Νέα

Βίκυ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georst
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ο μεγαλέφας αντιφάσκει.
Τι μια αναρωτιέται για κάποια θυλική cd πως ειναι δυνατόν να τολμάει να ζητάει λεφτά ή πως τις τα δίνουν κάποιοι αφού δεν ειναι κανονική τρανς (προφοανώς βάζει ως προαπαιτούμενο ορμόνες, βυζιά κλπ άρα επέμβαση στο σώμα), από την άλλη αγωνίζεται κατά των επεμβάσεων που κάνουν τα κορίτσια.
Αρχίζει και γελάει ο κόσμος μεγάλε, τι να λέμε τώρα!

:uglystupid:
Πάντα ξέρει τι λέει και τι πράτει ο Μέγας Αλέφας.
Και το έχει αποδείξει!
Δεν μίλησε ποτέ για αφαίρεση πάντα μιλάει για πρόσθεση....
Γκέ(υ)γκε;

Πές μας και υποστηριξε το αν είχες θηλυκά ενστικτα ,ισως να εχεις και καλά κανεις,
Πές μας λοιπὀν όμως αν θα "κλάδευες" τα καλαμπαλίκια σου ποιο θα ήταν το όφελος μακροχρόνια πέρα απο το που άλλαξες στο δημοτολόγιο και στην ταυτοτητούλα το όνομα απο Πελοπα@ίδας σε @ίδα.
Εξηγησε το ντε ιατρικά και ψυχολογικά και μην μας πείς πάλι το άτεμη και ζελόφθονη κενωνία...
 

Συνημμένα

  • 119190000000.jpg
    119190000000.jpg
    25,9 KB · Εμφανίσεις: 53

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Άστα Hoty τα περί ζηλοφθονίας σε εμέ, και συμμορφώσου  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
Παρακολουθα τον Αλέ μάθε μπαλιτσα και μη μιλάς αντ'αυτού.  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
Παλιο-θίτσα!!!  :crazy:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
ο,τι να'ναι..

να'ταν η ζηλια ψωρα
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Άστα Hoty τα περί ζηλοφθονίας σε εμέ, και συμμορφώσου  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
Παρακολουθα τον Αλέ μάθε μπαλιτσα και μη μιλάς αντ'αυτού.  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
Παλιο-θίτσα!!!  :crazy:

Το θίτσα μάρεσε αλλα παρακαλώ με εψιλονγιώτα!  :tickedoff: :2funny:
 

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
δεν γινεται να κανω παραθεση.....θελουμε κανα δυο σελιδες να παραθεσω για ολες τις μαλακιες να τις πω,λιγο ειναι που εχει γραψει ο χοτυ....αγορι μου ποσο φαινεται οτι δεν εχεις γνωρισει καν τραβεστι απο κοντα...τι μαλακας εισαι συ...σορρυ κιολας οι moderators  δεν τα βλεπουν αυτα τα πραγματα που γραφει...μαλακα που σου περασε εσενα απο το μυαλο αν η οποιαδηποτε εγχειρισμενη παθαινει ψυχολογικα...το ακουσες που το εγραψε ο αλλος και το λες κι εσυ...για ονομα του θεου...ασχετε που θα δωσεις και συμβουλες σε τρανς...και απο τις ορμονες βλακα αν η αλλη δεν ειναι κατασταλαγμενη μπορει να παθει λαλα.αλλα τοσα ξερεις τοσα λες...μολις σε κραξανε ολοι ζηταγες συγνωμη τωρα που σε σιγονταρε ο αλε εβγαλες χολη και εικονες με κλαδευτηρια παρε χαμπαρι μαλακα οτι υπαρχουν ατομα που εχου ν το θαρρος να φτασουν και στην αποφαση να το κοψουν αν τους ειναι εντελως αχρηστο...δεν εχω λογια θελω πολλα να γραψω ακομα αλλα να μην σας κουραζω...και συ χοτυ μιας και δεν μπορεις να συμβουλεψεις κανεναν πραγματικα μεινε στα χαζα,επιπεδου τριτης δημοτικου και αμα σχολιακια σου και ξερουμε οτι και να απαντησεις στο μηνυμα μου θα πεις τις γνωστες εμετικες αηδιες σου...
βαζεις και φωτο με κλαδευτηρια αγαμητε....κλαδεψε το κεφαλι σου πανω απτη λεκανη να πεσουν τα σκατα και πες σε καποιον να ειναι εκει να τραβηξει και το καζανακι....
 

StallionXX

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2006
Μηνύματα
175
Like
6
Πόντοι
1
Νομίζω ότι είτε εγώ είμαι πολύ ρηχός είτε το θέμα ψιλοπηδήχτηκε.. :S Επανέρχομαι on topic και βροντοφωνάζω "Βικάρα, γύρνα στο λαό σου!!!!"  :rockon: :rockon: :rockon:
 

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Αυτά που έχουν αναφερθει παραπανω ... αγγιζουν τα ορια της ψυχασθενειας...σε συνδυασμο με εγκληματική βλακεια... Αυτοι οι δυο που εχουν γραψει και επιμενουν σε αυτα τα "τέρατα" με τα κλαδευτηρια και τις "ενδοκρονολογικες και ψυχιατρικες" διαγνωσεις (φαντάζομαι και οι δύο είστε τουλάχιστον διδακτορες ιατρικης ετσι;;;;) κανονικά θα έπρεπε να αποκλειστουν από το site. Είναι επικίνδυνοι γιατί ο τροπος σκέψης δειχνει και το πως αντιμετωπίζουν ό,τι συμβαινει γύρω τους. Ψευτόμαγκες που αναλογα με της ψ...ης τους το χαβα....θα κραξουν τον πουστρακο της γειτονιάς,θα του πουλησυν και καλα στηριξη οταν αυτός γινει τραβεστι και αρχισει να τους ερεθιζει το πουλακι τους ...και μολις αυτος βρει την ταυτοτητα του, αρχισει να αποκταει αυτοπεποιθηση και δειξει οτι δεν ειναι ερμεο του καθε μαλακα ....προσπαθουν να τον κανουν με το χυδαιο τροπο τους να ....μετανιωνει που γεννηθηκε... Ευτυχώς ο άνθρωπος είναι δυνατός...κι φτιαγμενος να επιβιώνει....αυτό ομως δεν αποκλειει τραγικες εξαιρεσεις παιδιών που δεν αντέχουν την πίεση, ου΄τε δνει δικαίωμα σε κανένα να συμπεριφερεται οπως γουσταρει. Κι επειδή όπως φαίνεται μερικοί (και δυστυχώς όχι λίγοι εδώ μεσα) νομίζουν ότι μπορούν να λένε ότι γουσταρουν τσαμπουκαλευόμενοι...ολοι οι υπολοιποι πρεπει να τους σταματαμε. Γιατι οταν δεν μιλας , ειναι σα να συμφωνεις.
Ο καθένας εχει τη ν αποψη του και ειναι δικαίωμα του....ειναι ομως υποχρέωση του να την εκφράζει χωρίς να προσβάλλει....και οι δυο παραπανω ειναι ανικανοι να το καταλαβουν!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
δεν γινεται να κανω παραθεση.....θελουμε κανα δυο σελιδες να παραθεσω για ολες τις μαλακιες να τις πω,λιγο ειναι που εχει γραψει ο χοτυ....αγορι μου ποσο φαινεται οτι δεν εχεις γνωρισει καν τραβεστι απο κοντα...τι μαλακας εισαι συ...σορρυ κιολας οι moderators  δεν τα βλεπουν αυτα τα πραγματα που γραφει...[size=16pt]μαλακα που σου περασε εσενα απο το μυαλο αν η οποιαδηποτε εγχειρισμενη παθαινει ψυχολογικα...[/size]το ακουσες που το εγραψε ο αλλος και το λες κι εσυ...για ονομα του θεου...ασχετε που θα δωσεις και συμβουλες σε τρανς[size=16pt]...και απο τις ορμονες βλακα αν η αλλη δεν ειναι κατασταλαγμενη μπορει να παθει λαλα.[/size]αλλα τοσα ξερεις τοσα λες...μολις σε κραξανε ολοι ζηταγες συγνωμη τωρα που σε σιγονταρε ο αλε εβγαλες χολη και εικονες με κλαδευτηρια παρε χαμπαρι μαλακα οτι υπαρχουν ατομα που εχου ν το θαρρος να φτασουν και στην αποφαση να το κοψουν αν τους ειναι εντελως αχρηστο...δεν εχω λογια θελω πολλα να γραψω ακομα αλλα να μην σας κουραζω...και συ χοτυ μιας και δεν μπορεις να συμβουλεψεις κανεναν πραγματικα μεινε στα χαζα,επιπεδου τριτης δημοτικου και αμα σχολιακια σου και ξερουμε οτι και αν απαντησεις στο μηνυμα μου θα πεις τις γνωστες εμετικες αηδιες σου...βαζεις και φωτο με κλαδευτηρια αγαμητε....κλαδεψε το κεφαλι σου πανω απτη λεκανη να πεσουν τα σκατα και πες σε καποιον να ειναι εκει να τραβηξει και το καζανακι....

Ότι πείς εσύ βρε Μάκη μού!
Και σορρυ αν εθιξα την ανδρική σου φύση και συγχίστικες με το κλάδεμα και τα κλαδευτήρια άλλωστε τωρα οπως γνωρίζεις η δουλειά γίνεται με λέϊζερ. Μην φοβάσαι καλέ.

Νομίζω ότι είτε εγώ είμαι πολύ ρηχός είτε το θέμα ψιλοπηδήχτηκε.. :S Επανέρχομαι on topic και βροντοφωνάζω "Βικάρα, γύρνα στο λαό σου!!!!"  :rockon: :rockon: :rockon:
 Ετσι...  :thumbsup:
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
βικαρα κουκλαραααααααααααααααααααααααααααα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
λοιπον αφου διαβασαμε την καθε παπαρια του καθε ασχετου με το θεμα μια μικρη απαντηση
καταρχην εναλακτικε αν βρεις ενα δικο μου ποστ που βριζω η λεω οτιδηποτε αλλο για μια κορυφαια cd προ τρανς(σαν την τρανουλα η την elina28 πχ)διαγραφω τωρα το λογαριασμο μου
ναι για κατι τερατα το εχω πει ειναι αληθεια αλλα αν το θυμασε αυτος ειναι ο σκοπος του σαιτ
οσο δε για τον τυπο που ηρθα σε αντιπαραθεση η ειναι τραβεστι και βγηκε να μου πουλησει την κλασσικη τραβεστι θεωρια(δεν την τρωμε την εχουμε ακουσει χιλιαδες φορες)η ειναι ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΑΣΧΕΤΟΣ με το θεμα
δεν εχεις δει εσυ γιατρε ουτε ζωγραφιστη τραβεστι στη ζωη σου(αν δεν εισαι τραβεστι)για αυτο μην γραφεις εκτιθεσε
και οταν ο αλλος ειναι κυνικος στα ορια τις παρεξηγησεις καλα κανει και γραφει γιατι ολοι εσεις που προτρεπεται να το κανουν ειστε επικινδυνει.
και οσον αφορα τους ξυπνητζηδες εδω που μιλαν για την αλλαγη οτι ειναι καλα κτλ τους παροτρυνω να μην ακουμησουν το πουλακι τους για ενα μηνα οχι να το κοψουν και μετα ελατε να τα ξαναπουμε
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
λοιπον αφου διαβασαμε την καθε παπαρια του καθε ασχετου με το θεμα μια μικρη απαντηση
καταρχην εναλακτικε αν βρεις ενα δικο μου ποστ που βριζω η λεω οτιδηποτε αλλο για μια κορυφαια cd προ τρανς(σαν την τρανουλα η την elina28 πχ)διαγραφω τωρα το λογαριασμο μου
ναι για κατι τερατα το εχω πει ειναι αληθεια αλλα αν το θυμασε αυτος ειναι ο σκοπος του σαιτ
οσο δε για τον τυπο που ηρθα σε αντιπαραθεση η ειναι τραβεστι και βγηκε να μου πουλησει την κλασσικη τραβεστι θεωρια(δεν την τρωμε την εχουμε ακουσει χιλιαδες φορες)η ειναι ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΑΣΧΕΤΟΣ με το θεμα
δεν εχεις δει εσυ γιατρε ουτε ζωγραφιστη τραβεστι στη ζωη σου(αν δεν εισαι τραβεστι)για αυτο μην γραφεις εκτιθεσε
και οταν ο αλλος ειναι κυνικος στα ορια τις παρεξηγησεις καλα κανει και γραφει γιατι ολοι εσεις που προτρεπεται να το κανουν ειστε επικινδυνει.
και οσον αφορα τους ξυπνητζηδες εδω που μιλαν για την αλλαγη οτι ειναι καλα κτλ
τους παροτρυνω να μην ακουμησουν το πουλακι τους για ενα μηνα οχι να το κοψουν και μετα ελατε να τα ξαναπουμε
Κανενας  δεν  μπορει  να  προτρεπει  η  να  παροτρυνει.Απλα  γιατι  αυτο,ΔΕΝ  ειναι  μια  απλη  επιλογη,αλλα  ΑΥΣΤΗΡΑ  ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ  -ΑΠΟΦΑΣΗ  ΖΩΗΣ.
Και  εδω ,ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ  καθολικος  ΣΕΒΑΣΜΟΣ.
Αααα  και  επιπλεον  αμαυρωσες  και  το  μεγαλειο  της  συγγνωμης    του  Χοτυ.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Κανενας  δεν  μπορει  να  προτρεπει  η  να  παροτρυνει.Απλα  γιατι  αυτο,ΔΕΝ  ειναι  μια  απλη  επιλογη,αλλα  ΑΥΣΤΗΡΑ  ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ  -ΑΠΟΦΑΣΗ  ΖΩΗΣ.
Και  εδω ,ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ  καθολικος  ΣΕΒΑΣΜΟΣ.
Αααα  και  επιπλεον  αμαυρωσες  και  το  μεγαλειο  της  συγγνωμης    του  Χοτυ.
πες μου εσυ το λογο που δεν το κανεις και πες μου τι δικια σου διαφορα απο μια εγχειρησμενη τρανς?
οπως οφειλω να σου πω οτι το λογο που το 90% και πλεον που εχουν κανει αλλαγη εγω τον ξερω καλα και παραμμυθια σε μενα δεν χωραν οτι και καλα εσθανονται κατι αλλο
λες και οι αλλες που δεν το κανουν πως εσθανονται δλδ?
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
πες μου εσυ το λογο που δεν το κανεις και πες μου τι δικια σου διαφορα απο μια εγχειρησμενη τρανς?
οπως οφειλω να σου πω οτι το λογο που το 90% και πλεον που εχουν κανει αλλαγη εγω τον ξερω καλα και παραμμυθια σε μενα δεν χωραν
Οι  λογοι  παρα  πολλοι.Μαρεσει  ετσι  οπως  ειμαι  πρωτον. Μετα  ειναι ,οτι  αν  συμβει  δεν  μπορεις  να   επανορθωσεις.
Μου  αρεσει  η  γκαυλα,και  ο   ποθος.Μετα  απο  την  επεμβαση  δεν  ξερω  αν με  συνοδευαν  ακομα...Ισως...μα  οχι  σιγουρα.
Αλλα   το  θεμα  ειναι  ο  ΣΕΒΑΣΜΟΣ. Ειλικρεινα  τωρα,μπορουμε  ετσι  αβασανιστα  να  προσβαλλουμε  καποιο  παιδι  επειδη  αποφασισε  αυτο  για  τη  δικη  του   ζωη? Οποια  αποφαση  κι  ειναι  αυτη?  Νομιζω  πως  ΟΧΙ.
Απεναντι  στην  ελλειψη   σεβασμου,ως  προς  τη  επιλογη  της,  η  αγανακτηση  της  θεωρω  πως  ειναι  ΙΕΡΗ.....
 

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
οποιος ειναι εξω απο το χορο πολλα τραγουδια λεει...σοφη παροιμια...και μην παρεξηγηθω οτι θιγω καποιον απο αποψη γνωριμιων...μπορει να γνωριζετε τις 10πλασιες και βαλε κοπελες του ιδους...αλλα αν απλα τις πηδατε η τις ακουτε η κανετε παρεα και δεν περνατε ουτε διπλα απο την ψυχοσυνθεση τους,απο την πραγματικη ψυχοσυνθεση τους και δεν εχετε βιωσει τα σταδια και τις σκεψης απο τις οποιες εχουν περασει δεν μπορειτε να καταλαβετε απολυτως καποια πραγματα...οταν κανεις μια επιλογη κατι κερδιζεις και κατι στερεισε...αν στον απολογισμο θεωρεις οτι βγηκες κερδισμενος ολα καλα...δεν βγαινεις παντα ομως...σκοπος ειναι αν εχει κανει καποιος την πραξη ηδη(πχ εγχειριση) και δεν μπορει τελικα να συμβιβαστει για τον α,β,χ,ψ λογω να τον στηριζουμε και οχι να λεμε ''α,το εχω ακουσει να συμβαινει και σε καποιον αλλον και τελικα πηδηξε απτο μπαλκονι...κριμα''
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
συμπερασμα ...ολα ειναι σχετικα στη ζωη κ στο πως αντιλαμβανεται ο οποιοσδιποτε τη ζωη
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Μεγαλέφα, παρασύρεσαι από τη κερκίδα που ο ίδιος ξεσηκώνεις.
Δεν ειναι όλα τα θέματα ίδια και ούτε προσεγγίζονται με τον ίδιο τρόπο.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Οι  λογοι  παρα  πολλοι.Μαρεσει  ετσι  οπως  ειμαι  πρωτον. Μετα  ειναι ,οτι  αν  συμβει  δεν  μπορεις  να   επανορθωσεις.
Μου  αρεσει  η  γκαυλα,και  ο   ποθος.Μετα  απο  την  επεμβαση  δεν  ξερω  αν με  συνοδευαν  ακομα...Ισως...μα  οχι  σιγουρα.
Αλλα   το  θεμα  ειναι  ο  ΣΕΒΑΣΜΟΣ. Ειλικρεινα  τωρα,μπορουμε  ετσι  αβασανιστα  να  προσβαλλουμε  καποιο  παιδι  επειδη  αποφασισε  αυτο  για  τη  δικη  του   ζωη? Οποια  αποφαση  κι  ειναι  αυτη?  Νομιζω  πως  ΟΧΙ.
Απεναντι  στην  ελλειψη   σεβασμου,ως  προς  τη  επιλογη  της,  η  αγανακτηση  της  θεωρω  πως  ειναι  ΙΕΡΗ.....
εσυ τωρα με εμενα που διαφωνεις κυρια μου?
κοιτα να δεις δεν ειμαστε εδω για να κανουμε δημοσιες σχεσεις ουτε να τα κανουμε τα πραγματα κορδελιτσες για να αρεσουν στους παντες αυτα που λεμε
στο μονο που δεχομαι την κριτικη των αλλων ειναι οτι χαμουμε το νοημα του σαιτ μερικες φορες μεχρι εκει
δες για παραδειγμα πεταχτηκαν 10 εδω να γραψουν την μαλακιας τους αμφιβαλλω αν ενας εχει πει 5 κουβεντες με τρανς στην ζωη του
αλλα ετσι ειναι ο ελληνες αποψη για τα παντα σαν τις κωλοτρυπιδες καθενας απο μια
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Οι  λογοι  παρα  πολλοι.Μαρεσει  ετσι  οπως  ειμαι  πρωτον. Μετα  ειναι ,οτι  αν  συμβει  δεν  μπορεις  να   επανορθωσεις.
Μου  αρεσει  η  γκαυλα,και  ο   ποθος.Μετα  απο  την  επεμβαση  δεν  ξερω  αν με  συνοδευαν  ακομα...Ισως...μα  οχι  σιγουρα.
Αλλα   το  θεμα  ειναι  ο  ΣΕΒΑΣΜΟΣ. Ειλικρεινα  τωρα,μπορουμε  ετσι  αβασανιστα  να  προσβαλλουμε  καποιο  παιδι  επειδη  αποφασισε  αυτο  για  τη  δικη  του   ζωη? Οποια  αποφαση  κι  ειναι  αυτη?  Νομιζω  πως  ΟΧΙ.
Απεναντι  στην  ελλειψη   σεβασμου,ως  προς  τη  επιλογη  της,  η  αγανακτηση  της  θεωρω  πως  ειναι  ΙΕΡΗ.....
Ρε Αλεξία να σε ρωτήσω και εγώ κατι.
Ας πούμε πως μια κολλήτη σου σου λέει αυριο το πρωΊ ότι το αποφάσισε και να αλλάξει το φύλλο.
Εσύ τι θα της έλεγες ως πλέον όπως θέλω να  πιστευω εμπειρη;
Θα της της ελεγες τι καλα-τι καλά μπράβο που το αποφάσισες βρε παιδί μου να γίνεις πια μια κανονική γυναίκα και να ολοκληρωθεί ο σκοπός της ζωής σου;;;
Και αν της το έλεγες πως θα της εξηγούσες και ίσως να απολογούσουν για την εμεση παρότρυνση σου σχετικά με  τις βιολογικές συνέπειες μετά απο 10 χρόνια;;
Οτι φταίεει η επιστήμη και οι κλαδευτηρογιατροί μαζί με τον γρουσούζη τον hoty και τον κακό Mega Alefanto ;;; :2funny:
Ε;;;;
Επίσης σε κάποια που εχει αλλάξει ήδη το φύλλο θα της ελεγες δημόσια για το πόσο κουκλα εγινε τώρα παροτρυνοντας  εμμεσα και άλλα ατομα να κάνουν το ίδιο;
Η θα της το έλεγες στο μεταξύ σας "μπραβο γλυκιά μου εισαι τωρα γυναικάρα μανεκέν κλπκλπ " απλά και μόνο για να την ενθαρύνεις γιατί οπως είπες δεν γυρίζει πια πίσω...
Για πέ γιατί  ενδιαφέρει η γνώμη σου, μπάς και επηρεάσεις και μένα που ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ ποτε ούτε φίλους ουτε φύλλο. :cheesy:

Για πές κυρία Αλεξία να μάθω και εγω ποίο είναι το σωστόν.



Και για να μιλήσουμε σοβαρά δες εδώ:

Και δες και διαβασε εδω το pdf.



 

Συνημμένα

  • 000000.jpg
    000000.jpg
    154,6 KB · Εμφανίσεις: 89

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Hoty, παραδέξου τη μαλακία που πέταξες και μη το συνεχίζεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom