Νέα

Villa Erotica - Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gamikoulien
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 541
  • Εμφανίσεις 105K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Φίλοι έρχομαι για φοιτητής στη Λάρισα αξίζει το κατάστημα μπορείτε να μου κάνετε άλλες προτάσεις?
Το κατάστημα είναι οκ. Οι περισσότερες εργαζόμενες είναι από τίμιες και πάνω. Μόνο η Μαρία Ελληνίδα ειναι φόλα.
Για τα άλλα δε γνωρίζω αν δουλευουν η οχι.
 

olisadebe13

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2019
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα γνωρίζετε αν τα καταστήματα σε Γιάννουλη και προς Συκούριο λειτουργούν ?
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.447
Πόντοι
506
Υπάρχει καμία αξιόλογη τυπε, η η καλύτερη είναι ακόμα η 50αρα Μαρία?:buck2:
Τύπε μου έχω να πάω πολύ καιρό. Την τελευταία φορά, πριν μήνες, είχα μπει στο δεξιά. Ηταν μια ξανθιά μιλφ τρελιάρα. Δεν θυμάμαι όνομα. Σχετικά καλά είχα περάσει
 

bigman75

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2022
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
0
Μάγκες υπάρχει κάποιος που να πάει και να μπορεί να με πάρει μαζί γιατί δεν ξέρω που είναι ούτε πως να επικοινωνήσω
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Τύπε μου έχω να πάω πολύ καιρό. Την τελευταία φορά, πριν μήνες, είχα μπει στο δεξιά. Ηταν μια ξανθιά μιλφ τρελιάρα. Δεν θυμάμαι όνομα. Σχετικά καλά είχα περάσει
Αν ήταν μια με αδύνατο γυμνασμενο σώμα νομίζω Μόνικα, το τρελιαρικο στυλ αυτηνης βγαίνει γιατί πινει σφηνάκια βότκα όλη μέρα. Μέσα αλλάζει τελείως συμπεριφορά.
Μάγκες υπάρχει κάποιος που να πάει και να μπορεί να με πάρει μαζί γιατί δεν ξέρω που είναι ούτε πως να επικοινωνήσω
Τυπε μετα τη Γιαννουλη κανεις αριστερά στο κτήμα "Δριστελλα". Το Μπακαρα είναι πριν το κτήμα δεξιά, και το Έρως μετά το κτήμα δεξιά.
Δεν μένω Λάρισα πλεων και δε πάω εκεί.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.447
Πόντοι
506
Αν ήταν μια με αδύνατο γυμνασμενο σώμα νομίζω Μόνικα, το τρελιαρικο στυλ αυτηνης βγαίνει γιατί πινει σφηνάκια βότκα όλη μέρα. Μέσα αλλάζει τελείως συμπεριφορά.

Τυπε μετα τη Γιαννουλη κανεις αριστερά στο κτήμα "Δριστελλα". Το Μπακαρα είναι πριν το κτήμα δεξιά, και το Έρως μετά το κτήμα δεξιά.
Δεν μένω Λάρισα πλεων και δε πάω εκεί.
Ναι αυτήν είναι. Και μέσα σε εμένα τουλάχιστον ήταν πολύ καλή
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Ναι αυτήν είναι. Και μέσα σε εμένα τουλάχιστον ήταν πολύ καλή
Σε εμένα δυστυχώς όχι.
Μπορεί λόγο περασμένης ώρας (11.30+ το βραδυ) να ήταν κουρασμένη και να είχε πιει λιγάκι, δε ξέρω.
Έβαλα μυαλό να μη πηγαίνω μετά τις 9 το βράδυ γιατί είναι κουρασμένες (τιπ φίλου που είναι χρόνια στο παιχνίδι).
 
  • Like
Αντιδράσεις: ZoReN

Tso kai lo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
67
Like
318
Πόντοι
20
Καλησπέρα συναγωνιστές...παίζει τίποτα καλό για καμιά καταδρομική από Καρδίτσα;;
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
^τυπε με ειπανε για καινουριες κοπελες στο Βιλα Ερωτικα.
αν παω θα ενημερωσω
 

Bill987

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
34
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπερα βιλα ερωτικα τι παιζει ξερει κανεις ποια κοπελα ειναι?ευχαριστω
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
143
Κριτικές
15
Like
557
Πόντοι
311
Πέρασμα πριν από λίγο στο villa erotica με Βαλέρια ψηλή κοπέλα Ρωσίδα στα όρια του προμιλφ περάσαμε ελεύθερο στοματικό το οποίο κατέχει πολύ καλά μία αξιόλογη παρουσία δεν κλαις τα λεφτά σου σίγουρα βέβαια οι τιμές είναι τσιμπημένες αλλά τι να κάνουμε είναι το μόνο αξιόλογο μαγαζί αυτή τη στιγμή στην περιοχή και για να ενημερώσω αυτούς που ρωτάνε δουλεύει και η ουγγαρέζα η Χριστίνα και η Βικτωρία η ουκρανή. Τώρα το πρωί ήταν η Βαλέρια για παραπάνω δεν ξέρω
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Πέρασμα πριν από λίγο στο villa erotica με Βαλέρια ψηλή κοπέλα Ρωσίδα στα όρια του προμιλφ περάσαμε ελεύθερο στοματικό το οποίο κατέχει πολύ καλά μία αξιόλογη παρουσία δεν κλαις τα λεφτά σου σίγουρα βέβαια οι τιμές είναι τσιμπημένες αλλά τι να κάνουμε είναι το μόνο αξιόλογο μαγαζί αυτή τη στιγμή στην περιοχή και για να ενημερώσω αυτούς που ρωτάνε δουλεύει και η ουγγαρέζα η Χριστίνα και η Βικτωρία η ουκρανή. Τώρα το πρωί ήταν η Βαλέρια για παραπάνω δεν ξέρω
σ'ωραιος τυπε! Η Βικτωρια ειναι εγγυηση! τις αλλες δε τις γνωριζω.
Η ρωσιδα Τατιανα την εκανε γιαλλου μαλλον, εχει πανω απο 2 μηνες να δουλεψει
 

Bill987

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
34
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπερα πηρα τηλεφωνο σημερα ειναι η Χριστινα...αξιζει επισκεψη?την εχει παρει κανεις?ευχαριστω
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
179
Like
469
Πόντοι
21
Καλησπερα πηρα τηλεφωνο σημερα ειναι η Χριστινα...αξιζει επισκεψη?την εχει παρει κανεις?ευχαριστω
Η Χριστίνα είναι κορυφή, κορμάρα , ξανθιά όμορφη , με στήθος και σώμα φοβερό, σήμερα είναι όλη μέρα , θα είναι για καμία βδομάδα ακόμα μετά φεύγει.
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
179
Like
469
Πόντοι
21
Villa Erotica -Τερψιθεα Λάρισα συνάντηση με Χριστίνα : Είναι μια Goddess , κουκλάρα, με ξανθιά, όμορφη -γλυκα , ιδιαίτερα όταν χαμογελάει, σωματάρα ,κορμί γυμνασμενο με σέξι Οπίσθια και Ποδάρες αλλά και στήθος πανέμορφο -χορταστικο για βουτιές με το κεφάλι, πέρασα και για μια βδομάδα ακόμα μου είπε ότι θα είναι, θα ξαναπεράσω όσες φορές αντέχω αν κατά φέρω άλλες 3 θα και ευχαριστημένος ότι την απόλαυσα με το παραπάνω, τέτοιες περιπτώσεις δεν βρίσκεις εύκολα.Χριστινα μου Θεότητα της ομορφιάς και του Σεξ....PANIC .... Πανικός.... Χαμός....θα γίνει....♥️♥️♥️♥️♥️
 

Panos 730

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
20
Villa Erotica -Τερψιθεα Λάρισα συνάντηση με Χριστίνα : Είναι μια Goddess , κουκλάρα, με ξανθιά, όμορφη -γλυκα , ιδιαίτερα όταν χαμογελάει, σωματάρα ,κορμί γυμνασμενο με σέξι Οπίσθια και Ποδάρες αλλά και στήθος πανέμορφο -χορταστικο για βουτιές με το κεφάλι, πέρασα και για μια βδομάδα ακόμα μου είπε ότι θα είναι, θα ξαναπεράσω όσες φορές αντέχω αν κατά φέρω άλλες 3 θα και ευχαριστημένος ότι την απόλαυσα με το παραπάνω, τέτοιες περιπτώσεις δεν βρίσκεις εύκολα.Χριστινα μου Θεότητα της ομορφιάς και του Σεξ....PANIC .... Πανικός.... Χαμός....θα γίνει....♥️♥️♥️♥️♥️
Παντού προλαβαίνεις Argento :2funny::2funny: .Δεν μου τα είπες αυτά για τη Λάρισα τις μέρες που ήμουν εκεί!! Τελικά ήρθα Τρίκαλα και συνάντησα τη Μαργαρίτα μια ώρα πριν φύγει .Σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση ότι φεύγει και έτσι έγινε η συνάντηση!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom