Νέα

Βούλα Βαβάτση

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
Και συ απο που τα ξερεις αυτα ρε τυπε?
σου χαλαω την πιατσα???τι ερωτηση ειναι αυτη???οι πληροφοριες λενε γραφω....πληροφοριες δεν δινουμε εδω μεσα????μπορει να την πηρε ο αδερφος μου και μου το ειπε....
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.611
Πόντοι
17.470
λοιπόν την βούλα την γνώρισα επειδή κάναμε μόντελινγκ μαζί. και την γνωρίζω σχεδόν από τότε που ξεκίνησα. Τέσπα δεν θα προσπαθήσω να αλλάξω την γνώμη κανενός ο καθένας ότι θέλει έχει στο μυαλό του. Η Βούλα απλά είναι αντίθετη στο θέμα βίζιτας, άλλο το αν έκανε ερωτική ταινία ή θα ξανακάνει( που ελπίζω πως όχι ). Η κοπέλα έχει δυνατότητες για πολλές δουλειές μοντελινγκ της το χουν πει πολλοί μέσα στον χώρο.Τώρα το αν είναι ωραία ή όχι, γούστα είναι αυτά. Οποιανού δεν είναι το στύλ του δεν σημαίνει οτι είναι μπάζο απαραίτητα. Καμία σχέση. Είναι πολύ εντυπωσιακή ψηλή κοπέλα την θεωρώ όμορφη και όχι επειδή είναι φίλη μου επειδή το πιστεύω.
εγω εχω παλι αντιθετη αποψη...απλα δεν θελω να μιλησω φορα παρτιδα εδω μεσα!
και μαλιστα λαθος μου...λαθος διατυπωση....δεν ειναι "αποψη",ειναι πραγματικοτητα...μπορει εσυ να εχεις δει την μια πλευρα της Βουλας και να γνωριζεις αυτα που εκεινη θελει να γνωριζεις...εγω γνωριζω αλλα πραγματα....

οι πληροφοριες λενε οτι οι τιμες ξεκινανε απο 600ε το 3ωρο :jerking: :jerking:η κυρια δεν κανει 1ωρα και 2ωρα για να μην θεωρηθει τυχαρπαστη :jerking: :jerking: :jerking:επισης δεν περιλαμβανει anal.ρε αντε σοβαρευτειτε που θελει και 600ε το μπαζο.δεν  :bigdick: :bigdick:καλυτερα
+1
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366

toympa

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2010
Μηνύματα
668
Like
12
Πόντοι
6
φοράει βρακί ή όχι  :think:
voula%2Bvavavtsi3.jpg


voula%2Bvavatsi%2B1.jpg


www.okokoras.gr/2011/03/blog-post_03.html]http://www.okokoras.gr/2011/03/blog-post_03.html[/url]
 

Επισκέπτης
Πάντως εντάξει, το να μην αρέσει σε κάποιον είναι λογικό στα πλαίσια του προσωπικού γούστου του καθενός. Αλλά "μπάζο" αυτή η κοπέλα? Δε νομίζω.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Πάντως εντάξει, το να μην αρέσει σε κάποιον είναι λογικό στα πλαίσια του προσωπικού γούστου του καθενός. Αλλά "μπάζο" αυτή η κοπέλα? Δε νομίζω.
κανενας δεν την ειπε μπαζο.τερατοδεβλεπεταιουτεμεολοσωμημασκα την ειπαμε.
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
λοιπόν την βούλα την γνώρισα επειδή κάναμε μόντελινγκ μαζί. και την γνωρίζω σχεδόν από τότε που ξεκίνησα. Τέσπα δεν θα προσπαθήσω να αλλάξω την γνώμη κανενός ο καθένας ότι θέλει έχει στο μυαλό του. Η Βούλα απλά είναι αντίθετη στο θέμα βίζιτας, άλλο το αν έκανε ερωτική ταινία ή θα ξανακάνει( που ελπίζω πως όχι ). Η κοπέλα έχει δυνατότητες για πολλές δουλειές μοντελινγκ της το χουν πει πολλοί μέσα στον χώρο.Τώρα το αν είναι ωραία ή όχι, γούστα είναι αυτά. Οποιανού δεν είναι το στύλ του δεν σημαίνει οτι είναι μπάζο απαραίτητα. Καμία σχέση. Είναι πολύ εντυπωσιακή ψηλή κοπέλα [size=30pt]την θεωρώ όμορφη[/size] και όχι επειδή είναι φίλη μου επειδή το πιστεύω.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
IMG_0463.JPG




...και καπου εδω ο μεσιε Τρελας μας λεει οτι ειναι κλωνος και το εκανε για να γελασουμε ολο αυτο -.- !
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366


και τις δαντέλες χύνω :cum:
 

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
8
Πόντοι
6
λοιπόν την βούλα την γνώρισα επειδή κάναμε μόντελινγκ μαζί. και την γνωρίζω σχεδόν από τότε που ξεκίνησα. Τέσπα δεν θα προσπαθήσω να αλλάξω την γνώμη κανενός ο καθένας ότι θέλει έχει στο μυαλό του. Η Βούλα απλά είναι αντίθετη στο θέμα βίζιτας, άλλο το αν έκανε ερωτική ταινία ή θα ξανακάνει( που ελπίζω πως όχι ). Η κοπέλα έχει δυνατότητες για πολλές δουλειές μοντελινγκ της το χουν πει πολλοί μέσα στον χώρο.Τώρα το αν είναι ωραία ή όχι, γούστα είναι αυτά. Οποιανού δεν είναι το στύλ του δεν σημαίνει οτι είναι μπάζο απαραίτητα. Καμία σχέση. Είναι πολύ εντυπωσιακή ψηλή κοπέλα την θεωρώ όμορφη και όχι επειδή είναι φίλη μου επειδή το πιστεύω.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
τελικα θα μαθουμε εγκυρα αν κανει  βιζιτες και ποσο παει?στο δια ταυτα......
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Αν πάντως κάνει εγώ εύκολα  :fuck1: :knockinb: :pipa3: από παντού!!!
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά αν κάνει θα το μάθετε.Τι το πιέζετε το θέμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom