Νέα

Video Show... το καλύτερο για μαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vadimit
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 962
  • Εμφανίσεις 295K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

axilleas4

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2018
Μηνύματα
13
Κριτικές
2
Like
24
Πόντοι
0
Ποιος φίλος θέλει να πάμε παρέα στο μαγαζί?
 

james44

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
70
Like
50
Πόντοι
0
Καλημερα.Θελεις να βρεθουμε να παμε το βραδακι?
 

goukou

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
μπορεί να δώσει κάποιος πληροφορίες για το πως θα βρώ το το μέρος αυτό?3ευχαριστώ
 

NelinhaCROSS

Cross
Εγγρ.
10 Σεπ 2017
Μηνύματα
38
Like
168
Πόντοι
0

Piraeus_56

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2017
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Πήγα χθες στο Video Show κατά τις 12.00 το μεσημέρι. Υπήρχε αρκετός κόσμος. Ανέβηκα στο πάνω όροφο και κάθισα στο γωνιακό καναπέ που είναι δίπλα στη σκάλα. Σε λίγο ήλθε και κάθισε σχετικά κοντά μου ένας γύρω στα 45 και έτριβε το πούτσο του πάνω από το παντελόνι. Τον ρώτησα αν ήθελε να του τον πάρω πίπα και δέχτηκε. Έβγαλε ένα καυλωμένο πούτσο περίπου στα 18 εκατοστά και άρχισα να τον τσιμπουκώνω, να του γλύφω ηδονικά τα αρχίδια του και να τον χώνω όλο στο στόμα μου παίζοντας και τη γλώσσα μου. Βογκούσαμε  και οι δύο από τη καύλα. Φτάνοντας στη κορύφωση με ρώτησε αν ήθελα να ρουφήξω τα υγρά του και αφού συγκατατέθηκα έχυσε μέσα στο στόμα μου ένα ποταμό ζεστού σπέρματος που τον κατάπια και με τη γλώσσα μου του καθάρισα το πούτσο. Η όλη φάση έγινε σε δημόσια θέα και 3 άτομα μας έβλεπαν και μαλακιζόνταν.
Δυστυχώς δεν είχα άλλο χρόνο και έπρεπε να φύγω είδ' άλλως θα πρόσφερα το κώλο μου για ένα δημόσιο γαμήσι σε όποιον/ους ήθελαν. Δεν πειράζει όμως θα γίνει. ;)
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
176
Κριτικές
2
Like
187
Πόντοι
1
Μάλλον σε εχασα για λίγο. Ημουν κι εγω εκεί την ίδια περίπου ώρα. Κάτω γινόταν της πουτάνας με κωλόγερους στα gloryholes. Σίχαμα, δε γουστάρω.
Πάνω πιο κουλ φάση, είχαμε αράξει όλοι στους καναπέδες και βαράγαμε επική ομαδική μαλακία βλέποντας τσόντα.  
Καλά ήταν. Μάλλον θα πάω και σήμερα.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Τελικά δεν μας είπες ποιος την πέταξε πιο μακριά!
:jerking:
 

nickos_20

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2014
Μηνύματα
61
Κριτικές
3
Like
105
Πόντοι
0
Απο καθαριοτητα και ποσοστο ενεργητικων/παθητικων πως παει;
 

Piraeus_56

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2017
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Μάλλον σε εχασα για λίγο. Ημουν κι εγω εκεί την ίδια περίπου ώρα. Κάτω γινόταν της πουτάνας με κωλόγερους στα gloryholes. Σίχαμα, δε γουστάρω.
Πάνω πιο κουλ φάση, είχαμε αράξει όλοι στους καναπέδες και βαράγαμε επική ομαδική μαλακία βλέποντας τσόντα. 
Καλά ήταν. Μάλλον θα πάω και σήμερα.

Πήγα και κάτω πριν φύγω. Οντως πολύ κόσμος, κινητικότητα και έμπα έβγα στις καμπίνες. Δεν κάθισα  να δω τι γίνεται γιατί δεν είχα χρόνο και έπρεπε να φύγω. Στο πάνω όροφο τα πράγματα ήταν cool και το ευχαριστιόσουν είτε με μαλακία είτε με πίπα.
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
176
Κριτικές
2
Like
187
Πόντοι
1
Πηγα και χτες μεσημερι. Φασάρα στον πάνω όροφο με χαλαρό κόσμο. Όλοι με τις ψωλές έξω, χωρίς να ενοχλεί κανείς κανέναν. Κάθισα ένα τρίωρο, τον επαιζα συνέχεια με edging. Έχυσα 2 φορές πολύ σπέρμα, με τους τυπους γυρω μου να με κοιτάνε και να τον παίζουν σαν τρελοι. Έφυγα με αδεια αρχίδια.
 

axilleas4

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2018
Μηνύματα
13
Κριτικές
2
Like
24
Πόντοι
0
Απο καθαριοτητα και ποσοστο ενεργητικων/παθητικων πως παει;
Σε καλή κατάσταση είναι απο καθαριότητα.Θα βρεις και ενεργητικούς και παθητικούς όποια ώρα και αν πας.2 φορές έχω πάει και έχω περάσει καλά!!
 

giannis_evo

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
262
Πόντοι
0
ωραιο μερος και ησυχο απο ζομπι μπορεις να ευχαριστηθεις μαλακια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom