Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
εε καλά ειπαμε αλα οχι κι ετσι .... εξαρταται τι θελεις τι ψάχνεις να βρεις
μην εισαι απολυτος,  παντου υπαρχουν και ωραιες και μπάζα το θεμα ειναι στην νοοτροπία και οχι στην εμφανηση......Δεν μπορουμε να συγκρινουμε  την Ελληνιδα με  μια ανατολικη (Ρωσιδα-Μολδαβεζα ή Ουκρανίδα)
στο κρεβατι  και στην σεξ σκηνη εχει χαση απο χερι πριν το σκεφτης ακομα......
καλα με ρωσιδα σιγουρα αλλα με βουλγαρα-ρουμανα πιστευω ειναι πιο ομορφες(για μενα τουλαχιστον)
στο κρεβατικο τομεα δεν θα ελεγα οτι εξαρταται η εθνικοτητα αλλα η γκαβλα της στιγμης  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
και το ατομο φυσικα  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
καλα με ρωσιδα σιγουρα αλλα με βουλγαρα-ρουμανα πιστευω ειναι πιο ομορφες(για μενα τουλαχιστον)
στο κρεβατικο τομεα δεν θα ελεγα οτι εξαρταται η εθνικοτητα αλλα η γκαβλα της στιγμης  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
και το ατομο φυσικα  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:

εχουμε πολυ καλη νεα γενια που ανταγωνιζονται στα ισια και καλυτερες πολλες φορες, ομορφοτερες αλλα χανουν στην νοοτροπια και σνομπάρισμα αποτελεσμα τα αρσενικα να αρμενιζουν σε αλοδαπά λιμάνια.......  και μιλαω για νεα παιδια  22-30 ετων....
οχι για 40+
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
εχουμε πολυ καλη νεα γενια που ανταγωνιζονται στα ισια και καλυτερες πολλες φορες, ομορφοτερες αλλα χανουν στην νοοτροπια και σνομπάρισμα αποτελεσμα τα αρσενικα να αρμενιζουν σε αλοδαπά λιμάνια.......  και μιλαω για νεα παιδια  22-30 ετων....
οχι για 40+

συνελθε ρε και μη λες ποπαριες! οι ελληνιδες ηληκιας 16-22 ειναι βελτιωμενες οντως αλλα καμια σχεση με τις αντιστοιχες βουλγαρες...απο 22-23 και μετα υπαρχει προβλημα..καλα απο νοοτροπια δεν το συζητω καν....
ασε που τετοιες τεραστιες κωλαρες που βλεπω στην ελλαδα ακομα και σε πιτσιρικες στη βουλγαρια  δεν υαπρχουν ουτε για δειγμα! η διαφορα ειναι ακομα τεραστια! τωρα αμ μερικοι πσραμυθιαζονται αν διπλαρωσουν μια ελληνιδα και νομιζουν τη μετρια για τοπ μοντελ καλα κρασα! :jerking: οσο για τα τηλεφωνα δεν εκανα καμια μαλακια δεν λειτουργουσαν καν! τεσπα....ας ειναι καλα το αμορε :2funny: αντε ρε καριολη να παμε μαζι να δουμε τι θα βρεις!και που θα κυκλοφορησουμε! :2funny:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
συνελθε ρε και μη λες ποπαριες! οι ελληνιδες ηληκιας 16-22 ειναι βελτιωμενες οντως αλλα καμια σχεση με τις αντιστοιχες βουλγαρες...απο 22-23 και μετα υπαρχει προβλημα..καλα απο νοοτροπια δεν το συζητω καν....
ασε που τετοιες τεραστιες κωλαρες που βλεπω στην ελλαδα ακομα και σε πιτσιρικες στη βουλγαρια  δεν υαπρχουν ουτε για δειγμα! η διαφορα ειναι ακομα τεραστια! τωρα αμ μερικοι πσραμυθιαζονται αν διπλαρωσουν μια ελληνιδα και νομιζουν τη μετρια για τοπ μοντελ καλα κρασα! :jerking: οσο για τα τηλεφωνα δεν εκανα καμια μαλακια δεν λειτουργουσαν καν! τεσπα....ας ειναι καλα το αμορε :2funny: αντε ρε καριολη να παμε μαζι να δουμε τι θα βρεις!και που θα κυκλοφορησουμε! :2funny:

Καλημερα αχρηστε,

Εχω αλαξει ρότα παω αντολικοτερα τωρα..........  Μολδαβια - Ουκρανια ισως και λιγο Ρουμανια  ασε να πεινασουν λιγο ακομα και τα Ελληνικα μωρα και θα δεις τι εχει να γινει και εδω....ήδη αρχισαν τις βιζιτες μερικα καλα μωρά εστω και για εξοδο φαγητο διασκεδαση - διακοπές.

Βουλγαρια μονο για κανεναν φιλο για παρεα και χαβαλε δεν νομιζω να θελω πλεον να παω  εχω βαρεθει-κουραστή ασε που για μενα δεν συμπληρωνει (εκτος εξεραίσεων) πλεον το πακετο που ζητώ για να περασω αρχοντικα η Βουλγαρία.......  συγνώμη...πολύ λιγη για τα γουστα μου

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα αχρηστε,

Εχω αλαξει ρότα παω αντολικοτερα τωρα..........  Μολδαβια - Ουκρανια ισως και λιγο Ρουμανια  ασε να πεινασουν λιγο ακομα και τα Ελληνικα μωρα και θα δεις τι εχει να γινει και εδω....ήδη αρχισαν τις βιζιτες μερικα καλα μωρά εστω και για εξοδο φαγητο διασκεδαση - διακοπές.

Βουλγαρια μονο για κανεναν φιλο για παρεα και χαβαλε δεν νομιζω να θελω πλεον να παω  εχω βαρεθει-κουραστή ασε που για μενα δεν συμπληρωνει (εκτος εξεραίσεων) πλεον το πακετο που ζητώ για να περασω αρχοντικα η Βουλγαρία.......  συγνώμη...πολύ λιγη για τα γουστα μου

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: το κακο ομως οτι μαζι με τα ελληνικα μωρα θα πεινασουμε και εμεις! :2funny:

ο καθενας οπου περναει καλα! καλα κανεις και πας μολδαβια! απλα πεφτει μακρια αλλα εσυ δεν καταλαβενεις τιποτα :2funny: αλλα και λεφτα υπαρχουν! :2funny:  εμεις τα μπατιρια την βγαζουμε οπως μπορουμε! καλα ναμαστε ρεεε και τα υπολοιπα τα παλευουμε!
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
εχουμε πολυ καλη νεα γενια που ανταγωνιζονται στα ισια και καλυτερες πολλες φορες, ομορφοτερες αλλα χανουν στην νοοτροπια και σνομπάρισμα αποτελεσμα τα αρσενικα να αρμενιζουν σε αλοδαπά λιμάνια.......  και μιλαω για νεα παιδια  22-30 ετων....
οχι για 40+
ε ναι ετσι ειναι,αλλα και παλι οι μουναρες πχ βουλγαρες την ιδια νοοτροπια εχουν!!και δεν ειπα οτι ολες οι ελληνιδες ειναι μουναρες,αλλα ειναι πιο ωραιες(προσωπικη αποψη μου)απο τις βουλγαρες..με τους φιλους μου την ιδια γνωμη εχουμε... :dancing: :dancing: :dancing:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
ε ναι ετσι ειναι,αλλα και παλι οι μουναρες πχ βουλγαρες την ιδια νοοτροπια εχουν!!και δεν ειπα οτι ολες οι ελληνιδες ειναι μουναρες,αλλα ειναι πιο ωραιες(προσωπικη αποψη μου)απο τις βουλγαρες..με τους φιλους μου την ιδια γνωμη εχουμε... :dancing: :dancing: :dancing:

για διαβαστε ........... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Μπάζα ειναι παιδια να μην πατε Σοφια Βουλγαρια αν δεν ξερεται που να πατε .

Πολύ μπάαααααααααζο λέμε............
 

Συνημμένα

  • Boulgarian girls.jpg
    Boulgarian girls.jpg
    87,6 KB · Εμφανίσεις: 26
  • bulgariangirls1.jpg
    bulgariangirls1.jpg
    153,4 KB · Εμφανίσεις: 23

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
εσυ τις εψαχνες Σοφια μαλακα  Αυγουστιάτικα και αυτες ηταν διακοπες............
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • bgmolbeachbar.jpg
    bgmolbeachbar.jpg
    93,4 KB · Εμφανίσεις: 26
  • bgmollbeachbar.jpg
    bgmollbeachbar.jpg
    84,3 KB · Εμφανίσεις: 25

couros1

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
0
Πόντοι
1
εσυ τις εψαχνες Σοφια μαλακα  Αυγουστιάτικα και αυτες ηταν διακοπες............
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

παω παλι αρχες οκτωβριου!! ελα μαζι!ξερεις κανενα απο αυτα που εβαλες η απο το ιντερνετ ειναι?τα θελω ολα! :2funny:
 

bilaki**

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
218
Like
33
Πόντοι
1
θα παο σοφια γεια 3 μερες να συναντησο μια γνωστη εχει κανεις να μου προτηνη κανενα καλο ξενοδοχειο να εινε κεντρικα σχετηκα γιατη δεν θα εχω μεταφορηκο μεσο και να μπορο να το κλεισο απο το booking
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
http://www.booking.com/hotel/it/pla...bara kane kamia volta ala prosexe ok?[/QUOTE]
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
συνελθε ρε και μη λες ποπαριες! οι ελληνιδες ηληκιας 16-22 ειναι βελτιωμενες οντως αλλα καμια σχεση με τις αντιστοιχες βουλγαρες...απο 22-23 και μετα υπαρχει προβλημα..καλα απο νοοτροπια δεν το συζητω καν....

Κι εγω συμφωνω οταν ημουνα φοιτητης γαμουσα μετα απο 2-3 μερες γνωριμιας συνομιλικες μου,γνωριμιες απο το mirc (το θυμαται κανεις??),φοιτητριες , φιλες απο το σχολειο κτλ και εσπρωξα σχετικα ευκολα και φιλες της αδερφης μου που ηταν 3-4 χρονια παραπανω και βρισκομασταν μονο για γαμησι(και καλα για να μην το μαθει η sister).Απο τα 25 και μετα τα πραγματα δυσκoλεψαν, πραγματικα οι 25-28αρες και ανω μου βγαζουνε την ψυχη για να ανοιξουνε τα ποδια, ειναι βλεπετε σε ηλικια γαμου και κοιτανε να το παιξουνε σοβαρες μηπως  και τις παντρευτεις.
Δεν σφαξανε.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606

1 στα 10 ηταν καλα κομματια- τρομερο ποσοστο -.Γνωρισα καμια 15αρια με τις 2 εκανα σχεση για κανα 6μηνο, με τις υπολοιπες 8 εμεινα στην 1η συναντηση γιατι ηταν ψιλο χαλια, και με τις υπολοιπες 5 δεν εγινε ουτε η 1η συναντηση μολις τις ειδα να περιμενουν δεν εμφανιστηκα καν....κοντες χοντρες, και πανασχημες... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom