Νέα

Βίαζε τον γιο της επανειλημμένα και δήλωνε... η κοπέλα του

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kuros78
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.922
Πόντοι
2.696
Μολις εκανα μπανιο εσυ? :boobies:

Και σε HCL να σε βουτήξουν,άνθρωπος δε γίνεσαι.Αφού είσαι σαν ανάποδο γαμώτο τι διάολο το παίζεις γυναίκα;Ούτε για γυναίκα κάνεις ούτε για άντρας.Έχω δει CD,τραβέλια "κουκλάρες" (άλλο αν δεν τα γαμάω με τίποτα) εσύ είσαι για χέσιμο
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Και σε HCL να σε βουτήξουν,άνθρωπος δε γίνεσαι.Αφού είσαι σαν ανάποδο γαμώτο τι διάολο το παίζεις γυναίκα;Ούτε για γυναίκα κάνεις ούτε για άντρας.Έχω δει CD,τραβέλια "κουκλάρες" (άλλο αν δεν τα γαμάω με τίποτα) εσύ είσαι για χέσιμο
τυπε τον απαξιωσες :S :S :S
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
Μου κανε την μουρη κρεας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :boobies:
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
341
 Οίκοι ανοχής / Οίκοι ανοχής Αθήνα / Απ: Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!
στις: 23/05/17, 14:02
Μία μινι επιλεκτικη πρωινή τσάρκα

Φυλής 71 ισόγειο:Μαίρη.Ωραία,πολύ ωραία κοπέλα.Κανονικό πρόγραμμα
Φυλής 71 όροφος:Αντζελίνα.Εμφανίστηκε ολόγυμνη.Πολύ ωραίο κορμάκι αλλά μέτριο πρόσωπο.Νομίζω κανονικό πρόγραμμα.Δεν είμαι σιγουρος!
Φυλής 69 ισόγειο:Μια μπαμπατσικη,νομίζω Τζούλια,αλλά δεν παίρνω όρκο!
Φυλής 69 όροφος:Μια ωραία κοπέλα,Εύα νομίζω,με κώλο στο πρόγραμμα
Φυλής 67:2 κοπέλες.Η μία,αυτή που κάνει μόνο 69 και όχι κώλο,ήταν η πιο ωραία.Ονόματα δε θυμάμαι
Φυλής 65 ισόγειο:Μπαίνοντας στο σπίτι άκουσα από το παράθυρο βογγητά!!!Η κοπέλα ήταν στο πρώτο δωμάτιο.Δεν ξέρω πόση ώρα ήταν αλλά δύο φορές τη φώναξε η τσατσά.Αυτό με αποθάρρυνε να μπω,αν και η κοπέλα ήταν πολύ όμορφη.Ονόματι Τζασμίν.Καινούρια είπε η τσατσά.
Φυλής 84 ισόγειο:2 γκόμενες μέτριες
Φυλής 66 δεξιά:Νάνσυ.Ωραία κοπέλα αλλά με κάργα κυτταρίτιδα.
Φυλής 56 :Η Αλεξάνδρα.Η όμορφη άπειρη κοπελίτσα
Φυλής 54 ισόγειο:Μάγια.Έγραψα κριτική
Φυλής 54 όροφος:Μια μέτρια,δεν άκουσα όνομα
Διδύμου 7αριστερό:Η Χριστίνα.Την έχω πάρει αρκετές φορές.Στην αρχή σούπερ,και μετά μόλις σε μάθει αρχίζει τις μαλακίες.Ας πρόσεχες Χριστινάκι,είσαι κουκλάρα αλλά δε φτάνει αυτό για να κρατήσεις πελάτες.Από εμένα ποτέ ξανά επίσκεψη.
Στα άλλα δεν πήγα,σε κάποια επειδή βαριόμουν τις σκάλες,είχα ανέβει ήδη δύο σπίτια,σε άλλα επειδή δε μου αρέσουν οι χώροι.





Ασχολήσου με το αγαπημενο σου σπορ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  και ασε τις κριτικες για τους αλλους  :boobies:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.922
Πόντοι
2.696
Ασχολήσου με το αγαπημενο σου σπορ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  και ασε τις κριτικες για τους αλλους  :boobies:

Εσύ ούτε μαλακία δεν μπορείς να τραβήξεις.Δε σε γαμάει και κανένας κι έχεις σκάσει.
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
Ενώ εσυ ατομο με μεγαλα ενδιαφεροντα Ε? :grin: :grin: :boobies:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Και σε HCL να σε βουτήξουν,άνθρωπος δε γίνεσαι.Αφού είσαι σαν ανάποδο γαμώτο τι διάολο το παίζεις γυναίκα;Ούτε για γυναίκα κάνεις ούτε για άντρας.Έχω δει CD,τραβέλια "κουκλάρες" (άλλο αν δεν τα γαμάω με τίποτα) εσύ είσαι για χέσιμο

:coffee:
 

dinos34

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
17
Like
1.006
Πόντοι
1.026
μεγαλη ζημια εχουν κανει οι πορνοταινιες ...οι ταινιες με θεμα incest δλδ αιμομιξια πιανει ποσοστο ανω του 30% των προτιμησεων του ανδρικου κοινου στις ΗΠΑ και Ιαπωνια! Σοδομα και Γομμορα!

Στο ισλάμ είναι φυσιολογικη πρακτική.
 

Ταναλιας

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2009
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
Φιλτατε ταναλια δεν ξερω κανενα αγορακι απο προσωπικη εμπειρια παντα δλδ μιλαω φιλους/γνωστους που απο την ηλικια των 13 14 και ανω δεν θα ηθελε να του τυχει και τετοιο. Εδω θυμαμαι που απο την 1η μαλακια ever τον επαιζα πολλες φορες οποτε εβρισκα χρονο. Ασε δε που οι καυλες οταν φοραγα μποξερακι ηταν τοσες που τυχαινε πολλες φορες να χανω στασεις για να μην φαινεται η σηκωμενη φορμα. Τι να λεμε τωρα. Κατι αλλο του εκανε του μικρου. Και να μην βγω και ανωμαλος δεν την δικαιολογω σε καμια περιπτωση αφου ηταν αναδοχη μανα του οπως αναφερθηκε πιο πανω.

Αυτα.

Στα μάτια του νομοθέτη, κάτω απο κάποια ηλικία (η οποια αλλάζει απο χώρα σε χώρα) δε δύνασαι να έχεις συνεναιση σε σεξουαλικη πράξη. Είτε το θες, είτε δεν το θες, νομικά ειναι βιασμός. Στα αγγλικά, ο όρος ειναι statutory rape.
 

sapiosexual

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2017
Μηνύματα
429
Κριτικές
18
Like
781
Πόντοι
311
Στη Γαλλία γίνεσαι πρόεδρος και ο βιαστής σου πρώτη κυρία σε ανάλογη περίπτωση. Μόνο μη κερδίσει η Λεπέν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom