Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
ρε τυπε , εσυ θελεις καποιον να κανει το κονε για το μερος που θα μεινεις ? τι αλλο ποιο ειδικο ψαχνεις ?
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
ψαχνει κατι, καπου, για καποιον λογο.μην ειστε περιεργοι.
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1

Ψάχνω για καμιά Βουλγάρα ανεξάρτητη, να μένει ή να μπορεί να έρχεται Θεσσαλονίκη.

Ευχαριστώ πολύ όσους μπορούν να βοηθήσουν.

Επίσης, ψάχνω για παρέα για άνοδο στη Βουλγαρία από Θεσσαλονίκη.
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Ψάχνω για καμιά Βουλγάρα ανεξάρτητη, να μένει ή να μπορεί να έρχεται Θεσσαλονίκη.

Ευχαριστώ πολύ όσους μπορούν να βοηθήσουν.

Επίσης, ψάχνω για παρέα για άνοδο στη Βουλγαρία από Θεσσαλονίκη.
για ποτε λες?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
Καλησπερα συντροφοι ! Θα βρεθω προς Ξανθη μερια  και σκεφτομε καμια βολτιτσα  με μια φιλη  προς βουλγαρια, προς Ζλατογκραντ και περιξ...  Δεν εχω παει ποτε προς τα εκει, εχω φτασει μονο μεχρι το πομακικο χωριο Θερμες (οπου πηγα για χαμαμ). Ξερει κανεις να μου προτεινει  που να παω για να περασω ενα διημερο  κατα κει,  κοιταζω στο νετ  αλλα οι πληροφοριες ειναι ελαχιστες.
 

Επισκέπτης
Αν ανέβει κανείς μέσα στο επόμενο δεκαπενθήμερο από Αθήνα προς Βουλγαρία, σε οποιαδήποτε πόλη, ας επικοινωνήσει μαζί μου (με πμ), θέλω μια πολύ πολύ μικρούλα εξυπηρέτηση  :grin:

ευχαριστώ
 

dimitriseas

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
122
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
καλησπερα παιδια,,, Διαβασα αρκετη ωρα τα post.. ειμαι εντελως ασχετος με βουλγαρια και  βρισκω ενημερωμενο κοσμο εδω.. Ειμαι απο θεσαλλονικη και λεω να παω μονος Βουλγαρια να ξεσκασω για κανα σαβ/κο να φυγω παρασκευη και να γυρισω δευτερα. ειμαι 38 χρονων, αν γινεται να μου δωσετε καποιες συμβουλες, 1. σε ποια πολη προτεινετε να περασω πιο ομορφα. 2.να παρω και το αμαξι (seat ibiza 2010)? 3. παιζει να κανω δουλεια με καμακι σε κανα μαγαζι η να παω κατευθειαν σε βιζιτα? 4. απο τιμες που βρισκομαστε?
 

padelis2000

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
132
Κριτικές
11
Like
75
Πόντοι
11
pigafia..sadanski kai oti allo meros ftino vreis gia sexotourismo tha ksenerwseis...poly vromia kai gyftia...pigaine sofia kai tha vreis ta panta...
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
καλησπερα παιδια,,, Διαβασα αρκετη ωρα τα post.. ειμαι εντελως ασχετος με βουλγαρια και  βρισκω ενημερωμενο κοσμο εδω.. Ειμαι απο θεσαλλονικη και λεω να παω μονος Βουλγαρια να ξεσκασω για κανα σαβ/κο να φυγω παρασκευη και να γυρισω δευτερα. ειμαι 38 χρονων, αν γινεται να μου δωσετε καποιες συμβουλες, 1. σε ποια πολη προτεινετε να περασω πιο ομορφα. 2.να παρω και το αμαξι (seat ibiza 2010)? 3. παιζει να κανω δουλεια με καμακι σε κανα μαγαζι η να παω κατευθειαν σε βιζιτα? 4. απο τιμες που βρισκομαστε?
για ποια μερα λες?
 

dimitriseas

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
122
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
η το σαβ/κο που ερχεται η το επομενο
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
καλησπερα παιδια,,, Διαβασα αρκετη ωρα τα post.. ειμαι εντελως ασχετος με βουλγαρια και  βρισκω ενημερωμενο κοσμο εδω.. Ειμαι απο θεσαλλονικη και λεω να παω μονος Βουλγαρια να ξεσκασω για κανα σαβ/κο να φυγω παρασκευη και να γυρισω δευτερα. ειμαι 38 χρονων, αν γινεται να μου δωσετε καποιες συμβουλες, 1. σε ποια πολη προτεινετε να περασω πιο ομορφα. 2.να παρω και το αμαξι (seat ibiza 2010)? 3. παιζει να κανω δουλεια με καμακι σε κανα μαγαζι η να παω κατευθειαν σε βιζιτα? 4. απο τιμες που βρισκομαστε?
φιλε δεν λεει μια η  νοτια βουλγαρια, :S
αν θες κατι καλο απο πλεβεν κ πανω
αλλα κατ ουσια απο  βουκουρεστι κ πανω  :tits2:
εγω ανεβαινω οδικα με το αμαξι μου λογω δουλειας καθε μηνα,αν θες σε παιρνω μαζι,σταματαμε πλεβεν η βουκουρεστι,κ γυριζεις μονος σου με μπας,,6-7 ωρες νομιζω,αποβουκουρεστι σαλονικα,,στειλε πμ,μεχρι την αλλη βδομαδα υπολογιζω να ανηφορισω.. :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
φιλε δεν λεει μια η  νοτια βουλγαρια, :S
αν θες κατι καλο απο πλεβεν κ πανω
αλλα κατ ουσια απο  βουκουρεστι κ πανω  :tits2:
εγω ανεβαινω οδικα με το αμαξι μου λογω δουλειας καθε μηνα,αν θες σε παιρνω μαζι,σταματαμε πλεβεν η βουκουρεστι,κ γυριζεις μονος σου με μπας,,6-7 ωρες νομιζω,αποβουκουρεστι σαλονικα,,στειλε πμ,μεχρι την αλλη βδομαδα υπολογιζω να ανηφορισω.. :fuck1: :fuck1: :fuck1:
Εχεις καμια συγγενεια με τον κωστα τον κουστουματο; :think:
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
φιλε δεν λεει μια η  νοτια βουλγαρια, :S
αν θες κατι καλο απο πλεβεν κ πανω
αλλα κατ ουσια απο  βουκουρεστι κ πανω  :tits2:
εγω ανεβαινω οδικα με το αμαξι μου λογω δουλειας καθε μηνα,αν θες σε παιρνω μαζι,σταματαμε πλεβεν η βουκουρεστι,κ γυριζεις μονος σου με μπας,,6-7 ωρες νομιζω,αποβουκουρεστι σαλονικα,,στειλε πμ,μεχρι την αλλη βδομαδα υπολογιζω να ανηφορισω.. :fuck1: :fuck1: :fuck1:
εγω ψαχνω παρεα για να ανεβω .αν θελεις στειλε πληροφοριες σε μυνημα
 

greekstun

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2012
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας συναθλητες!! θα ηθελα να ρωτησω για Βουλγαρια?? μπορει καπιος να πει τιμες???θα παω τρεις φιλους μου και θα ηθελα και να μου πει τι παιζει στα Σοφια?? :huh:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
γεια σας συναθλητες!! θα ηθελα να ρωτησω για Βουλγαρια?? μπορει καπιος να πει τιμες???θα παω τρεις φιλους μου και θα ηθελα και να μου πει τι παιζει στα Σοφια?? :huh:
πολλα παιζουν  :grin:
 

greekstun

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2012
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
οι τιμες πως πανε?? για  :knockinb:  :grin: ειχα δει παλια κατα το 2006 αλλα δεν ξερω κατα ποσο ισχυουν??
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Στα περισσοτερα στουντιο 50 λεβα - 25 ευρο δουλευουν και μεσα στα στουντιο και εξω ξενοδοχεια,σπιτια Εχουν προσφορα για το ολονυχτιο που ειναι στα 100 ευρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom