Νέα

Βίζιτες από Μαρόκο, Ντουμπάϊ, Τυνησία ή Λίβανο.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Red&white
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
Ανοίγω αυτό το thread γιατί πολλοί πιστεύω πως θεωρούμε τις γυναίκες από αυτά τα μέρη πολύ όμορφες και σεξουαλικές. Παρόλα αυτά στην Αθήνα, είναι δύσκολο να βρεις βίζιτα με τέτοια καταγωγή. Παραθεστε τις απόψεις σας.
 

Captain_Cock

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2023
Μηνύματα
5
Like
3
Πόντοι
0
Νομιζω οτι εχω πετυχει σε στουντιο αλλα καμια σχεση με αυτο που φανταζωμαστε, ασχημες και μεχρι τωρα δεν εχω παρει καμια
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.712
Like
10.038
Πόντοι
3.556
Ψάχνεις βίζιτα με καταγωγή από Ντουμπάϊ ? Πάει το χει χάσει ο κόσμος

Τύπε ο τίτλος ο σωστός είναι

"Ελλεηνίδες που βιζιτάρουν σε Μαρόκο Ντουμπάϊ Τυνησία"
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.712
Like
10.038
Πόντοι
3.556
Άμα πάλι το χεις τόσο καούρα ... πετάγεσαι μια μέχρι Μέση Ανατολή και θα βρεις αμέτρητες από Μαρόκο και Τυνησία

Ντουμπαγιώτισσα όμως καμία ... στο χάλασα το όνειρο το ξέρω, δε με νοιάζει όμως :dunno:
 
OP
OP
Red&white

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
Ψάχνεις βίζιτα με καταγωγή από Ντουμπάϊ ? Πάει το χει χάσει ο κόσμος

Τύπε ο τίτλος ο σωστός είναι

"Ελλεηνίδες που βιζιτάρουν σε Μαρόκο Ντουμπάϊ Τυνησία"
Έχω γράψει αλλά τρία διαφορετικά μέρη αδελφέ. Μην κολλάς συγκεκριμένα στο Ντουμπάϊ. Νομίζω καταλαβαίνεις τι εννοώ. Αν είχες ποτε επαφές με γυναίκες από αυτά τα κράτη θα ξέρεις ότι είναι πανέμορφες και ιδιαίτερες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Χαχαχαχαχα. Πρέπει να είναι η εξαίρεση του κανόνα αυτή φίλε!!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.001
Πόντοι
34.168
Λιβανεζα μπορει να βρεις,μιας και ειναι πιο μοντερνος λαος.
Λεγοντας Λιβανεζα οχι στο 100%,αλλα μιξη με αλλη εθνοτητα.
Νομιζω ειχε ερθει μια τετοια σε γραφειο,αν θυμαται κανενα επιτιμο μελος
ας την ποσταρει.
 
OP
OP
Red&white

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
Λιβανεζα μπορει να βρεις,μιας και ειναι πιο μοντερνος λαος.
Λεγοντας Λιβανεζα οχι στο 100%,αλλα μιξη με αλλη εθνοτητα.
Νομιζω ειχε ερθει μια τετοια σε γραφειο,αν θυμαται κανενα επιτιμο μελος
ας την ποσταρει.
Πολύ όμορφες και ιδιαίτερες γυναίκες. Έχω ψάξει όλη την Αθήνα αλλά δεν βρίσκω καμία φιλαράκι.!
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.712
Like
10.038
Πόντοι
3.556
Έχω γράψει αλλά τρία διαφορετικά μέρη αδελφέ. Μην κολλάς συγκεκριμένα στο Ντουμπάϊ. Νομίζω καταλαβαίνεις τι εννοώ. Αν είχες ποτε επαφές με γυναίκες από αυτά τα κράτη θα ξέρεις ότι είναι πανέμορφες και ιδιαίτερες.
Και πα΄μπλουτες μουσουλμάνες που είτε τις ταΐζουν οι οικογένειες είτε είναι παντρεμένες με πλούσιο

Μυρωδιάς τύπε ? κατά τ άλλα τις ονειρεύεσαι μποτάνες :confused:

Όσο για Τυνήσιες και Μαροκινές, όσες έχουν εμφάνιση την κάνουν για Μέση Ανατολή με βιτρίνα "αεροσυνοδιλίκι" ... εδώ καμια σάπια όπως σου έβαλε ο Φακίρης
 
OP
OP
Red&white

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
Και πα΄μπλουτες μουσουλμάνες που είτε τις ταΐζουν οι οικογένειες είτε είναι παντρεμένες με πλούσιο

Μυρωδιάς τύπε ? κατά τ άλλα τις ονειρεύεσαι μποτάνες :confused:

Όσο για Τυνήσιες και Μαροκινές, όσες έχουν εμφάνιση την κάνουν για Μέση Ανατολή με βιτρίνα "αεροσυνοδιλίκι" ... εδώ καμια σάπια όπως σου έβαλε ο Φακίρης
Μια περίοδο προν κανένα χρόνο είχα βρει 2-3 περιπτώσεις σε γραφεία που μείνανε για κάνα-δυο εβδομάδες. Από τότε γενικά τίποτα!!
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.712
Like
10.038
Πόντοι
3.556
Μια περίοδο προν κανένα χρόνο είχα βρει 2-3 περιπτώσεις σε γραφεία που μείνανε για κάνα-δυο εβδομάδες. Από τότε γενικά τίποτα!!
Όπως τα Αλμπανά που δηλώνουν Ιταλίδες ? :confused:
 
OP
OP
Red&white

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.919
Κριτικές
14
Like
3.696
Πόντοι
2.777
παίζουν απίστευτα εξωτικά πλάσματα από αυτές τις περιοχές, αλλά..., δεν τα βρίσκουμε εν Ελλάδι. Το ίδιο κι Ισραηλίτισες, Ιερουσαλήμ κυρίως, εκεί με τα μπασταρδέματα ανά τους αιώνες κυκλοφορούν μοναδικοί συνδυασμοί.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.345
Like
10.852
Πόντοι
3.556
παίζουν απίστευτα εξωτικά πλάσματα από αυτές τις περιοχές, αλλά..., δεν τα βρίσκουμε εν Ελλάδι. Το ίδιο κι Ισραηλίτισες, Ιερουσαλήμ κυρίως, εκεί με τα μπασταρδέματα ανά τους αιώνες κυκλοφορούν μοναδικοί συνδυασμοί.
Η πρωτη μου γερη καψουρα ητανε με Ελληνιδα με γιαγια Εβραια και εβραικο ονομα καθαρα. Τρομερο ατομο.
Γενικα οι Ισραηλινοι ειναι λαος με ιδιαιτερη και πολυ ενδιαφερουσα ιδιοσυγκρασια.
Νομιζω πρεπει να μπει και αυτη η χωρα στον τιτλο, αν ειχα να επιλεξω απο ολες αυτες τις χωρες θα διαλεγα την Ισραηλινη.

Καποτε ειχα ρωτησει εναν γνωστο που με τη δουλεια του ειχε ταξιδεψει σχεδον σε ολες τις χωρες (οχι δεν ηταν ο @sex volcano :tooth: ) ποιος απο ολους τους λαους που ειχε δει, μοιαζει περισσοτερο με τους Ελληνες και μου απαντησε αμεσως οι Λιβανεζοι. Εχουμε σχεδον την ιδια ιδιοσυγκρασια. Επομενως μαγκες μηπως ενα νημα ξεχωριστο για Λιβανεζες θα ειχε ιδιαιτερη αξια, ως αντιβαρο στις Ελληνιδες που μας ταλαιπωρουν ;
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.345
Like
10.852
Πόντοι
3.556
@sex volcano με την ευκαιρια κανω την ιδια ερωτηση και σε εσενα: Ποιος απο ολους τους λαους που εχεις δει μοιαζει περισσοτερο με τους Ελληνες;
 
OP
OP
Red&white

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
Η πρωτη μου γερη καψουρα ητανε με Ελληνιδα με γιαγια Εβραια και εβραικο ονομα καθαρα. Τρομερο ατομο.
Γενικα οι Ισραηλινοι ειναι λαος με ιδιαιτερη και πολυ ενδιαφερουσα ιδιοσυγκρασια.
Νομιζω πρεπει να μπει και αυτη η χωρα στον τιτλο, αν ειχα να επιλεξω απο ολες αυτες τις χωρες θα διαλεγα την Ισραηλινη.

Καποτε ειχα ρωτησει εναν γνωστο που με τη δουλεια του ειχε ταξιδεψει σχεδον σε ολες τις χωρες (οχι δεν ηταν ο @sex volcano :tooth: ) ποιος απο ολους τους λαους που ειχε δει, μοιαζει περισσοτερο με τους Ελληνες και μου απαντησε αμεσως οι Λιβανεζοι. Εχουμε σχεδον την ιδια ιδιοσυγκρασια. Επομενως μαγκες μηπως ενα νημα ξεχωριστο για Λιβανεζες θα ειχε ιδιαιτερη αξια, ως αντιβαρο στις Ελληνιδες που μας ταλαιπωρουν ;
Συμφωνώ. Λόγω δουλειάς έχω γνωρίσει πολλούς και διαφορετικούς λαούς. Σαν γυναίκες ξεχωρίζω τις Λιβανέζες μπορώ να πω. Βέβαια και οι Ισραηλινές είναι πολύ δυνατές. Το θέμα είναι να τις βρούμε εδώ αδέλφια!!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.793
Κριτικές
178
Like
39.339
Πόντοι
21.896

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.066
Κριτικές
2
Like
8.750
Πόντοι
2.456
Οι Ελληνίδες σίγουρα με τις καθαρόαιμες Ρωσίδες :confused:
Να λέμε καλά που ήρθαν οι Ρωσίδες στα '90s k γάμησε γυναικαρες ο κάθε κατσικανιαρης στην τελευταία πινέζα του χάρτη..
Όσοι τις παντρεύτηκαν δε, έβγαλαν όμορφα πλάσματα μίξης μουναρας Ρωσίδας- κατσικανιαρη..
:confused: :confused: :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Συμφωνώ. Λόγω δουλειάς έχω γνωρίσει πολλούς και διαφορετικούς λαούς. Σαν γυναίκες ξεχωρίζω τις Λιβανέζες μπορώ να πω. Βέβαια και οι Ισραηλινές είναι πολύ δυνατές. Το θέμα είναι να τις βρούμε εδώ αδέλφια!!
Λιβανέζες κ μετά ιρανές οι ομορφότερες..
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
Από Ντουμπάι ορίτζιναλ είναι κάτι αραβισες που μένουν ως νομαδες στην έρημο, οπότε δεν παίζει να βρεις στην Αθήνα.

Από Μαρόκο πολύ χλωμό να πετύχεις γενικά. Είχα πετύχει πριν χρόνια στην Κύπρο και ήταν 2 κοπέλες αρκετά σκούρες με κωλαρες, βυζάρες, χωρίς κάτι το ιδιαίτερο, χοντρές θα έλεγα.

Λιβανεζες αρκετά ωραία κοπέλες, επίσης έχω δει αρκετές εδώ Κύπρο, αλλά καμία ως εσκορτ καθώς όσες είναι εδώ έχουν αρκετά πλούσιες οικογένειες.
 
OP
OP
Red&white

Red&white

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
167
Κριτικές
26
Like
1.420
Πόντοι
1.011
Από Ντουμπάι ορίτζιναλ είναι κάτι αραβισες που μένουν ως νομαδες στην έρημο, οπότε δεν παίζει να βρεις στην Αθήνα.

Από Μαρόκο πολύ χλωμό να πετύχεις γενικά. Είχα πετύχει πριν χρόνια στην Κύπρο και ήταν 2 κοπέλες αρκετά σκούρες με κωλαρες, βυζάρες, χωρίς κάτι το ιδιαίτερο, χοντρές θα έλεγα.

Λιβανεζες αρκετά ωραία κοπέλες, επίσης έχω δει αρκετές εδώ Κύπρο, αλλά καμία ως εσκορτ καθώς όσες είναι εδώ έχουν αρκετά πλούσιες οικογένειες.
Και στην Ελλάδα το ίδιο συμβαίνει. Άντε να πετύχεις 2-3 ανά διαστήματα, αλλά μέχρι εκεί. Κριμα, γιατί είναι ποκυ ωραίες γυναίκες!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom