Νέα

Βουλγαρία, ένας επίγειος παράδεισος

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Φιλε kav74 πολυ καλα εκανες και εδωσες πληροφοριες και σ'ευχαριστω που επισημανες το τηλεφωνο γιατι δεν το προσεξα.Εννοειται πως στο χερι του καθενος ειναι να δοκιμασει.
Το γεγονος οτι η Βουλγαρια ακριβυνε εχει να κανει -απο την ελληνικη πλευρα τουλαχιστον- με ατομα στερημενα οχι μονο στον σεξουαλικο τομεα που ανεβαιναν κατα ορδες και αφηναν τα κερατα τους.
Τωρα οσο και να κατηγορουμε -μεσω του φορουμ- οποιον ανεβαζει πληροφοριες για κατι ακριβο δεν προκειται να βγαλουμε καμια ακρη,αφου οτι και να 'χαμε το ΓΑΜΗΣΑΜΕ...
Τελος θα ηθελα να πω στον θανο πως πρεπει να εισαι και πολυ μαλακας για να παρεις τσιγγανες απο τον δρομο με 5 και 15 ευρω.
Οι τιμες στα σπιτια ξεκινανε απο 30 ευρω την ωρα και στα στριπ κλαμπ απο 55 ευρω την ωρα.
 

apolele

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα!!Αυτο το σαββατοκυριακο θα παω εκδρομη με το αμαξι βουλγαρια.Αρχικα sadanski και μετα λεω να ανεβω προς τα πανω και να φτασω μεχρι sofia..Ξερει κανεις που να εχει παει αν λεει τιποτα το blagoevgrad σαν πολη??Αξιζει να μεινω εκει?Απο κοσμο και μαγαζια γενικα τι λεει??
Αν ξερει κανεις ας μου στειλει..
Ευχαριστω.
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Καλησπερα!!Αυτο το σαββατοκυριακο θα παω εκδρομη με το αμαξι βουλγαρια.Αρχικα sadanski και μετα λεω να ανεβω προς τα πανω και να φτασω μεχρι sofia..Ξερει κανεις που να εχει παει αν λεει τιποτα το blagoevgrad σαν πολη??Αξιζει να μεινω εκει?Απο κοσμο και μαγαζια γενικα τι λεει??
Αν ξερει κανεις ας μου στειλει..
Ευχαριστω.

Ρε φιλε απολελε,
υπαρχει ειδικο θρεντ για το σαντανσκυ καταρχήν, αλλα και εκατονταδες ποστ και εδω , που ολα  το διαολοστελνουν!
Μακρια απο κει, εχω παει και γω, ΜΑΚΡΙΑ!
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Φιλε apolele δεν συμφερει απο καμια πλευρα να πας τοσο μεσα στη Βουλγαρια με το αμαξι.Τρενο και παλι τρενο.Δεν ξερω βεβαια απο που θα ξεκινησεις γιατι αν ξεκινησεις απο Αθηνα γαμησε τα.
Οπως και να'χει σιγουρα θα σου βγει πιο ακριβα με το αμαξι αν αναλογιστεις τα καυσιμα που θα πρεπει να πληρωσεις.Επισης θα εχεις μια παραπανω σκοτουρα με το δικο σου αυτοκιντο.
Τελος και πιο σημαντικο.Θα ρισκαρεις να περασεις μεσα απο ολες αυτες τις πολεις-ερειπια του κομμουνισμου μονος σου?Εδω με το τρενο περναμε και λεμε αμαν μην γινει τπτ και σταματησει χαχαχαχα.Η επιλογη δικη σου παντως.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Φιλε kav74 πολυ καλα εκανες και εδωσες πληροφοριες και σ'ευχαριστω που επισημανες το τηλεφωνο γιατι δεν το προσεξα.Εννοειται πως στο χερι του καθενος ειναι να δοκιμασει.
Το γεγονος οτι η Βουλγαρια ακριβυνε εχει να κανει -απο την ελληνικη πλευρα τουλαχιστον- με ατομα στερημενα οχι μονο στον σεξουαλικο τομεα που ανεβαιναν κατα ορδες και αφηναν τα κερατα τους.
Τωρα οσο και να κατηγορουμε -μεσω του φορουμ- οποιον ανεβαζει πληροφοριες για κατι ακριβο δεν προκειται να βγαλουμε καμια ακρη,αφου οτι και να 'χαμε το ΓΑΜΗΣΑΜΕ...
Τελος θα ηθελα να πω στον θανο πως πρεπει να εισαι και πολυ μαλακας για να παρεις τσιγγανες απο τον δρομο με 5 και 15 ευρω.
Οι τιμες στα σπιτια ξεκινανε απο 30 ευρω την ωρα και στα στριπ κλαμπ απο 55 ευρω την ωρα.
τζαμπα θα μου το πεις φιλε μιας και ξερω πολυ καλα τι παιζει!!(ασε που δεν ξερεις αν ξερω η οχι αλλα τεσπα) οσο για τους ελληνες οτι τα χουνε χαλασει σ αυτο ειμαι συμφωνος!
οσο για το τι πτανα θα διαλεξεις φυσικα και ειναι στο χερι σου!
εγω πανω κατω ξερω τι πεζει μιας και τα βλεπω καθημερινα αυτα τα σκηνικα και χειροτερα!(οντας στα βαλκανια) (μεγαλο σχολειο)
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Τι να πω τζαμπα δεν καταλαβα.Οτι ειναι μαλακια να παρεις τσιγγανες απο τον δρομο πιστευω ολοι το ξερουν.Αναφερομαι στο τι μπορει να κανει ο Ελληνας στο θεμα του αγοραιου οταν βρεθει στη Βουλγαρι α και αυτο σιγουρα δεν ειναι οι τσιγγανες στο δρομο.
Τωρα το τι κανουν τα ξεπεσμενα λαμογια του κομμουνισμου σε Βουλγαριες και Ρουμανιες δεν με ενδιαφερει,ας τον χωνουν και σε βοθρους με 1 λεβα αν τους το επιτρεπουν.

ΥΓ.Κανεις δεν ξερει τι μπορει να γνωριζει ο καθενας απο μας...
 

Ridon

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Προσωπικά πάντως, ακόμα κι αν οι τιμές στην Βουλγαρία άλλαξαν είναι πάμφθηνα σε σύγκριση με Ελλάδα. Αναλογιστείτε το εξής. Εγώ που είμαι Θεσσαλονικιός λόγω τις γνώστής έλλειψης CG στην Θεσσαλονίκη, πηγαίνω Αθήνα για sex. Αν πάω με ΚΤΕΛ που είναι το πιο φτηνό μέσο χρειάζομαι 70 ευρώ να πάω και να έρθω. Ξενοδοχείο στην Αθήνα για δύο μέρες 120ευρώ. Φαγητό ποτό για δύο μέρες 100 ευρώ. Ας υποθέσουμε οτι δεν θα πάρω CG για τρίωρο ή για όλη τη νύχτα οπως κάνω συνήθως. Ας πούμε για μία ώρα άνα μέρα κοστίζει 200 ευρώ. Άρα 400 ευρώ για δύο ώρες σε δύο μέρες.Η σούμα λοιπόν είναι 690 ευρώ. Έχετε ιδέα τι μπορείτε να κάνετε με 690 ευρώ στη Βουλγαρία????? :dancing:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Προσωπικά πάντως, ακόμα κι αν οι τιμές στην Βουλγαρία άλλαξαν είναι πάμφθηνα σε σύγκριση με Ελλάδα. Αναλογιστείτε το εξής. Εγώ που είμαι Θεσσαλονικιός λόγω τις γνώστής έλλειψης CG στην Θεσσαλονίκη, πηγαίνω Αθήνα για sex. Αν πάω με ΚΤΕΛ που είναι το πιο φτηνό μέσο χρειάζομαι 70 ευρώ να πάω και να έρθω. Ξενοδοχείο στην Αθήνα για δύο μέρες 120ευρώ. Φαγητό ποτό για δύο μέρες 100 ευρώ. Ας υποθέσουμε οτι δεν θα πάρω CG για τρίωρο ή για όλη τη νύχτα οπως κάνω συνήθως. Ας πούμε για μία ώρα άνα μέρα κοστίζει 200 ευρώ. Άρα 400 ευρώ για δύο ώρες σε δύο μέρες.Η σούμα λοιπόν είναι 690 ευρώ. Έχετε ιδέα τι μπορείτε να κάνετε με 690 ευρώ στη Βουλγαρία????? :dancing:
εισαι τυχερος που εισαι Θεσσαλονηκιος.και η Βουλγαρια ειναι διπλα!!!!!
 

pavlos2

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές...
Σε 3 μέρες ανεβαίνω Θεσσαλονίκη για δουλειά... (14/3)
Σκέφτομαι την Κυριακή να πάρω το τραίνο (ΟΣΕ - 6 ώρες - 16 ευρώ) και να πάω ένα διήμερο στη Σόφια.
Εχετε να προτείνετε κανένα φθηνό ξενοδοχείο και 2-3 ερωτικά tips ? νιμου-τσες, τιμές, striptease club κλπ ?

Τι πάιζει εκεί με τις "εκδιδόμενες"... έχει σπίτια ? με τηλέφωνο ? έχει massage Πολυτελείας ?
Ευχαριστώ
 

pavlos2

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε Blasterbeat208 γαμάς όπου θέλεις και τα λεφτά είναι ίδια , στη ρεσεψιόν δεν μου ζήτησαν τίποτα , αν και σε άλλο άτομο της παρέας ζήτησαν ότι έχει ευχαρίστηση , το έγκλημα είναι οργανωμένο ....άλλωστε μ`αυτό ζούνε ! Πάντως κάποιος γνωστός που πήδηξε (μάλον ήθελε να πηδήξει) στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο μας είπε ότι τα δωμάτια ήταν τελείως άθλια , και τα πάντα τρίζανε λες και ήταν ο πύργος του δράκουλα .
Πάντως εκεί που έμεινα εγώ ήταν κυριλέ (30 ευρώ τη βραδιά - με πρωινό σε μονόκλινο που φυσικά ήταν δίκλινο) 

Σε ποιό ξενοδοχείο έμεινες στη Σόφια ? Ανεβαίνω την άλλη βδομάδα και θα με βοηθούσες πολύ ! Εχει πουτα... στην reception ? Δίνεις κάτι στο ξενοδοχείο, για να την αναβέσεις πάνω στο δωμάτιό σου ?
 

pavlos2

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ένα update από Sandanski:
Το ξενοδοχειο Young έκλεισε
Εύκολος τροπος να βρεις που είναι τα κορίτσια: παρτε ένα ταξί. Οι ταξιτζήδες ξέρουν τα πάντα και σε εξυπηρετουν πρόθυμα (παιρνουν από παντου τη μιζα τος)
Εγω δεν χρειαστηκε να παω πουθενα. Ο ταξιτζής επικοινώνησε με το νταβατζή και την ώρα που ήθελα, ήρθαν στο δωμάτιο του ξενοδοχείου 4 κορίτσια να διαλέξω. Αυτή που τελικά πήρα ήταν δυστυχώς διεκπεραιωτική (του στυλ «άντε γαμισε μας για να φεύγουμε»
Αρνητική εντύπωση από τη διαδικασία αυτή είναι ότι το ξενοδοχείο σου ζητάει κι αυτό τη μίζα του!!!
Το Hotel Sandanski μου χρέωσε 11 € για την «επίσκεψη» στον τελικό λογαριασμό!!! (θάθελα να ξέρω αν τα δηλώνουν και στην εφορία…)
Για όποιον θέλει να πάρει απ’ ευθείας από την «πηγή» - έχω το τηλέφωνο του Ντράγκο, του μεγαλύτερου ίσως νταβατζή της περιοχής. Όποιος ενδιαφέρεται – ΡΜ…
…και που είστε? Μιλάει και ελληνικά!
Την Δευτέρα 17/3 πάω Σόφια για 2 βράδυα. Το τηλέφωνο του Ντράγκο, θα μου ήταν χρήσιμο. Οπως επίσης και ενδεικτικές τιμές για να μην μου πιάσει τον λόκω ! Κανένα φθηνό ξενοδοχείο στη Σόφια και αν βολέυει κόντα στο τραίνο, αφού θα πάω σιδηροδρομικώς..
Σ'ευχαριστώ
 

pavlos2

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το Σαββατοκύριακο ήμουν κι εγώ Σόφια.Πήγα Παρασκευή και γύρισα Κυριακή με λεωφορείο (από Θεσσαλονίκη).Πολύ ταλαιπωρία , και άλλα περίμενα να συναντήσω και άλλα τελικά συνάντησα.Φτωχή ποιότητα και τιμές υψηλότερες από αυτές που ανέμενα. Το ξενοδοχείο ήταν σχετικά φτηνό (21 ευρώ/μέρα το μονόκλινο) αλλά αφού προηγουμένως είχε γίνει κράτηση. Να 'ναι καλά ο elf που κανόνισε δηλαδή.Οι Βουλγάρες πολύ κρύες κατά τη γνώμη μου.Οι τιμές φτηνότερες από εδώ αλλά όχι και τόσο φτηνές για Βουλγαρία. Στο θέμα μας τώρα σε σπίτια 50 λέβα (25 ευρώ) / ώρα.Στα στριπτιτζάδικα (Velvet και Kama Sutra) 100 λέβα (50 ευρώ) / ώρα αλλά δεν κάνουν όλες δωμάτιο.Επίσης έρχονται και ξενοδοχείο αν θέλεις με την ίδια τιμή. Ο χορός (4-5 λεπτά) πάει 10 λέβα.Ενας φίλος πήρε στο kama sutra me 100+10 λέβα (με τα 10 εξτρα του έκανε OWO).Πάντως γενική εντύπωση (προσωπική βέβαια) είναι ότι οι Βουλγάρες είναι πολύ κρύες.Εγώ δεν ευχαριστήθηκα καθόλου.Επίσης οι Βούλγαροι δε μας χωνούουν καθόλου και είναι κουτοπόνηροι σα λαός.Ευτυχώς είχα καλή παρέα και αποζημιώθηκα (να'σαι καλά φίλε elf).
Τέλος να πω για τη Σόφια ότι δεν έχει τουριστικά αξιοθέατα.Μόνο κάτι πάρκα με πράσινο που έχει αξίζουν.

Συμβουλές: Αν είστε από κοντά (Μακεδονία) να πάτε αλλά για αρκετές μέρες (και όχι γαι Σαββατοκύριακο μόνο) και εφόσον γνωρίζετε τη γλώσσα (ή κάποιος από την παρέα).Στους Αθηναίους δεν το συνιστώ (υψηλό κόστος μεταφορικών) , η Φυλής είναι μαι χαρά.
Γενική εντύπωση αρνητική  >:(

Σε ποιό ξενοδοχείο έμεινες... ?
Σ'ευχαριστώ
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
...
Υπάρχει ένα ξενοδοχείο , δεν θυμάμαι το όνομά του , είναι λίγο πιο πάνω απο τη πιάτσα των ταξί , εκεί απο νωρίς το μεσημέρι μαζεύονται καμιά 10αριά και περιμένουν στη ρεσεψιόν , αν είσαι τυχερός μπορεί να βρείς κάτι πάνω του μετρίου (λίγο δύσκολο) πάντως παίζουν ηλικίες απο 21-45 . Τιμές 60 Ε την ώρα , 70 για 2 ώρες , 100 για όσο θές (αποφύγετε την τελευταία συμφωνία - μου μυρίζει μούφα) . Συνήθως οι γκόμενες όταν τις πάρεις πάνω αρχίζουν και σου ζητάνε δωράκια (θα μου δώσεις το ρολόι σου ? , με 20 ευρώ ακόμη θα σ`αφήσω να ....κλπ.)
...



Μπορεί κάποπιος να μας πει ποιό είναι αυτό το ξενοδοχείο που μαζεύονται τα κορίτσια;

Γιατί αν ενοείς το Hotel Aneli που κάποιοι μου το είχαν προτείνει ούτε κορίτσια μαζεύονται ούτε διάθεση να σε βοηθήσει έχει ο ρεσεψιονίστας.
 

Επισκέπτης
αγαπητοί συναγωνιστές το έχουμε πάλι αναλύσει το ζήτημα ότι η Βουλγαρία σε αυτό τον τομέα μετά το άνοιγμα των συνόρων πέθανε.
πριν το άνοιγμα των συνόρων αναγκαστικά οι περισσότερες γυναίκες που ασχολούνται γενικά με την πορνεία και τα συναφή την έκαναν λόγο κακών συνθηκών εκεί που είχαν σχέση με τους προστάτες τους ( νταβατζήδες)που κυρίως είναι τσιγγάνοι με συμπεριφορά πολύ απάνθρωποι και κυρίως οι περισσότερες την έκαναν για Ιταλία, Ισπανία και Γερμανία και αυτό λόγο των τσιγγάνων που δύσκολα τους δέχονται σε αυτές της χώρες σε σχέση με την Ελλάδα που είναι μπάτε  σκύλοι αλέστε.
εδώ στην Ελλάδα με το άνοιγμα των συνόρων δυστυχώς στον τομέα της πορνείας αυτές που μετακινήθηκαν προς εδώ το 90% κυρίως είναι τσιγγάνες και μαζί με αυτές έχουν έρθει και δεκάδες αγαπητικοί και παράλληλα έχει έρθει και ένας αριθμός τσιγγάνων από την Ρουμανία που λίγες όμως από αυτές ασχολούνται με την πορνεία αλλά κυρίως το έχουν ρίξει στην επαιτεία.
τώρα να σας πω ένα πρόχειρο στατιστικό ότι στην περιοχή της πλατείας Βάθης  στους δρόμους μεταξύ Χαλκοκονδύλη, 3ης Σεπτεμβρίου, Σατωβριάνδου  και Μάρνης μόνο στον δρόμο εκδίδονται πάνω από 50 πουτάνες τσιγγάνικης καταγωγής που της βραδυνές ώρες θέλει μεγάλη προσοχή λόγο των νταβατζήδων τους τσιγγάνων και αυτών αλλά και νεαρών τσιγγανοπούλων επιδίδονται στο σπορ της κλοπής πορτοφολιών.
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
αγαπητοί συναγωνιστές το έχουμε πάλι αναλύσει το ζήτημα ότι η Βουλγαρία σε αυτό τον τομέα μετά το άνοιγμα των συνόρων πέθανε.
πριν το άνοιγμα των συνόρων αναγκαστικά οι περισσότερες γυναίκες που ασχολούνται γενικά με την πορνεία και τα συναφή την έκαναν λόγο κακών συνθηκών εκεί που είχαν σχέση με τους προστάτες τους ( νταβατζήδες)που κυρίως είναι τσιγγάνοι με συμπεριφορά πολύ απάνθρωποι και κυρίως οι περισσότερες την έκαναν για Ιταλία, Ισπανία και Γερμανία και αυτό λόγο των τσιγγάνων που δύσκολα τους δέχονται σε αυτές της χώρες σε σχέση με την Ελλάδα που είναι μπάτε  σκύλοι αλέστε.
εδώ στην Ελλάδα με το άνοιγμα των συνόρων δυστυχώς στον τομέα της πορνείας αυτές που μετακινήθηκαν προς εδώ το 90% κυρίως είναι τσιγγάνες και μαζί με αυτές έχουν έρθει και δεκάδες αγαπητικοί και παράλληλα έχει έρθει και ένας αριθμός τσιγγάνων από την Ρουμανία που λίγες όμως από αυτές ασχολούνται με την πορνεία αλλά κυρίως το έχουν ρίξει στην επαιτεία.
τώρα να σας πω ένα πρόχειρο στατιστικό ότι στην περιοχή της πλατείας Βάθης  στους δρόμους μεταξύ Χαλκοκονδύλη, 3ης Σεπτεμβρίου, Σατωβριάνδου  και Μάρνης μόνο στον δρόμο εκδίδονται πάνω από 50 πουτάνες τσιγγάνικης καταγωγής που της βραδυνές ώρες θέλει μεγάλη προσοχή λόγο των νταβατζήδων τους τσιγγάνων και αυτών αλλά και νεαρών τσιγγανοπούλων επιδίδονται στο σπορ της κλοπής πορτοφολιών.

Ρε μεγαλε, 15.300 μηνύματα??? Παναγια μου, απο ποτε εισαι μελος, απο το γυμνασιο?
Σωστοοοοοοοοοοοοοοος
 

Επισκέπτης
Ρε μεγαλε, 15.300 μηνύματα??? Παναγια μου, απο ποτε εισαι μελος, απο το γυμνασιο?
Σωστοοοοοοοοοοοοοοος
για να πηδήξεις στην Βουλγαρία πολύ καλό κομμάτι πρέπει να έχεις καλά κονέ.
και μακρυά από Σόφια και Σαντάνσκυ.
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
για τον φιλο που ρώτησε για ξενοδοχείο στο σαντασκι να πληροφορήσω ότι προ 2ετίας είχα μείνει στο mexxana.στο καράκέντρο είναι,πολύ καθαρό και έχει μπαράκι που μαζεύει καμμία 10-15 κομμάτια.35 ευρώ η σουίτα το βράδυ κόστιζε τότε.
 

Επισκέπτης
για τον φιλο που ρώτησε για ξενοδοχείο στο σαντασκι να πληροφορήσω ότι προ 2ετίας είχα μείνει στο mexxana.στο καράκέντρο είναι,πολύ καθαρό και έχει μπαράκι που μαζεύει καμμία 10-15 κομμάτια.35 ευρώ η σουίτα το βράδυ κόστιζε τότε.
πάνε αυτά για την Βουλγαρία περασμένα μεγαλεία.
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
λες ε;κάτι παραπάνω θα ξέρεις,εγώ εχω καιρό να περάσω τα ελληνο-βουλγαρικα σύνορα.πάντως τότε δεν ήταν τόσο άσχημα τα πράγματα όσο περιγράφοντε τώρα,τουλάχιστον από άποψη γυναικών.γιατί κατά τ'άλλα το σαντασκι ένα χαλί είναι.πολύ γυφτια ρε παιδί μου,σε ησυχία δεν σε αφήνουν
 

Επισκέπτης
λες ε;κάτι παραπάνω θα ξέρεις,εγώ εχω καιρό να περάσω τα ελληνο-βουλγαρικα σύνορα.πάντως τότε δεν ήταν τόσο άσχημα τα πράγματα όσο περιγράφοντε τώρα,τουλάχιστον από άποψη γυναικών.γιατί κατά τ'άλλα το σαντασκι ένα χαλί είναι.πολύ γυφτια ρε παιδί μου,σε ησυχία δεν σε αφήνουν
υπάρχουν ακόμα περιοχές όπου υπάρχουν καλά κομμάτια για να περάσεις καλά αλλά θέλει και χρήμα και κονέ να έχεις.
συνήθως τα μέρη που έχει ακόμα σεξοτουρισμό στην Βουλγαρία είναι τον χειμώνα στης περιοχές που πάνε για χειμερινά σπορ και που έχει και τουρισμό επιπέδου και το καλοκαίρι μεταφέρεται στα ιν ξενοδοχεία της μαύρης θάλασσας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom