Νέα

Video Show... το καλύτερο για μαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vadimit
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 966
  • Εμφανίσεις 299K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Piraeus_56

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2017
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Είχα πάει το περασμένο Σάββατο και έφαγα ένα ωραίο γαμήσι σε καμπίνα του υπογείου. Άλλες φορές έχω πάρει πίπες στο πάνω όροφο. Σε γενικές γραμμές όλο και κάτι βρίσκεις που να αξίζει.
 

Mike-kinky

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2018
Μηνύματα
28
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα  θα πάει κανείς σήμερα δεν έχω πάει ποτέ κ θα ήθελα παρεα
 

slnzxr

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα.. Απόγευμα σήμερα κατά τις 16.30?Πρωτη φορά σε τσόντα δικό για καμιά λληλομαλακια η και κάνα ζευγαράκι να γουστάρει ψωλαρα??
 
OP
OP
V

vadimit

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
30
Like
68
Πόντοι
0
εισαι εδώ τωρα?
είμαι στο πανω οροφο όπως ανεβαινεις τη σκαλα αριστερα στο καναπε
 

spyros53

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2013
Μηνύματα
82
Like
60
Πόντοι
0
έχω να παω πολλα χρόνια
θέλω να ξαναπάω αλλά με παρέα
 

ILPadrino

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2019
Μηνύματα
40
Like
56
Πόντοι
0
Golden 12 ωραία κωλοτρυπίδα, ανοιχτή και έτοιμη. Στείλε μου αν θες π.μ. 
 

Kostis_pireas

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
79
Like
22
Πόντοι
0
θα ναι κανενας ψωλαρας σημερα μετα τις 4μιση για πιπα και ισπανικο?
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
181
Κριτικές
2
Like
223
Πόντοι
21
Βόλτα χτες το μεσημέρι από το μαγαζί αφού είχα κέφι για μαλακία με θεατές.
Μπήκα, ψόφια κατάσταση, ένας τον έπαιζε, 2-3 γέροι κοίταζαν, αυτά. Άναψα τσιγάρο, άραξα μπροστά στην τσόντα, κάβλωσα, τον έβγαλα έξω, ντούρος 20ποντος καυτός πούτσος και τα μάτια καρφωθηκαν πάνω μου. Σε λίγο είχαν μαζευτεί πολλοί και βαρέθηκα να τους διώχνω, αφού πολλοί ήθελαν να μου πιάσουν την ψωλή. Ένας πύρκαυλος πουστράκος γδύθηκε κι άρχισε να χορεύει με τουρλωμένο κώλο χαιδέυοντας την κοντή ψωλή του, ενώ με κοιτούσε πεινασμένος.
Πιο επίμονος ήταν ένας γέρος, μιλάμε για βαθιά γεράματα, 85 χρονών και βάλε. Ίσα που στεκόταν όρθιος αλλά με γυρόφερνε και μου πρότεινε διάφορα, από μαλακία, πίπα, τέτοια, λεφτά έδινε, σίχαμα το ζόμπι. Μετά από λίγη ώρα κι ενώ η ψωλή μου ήταν ετοιμη να σκάσει, ήρθε μυξοκλαίγοντας και με παρακάλεσε να χύσω στη χούφτα του. "Δε γαμιέται," σκέφτηκα, και σηκώθηκα ενώ αυτός έβαλε τις χούφτες του κάτω από την πούτσα μου. Τον έχυσα κι αυτος έβγαλε μια γλώσσα 5 πήχες και την βύθισε στις χυμμένες χούφτες του σαν καβλωμένο ψωφόσκυλο.
Κάπου εκεί κουμπώθηκα στα γρήγορα και έφυγα χωρίς να κοιτάω πίσω μου. Καλά ήταν.
 

spyros53

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2013
Μηνύματα
82
Like
60
Πόντοι
0
Βόλτα χτες το μεσημέρι από το μαγαζί αφού είχα κέφι για μαλακία με θεατές.
Μπήκα, ψόφια κατάσταση, ένας τον έπαιζε, 2-3 γέροι κοίταζαν, αυτά. Άναψα τσιγάρο, άραξα μπροστά στην τσόντα, κάβλωσα, τον έβγαλα έξω, ντούρος 20ποντος καυτός πούτσος και τα μάτια καρφωθηκαν πάνω μου. Σε λίγο είχαν μαζευτεί πολλοί και βαρέθηκα να τους διώχνω, αφού πολλοί ήθελαν να μου πιάσουν την ψωλή. Ένας πύρκαυλος πουστράκος γδύθηκε κι άρχισε να χορεύει με τουρλωμένο κώλο χαιδέυοντας την κοντή ψωλή του, ενώ με κοιτούσε πεινασμένος.
Πιο επίμονος ήταν ένας γέρος, μιλάμε για βαθιά γεράματα, 85 χρονών και βάλε. Ίσα που στεκόταν όρθιος αλλά με γυρόφερνε και μου πρότεινε διάφορα, από μαλακία, πίπα, τέτοια, λεφτά έδινε, σίχαμα το ζόμπι. Μετά από λίγη ώρα κι ενώ η ψωλή μου ήταν ετοιμη να σκάσει, ήρθε μυξοκλαίγοντας και με παρακάλεσε να χύσω στη χούφτα του. "Δε γαμιέται," σκέφτηκα, και σηκώθηκα ενώ αυτός έβαλε τις χούφτες του κάτω από την πούτσα μου. Τον έχυσα κι αυτος έβγαλε μια γλώσσα 5 πήχες και την βύθισε στις χυμμένες χούφτες του σαν καβλωμένο ψωφόσκυλο.
Κάπου εκεί κουμπώθηκα στα γρήγορα και έφυγα χωρίς να κοιτάω πίσω μου. Καλά ήταν.
εμενα παλι μου αρεσουν τετοιες φασεις
με τετοιες ηλικιες
αλλα δεν εχω και τετοια ψωλη
 

cretanguy

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2015
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Και εμένα μου αρέσει να την παίζω με άλλους και να με βλέπουν.οποιος θελει ας στείλει pm.
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
181
Κριτικές
2
Like
223
Πόντοι
21
Πήγα χτες το πρωί κατά τις 11. Ο πανω όροφος με 3-4 γερους, κάτω ένα κακάσχημο cross έπαιζε την μικρή του πούτσα με μανία σε μια καμπίνα.
Μετά από καμιά ώρα μαζεύτηκε κόσμος πάνω. Παίχτηκε μια ομαδική μαλακία αρκετά απολαυστική.
 

spyros53

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2013
Μηνύματα
82
Like
60
Πόντοι
0
Πήγα χτες το πρωί κατά τις 11. Ο πανω όροφος με 3-4 γερους, κάτω ένα κακάσχημο cross έπαιζε την μικρή του πούτσα με μανία σε μια καμπίνα.
Μετά από καμιά ώρα μαζεύτηκε κόσμος πάνω. Παίχτηκε μια ομαδική μαλακία αρκετά απολαυστική.
τελεια τα βρηκα ολα
και τους γερους και το ασχημο κρος με την μικρη πουτσα και την ομαδικη
με εκανες και ζηλεψα
 

spyros53

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2013
Μηνύματα
82
Like
60
Πόντοι
0
Ωραία. Θα πάω σίγουρα αύριο από πρωί. Ίσως και σήμερα στις 3
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom