Νέα

Villa Erotica - Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gamikoulien
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 545
  • Εμφανίσεις 108K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sterios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Η Ελβιρα η Γαλλιδα ξερει κανεις που ειναι;
Την επισκεφθηκα στην τερψιθεα πριν 3 μηνες περιπου και μου ειπαν οτι δεν δουλευει πλεον εκει.
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
παιδια υπαρχει ιδιο μαγαζι στον γλαυκο στην πατρα!! λετε να το εχει ο ιδιος επιχειρηματιας?? :think: :think: :2funny: :2funny:
 

vagzav

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2010
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Μια Γερμανίδα ξανθιά νομίζω Μελί την λένε (νταρντανα) δουλευει ακόμα?
 

demis23

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη στη Βίκυ, με λίγα λόγια απαράδεκτη, έγραψα και κριτική.
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
οι ελβιρα οι γαλλιδα ειναι στην ηφαιστου διπλα στο ξενοδοχειο lindo.την επισκευτικα πριν 3 μερεσ καλο γκαβλομιλφωνη στα 30ε,μαλιστα ο τσατσοσ που ειναι εκει μου ειπε ευχαριστα νεα παιδια.ανοιγουν νεα σπιτακια καπου στο δρομο συκουριου κατι σαν βυλλα ερωτικα νο 2 ,μου ειπε οτι σε 1-2 μηνεσ θα ξεκινισουν αντε με το καλο.
 

apostino

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια νεα στοιχεια..ανοιγει οντως προς Συκουριο Villa Erotica 2..Ακουσα οτι στο υπογειο θα ειναι ολα τα λεφτα..εχω ακουσει για τζακουζι,πισινα??? και bachelor παρτυ με 3-4 γυναικες και σαμπανιες..στο υπογειο θα γινονται παρτακια κατοπιν συννενοησεως....αντε να ανεβαινει σιγα σιγα η λαρισα....
 

20cm

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
Ετσι η επαρχια!!!Αντε να δουμε τι μωρα θα φερουν
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Ετσι η επαρχια!!!Αντε να δουμε τι μωρα θα φερουν
αμα ανοιξει παιδια και παει καποιος πρωτος γραψτε στο φορουμ να παω να φερω φωτογραφικο υλικο για το σαιτ να ανοιξουμε και αλλα λινκς για κριτικες και πληροφοριες οπως με βιλα εροτικα ,χοτ βιλα κλπ
 

skordopoutsoglou

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2006
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ.

Η HOT VILLA ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ Ή ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΘΗΝΩΝ?
ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ 1 ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΠΩΣ ΣΤΗ VILLA EROTICA?
ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙ ΑΣ ΤΟ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΕΙ Ή ΑΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΕ PM.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.
KEEP FUCKING !!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ.

Η HOT VILLA ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ Ή ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΘΗΝΩΝ?
ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ 1 ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΠΩΣ ΣΤΗ VILLA EROTICA?
ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙ ΑΣ ΤΟ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΕΙ Ή ΑΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΕ PM.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.
KEEP FUCKING !!
αν και απαντησα στο πμ ας τα πω και απο δω για να τα δουν και οι αλλοι.....

ειναι στον δρομο καρδιτσας αθηνων περιπου 10-11 χιλιομετρα μετα την πολη...μετα την διασταυρωση που χωριζει για παλαμα αριστερα εμεις παμε δεξια προς αθηνα-λαμια....κανα χιλιομετρο μετα στο δεξι μας χερι ενα σπιτακι που φαινεται απο τον δρομο με φραχτη γυρω και πινακιδα....

απο τιμες 30 ευρω απλο....


κοπελα προς το παρον ειναι μια με βαρδια απο απογευμα ως μεσανυχτα...νομιζω απο τις 5 ειπε οτι ξεκιναν προς το παρον...

η κοπελα που δουλευει τωρα ειναι φερμενη απο αθηνα απο οτι μαθαινω και ειναι καλη επαγγελματιας....γενικα


το λινκ για να βαζετε κριτικες ειναι:


www.bourdela.tv/content/view/2950/225/]http://www.bourdela.tv/content/view/2950/225/[/url]


και ανοιχτηκε απο χτες μετα την επισκεψη μου στον χωρο με φωτο που εφερα απλα εγινε ενα λαθακι ως προς την τοποθεσια απο το σαιτ που θα διορθωθει ελπιζω.....


[URL unfurl="true"]http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=39.346246,22.072048&spn=0.06903,0.154324&z=13[/url]


σας βαζω και ενα λινκ με τον χαρτη της τοποθεσιας.......
 

vagzav

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2010
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια νεα στοιχεια..ανοιγει οντως προς Συκουριο Villa Erotica 2..Ακουσα οτι στο υπογειο θα ειναι ολα τα λεφτα..εχω ακουσει για τζακουζι,πισινα??? και bachelor παρτυ με 3-4 γυναικες και σαμπανιες..στο υπογειο θα γινονται παρτακια κατοπιν συννενοησεως....αντε να ανεβαινει σιγα σιγα η λαρισα....


Φιλαράκο στο Villa Erotica μια ξανθιά γερμανιδα νταρντανα δουλευει ακομα?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Αποψε δουλευαν βραδυ η βικυ, η κατερινα (γνωστες απο παλιοτερες αναφορες αρνητικες για την πρωτη και λιαν θετικες για την δευτερη) και μια κοπελα που δεν ειχα ξαναπετυχει η τζωρτζανα
Ρουμανακι 24 ετων με ξανθο μαλλι καλο αδυνατο σωματακι αλλα πολυ χαλαρα βυζακια...γενικα καλουτσικη αλλα οχι κατι συγκλονιστικο
Θα ακολουθησει και κριτικη...
Για την Μελί που ρωτατε, την γερμανιδα δεν την πετυχα αλλα αν μαθω θα ενημερωσω... ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Για την Μελί που ρωτατε, την γερμανιδα δεν την πετυχα αλλα αν μαθω θα ενημερωσω... ;)
δυστυχως απο οτι μου ειπαν τελικα εχει σταματησει η γερμανιδουλα η μελί απο την βιλα...τωρα αν θα παει πουθενα αλλου δεν ξερω...ιδομεν....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.338
Πόντοι
10.647
δυστυχως απο οτι μου ειπαν τελικα εχει σταματησει η γερμανιδουλα η μελί απο την βιλα...τωρα αν θα παει πουθενα αλλου δεν ξερω...ιδομεν....

...gl την Τινα την πετυχες τελευταια καθολου? Δουλευει ακομα εκει? ή το χασαμε και αυτο το κορμι!?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
...gl την Τινα την πετυχες τελευταια καθολου? Δουλευει ακομα εκει? ή το χασαμε και αυτο το κορμι!?
δεν την πετυχα αλλα πηγαινα βραδυ....θα ρωτησω και για αυτην οταν ξαναπαω....το κατερινακι παντως ειναι εκει.....

το αλλο θρεντακι με την χοτ βιλα το δες; :2funny:

 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.338
Πόντοι
10.647
δεν την πετυχα αλλα πηγαινα βραδυ....θα ρωτησω και για αυτην οταν ξαναπαω....το κατερινακι παντως ειναι εκει.....

το αλλο θρεντακι με την χοτ βιλα το δες; :2funny:

Κανε μια ερωτηση γιατι εδω πανω τα πραγματα ειναι πολυ σκουρα :S...θα το γυρησουμε σιγα σιγα στην  :cum:...

Το Κατερινακι το θελω για ενα δευτερο γυρω γιατι την πρωτη δεν μου εκατσε καλα και μου εμεινε αποθυμενο.! :grin:

Το ειδα αν και παει μακρια η βαλιτσα για εκει, ποτε δεν ξερεις.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
οκ θα ρωτησω...αλλα το τηλεφωνο που σου δωσα ισχυει και το σηκωνουν παλι....παρε και συ αν ερθεις..... ;)
 

acer21

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ρίχτε καμμια ενημερωση για τις βαρδιες και τις κοπελες..αξιζει τον κοπο το ταξιδι;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
ρίχτε καμμια ενημερωση για τις βαρδιες και τις κοπελες..αξιζει τον κοπο το ταξιδι;
εχει νεα τεμαχια αλλα δεν περασα προσφατα λογω υποχρεωσεων....απο σαββατο υποσχομαι να γραψω κατι..... :sunglasses:
 

1983

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες εγώ έχω να κάνω μια άλλη ερώτηση...
Από υγειονομικούς ελέγχους τι λένε τα κορίτσια των studio της επαρχίας?
Γιατί πχ. σε δυο studio των Αθηνών για τα οποία διαβάζω, πρώτον τα κορίτσια είναι ως επί το πλείστον σταθερά τα ίδια και δεύτερον μιας και η πελατεία τους είναι μεγάλη λογικά δε θα θέλουν να ρισκάρουν και άρα οι έλεγχοι θα είναι τακτικοί (επίσης στην Αθήνα είναι πιο στάνταρ το επάγγελμα).
Αλλά εδώ στην επαρχία (Θεσσαλία) που τώρα αρχίζει να τσουλάει το θέμα με τα studio και απ'ότι διαβάζω μέχρι τώρα για το VILLA EROTICA τα κορίτσια ψιλο "πάνε και έρχονται",πού βρισκόμαστε?
Μπορεί το προφυλακτικό να το βάζουμε όταν κάνουμε τη δουλειά μας αλλά και μια επιπλέον σιγουριά δε βλάπτει, σωστά?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom