Νέα

Villa Erotica - Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gamikoulien
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 543
  • Εμφανίσεις 106K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
οποιος ανεβει/κατεβει λαρισα θα παρατηρησει να βγαινουν (σε clubs , kafe κτλπ ) πολλες ,μα πολλες παρεες γυναικων  3-3 , 4-4 μαζι .
με λιγο μπλα μπλα και "παιχνιδι" ειναι σιγουρο οτι θα ψαρεψεις καποια !

Φυσικά!!!

Όπως παντού στην Ελλάδα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Εντάξει μην τα παραλετε γιατί σε λίγο βλέπω να ανεβάζουν κανουργίο θέμα

'Λάρισα Sex trip'
 

jovanosss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
835
Like
0
Πόντοι
6
Καλημέρα καταρχας..Σήμερα  επισκέφτηκα για ακόμη μια φόρα την βίλα..Αυτήν την φορά και τα 3 σπιτάκια ήταν ενεργά εννοώντας ότι είχαν και τα 3 κοπέλες..Το καλό πλέον γιατι μίλησα και προσωπικα με τον ιδιοκτήτη είναι ότι το ωράριο επεκτείνεται...Πιο συγκεκριμένα παλίοτερα άνοιγαν(για το κοινό)στις 4 και κλείναν νωρίς το βράδυ κοντά στις 2..Πλέον η βίλα είναι ανοιχτή  απο τις 11 το πρωί όπου ξεκινάει η πρώτη βάρδια και συνεχίζει μέχρι τις 7..όπου την διαδέχεται η επόμενη η οπόια κρατάει μέχρι τις 3 τα ξημερώματα..

Στο διατάυτα σήμερα το μενού περιείχε μαι Ελληνίδα που βρίσκοταν στο πρώτο σπιτάκι στο δέυτερο βρίσκοταν μαι Ρωσίδα και στο τρίτο μια Ισπανιδα(η οπόια μιλούσε άπταιστα Ελληνικά)και έκανε τρομέρη μίμηση της Πετρούλας.Αποφάσισα να πάρω την Ελληνίδα..Η οποία είχε μεγάλο στήθος φυσικό.Δεν χρειάζεται να πω λεπτομέρειες για την πράξη..


30€  όλες οι στάσεις (Σεξ χωρίς ακάποτο στοματικό)

50€  όλες οι στάσεις με έξτα χρόνο πέρα απο το 10 λέπτο(χωρίς ακάποτο στοματικό)

75€ ημισπέσιαλ, όλες οι στάσεις  ( 20 λεπτά περίπου) με μασάζ και ακάποτο στοματικό

100€ όλες οι στάσεις ,μασαζ, 2 εκπερματωσεις(30 λεπτα)

150€ όλες οι στάσεις,μασάζ,2 εκπερματώσεις(1 ώρα)
 

starbus

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
σαββατο παραμονη εκλογων βρεθηκα λαρισα κ βεβαια περασα μια βολτα απο τη βιλλα
λοιπον καταρχην ο χωρος ωραιοσ καθαρος κλπ
οι 3 κοπελες που ειχαν βαρδια ηταν κατι μπαζα ανευ προηγουμενου
μαλιστα στο 3ο απο τα σπιτακια ο τυπος που δουλευε μου εκανε και εισαγωγη οτι θα δω
κατι τρομερο κλπ και σκαει μυτη μια ξανθια πολυ αδυνατη σα πρεζονι
κριμα γιατι προκειται για αξιολογη προσπαθεια για τα ελληνικα δεδομενα αλλα μεχρι εκει
επισης η ταριφα που εχει το μαγαζι υπερβολικα ακριβη για αυτο που προσφερει
δηλαδη μπαζα
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
500
Κριτικές
6
Like
482
Πόντοι
306
Σήμερα το βράδυ πήγα και γώ να δώ τη βίλλα.Ο χώρος είναι τέλειος πραγματικά.Δέν έχω δεί καλύτερον.Τα δωμάτια καθαρά και όμορφα με νιπτήρα μέσα και ωραία κρεβάτια.Αλλά......οι κοπέλες πολύ μέτριες....Εγώ πήρα μια ισπανίδα(έτσι είπε)22 χρονών μελαχρινή με μικρό φυσικό βυζάκι.Απλά και λιτά χωρίς σχόλια.(δέν τρελάθηκα κιόλας)30 ευρό το απλό πρόγραμμα πήρα.(πιπέλα με καπότα)
 

kinitos grassadoros

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Επισκέφτηκα το συγκεκριμένο χώρο πριν τις εκλογές και πήγα με μια κοκκαλιάρα που είπε ότι ήταν Ισπανίδα αλλά δεν άφηνε ούτε να τη χαιδέψεις γιατί είχα πληρώσει μόνο 30!Πολύ βιαστική και αυστηρή επαγγελματίας βρε παιδιά.Οι τιμές μου φαίνονται λίγο υπερβολικές.Καλο Θα ήταν να δίνουν περισσότερη σημασία στον πελάτη.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.126
Πόντοι
14.565

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Το Villa Erotika καταχωρήθηκε στον κατάλογο:

www.bourdela.tv/content/view/2541/224/] [/url]
[size=9pt](κλικ στη φωτό)[/size]

Όποιος θέλει βάζει κριτικές...


antisthenis
Administrator

Συνδεδεμένος

Φύλο:
Είμαι εδώ επειδή...: Δεν ξέρω! Απλά μου αρέσει το site!
Μηνύματα: 5225



   
Απ: (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: gl στις: χθες στις 23:53 »
« Έχετε προωθήσει ή απαντήσει σε αυτό το μήνυμα. »
Παράθεση  Απάντηση  Διαγραφή 
Τhanks και πάλι για τις φωτός. Καταχωρήθηκε το Villa Erotika στον κατάλογο.
Αναφορά στον Διαχειριστή
sponsored by antisthenis productions®
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
δυο φωτο απο εσωτερικους χωρους  της βιλας ειναι δικες μου και τις  εστειλα τις προαλλες στο σαιτ...απλα το αναφερω εδω...ευχαριστω που χρησιμοποιηθηκαν...
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
σε ποια περιοχη της λαρισας βρισκεται η βιλα;
 

thessalos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
2.851
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
σε ποια περιοχη της λαρισας βρισκεται η βιλα;
5ο χιλιομετρο λαρισης τρικαλων αριστερη πλευρα του δρομου εχει πινακιδα απεναντι απο metallaxis ,ανεβαινεις ανηφορα και φτανεις στα σπιτακια.ανοικτα 11-3 το βραδυ με 3 κοριτσια σε δυο βαρδιες.11-7 και 7-3 πμ
 

peripatitis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
5ο χιλιομετρο λαρισης τρικαλων αριστερη πλευρα του δρομου εχει πινακιδα απεναντι απο metallaxis ,ανεβαινεις ανηφορα και φτανεις στα σπιτακια.ανοικτα 11-3 το βραδυ με 3 κοριτσια σε δυο βαρδιες.11-7 και 7-3 πμ
τι τιμες παιζουν?υπαρχουν πολλες κοπελες? ειναι σαν τα αντιστοιχα ερωτικα χωρια της Γερμανιας?
 

thessalos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
2.851
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
τι τιμες παιζουν?υπαρχουν πολλες κοπελες? ειναι σαν τα αντιστοιχα ερωτικα χωρια της Γερμανιας?
ειπαμε ειναι τρεις κοπελες σε τρια διαφορετικα σπιτακια....και αλλες τρεις στην αλλη βαρδια....τιμες 30 απλο 75 ακαποτο τσιμπουκι ή 69 ,100 πρωκτικο,100 ευρω με δυο εκτονωσεις κανα μισαωρο περιπου...αυτα θυμαμαι περιπου .ελπιζω να σε καλυψα...
 

peripatitis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ειπαμε ειναι τρεις κοπελες σε τρια διαφορετικα σπιτακια....και αλλες τρεις στην αλλη βαρδια....τιμες 30 απλο 75 ακαποτο τσιμπουκι ή 69 ,100 πρωκτικο,100 ευρω με δυο εκτονωσεις κανα μισαωρο περιπου...αυτα θυμαμαι περιπου .ελπιζω να σε καλυψα...
με καλυψες. ευχαριστω.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
σημερα 6 η ωρα επαιζε ανασταζια στο ενα σπιτακι και αντριαννα ρουμανακι,ψηλο,μελαχρινο,ομορφο προσωπακι αλλα πολυ κομοδινο...μακρια...γραφτηκε και κριτικη....το τριτο σπιτι κλειστο....οι βαρδιες αλλαζουν 7 οποτε θα ειναι αλλες βραδινες κοπελες παντως....για οποιον παει....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
πρωινη βαρδια σημερα νατασα,τατιανα και κριστι...μπηκα στην τελευταια αφου οι αλλες ειχαν δοκιμαστει παλιοτερα...καλη απο εμφανιση αλλα ψιλομετρια απο αποδοση...θα ανεβει κριτικη αναλυτικοτερη...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
πρωινη βαρδια στην βιλα εροτικα οι γνωστες απο τις κριτικες  αισα και νατασσα...για την αισα ακολουθει και κριτικη απο μενα...
 

Strange Cargo

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
και που ειναι οι κριτικες ρε συναγωνιστες?γιατι εγω δεν βλεπω καμια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom