Νέα

Βλάσσης Μπονάτσος!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loukritia!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 305
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
είχε αρκεττό ταλέντο και αρκετές διασυνδέσεις. Ακόμα και όταν συμμετείχε σε άσχημες δουλείες κατάφερνε κάπως να ξεχωρίσει.
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Πολύ καλός διασκεδαστής, αλλά όχι και αντικείμενο λατρείας !

Δεν μπορώ να καταλάβω τι παραπάνω έχει π.χ. απο τον Ζουγανέλη ή τον Μπουλά (τα ονόματα είναι ενδεικτικά, μην μου πρήξετε τον πούτσο για συγκρίσεις κτλ.)

Στην προσωπική του ζωή ψιλοζούσε παρακμιακά. Όσοι τον βλέπανε να παραπαίει στα σκαλάκια της οδού Μαρασλή που ήταν και το σπίτι του έχοντας μυρίσει μισό τόνο κολομβιανής σκόνης, καταλαβαίνουν τι εννοώ. Όταν πέθανε στην Κολομβία ήταν μεσίστιες οι σημαίες απο το πένθος των εμπόρων που έχασαν τον καλύτερο τους πελάτη.
 
OP
OP
loukritia!

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Πολύ καλός διασκεδαστής, αλλά όχι και αντικείμενο λατρείας !

Δεν μπορώ να καταλάβω τι παραπάνω έχει π.χ. απο τον Ζουγανέλη ή τον Μπουλά (τα ονόματα είναι ενδεικτικά, μην μου πρήξετε τον πούτσο για συγκρίσεις κτλ.)

Στην προσωπική του ζωή ψιλοζούσε παρακμιακά. Όσοι τον βλέπανε να παραπαίει στα σκαλάκια της οδού Μαρασλή που ήταν και το σπίτι του έχοντας μυρίσει μισό τόνο κολομβιανής σκόνης, καταλαβαίνουν τι εννοώ. Όταν πέθανε στην Κολομβία ήταν μεσίστιες οι σημαίες.
δε θα σχολιασω τπτ αλλο παραμονο οτι ο μπουλας ειναι η δευτερη αδυναμια μου...
 

Επισκέπτης
Πολύ καλός διασκεδαστής, αλλά όχι και αντικείμενο λατρείας !
τι μας νοιαζει η προσωπικη του ζωη ρε παιχτη???
ανοιξε καποιος ενα θρεντ για τον καλλιτεχνη..
σε καποιους αρεσει,σε καποιους αλλους οχι..
τα λοιπα που κολλανε???
 

Επισκέπτης
Στην προσωπική του ζωή ψιλοζούσε παρακμιακά. Όσοι τον βλέπανε να παραπαίει στα σκαλάκια της οδού Μαρασλή που ήταν και το σπίτι του έχοντας μυρίσει μισό τόνο κολομβιανής σκόνης,

:jerking: :jerking:

Είχε μυτιάσει μπροστά σου;;
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Πολύ καλός διασκεδαστής, αλλά όχι και αντικείμενο λατρείας !

Δεν μπορώ να καταλάβω τι παραπάνω έχει π.χ. απο τον Ζουγανέλη ή τον Μπουλά (τα ονόματα είναι ενδεικτικά, μην μου πρήξετε τον πούτσο για συγκρίσεις κτλ.)

Στην προσωπική του ζωή ψιλοζούσε παρακμιακά. Όσοι τον βλέπανε να παραπαίει στα σκαλάκια της οδού Μαρασλή που ήταν και το σπίτι του έχοντας μυρίσει μισό τόνο κολομβιανής σκόνης, καταλαβαίνουν τι εννοώ. Όταν πέθανε στην Κολομβία ήταν μεσίστιες οι σημαίες απο το πένθος των εμπόρων που έχασαν τον καλύτερο τους πελάτη.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom