Νέα

Βίκυ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georst
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 191
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Μαγκες, ολοι εδω μεσα τελος παντων ημαστε γιατι μας εμπνεει το αθλημα... Ολοι ομως εδω μεσα ειμαστε υποχρεωμενοι να βαζουμε το μπιζελι που εχουμε για  μυαλο να σκεφτεται πριν γραψουμε οτι μ....α μας κατεβει. [size=16pt] Αυτό που αναφερεις σαν να ειναι δουλεια ...κηπουρου[/size]....δεν ξερω αν σου περναει απο το ανεγκεφαλο κεφαλι σου αλλα μαλλον ειναι η πιο σημαντικη αποφαση στη ζωη ενός ανθρωπου... Και μαλλον δεν γεννιεται κανεις με την επιθυμια να ερχεταιαντιμετωπος με τετοιες αποφασεις....Δεν ξυπναει μια μερα και λέει "ρε κοφτη....[size=16pt]ελα ρε και κλαδεψε με[/size] για να μπορει ο hotys να με ξεφτιλιζει και να μου λεει οτι θα το μετανιωσω κιολας"....ειχα σβησει το λογαριασμο μου και τον ενεργοποιησα παλι μονο και μονο γιατι με επιασε ανατριχιλα απο τη χυδαιοτητα σου...ντροπη σου...

Αν και σηκώνει πολή συζήτηση το θέμα της αλλαγης .....
Με την καλή την εννοια το είπα, αν παρεξηγήθηκα συγνώμη ρε φίλε και απο εσένα και απο όλους και κυρίως απο την "κοπέλλα" που στα κάτω κατω δεν την γνωρίζω δεν εχω κατι προσωπικό εναντίον της και συμφωνώ ότι είνααι παρα πολύ ωραία κλπ κλπ κλπ.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Αν και σηκώνει πολή συζήτηση το θέμα της αλλαγης .....
Με την καλή την εννοια το είπα, αν παρεξηγήθηκα συγνώμη ρε φίλε και απο εσένα και απο όλους και κυρίως απο την "κοπέλλα" που στα κάτω κατω δεν την γνωρίζω δεν εχω κατι προσωπικό εναντίον της και συμφωνώ ότι είνααι παρα πολύ ωραία κλπ κλπ κλπ.
μαλακιες πεταμε ολοι ανα περιοδους
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Αν και σηκώνει πολή συζήτηση το θέμα της αλλαγης .....
Με την καλή την εννοια το είπα, αν παρεξηγήθηκα συγνώμη ρε φίλε και απο εσένα και απο όλους και κυρίως απο την "κοπέλλα" που στα κάτω κατω δεν την γνωρίζω δεν εχω κατι προσωπικό εναντίον της και συμφωνώ ότι είνααι παρα πολύ ωραία κλπ κλπ κλπ.
επειδη βαριεμαι να διαβασω αυτο θρεντ ολο ειναι ανουσιου γιατι ζητας συγνωμη? :think:
πολυ καλα τα ειπες για την κυρια ναι ειναι μουναρα ναι το εχει κλαδεψει ποιος ειχει αντιρρηση δλδ δεν καταλαβα?
την εκανε λεω εγω την μαλακιας και περαστικα της τωρα.ετσι λεω ΕΓΩ
και μην πεταχτει κανενα μουνοπουνα να πει κουβεντα πανω σ αυτο το θεμα στο ποιος ειμαι εγω
θα πω οτι εγω και μια αλλη τραβεστι πριν καμια δεκαετια καναμε αγωνα σοβαρο στο να μην κανουν τα κοριτσια αυτο το πραγμα
σωσαμε κοσμο τοτε κυριοι απο το να πηδαν απο τις ταρατσες και να καταληγουν στο δαφνη
επισης ενα συναγωνιστη που τον βλεπω εδω μετα απο καιρο του λεω να παει να πουλαει τις θεωριες του στο σαιτ-ασφεστη που εχει και το ιδιο αβαταρ εκει και εχει και πολυ κοσμο :grin:
 

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
επειδη βαριεμαι να διαβασω αυτο θρεντ ολο ειναι ανουσιου γιατι ζητας συγνωμη? :think:
πολυ καλα τα ειπες για την κυρια ναι ειναι μουναρα ναι το εχει κλαδεψει ποιος ειχει αντιρρηση δλδ δεν καταλαβα?
την εκανε λεω εγω την μαλακιας και περαστικα της τωρα.ετσι λεω ΕΓΩ
και μην πεταχτει κανενα μουνοπουνα να πει κουβεντα πανω σ αυτο το θεμα στο ποιος ειμαι εγω
θα πω οτι εγω και μια αλλη τραβεστι πριν καμια δεκαετια καναμε αγωνα σοβαρο στο να μην κανουν τα κοριτσια αυτο το πραγμα
σωσαμε κοσμο τοτε κυριοι απο το να πηδαν απο τις ταρατσες και να καταληγουν στο δαφνη
επισης ενα συναγωνιστη που τον βλεπω εδω μετα απο καιρο του λεω να παει να πουλαει τις θεωριες του στο σαιτ-ασφεστη που εχει και το ιδιο αβαταρ εκει και εχει και πολυ κοσμο :grin:

Γεια σου ρε Αλεφαντε παλικαρι....Λοιπόν, εξηγώ, το σαιτ λεγεται bourdela.com αρα προφανως οι συζητήσεις που γινονται εδω μεσα δεν ειναι για το φαινομενο του θερμοκηπιου....Αρα το να δινεις πληροφοριες για μια γκομενα που είναι ή ήταν του χώρου...το να κρινεις εμφανιση και υπηρεσίες, το να συζητας και να διαφωνεις μαζι της οταν μπαινει κι αυτή  στη συζήτηση, το να τσακωνεσαι ακομη ...ολα αυτά ειναι ας μ πουμε αναμενομενα....το να κρινεις ομως και να χαρακτηριζεις με τοσο φτηνο και υποτιμητικο τροπο μια επιλογή ΖΩΗΣ ενός ανθρώπου, όποιος και να ειναι αυτός και να τον καταδικάζεις ....αυτό ειναι έγκλημα...
Ξέρεις από τις απόψεις του κ..λου και τους αγώνες που λες ότι εχεις κανει γι'αυτα τα κοριτσια (ο σεβασμος σου φαινεται αλλωστε) εμπιστεύομαι περισσοτερο την επιστήμη....που εδώ και 3 χρόνια αναγνώρισε ότι η δυσφορία για το φύλο δεν αποτελεί ψυχική ασθένεια... Σαν ανθρωπος θεωρώ προσβλητικό τον τρόπο με τον οποιο μιλησε o hoty (που όπως είδες αναγνώρισε το λαθος του) και εγκληματικό το δικό σου ύφος ...Αλλά μαλλον εσυ είσαι ...ειδικη περιπτωση...
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Εδώ θα συμφωνήσω με τον petrr.
Κανονικά πρέπει να γίνει σχετική διάγνωση απο ψυχίατρα μετά από αρκετό καιρό παρακολούθησης και μετά να εγκρίνει την επέμβαση.
Αυτό που μπορώ να υποθέσω ειναι ότι δυστυχώς πολλές επεμβάσεις γίνονται άκριτα.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Γεια σου ρε Αλεφαντε παλικαρι....Λοιπόν, εξηγώ, το σαιτ λεγεται bourdela.com αρα προφανως οι συζητήσεις που γινονται εδω μεσα δεν ειναι για το φαινομενο του θερμοκηπιου....Αρα το να δινεις πληροφοριες για μια γκομενα που είναι ή ήταν του χώρου...το να κρινεις εμφανιση και υπηρεσίες, το να συζητας και να διαφωνεις μαζι της οταν μπαινει κι αυτή  στη συζήτηση, το να τσακωνεσαι ακομη ...ολα αυτά ειναι ας μ πουμε αναμενομενα....το να κρινεις ομως και να χαρακτηριζεις με τοσο φτηνο και υποτιμητικο τροπο μια επιλογή ΖΩΗΣ ενός ανθρώπου, όποιος και να ειναι αυτός και να τον καταδικάζεις ....αυτό ειναι έγκλημα...
Ξέρεις από τις απόψεις του κ..λου και τους αγώνες που λες ότι εχεις κανει γι'αυτα τα κοριτσια (ο σεβασμος σου φαινεται αλλωστε) εμπιστεύομαι περισσοτερο την επιστήμη....που εδώ και 3 χρόνια αναγνώρισε ότι η δυσφορία για το φύλο δεν αποτελεί ψυχική ασθένεια... Σαν ανθρωπος θεωρώ προσβλητικό τον τρόπο με τον οποιο μιλησε o hoty (που όπως είδες αναγνώρισε το λαθος του) και εγκληματικό το δικό σου ύφος ...Αλλά μαλλον εσυ είσαι ...ειδικη περιπτωση...
εσυ τωρα τι βγηκες να με πουλησεις θεωρια για το σαιτ?
για δωσε μας τα φωτα σου να σε δω πανω στο σκοπο του σαιτ?
το οτι καμια 15αρια κοριτσια που εκαναν αλλαγη φυλου και ειτε κατεληξαν στο δαφνη ειτε πηδηξαν απο ταρατσες εσυ αυτο το ξερεις και βγαινεις και μου μιλας με τετοιο ανευθυνο τροπο?το οτι υπηρξε κοριτσι που εκανε επεμβαση στηθους και την επομενη πηδηξε απο το μπαλκονι αυτο το ξερεις? αυτο απο επιστημονικης αποψης τι θεωρειτε ψυχικη ηρεμια???
για προσεχετε και μιλατε ποιο υπευθυνα για τετοια θεματα μπαινουν και κοριτσια εδω και διαβαζουν που ειναι στην κοψη του ξυραφιου στο συγκεκριμενο θεμα
αλλα βεβαια αφου δεν μιλαμε για το δικο μας πουλι η αλλη ας παει να το κοψη και εγω ας πουλαω θεωριας για τις αλλης το πουλι
 

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
εσυ τωρα τι βγηκες να με πουλησεις θεωρια για το σαιτ?
για δωσε μας τα φωτα σου να σε δω πανω στο σκοπο του σαιτ?
το οτι καμια 15αρια κοριτσια που εκαναν αλλαγη φυλου και ειτε κατεληξαν στο δαφνη ειτε πηδηξαν απο ταρατσες εσυ αυτο το ξερεις και βγαινεις και μου μιλας με τετοιο ανευθυνο τροπο?το οτι υπηρξε κοριτσι που εκανε επεμβαση στηθους και την επομενη πηδηξε απο το μπαλκονι αυτο το ξερεις? αυτο απο επιστημονικης αποψης τι θεωρειτε ψυχικη ηρεμια???
για προσεχετε και μιλατε ποιο υπευθυνα για τετοια θεματα μπαινουν και κοριτσια εδω και διαβαζουν που ειναι στην κοψη του ξυραφιου στο συγκεκριμενο θεμα
αλλα βεβαια αφου δεν μιλαμε για το δικο μας πουλι η αλλη ας παει να το κοψη και εγω ας πουλαω θεωριας για τις αλλης το πουλι

Σορρυ ...δεν καταλαβα οτι εισαι εδω για λογους ψυχικής υγείας... αλλα με τον επιστημονικο τροπο που μιλησες μας επεισες όλους... 
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Σορρυ ...δεν καταλαβα οτι εισαι εδω για λογους ψυχικής υγείας... αλλα με τον επιστημονικο τροπο που μιλησες μας επεισες όλους... 
τα δε δικα σου επιχειρηματα τρομερα γιατρε. πιστικοτατος
περιμενο τα φωτα σου πανω στο σκοπο του σαιτ και συγκεκριμενα στο φορουμ που ειμαστε
 

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
αφου τα ξερεις τωρα... να μιλαμε για ανθρώπους σαν να ειναι αντικειμενα ...να κρινουμε και να καταδικαζουμε κοριτσια που γεννηθηκαν σε αντρικο σωμα ...επειδη προσπαθουν να αλλαξουν τη ζωή τους και το σωμα τους ώστε να ταιριαζει με αυτό που νιωθουν μεσα τους (για να μην καταληξουν εκει που λες εσυ)...και φυσικα ο βασικος λογος που ειμαστε εδω ειναι να τους θυμιζουμε με τον πιο αγριο τροπο οτι η κοινωνια θα της χρησιμοποιει χωρίς να τις αποδεχεται...ρε δεν ντρεπομαστε λεω εγω...
κι αυτές που κατέληξαν εκεί που κατέληξαν ....εφτασαν εκεί γιατι απλούστατα κανείς δεν βρέθηκε να τους στηρίξει στην επιλογή τους να ζήσουν όπως νιώθουν...
 

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
αφου τα ξερεις τωρα... να μιλαμε για ανθρώπους σαν να ειναι αντικειμενα ...να κρινουμε και να καταδικαζουμε κοριτσια που γεννηθηκαν σε αντρικο σωμα ...επειδη προσπαθουν να αλλαξουν τη ζωή τους και το σωμα τους ώστε να ταιριαζει με αυτό που νιωθουν μεσα τους (για να μην καταληξουν εκει που λες εσυ)...και φυσικα ο βασικος λογος που ειμαστε εδω ειναι να τους θυμιζουμε με τον πιο αγριο τροπο οτι η κοινωνια θα της χρησιμοποιει χωρίς να τις αποδεχεται...ρε δεν ντρεπομαστε λεω εγω...
κι αυτές που κατέληξαν εκεί που κατέληξαν ....εφτασαν εκεί γιατι απλούστατα κανείς δεν βρέθηκε να τους στηρίξει στην επιλογή τους να ζήσουν όπως νιώθουν...

πολυ μεγαλη κουβεντα αυτο που ειπες...απο εκει και περα οσων αφορα την αντιπαραθεση σας...νομιζω οτι και οι δυο λετε σωστα πραγματα(ο καθενας με το υφος και τον τροπο του παντα) απο την οπτικη γωνια που το βλεπει ο καθενας...αλλα το τελευταιο που εγραψες νομιζω οτι ειναι οντως η αιτια αυτον που αναφερει ο megas...
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
αφου τα ξερεις τωρα... να μιλαμε για ανθρώπους σαν να ειναι αντικειμενα ...να κρινουμε και να καταδικαζουμε κοριτσια που γεννηθηκαν σε αντρικο σωμα ...επειδη προσπαθουν να αλλαξουν τη ζωή τους και το σωμα τους ώστε να ταιριαζει με αυτό που νιωθουν μεσα τους (για να μην καταληξουν εκει που λες εσυ)...και φυσικα ο βασικος λογος που ειμαστε εδω ειναι να τους θυμιζουμε με τον πιο αγριο τροπο οτι η κοινωνια θα της χρησιμοποιει χωρίς να τις αποδεχεται...ρε δεν ντρεπομαστε λεω εγω...
κι αυτές που κατέληξαν εκεί που κατέληξαν ....εφτασαν εκεί γιατι απλούστατα κανείς δεν βρέθηκε να τους στηρίξει στην επιλογή τους να ζήσουν όπως νιώθουν...
  Συμφωνω,επαυξανω,ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ.

Υποκλινομαι  στην  ανθρωπια  σου,και  ας  μη  χειρουργηθηκα  ποτε  μου.

Αν  το  κανα,  μετα την  προσφωνηση του  ονοματος  μου,πρωην  αντρας  ητανε  θα  συμπληρωνανε.
Δεν  εισαι  γυναικα  θα βρονταφωναζανε.
Θα  ζουσα  την  αγριαδα,τον  κυνισμο,την  ειρωνεια,την  αισχροτητα,τον  κανιβαλλισμο....
Οι  παντες  θα  μου  θυμιζαν  τι  ημουν,ακομα  και  μετα  απο  χρονια.....
Ποσο  ανοητη  και  ανευθυνη   ηταν  η  επιλογη  μου.....
Και  τοσα  πολλα   αλλα.......
Κι  ολα  αυτα,χωρις  να  με  ρωτησει  κανεις  τι  ΕΓΩ  ηθελα,πως  ηθελα  να  ζησω,πως  ΕΓΩ  ενοιωθα..........
Αλλωστε  ποιος  νοιαζεται  γι αυτο....
Απο  το  μπαλκονι  θα  με  σπρωχναν, μυριες   ανωνυμες  παλαμες....
Στο  Δαφνι  θα  με  πηγαινε  ,το  ''ασθενοφορο  του  κοσμου''  .......



 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
επειδη βαριεμαι να διαβασω αυτο θρεντ ολο ειναι ανουσιου γιατι ζητας συγνωμη? :think:
πολυ καλα τα ειπες για την κυρια ναι ειναι μουναρα ναι το εχει κλαδεψει ποιος ειχει αντιρρηση δλδ δεν καταλαβα?
την εκανε λεω εγω την μαλακιας και περαστικα της τωρα.ετσι λεω ΕΓΩ
και μην πεταχτει κανενα μουνοπουνα να πει κουβεντα πανω σ αυτο το θεμα στο ποιος ειμαι εγω
θα πω οτι [size=16pt]εγω και μια αλλη τραβεστι πριν καμια δεκαετια καναμε αγωνα σοβαρο στο να μην κανουν τα κοριτσια αυτο το πραγμα[/size]

[size=16pt]σωσαμε κοσμο τοτε κυριοι απο το να πηδαν απο τις ταρατσες και να καταληγουν στο δαφνη[/size]επισης ενα συναγωνιστη που τον βλεπω εδω μετα απο καιρο του λεω να παει να πουλαει τις θεωριες του στο σαιτ-ασφεστη που εχει και το ιδιο αβαταρ εκει και εχει και πολυ κοσμο :grin:

Πολλά ρεσπέκτ Μεγάλε Αλέ!!
Ο μοναδικός που έπιασε το πνεύμα του "κακού" και "προσβλητικού" "υποτιμιτικού" προηγούμενου μηνύματός που παρέθεσα....
Ναι γιατί όλοι με τις ψευτοφιλοφρονήσεις στην συγκεκριμένη όντως πολύ ωραία κοπέλα (απο την οποία πάλι ζητώ συγνώμη αν το αισθάνθηκε προσωπικά)εμέσως παροτρύνουν άλλες να τρέξουν στον κλαδογιατρό να κανουν την λεγόμενη "ἀλλαγή" να αφαιρέσουν το "λάθος εμπόδιο" ανάμεσα στα σκέλια τους και να βάλουν "νινάκι" .
Δεν τους λένε όμως μελλοντικά όχι τόσο λόγω κοινωνίας αλλα κυρίως λόγω ορμονών ότι κινδυνεύουν να καταλήξουν σε κυρίες "Ψειλουδάκη" και να κρύβονται απο τους κάθε είδους φαλαινοθήρες  και απο εδώ και απο εξαποδώ για το λίπος τους .
Οκ.
Αν εκανα λοιπόν λάθος με την όντως  σκληρή και αποτρόπαια  αυτη παράθεσή μου που σκοπό είχα να αποτρέψω μελλοντικά θύματα... ( κατα την ταπεινή μου γνώμη, ξέρω θα λέτε δικαιωμα του καθενός κλπκλπ) 
ΤΟΤΕ να αρχίσω και εγώ να εκθειάζω και να εξυμνώ και τις κλαδεμένες και τους επιστήμονες "κλαδοπουτσουρούς".
Να αρχίσω να λέω : Alexia, Lia, Sunsise, Markella καί σε άλλες "Τι χάλια είστε αντε κόψτε το δώστε ότι εχετε και δεν έχετε να "Ωλοκληρωθείτε και να επιβεβαιωθείτε ώς απόλυτα θηλυκά " ΚΑΙ ΕΜΕΊΣ ΘΑ ΕΊΜΑΣΤΕ ΕΔΏ ΝΑ ΣΑΣ ΥΜΝΟΎΜΕ ΜΕ ΑΠΕΙΡΑ ΚΟΠΛΙΜΑΝ  ΝΑ ΣΑΣ ΠΗΔΆΜΕ  και να σας δίνουμε και το κατι τίς σας για την επιβίωση...
Aν το πω όμως αυτό δεχομαι να διαγράψω τον λογαριασμό μου εδώ και να μπαίνω με το νίκ ΒΛΑΚΑΣ-ΗΛΙΘΙΟΣ-ΚΤΗΝΟΣ-ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ-ΚΑΚΟΣ-ΞΕΦΤΥΛΑΣ και οτι άλλο μου πείτε...
Προτιμώ να λέω το σωστό που πιστευω εστω και ωμά και να προκαλώ και ας γίνομαι "συχαμερός και αποτρόπαιος" απο ορισμένους εδω μέσα.

Και πάλι ζητώ την ειλικρινή μου συγνώμη απο την πολύ ΄ομορφη όντως κοπέλα αν την πίκρανα  και δηλώνω ότι  δεν έχω κατι εναντίον της.
Θα συμφωνούσα μαζί με τους εδώ "ἑκθειαστόθαυμαστές της" -στους οποίους προσφερω τα παρακάτω εικονιζόμενα όργανα - να μου ελεγαν αυτα που είπαν αν την ελεγα κακάσχημη εκτρωμα ή οτι αλλο κακό δόλιο ψεμα εναντίον της...
 

Συνημμένα

  • 119193.jpg
    119193.jpg
    33,4 KB · Εμφανίσεις: 41
  • 119194.jpg
    119194.jpg
    12,8 KB · Εμφανίσεις: 41

βικυυυ

Ιερόδουλη
Εγγρ.
16 Φεβ 2011
Μηνύματα
56
Like
2
Πολλά ρεσπέκτ Μεγάλε Αλέ!!
Ο μοναδικός που έπιασε το πνεύμα του "κακού" και "προσβλητικού" "υποτιμιτικού" προηγούμενου μηνύματός που παρέθεσα....
Ναι γιατί όλοι με τις ψευτοφιλοφρονήσεις στην συγκεκριμένη όντως πολύ ωραία κοπέλα (απο την οποία πάλι ζητώ συγνώμη αν το αισθάνθηκε προσωπικά)εμέσως παροτρύνουν άλλες να τρέξουν στον κλαδογιατρό να κανουν την λεγόμενη "ἀλλαγή" να αφαιρέσουν το "λάθος εμπόδιο" ανάμεσα στα σκέλια τους και να βάλουν "νινάκι" .
Δεν τους λένε όμως μελλοντικά όχι τόσο λόγω κοινωνίας αλλα κυρίως λόγω ορμονών ότι κινδυνεύουν να καταλήξουν σε κυρίες "Ψειλουδάκη" και να κρύβονται απο τους κάθε είδους φαλαινοθήρες  και απο εδώ και απο εξαποδώ για το λίπος τους .
Οκ.
Αν εκανα λοιπόν λάθος με την όντως  σκληρή και αποτρόπαια  αυτη παράθεσή μου που σκοπό είχα να αποτρέψω μελλοντικά θύματα... ( κατα την ταπεινή μου γνώμη, ξέρω θα λέτε δικαιωμα του καθενός κλπκλπ) 
ΤΟΤΕ να αρχίσω και εγώ να εκθειάζω και να εξυμνώ και τις κλαδεμένες και τους επιστήμονες "κλαδοπουτσουρούς".
Να αρχίσω να λέω : Alexia, Lia, Sunsise, Markella καί σε άλλες "Τι χάλια είστε αντε κόψτε το δώστε ότι εχετε και δεν έχετε να "Ωλοκληρωθείτε και να επιβεβαιωθείτε ώς απόλυτα θηλυκά " ΚΑΙ ΕΜΕΊΣ ΘΑ ΕΊΜΑΣΤΕ ΕΔΏ ΝΑ ΣΑΣ ΥΜΝΟΎΜΕ ΜΕ ΑΠΕΙΡΑ ΚΟΠΛΙΜΑΝ  ΝΑ ΣΑΣ ΠΗΔΆΜΕ  και να σας δίνουμε και το κατι τίς σας για την επιβίωση...
Aν το πω όμως αυτό δεχομαι να διαγράψω τον λογαριασμό μου εδώ και να μπαίνω με το νίκ ΒΛΑΚΑΣ-ΗΛΙΘΙΟΣ-ΚΤΗΝΟΣ-ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ-ΚΑΚΟΣ-ΞΕΦΤΥΛΑΣ και οτι άλλο μου πείτε...
Προτιμώ να λέω το σωστό που πιστευω εστω και ωμά και να προκαλώ και ας γίνομαι "συχαμερός και αποτρόπαιος" απο ορισμένους εδω μέσα.

Και πάλι ζητώ την ειλικρινή μου συγνώμη απο την πολύ ΄ομορφη όντως κοπέλα αν την πίκρανα  και δηλώνω ότι  δεν έχω κατι εναντίον της.
Θα συμφωνούσα μαζί με τους εδώ "ἑκθειαστόθαυμαστές της" -στους οποίους προσφερω τα παρακάτω εικονιζόμενα όργανα - να μου ελεγαν αυτα που είπαν αν την ελεγα κακάσχημη εκτρωμα ή οτι αλλο κακό δόλιο ψεμα εναντίον της...
xaxaxaxaxaxaxaxa na se kala me ekanes na gelosw polu me ths malakies sou.vrikate na peite malakies den eimai kompleksikia egw vrika thn tautothta mou k pernaw teleiaaaaaaa...perte kamia pipa na sunelthete.kanete auto pou gasterete sth zwh sas k afiste tous allous na kanoun oti theloun.alla ean den exei endiaferon h zwh sas na pidiksete eseis apo to mpalkonei emena exei polu.to kladepsa se ena polu kalo kupouro k sas grafw sto mouni mou.pantws euxaristw polu kapoious k xeromai pou uparxoun anthrwpoi pou vlepoun olous tous anthrwpous idious k seventai ths epiloges tous.kalo kalokairi na exoume...
 
  • Like
Αντιδράσεις: HALCON

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
πηστευω οτι αν θες να κανεις αλαγη την κανεις μονο για τον εαυτο σου και οχι για τους γυρο....αποτελεσμα    δεν υπαρχει λογος ουτε να κρυβεσε ουτε και να το λες ομως .απο κει και περα τωρα  τα αποτελεσματα της αλαγης οταν κανεις το επαγγελαμα της πορνιας αλλοτε θετηκα αλλοτε αρνητικα.. καλημερα σας....
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
xaxaxaxaxaxaxaxa na se kala me ekanes na gelosw polu me ths malakies sou.vrikate na peite malakies den eimai kompleksikia egw vrika thn tautothta mou k pernaw teleiaaaaaaa...perte kamia pipa na sunelthete.kanete auto pou gasterete sth zwh sas k afiste tous allous na kanoun oti theloun.alla ean den exei endiaferon h zwh sas na pidiksete eseis apo to mpalkonei emena exei polu.to kladepsa se ena polu kalo kupouro k sas grafw sto mouni mou.pantws euxaristw polu kapoious k xeromai pou uparxoun anthrwpoi pou vlepoun olous tous anthrwpous idious k seventai ths epiloges tous.kalo kalokairi na exoume...
καβλωστηνα και καλα να περνας
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Α!!
Ξέχασα και τα ηλεκτρικά,
Νέας γενιάς με μπαταρίες Ηλιθίου για μεγάλη παραγωγή!!


Ωχ!  >:(
Ωχ! :(
Ξερω ξέρω τώρα ξεκινάει ο "γολγοθάς " του hoty
απο τους απανταχού εδώ τραβελοΠιλάτους... rrr :grin:


αφου τα ξερεις τωρα... [size=06pt]να μιλαμε για ανθρώπους σαν να ειναι αντικειμενα ...να κρινουμε και να καταδικαζουμε κοριτσια που γεννηθηκαν σε αντρικο σωμα ...επειδη προσπαθουν να αλλαξουν τη ζωή τους και το σωμα τους ώστε να ταιριαζει με αυτό που νιωθουν μεσα τους (για να μην καταληξουν εκει που λες εσυ)...και φυσικα ο βασικος λογος που ειμαστε εδω ειναι να τους θυμιζουμε με τον πιο αγριο τροπο οτι η κοινωνια θα της χρησιμοποιει χωρίς να τις αποδεχεται...ρε δεν ντρεπομαστε λεω εγω...
κι αυτές που κατέληξαν εκεί που κατέληξαν [/size] ....εφτασαν εκεί γιατι απλούστατα κανείς δεν βρέθηκε να τους στηρίξει στην επιλογή τους να ζήσουν όπως νιώθουν...

Είδαμε τι επαθε ο καϋμένος κύρ "Εΰαγγελέας" όταν οι ορμόνες η ψευτοδημοσιότητα και η μεγάλη ιδέα της "κυρίας" για τον εαυτό της ήταν στα κόκκινα  "Φανάρια;"!!!  :idiot:
xaxaxaxaxaxaxaxa na se kala me ekanes na gelosw polu me ths malakies sou.vrikate na peite malakies den eimai kompleksikia egw vrika thn tautothta mou k pernaw teleiaaaaaaa...perte kamia pipa na sunelthete.kanete auto pou gasterete sth zwh sas k afiste tous allous na kanoun oti theloun.alla ean den exei endiaferon h zwh sas na pidiksete eseis apo to mpalkonei emena exei polu.to kladepsa se ena polu kalo kupouro k sas grafw sto mouni mou.pantws euxaristw polu kapoious k xeromai pou uparxoun anthrwpoi pou vlepoun olous tous anthrwpous idious k seventai ths epiloges tous.kalo kalokairi na exoume...
Πολύ ωραία και εντυπωσιακή "Κυρία μου"!!
Αν το ελάβατε προσωπικώς ζητώ τανάπαλιν τα ειλικρινή μου πολλά σόρρυ!  :dunno:
Μπορείτε να με βρίζετε και να με αποκαλέσεται όπως εσείς επιθυμείτε...
Θα το δεχθώ αγόγγυστα...
Σας ευχαριστώ,
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Ο μεγαλέφας αντιφάσκει.
Τι μια αναρωτιέται για κάποια θυλική cd πως ειναι δυνατόν να τολμάει να ζητάει λεφτά ή πως τις τα δίνουν κάποιοι αφού δεν ειναι κανονική τρανς (προφοανώς βάζει ως προαπαιτούμενο ορμόνες, βυζιά κλπ άρα επέμβαση στο σώμα), από την άλλη αγωνίζεται κατά των επεμβάσεων που κάνουν τα κορίτσια.
Αρχίζει και γελάει ο κόσμος μεγάλε, τι να λέμε τώρα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom