλωσσοφιλα, ακα-πιπα -κανονικα μου ειπε οτι δεν κανει πιπα χωρις- αλλα το εθεσα ως προϋποθεση,
το δεχτηκε χωρις γκρινια και ηταν και πολυ καλη σε ολα, το μονο που δεν δεχθηκε ηταν να τη γλυψω.
Ο δε χωρος για μενα προσωπικα ειναι ο δευτερος καλυτερος της Αθήνας μετα της Ελενης.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
319
Πόντοι
2.287
Ελλη η Λιζα που ειναι,ακομη διακοπες κανει?
 
OP
OP
E

Elli 102

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Ελλη η Λιζα που ειναι,ακομη διακοπες κανει?
[/quote
 Αγαπητέ ggary1000 , αν και σου απαντώ με λίγη καθυστέρηση , η Λίζα ( όπως και η Τζούλια )ήταν καλεσμένη της διεύθυνσης ως geust στην αρχή της λειτουργίας του μαγαζιού , όταν ξανά έρθει κοντά μας θα είσαι από τους πρώτους που θα το μάθεις ...... ;)
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom