Νέα

Βουλγάρες vs Ελληνίδες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
Η βουλγαρα θα στα φαει ολα και θα φυγει,η ελληνιδα θα συνεχισει να στα τρωει και μετα το χωρισμο(διατροφη).
Η βουλγαρα θα εξαφανιστει με τα φραγκα,ενω η ελληνιδα παιζει να γαμηθει και με το κολλητο-κουμπαρο σου.
Την ελληνιδα θα την βριζει ο κυκλος σου και θα σου συμπαρασταθουν οι δικοι σου,ενω με την βουλγαρα θα σε βριζουν-κοροιδευουν ολοι,θα σου λενε στα λεγαμε και δεν ακουγες,οι ξενες ειναι πουτανες κ.λ.π.
η βουλγαρα αφου παρει τα λεφτα παιζει να σε βαλει και σε κανενα καταψυκτη και να σε βρουν μετα απο κανενα χρονο
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Οχι και Β Εθνική οι Βουλγάρες.Αν πήγαινες Sin City Σόφια θα σου έπεφταν τα σαγόνια με τους μούναρους.Οι Βουλγάρες είναι εμφανισιακά περίπου όπως οι Θεσσαλονικιές.
δεν εχει παει βουλγαρια γι αυτό τα λεει.εκατσα σοφια μια βδομαδα και μου εφυγαν τα ματια για το τι γκομενομουναρες κυκλοφορουσαν συν όταν τους μιλαγες δεν σε σνομπαραν όπως οι εδώ κοπελες.
 

yanakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2015
Μηνύματα
326
Κριτικές
2
Like
86
Πόντοι
1
Ρε συ έχεις πάει Ιστανμπούλ?Τι λες για Τουρκάλες?Δες στο χάρτη η Ιστανμπούλ είναι βορειότερα από την Αθήνα.Ετσι και οι Τουρκάλες είναι πιο ανοιχτόχρωμες από πολλές Ελληνίδες.
Αν έπαιρνες τους Τούρκους από Ιστανμπούλ και τους έβαζες Θεσσαλονίκη κανένας δε θα έβλεπε τη διαφορά οτι άλλαξε ο πληθυσμός.Και Τούρκους με μούσια σπάνια βλέπεις και συχνά αρωματίζονται κτλ δε ζέχνουν.
Αλλο οι Κούρδοι και οι Τούρκοι της βαθιάς Ανατολίας που είναι όντως μαυριδεροί με σημιτικές μεγάλες μύτες.
Οι Βουλγάρες μια χαρά είναι και ντύνονται πιο ξέκωλα σε όλα τα Βαλκάνια απορώ γιατί τις βρίζουνε.Βέβαια σε σχέση με Σέρβες,Κροάτισσες δεν πιάνουνε μία ούτε έχουν τον αέρα των Ρουμάνων.
Mαλιστα! μαθαμε πολλά σημερα ! Π.χ ότι οι τουρκαλες ειναι ξανθές με γαλαζοπρασινα ματια!! Ρε τι πάθαμε! Εχετε χαζεψει στα τουρκικα σηριαλ μου φαίνεται!!!
Η Κωνσταντινούπολη και οχι ινσταμπουλ-έχει κάποιες Τουρκαλες ομορφες και δυτικοποιημένες. Οι ξανθες ειναι ελαχιστες και καταγονται απο τα πριγκηπονησια.
Το ποσοστό των Ελληνιδων που ειναι ξανθες ή καστανοξανθες με ανοιχτοχρωμα ματια ειναι συντριπτικα υπερ τους.
Μια απο αυτες και η γυναικα μου .
Πριν αρχισεις περι Βορρα και Νοτου θα σου πω πως ειχα τουρκαλα γκομενα , παρα πολυ πλουσια και πολυ ομορφη. Αυτα ομως που λες δεν ισχυουν για τον μεσο όρο, παρα για εξαιρεσεις.
Οσο για τις Βουλγαρες θα πω οτι παιζει να ειναι χειροτερες και απο τις Αλβανιδες στα Βαλκανια. Στο σεξ ουτε ως πουτανες δεν εχουν φημη. Επισης ειναι πολυ επικινδυνες. Για το χρημα ευκολα θα εγκληματισουν ή θα παρανομησουν. Κοντραρονται στα ισα με τις γεωργιανες.
Τωρα αν γαμιουνται ευκολα αυτο δεν τις κανει και καλυτερες απο τις Ελληνιδες.

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Mαλιστα! μαθαμε πολλά σημερα ! Π.χ ότι οι τουρκαλες ειναι ξανθές με γαλαζοπρασινα ματια!! Ρε τι πάθαμε! Εχετε χαζεψει στα τουρκικα σηριαλ μου φαίνεται!!!
Η Κωνσταντινούπολη και οχι ινσταμπουλ-έχει κάποιες Τουρκαλες ομορφες και δυτικοποιημένες. Οι ξανθες ειναι ελαχιστες και καταγονται απο τα πριγκηπονησια.
Το ποσοστό των Ελληνιδων που ειναι ξανθες ή καστανοξανθες με ανοιχτοχρωμα ματια ειναι συντριπτικα υπερ τους.
Μια απο αυτες και η γυναικα μου .
Πριν αρχισεις περι Βορρα και Νοτου θα σου πω πως ειχα τουρκαλα γκομενα , παρα πολυ πλουσια και πολυ ομορφη. Αυτα ομως που λες δεν ισχυουν για τον μεσο όρο, παρα για εξαιρεσεις.
Οσο για τις Βουλγαρες θα πω οτι παιζει να ειναι χειροτερες και απο τις Αλβανιδες στα Βαλκανια. Στο σεξ ουτε ως πουτανες δεν εχουν φημη. Επισης ειναι πολυ επικινδυνες. Για το χρημα ευκολα θα εγκληματισουν ή θα παρανομησουν. Κοντραρονται στα ισα με τις γεωργιανες.
Τωρα αν γαμιουνται ευκολα αυτο δεν τις κανει και καλυτερες απο τις Ελληνιδες.

για πες μας εμπειριες απο τη σχεση σου με τουρκαλα εχει πολυ ενδιαφερον αν θες φυσικα
εγω παντως τις θεωρω απο τις πιο θερμες γυναικες και εννοω τις τουρκαλες που εχω γαμησει
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Mαλιστα! μαθαμε πολλά σημερα ! Π.χ ότι οι τουρκαλες ειναι ξανθές με γαλαζοπρασινα ματια!! Ρε τι πάθαμε! Εχετε χαζεψει στα τουρκικα σηριαλ μου φαίνεται!!!
Η Κωνσταντινούπολη και οχι ινσταμπουλ-έχει κάποιες Τουρκαλες ομορφες και δυτικοποιημένες. Οι ξανθες ειναι ελαχιστες και καταγονται απο τα πριγκηπονησια.
Το ποσοστό των Ελληνιδων που ειναι ξανθες ή καστανοξανθες με ανοιχτοχρωμα ματια ειναι συντριπτικα υπερ τους.
Μια απο αυτες και η γυναικα μου .
Πριν αρχισεις περι Βορρα και Νοτου θα σου πω πως ειχα τουρκαλα γκομενα , παρα πολυ πλουσια και πολυ ομορφη. Αυτα ομως που λες δεν ισχυουν για τον μεσο όρο, παρα για εξαιρεσεις.
Οσο για τις Βουλγαρες θα πω οτι παιζει να ειναι χειροτερες και απο τις Αλβανιδες στα Βαλκανια. Στο σεξ ουτε ως πουτανες δεν εχουν φημη. Επισης ειναι πολυ επικινδυνες. Για το χρημα ευκολα θα εγκληματισουν ή θα παρανομησουν. Κοντραρονται στα ισα με τις γεωργιανες.
Τωρα αν γαμιουνται ευκολα αυτο δεν τις κανει και καλυτερες απο τις Ελληνιδες.
η τουρκια τυπε εχει αναμειχθεί με πολλες φυλες και εχουν κατεβει φυλες από τον βορα αλλα και από τη μεση ανατολη στη τουρκια, συγκεκριμενα από το βορα εχουν ερθει από ρωσια γι αυτό και υπαρχουν πολλες τουρκαλες ξανθιες γαλανομάτες.
τωρα για τις βουλγαρες που λες αν πας μια βολτα βουλγαρια σιγουρα θα αλλαξεις γνωμη,ειναι πιο ομορφες και από τις αλβανιδες και από τις ελληνιδες επισης ουτε επικυνδινες είναι και σεξ καλο κανουν.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
η τουρκια τυπε εχει αναμειχθεί με πολλες φυλες και εχουν κατεβει φυλες από τον βορα αλλα και από τη μεση ανατολη στη τουρκια, συγκεκριμενα από το βορα εχουν ερθει από ρωσια γι αυτό και υπαρχουν πολλες τουρκαλες ξανθιες γαλανομάτες.
τωρα για τις βουλγαρες που λες αν πας μια βολτα βουλγαρια σιγουρα θα αλλαξεις γνωμη,ειναι πιο ομορφες και από τις αλβανιδες και από τις ελληνιδες επισης ουτε επικυνδινες είναι και σεξ καλο κανουν.

ελα ρε gavelos τα παρα λες τωρα οι βουλγαρες πιο ομορφες απο τις ελληνιδες, σαν να λες οι ελληνιδες ειναι το πεταματου εγω διαφωνω πληρως θεωρω τις ελληνιδες εξισου μουναρες οσο και τις βουλγαρες αλλα με την διαφορα ποσοτικα  βρισκεις περισσοτερες ελληνιδες μουναρες
 

yanakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2015
Μηνύματα
326
Κριτικές
2
Like
86
Πόντοι
1
για πες μας εμπειριες απο τη σχεση σου με τουρκαλα εχει πολυ ενδιαφερον αν θες φυσικα
εγω παντως τις θεωρω απο τις πιο θερμες γυναικες και εννοω τις τουρκαλες που εχω γαμησει
Οι πιο θερμες ? οχι ! Ειναι περιποιητικες και δουλικες. Πεντακαθαρες ! Ατριχες - εδω και αιωνες! Όταν οι βουλγαρες εκαναν κοτσιδες στις γαμπες ,αυτες ειχαν μουνι λαμπικο.
Θελουν καθοδηγηση,καθοτι οι Τουρκοι δεν το κατεχουν το αθλημα.Επισης δεν εχουν πολλες εμπειριες . Δεν κανουν αβερτα σχεσεις . Δεν ειναι και ευκολο. Ακομα και οι εξευρωπαισμενες Τουρκαλες εχουν ορια στην ελευθερια.
Ειμαστε οφτοπικ
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Οι πιο θερμες ? οχι ! Ειναι περιποιητικες και δουλικες. Πεντακαθαρες ! Ατριχες - εδω και αιωνες! Όταν οι βουλγαρες εκαναν κοτσιδες στις γαμπες ,αυτες ειχαν μουνι λαμπικο.
Θελουν καθοδηγηση,καθοτι οι Τουρκοι δεν το κατεχουν το αθλημα.Επισης δεν εχουν πολλες εμπειριες . Δεν κανουν αβερτα σχεσεις . Δεν ειναι και ευκολο. Ακομα και οι εξευρωπαισμενες Τουρκαλες εχουν ορια στην ελευθερια.
Ειμαστε οφτοπικ

ισως γιατι εγω αναφερομαι στις ιεροδουλες τουρκαλες γι' αυτο και τις χαρακτηρισα θερμες γυναικες στο σεξ. σχεση με τουρκαλα δεν εχω κανει ποτε αλλα θα ηθελα αν μου κατσει φαση να κανω, αλλα εχω φαει μια μη ιεροδουλη που ηταν απο πασα στη γεμανια πεστο αν θελεις εφημερη περιπετεια

καταλαβαινω επειδη σπαμαρουμε εδω το νιμα δωσε καποιες χρηστικες πληροφοριες αν εχεις χρονο στο νιμα με τις τουρκαλες επειδη μς ενδιαφερει η αποψη σου λογο σχεσης σοβαρης με τουρκαλα  :hi:
 

yanakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2015
Μηνύματα
326
Κριτικές
2
Like
86
Πόντοι
1
η τουρκια τυπε εχει αναμειχθεί με πολλες φυλες και εχουν κατεβει φυλες από τον βορα αλλα και από τη μεση ανατολη στη τουρκια, συγκεκριμενα από το βορα εχουν ερθει από ρωσια γι αυτό και υπαρχουν πολλες τουρκαλες ξανθιες γαλανομάτες.
τωρα για τις βουλγαρες που λες αν πας μια βολτα βουλγαρια σιγουρα θα αλλαξεις γνωμη,ειναι πιο ομορφες και από τις αλβανιδες και από τις ελληνιδες επισης ουτε επικυνδινες είναι και σεξ καλο κανουν.
Αν ρωτησεις εναν Τουριστα για την γνωμη του για τις Ελληνιδες ,μεχρι να σου απαντησει 'they are amazing!!""  μαζευεις και εναν κουβα σαλια.
Και τελος πάντων η Ελληνιδα ειναι κρεβατομουνα !Της αρεσει να γαμιεται!!.Οι υπολοιπες βαλκανιες εχουν ταξιμετρο στο μουνι.Ισως οι Πωλονεζες να τις κοντραρουν.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Αν ρωτησεις εναν Τουριστα για την γνωμη του για τις Ελληνιδες ,μεχρι να σου απαντησει 'they are amazing!!""  μαζευεις και εναν κουβα σαλια.
Και τελος πάντων η Ελληνιδα ειναι κρεβατομουνα !Της αρεσει να γαμιεται!!.Οι υπολοιπες βαλκανιες εχουν ταξιμετρο στο μουνι.Ισως οι Πωλονεζες να τις κοντραρουν.

αντε να σε χαρω πεστα ρε δικε μου να βγαλουν καποιοι τα ροζ γυαλια που φορανε
 

yanakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2015
Μηνύματα
326
Κριτικές
2
Like
86
Πόντοι
1
ισως γιατι εγω αναφερομαι στις ιεροδουλες τουρκαλες γι' αυτο και τις χαρακτηρισα θερμες γυναικες στο σεξ. σχεση με τουρκαλα δεν εχω κανει ποτε αλλα θα ηθελα αν μου κατσει φαση να κανω, αλλα εχω φαει μια μη ιεροδουλη που ηταν απο πασα στη γεμανια πεστο αν θελεις εφημερη περιπετεια

καταλαβαινω επειδη σπαμαρουμε εδω το νιμα δωσε καποιες χρηστικες πληροφοριες αν εχεις χρονο στο νιμα με τις τουρκαλες επειδη μς ενδιαφερει η αποψη σου λογο σχεσης σοβαρης με τουρκαλα  :hi:
Αν δεν υπηρχε η θρησκεια ,ολοι οι Ελληνες ,Τουρκαλες θα παντρευομασταν. Η καλυτερη γυναικα που μπορει να εχει ο οποιοσδηποτε αντρας σε ολοκληρο τον κοσμο.
Γιάυτες υπαρχεις μονο εσυ! Τελος.Πιστα σκυλια, νοικοκυρες αφωσιωμενες.Αν ειχαν ομως αλλη θρησκεια δεν θα ηταν ετσι....οπότε? Ψαχνουν να βρουν την απαγκιστρωση απο την καταπιεστικη τουρκικη κοινωνια, βρισκοντας διαφυγη με καποιον ξενο.Επισης οι Ευρωπαιοι τους φερονται καλυτερα.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Αν δεν υπηρχε η θρησκεια ,ολοι οι Ελληνες ,Τουρκαλες θα παντρευομασταν. Η καλυτερη γυναικα που μπορει να εχει ο οποιοσδηποτε αντρας σε ολοκληρο τον κοσμο.
Γιάυτες υπαρχεις μονο εσυ! Τελος.Πιστα σκυλια, νοικοκυρες αφωσιωμενες.Αν ειχαν ομως αλλη θρησκεια δεν θα ηταν ετσι....οπότε? Ψαχνουν να βρουν την απαγκιστρωση απο την καταπιεστικη τουρκικη κοινωνια, βρισκοντας διαφυγη με καποιον ξενο.Επισης οι Ευρωπαιοι τους φερονται καλυτερα.

πολυ χρησιμες οι πληροφοριες σου φιλε, γραψε οταν θελεις και οταν εχεις χρονο μια εκτενη αναφορα στις τουρκαλες θα ηταν πραγματικα κατι νεο και φρεσκο εδω στο φορουμ γιατι εχουμε βαρεθει πλεον με το λιβανι που κανουν καποιοι σε ρωσιδες βουλγαρες ρουμανες ουκρανες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Οσο για τις Βουλγαρες θα πω οτι παιζει να ειναι χειροτερες και απο τις Αλβανιδες στα Βαλκανια. Στο σεξ ουτε ως πουτανες δεν εχουν φημη. Επισης ειναι πολυ επικινδυνες. Για το χρημα ευκολα θα εγκληματισουν ή θα παρανομησουν. Κοντραρονται στα ισα με τις γεωργιανες.
Τωρα αν γαμιουνται ευκολα αυτο δεν τις κανει και καλυτερες απο τις Ελληνιδες.

:helpplea:  :grin:
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Αν ρωτησεις εναν Τουριστα για την γνωμη του για τις Ελληνιδες ,μεχρι να σου απαντησει 'they are amazing!!""  μαζευεις και εναν κουβα σαλια.
Και τελος πάντων η Ελληνιδα ειναι κρεβατομουνα !Της αρεσει να γαμιεται!!.Οι υπολοιπες βαλκανιες εχουν ταξιμετρο στο μουνι.Ισως οι Πωλονεζες να τις κοντραρουν.
εγω τυπε δεν ειδα κανενα τουριστα με κουβα με σαλια.οι μονοι που τους πεφτουν τα σαλια είναι οι πακιστανοι και καποιοι ντοπιοι.σαφως και υπαρχουν ομορφες ελληνιδες απλα στις 10 οι 2 αξιζουν ενώ οι βουλγαρες στις 10 οι 5 εχοντας συγκρινει και τις δυο.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
εγω τυπε δεν ειδα κανενα τουριστα με κουβα με σαλια.οι μονοι που τους πεφτουν τα σαλια είναι οι πακιστανοι και καποιοι ντοπιοι.σαφως και υπαρχουν ομορφες ελληνιδες απλα στις 10 οι 2 αξιζουν ενώ οι βουλγαρες στις 10 οι 5 εχοντας συγκρινει και τις δυο.

τα παρα λες gavelos και εμενα πολλες φορες μου τι δινουν οι ελληνιδες γιατι εχουν πολλα κοληματα και σφηνομενη τυροπιτα στο μυαλο τους αλλα ρε φιλε δεν μπορουμε να τις βγαλουμε και ασχημες  :hi:
 

yanakis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2015
Μηνύματα
326
Κριτικές
2
Like
86
Πόντοι
1
εγω τυπε δεν ειδα κανενα τουριστα με κουβα με σαλια.οι μονοι που τους πεφτουν τα σαλια είναι οι πακιστανοι και καποιοι ντοπιοι.σαφως και υπαρχουν ομορφες ελληνιδες απλα στις 10 οι 2 αξιζουν ενώ οι βουλγαρες στις 10 οι 5 εχοντας συγκρινει και τις δυο.
Θα πρεπει πρωτα να ταξιδεψεις πολυ. Αφου πας παντου σε Ευρωπη και Αμερικη και οχι μονο στην Βουλγαρια ,τα λεμε. Επισης θα πρεπει να μας πεις σε πια περιοχη κινησαι στην Ελλαδα 'η στην Αθήνα. Το βιοτικο επίπεδο παιζει σημαντικό ρόλο.
 

talladmirer

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.777
Like
19
Πόντοι
16
σε Ρυθμική γυμναστική και σε άλτριες ύψους οι Βουλγάρες υπερέχουν μακράν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom