Νέα

Video Show... το καλύτερο για μαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vadimit
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 962
  • Εμφανίσεις 295K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
280
Like
284
Πόντοι
21
Καλησπερα στους ΠΑΙΔΑΡΟΥΣ μικρους και μεγαλους.
Ενδιαφερεται να βρεθουμε κανενας απο Δευτερα και μετα να με ΓΑΜΗΣΗ σε αμαξη για λογους οικονομηκους το κανω .
 

Συνημμένα

  • 20230603_165153-01.jpeg
    20230603_165153-01.jpeg
    143,3 KB · Εμφανίσεις: 41

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.355
Κριτικές
2
Like
2.435
Πόντοι
456
Ζητάς δωράκι δηλαδή?
 

jojolie56

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
133
Like
200
Πόντοι
21
Πήγα σήμερα κατά τις 12 το μεσημέρι στο Video Show. Κόσμος αρκετός αλλά αδιάφορος.Στο πάνω όροφο αραχτοί στους καναπέδες και στο υπόγειο να τριγυρνάνε σαν τα ζόμπι. Απογοητεύτηκα και ενέδωσα σε ένα νεαρό Αλβανό, που τον έχω χρησιμοποιήσει και στο παρελθόν, του έκανα μία πίπα και με γάμησε σε ένα αρκετά καλό γαμήσι. Του έδωσα το δωράκι του και συνέχισα να ψάχνω για κανένα πρόθυμο για παιχνίδι αλλά φευ. Έφυγα και πήγα δίπλα στο Αθηναϊκόν που το τι έγινε το περγράφω στο νήμα του Αθηναϊκού.
 

Συμποσιος

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Πήγα σήμερα κατά τις 12 το μεσημέρι στο Video Show. Κόσμος αρκετός αλλά αδιάφορος.Στο πάνω όροφο αραχτοί στους καναπέδες και στο υπόγειο να τριγυρνάνε σαν τα ζόμπι. Απογοητεύτηκα και ενέδωσα σε ένα νεαρό Αλβανό, που τον έχω χρησιμοποιήσει και στο παρελθόν, του έκανα μία πίπα και με γάμησε σε ένα αρκετά καλό γαμήσι. Του έδωσα το δωράκι του και συνέχισα να ψάχνω για κανένα πρόθυμο για παιχνίδι αλλά φευ. Έφυγα και πήγα δίπλα στο Αθηναϊκόν που το τι έγινε το περγράφω στο νήμα του Αθηναϊκού.
Αυριο θα ειναι ανοιχτα;
 

scork

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2018
Μηνύματα
101
Κριτικές
1
Like
81
Πόντοι
1
Παρασκευη μεσημερι κατα τις 2, εγλειψα τον γνωστο ψηλο μελαχρινο Αλβανο με δωρακι στους καναπεδες πανω και μετα με πηγε κατω και με εσκιζε 45 λεπτα αφου εχυσε πατο του ζητησε να φωτογραφισει τι μου εκανε…
Θα παω παλι Τριτη μεσημερι οποιος θελει στελνει dm
 

Συνημμένα

  • IMG_1909.jpeg
    IMG_1909.jpeg
    2 MB · Εμφανίσεις: 15

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom