Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βουκουρεστίου 42 (μασάζ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1957
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
παντος μερικα μελη εδω μεσα λενε οτι τι εχουν  :knockinb:, τωρα αληθεια ή ψεματα  :think: κανεις δεν ξερει
Και εγω ειμαι αστροναυτης !!!
Ο καθενας γραφει οτι του ερχεται !!!
Προσωπικη αποψη εκφραζω, οτι η Κυρια δεν και οι αλλοι θελουν απλως,να λενε μονο και μονο για τις :tits: της !!!
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
34
Like
3.160
Πόντοι
4.365

Γιατί δεν ανοίγαν σήμερα το απόγευμα γαμώ το φελέγγι μου ???
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  μασατζιδικο στο κολωνακι και να κλεισει ?  αν αληθευει τι θα κανει τωρα η    κακομοιρα  η  κυρα-βετα ?    ανεργη θα καταντησει ?  α  ρε  ατιμη κριση .        ολεs οι θεσειs ειναι πιασμενεs.    οσο για την βικυ  δεν εχει αναγκη.    εχει φροντισει για να εχει παντα δουλιτσα.          σωστο,    εξυπνο ,  μυαλωμενο κοριτσι.      για οσουs τυχον ξερουν. 
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
    αν αληθευει τι θα κανει τωρα η    κακομοιρα  η  κυρα-βετα ?     ανεργη θα καταντησει ?   

καποιο αφεντικο θα σκεφτει ''εξυπνα'' και θα τις προσφερει θεση ''σεριφησας'' , η σωστες σεριφησες δεν μενουν χωρις δουλεια  ;)




   οσο για την βικυ   δεν εχει αναγκη.    εχει φροντισει για να εχει παντα δουλιτσα.          σωστο,     εξυπνο ,  μυαλωμενο κοριτσι.       για οσουs τυχον ξερουν. 

ειμαι και εγω ενας απο αυτους που ''επενδυω'' σε αυτο το μυαλομενο κοριτσι  :rockon: :rockon: :rockon:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.506
Κριτικές
16
Like
13.745
Πόντοι
6.515
συναδελφε θα μπορουσες να στειλεις στοιχεια επαφης?
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Και εγω ειμαι αστροναυτης !!!
Ο καθενας γραφει οτι του ερχεται !!!
Προσωπικη αποψη εκφραζω, οτι η Κυρια δεν και οι αλλοι θελουν απλως,να λενε μονο και μονο για τις :tits: της !!!

να μου κάνουν σπανική αυτές οι βυζάρες και να τις χύσω στο καπάκι! :cum: :cum: :cum:
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.965
Κριτικές
34
Like
3.160
Πόντοι
4.365

Γιατί έκλεισε ξέρουμε?
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
Γιατί έκλεισε ξέρουμε?
Να σου πω εγω γιατί έκλεισε.Γιατί η κα Βέτα πήγε να κάνει επανάσταση στο χώρο του μασάζ με εξαιρετικές υπηρεσίες και το λόμπυ του μασατζούδων δεν την άφησε να προκόψει!!!
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
186
Like
11.832
Πόντοι
34.267
Μη γράφετε μισόλογα... Τι είδους επανάσταση? Και το λόμπυ πως τη σταμάτησε? Ομοίως θα σταματούσε και όσα προσφέρουν 60€/0,5 ώρα. Να είστε πιό ξεκάθαροι να μην υπάρχουν υπόνοιες και παρεξηγήσεις  :uglystupid:
 

vizouvios

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
757
Like
2
Πόντοι
6
Να σου πω εγω γιατί έκλεισε.Γιατί η κα Βέτα πήγε να κάνει επανάσταση στο χώρο του μασάζ με εξαιρετικές υπηρεσίες και το λόμπυ του μασατζούδων δεν την άφησε να προκόψει!!!

θα συμφωνησω μαζι σου , ''πανω-κατω'' ετσι εχουν τα πραγματα ...........  :grin:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
4
Like
1.652
Πόντοι
266
καποιο αφεντικο θα σκεφτει ''εξυπνα'' και θα τις προσφερει θεση ''σεριφησας'' , η σωστες σεριφησες δεν μενουν χωρις δουλεια  ;)




ειμαι και εγω ενας απο αυτους που ''επενδυω'' σε αυτο το μυαλομενο κοριτσι  :rockon: :rockon: :rockon:

...Το θέμα είναι να της προσφέρει ΑΛΛΗ θέση...Σερίφισσα απλή ΔΕΝ τη θέλω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom