Νέα

Βίκυ Τράνς η Θεά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 168K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

golden-liquid

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
Βικάκι μου, σου εύχομαι ό,τι επιθυμείς και ό,τι αγαπάς, να το έχεις κάθε στιγμή της ζωής σου!!! Υγεία, ευτυχία, τύχη, αγάπη,σεξ,επιτυχίες στη ζωή σου!! και φυσικά....ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΜΟΡΦΗ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ!!!  :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
Βικάκι μου, σου εύχομαι ό,τι επιθυμείς και ό,τι αγαπάς, να το έχεις κάθε στιγμή της ζωής σου!!! Υγεία, ευτυχία, τύχη, αγάπη,σεξ,επιτυχίες στη ζωή σου!! και φυσικά....ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΜΟΡΦΗ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ!!!  :-* :-* :-* :-* :-* :-*


          :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

hardoul1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
141
Like
3
Πόντοι
1
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΑ
 

golden-liquid

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
Βικάκι έχεις καμμιά νέα φωτό να ποστάρεις; Εκτός από αυτές που υπάρχουν στο σχετικό topic.
Αν και να σου πω την αλήθεια προτιμώ να σε δω live, εν τούτοις, μέχρι να σε δω Live....δε θα έλεγα όχι όπως και οι περισσότεροι θαυμαστές σου, στη προοπτική να δούμε το κολασμένο και λάγνο κορμί σου έστω και σε φωτό!! Στείλε μας αδιάβαστους μέρα μεσημέρι!!!
 

Biky_Trans

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.388
Like
1.154
Βικάκι έχεις καμμιά νέα φωτό να ποστάρεις; Εκτός από αυτές που υπάρχουν στο σχετικό topic.
Αν και να σου πω την αλήθεια προτιμώ να σε δω live, εν τούτοις, μέχρι να σε δω Live....δε θα έλεγα όχι όπως και οι περισσότεροι θαυμαστές σου, στη προοπτική να δούμε το κολασμένο και λάγνο κορμί σου έστω και σε φωτό!! Στείλε μας αδιάβαστους μέρα μεσημέρι!!!

    Μεχρι το βραδυ θα τις εχεις καρδια μου ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

golden-liquid

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
Αφού θα τα στείλεις ως το βράδυ,θα πάω σε μια γιορτή πρώτα, και το βράδυ θα περιμένω τα ευχάριστα...!!
 

golden-liquid

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα Βικάκι...πέρασες καλά τα Χριστούγεννα; εγώ μάλλον οικονόμησα μια ίωση,είμαι με μαντήλια!!
 

golden-liquid

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
156
Like
0
Πόντοι
1
Τελικά δεν πόσταρες νέες φωτό.....έννοια σου δεν πρόκειται να θυμώσω!!! Άλλωστε θα σε δω Live....
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
ρε φιλε τι ωρα κατουρησες,δεν της το πες τις κοπελας ακομη.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Βίκυ καλησπέρα ...

Μην βάλεις νέες φωτογραφίες  :booty:

άσε την ..."φαντασία" μας να καλπάσει  :grin: :grin: :grin:


:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
ή βάλε

λίγες μόνο,

"όσο πατάει η γάτα"  :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom