Νέα

Βίνα Ασίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Milfakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.802
Κριτικές
93
Like
46.011
Πόντοι
17.311
Επίσης προσέχω και κάτι άλλο.
Οι τότε μουνάρες, σταρ , sex symbols κλπ είχαν ένα στοιχειώδες επίπεδο.
Δεν λέω ότι ήταν της Ακαδημίας , αλλά δεν ήταν και ντιπ γίδια και ξέκωλα σαν τις σύγχρονες
αλλες εποχες τοτε και αλλες σημερα.
τα ιδια θα κανανε οι τοτε, αν ηταν σημερα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.467
Κριτικές
62
Like
39.751
Πόντοι
8.530
Επίσης προσέχω και κάτι άλλο.
Οι τότε μουνάρες, σταρ , sex symbols κλπ είχαν ένα στοιχειώδες επίπεδο.
Δεν λέω ότι ήταν της Ακαδημίας , αλλά δεν ήταν και ντιπ γίδια και ξέκωλα σαν τις σύγχρονες
Μεχρι τοτε οι ηθοποιοι επαιρναν αδεια ασκησεως επαγγελματος..ενω τωρα μας επιασε η προοδος?
 

vintagakias87

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
5
Like
5
Πόντοι
0
Μουνί είναι αυτό που δείχνει ; ???

Το αυτό ειναι φιλε μου , ναι
Ρωτησα ηδη 3 φορες αν ξερει καποιος απο ποια ταινία ειναι η σκηνη , αλλα δεν προσεξε κανενας το ''ζουμι'' της φωτο

Ας κανω μια τελευταια προσπαθεια ξαναβαζοντας τη φωτο (την ειχε ανεβασει αλλο μελος παλιοτερα)
 

Συνημμένα

  • Βινα Ασικη μουνι.png
    Βινα Ασικη μουνι.png
    279,3 KB · Εμφανίσεις: 408

Jenson Button

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2021
Μηνύματα
921
Like
8.013
Πόντοι
1.046
Το αυτό ειναι φιλε μου , ναι
Ρωτησα ηδη 3 φορες αν ξερει καποιος απο ποια ταινία ειναι η σκηνη , αλλα δεν προσεξε κανενας το ''ζουμι'' της φωτο

Ας κανω μια τελευταια προσπαθεια ξαναβαζοντας τη φωτο (την ειχε ανεβασει αλλο μελος παλιοτερα)
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
775
Like
1.384
Πόντοι
206
Ροκάκιας την ημέρα, το βράδυ καμαριέρα ;; :2funny:
Δεν υπάρχει πουθένα, έτσι λίγο που έψαξα
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.858
Πόντοι
6.585
Δεν θυμάμαι αν το είχα γράψει εδώ ή σε άλλο ποστ, τέλη δεκαετίας το 90 (ή 1999 ή 2000), είχα βρεθεί σε ένα κλειστό σουαρέ, ενός φίλου. Είμασταν λιγότερα από 20 άτομα, γιατί ήταν καθημερινή. Είχα πάει με την αδερφή μου (έπρεπε να συνοδευόμαστε). Μπαίνοντας στο σπίτι (κάπου στα βόρεια προάστια), ο φίλος κ οικοδεσπότης μας περνάει στο σαλόνι και παθαίνω το απόλυτο σοκ: ήταν η Βίνα ανάμεσα στους καλεσμένους, με τον σύζυγό της (ή σύντροφο της δεν θυμάμαι...)

Περιττό να σας πω ότι μου κόπηκαν τα πόδια.. Το είδωλο των 80s ήταν στα 2μ μπροστά μου. Αβαφη (δεν το είχε ανάγκη), δεν ήταν πάνω από 1.66 - 1.68, έκπεμπε κάτι από θηλυκότητα, λαγνεία και ερωτισμό.. Δεν θυμάμαι πως κρατήθηκα κ δεν έγινα ρόμπα εκείνο το βράδυ..

Απλή, προσιτή, down to earth που λένε κ οι μορφωμένοι. Μας μίλησε κ αυτή κ ο άνδρας της, μας έκαναν να νοίωσουμε σαν να γνωριζόμαστε χρόνια. Θυμάμαι κάτι με εκκλησίες κ μοναστήρια που ήταν ταγμένη, αλλά πάνε 20+ χρόνια.

Η αδερφή μου μετά που φύγαμε, μου έλεγε ότι μου τρέχανε τα σάλια...

Υ.Σ. Σε καμία των περιπτώσεων δεν είχε συμπεριφορά ξέκολου. Κυρία κ με το παραπάνω. Θα το ξαναπώ άβαφη κ γέμιζε ο χώρος. Σκέφτομαι αν αυτή η συνάντηση ήταν τώρα με τα social media & τα smartphones.

Υ.Σ.2: Να πω ότι δεν είχε το κορμί που θυμόμαστε από τις ταινίες, ήταν ελαφρά πιο γεμάτη, αλλά έδειχνε κάπως ταλαιπωρημένη, απογοητευμένη .. σαν κάτι να την απασχολούσε. Ο φίλος μου, σε αυτά ήταν πάντα σφίγγα και διακριτικός (όπως έπρεπε να είναι..), δεν του έπερνες κουβέντα..
 
Τελευταία τροποποίηση:

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
2
Like
3.390
Πόντοι
456
Το θεμα ειναι οτι αυτες ηταν λιγες τοτε.τωρα ολες πρωτα βγαζουν τον κωλο τους φωτο και τον αναρτουν στα σοσιαλ και μετα αναπνεουν .ηθαλασσα εγινε γιαουρτι αλλα εγω δεν εχω κουταλι να φαω πια ....
 

vintagakias87

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
5
Like
5
Πόντοι
0
Δεν είναι απο εκει αδερφε,την εχω ολην την ταινία.Απο τον ΄'ροκακια''είναι η σκηνη με τη μπανιερα.
Η φωτο με το νινι ειναι απο αλλού
 

LADIKO

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
195
Like
117
Πόντοι
1
Δεν είναι απο εκει αδερφε,την εχω ολην την ταινία.Απο τον ΄'ροκακια''είναι η σκηνη με τη μπανιερα.
Η φωτο με το νινι ειναι απο αλλού
Είναι η πρώτη σκηνή τίτλων αρχής στην βιντεοταινία Η ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ (1985)
 

Συνημμένα

  • H KAMARIERA THS NYXTAS 1985.jpg
    H KAMARIERA THS NYXTAS 1985.jpg
    123,3 KB · Εμφανίσεις: 132

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.322
Like
44.136
Πόντοι
6.256
η Βινα τα παρατησε ολα οταν εκανε εκτρωση και δεν μπορεσε μετα να ξανακανει παιδι..το εχει δηλωσει η ιδια σε συνεντευξη της..δεν ξερω αν εχει αναφερθει
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.568
Like
67.631
Πόντοι
12.756
η Βινα τα παρατησε ολα οταν εκανε εκτρωση και δεν μπορεσε μετα να ξανακανει παιδι..το εχει δηλωσει η ιδια σε συνεντευξη της..δεν ξερω αν εχει αναφερθει
σοβαρες συντευξεις βλεπεις/διαβάζεις ... :coffee:
Που να ηξερες μετα απο χρόνια οτι το χασιμο χρονου σου θα βοηθουσε το σαητ :thumbsup:
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.322
Like
44.136
Πόντοι
6.256
σοβαρες συντευξεις βλεπεις/διαβάζεις ... :coffee:
Που να ηξερες μετα απο χρόνια οτι το χασιμο χρονου σου θα βοηθουσε το σαητ :thumbsup:
ειχα στεναχωρηθει οτα την διαβασα την συνεντευξη:undecided:
 
  • Like
Αντιδράσεις: linear

katerina1966

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2018
Μηνύματα
9
Like
16
Πόντοι
0
καμια ολοσωμη γυμνη οπως την εκαμε ημαμα της παιζει πουθενα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom