Νέα

Veronica Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 46042
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

panosrialas

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2015
Μηνύματα
359
Like
3
Πόντοι
1
Καλησπερα αλανης και σεολη την παρεα. Να μην ηθελε να κανεις μπανιο? Για θυμησου λιγο.μηπως δεν την εννοιαζε γιατι τελικα δεν σε αγγιξε καν? Ειχα παρομοια εμπειρια και σε καταλαβαινω. Με αλλη κοπελα αλλα το ιδιο περιστατικο!
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
μην ακουω μαλακιες βρωμιαρα βουλγαρα ειναι την επισκεφτηκα στην κυψελη που εμενε μπαινω μεσα και μου λεει το προγραμμα της 50 ευρω της λεω πρεπει να κανω ενα μπανακι λογω καλοκαιριου α οχι μου λεει δεν χρειαζεται να κανης οχι της λεω δεν γινεταικαι κανω να φυγω χανω την ωρα μου ετσι μου λεει καθυστερω και εχω και αλλα ραντεβου αλλα κανε μπανιο βρωμερο της λεω πετσετα μου λεει δεν εχω ελα σκουπισου με το χαρτι κουζινας τι λες τις λεω ε δεν εχω μου λεει τελος παντων σκουπιστηκα εσυ τις λεω δεν θα κανεις μου λεει εκανα πριν αμφιβαλω γιατι μυριζε ιδρωτιλα επι το εργω πιπα μηχανικη στησιμο χυσιμο και αντε γεια δεν αξιζει το 50νταρικο προσοχη
θεος.. :2funny: :2funny: :2funny:
 

Anti-

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
μην ακουω μαλακιες βρωμιαρα βουλγαρα ειναι την επισκεφτηκα στην κυψελη που εμενε μπαινω μεσα και μου λεει το προγραμμα της 50 ευρω της λεω πρεπει να κανω ενα μπανακι λογω καλοκαιριου α οχι μου λεει δεν χρειαζεται να κανης οχι της λεω δεν γινεταικαι κανω να φυγω χανω την ωρα μου ετσι μου λεει καθυστερω και εχω και αλλα ραντεβου αλλα κανε μπανιο βρωμερο της λεω πετσετα μου λεει δεν εχω ελα σκουπισου με το χαρτι κουζινας τι λες τις λεω ε δεν εχω μου λεει τελος παντων σκουπιστηκα εσυ τις λεω δεν θα κανεις μου λεει εκανα πριν αμφιβαλω γιατι μυριζε ιδρωτιλα επι το εργω πιπα μηχανικη στησιμο χυσιμο και αντε γεια δεν αξιζει το 50νταρικο προσοχη

Το ποστ ξεχειλίζει κόμπλεξ. Να προσπαθήσω να μαντέψω το γιατί; Τι έγινε, άνθρωπε; Δε σε γούσταρε καθόλου γιατί είσαι ένας χοντρός κωλόγερος που παράτησε γυναίκα και παιδιά και γι΄αυτό περίμενε υπομονετικά να τελειώσεις και να σταματήσεις να φέρνεις αηδία στο βλέμμα της; Ή μήπως πάλι είχε μικρή συμμετοχή γιατί στην πραγματικότητα ήσουν εσύ εκείνος που μύριζε; Έβγαλες τίποτα ένστικτα που ταιριάζουν περισσότερο σε γουρούνι παρά σε άνθρωπο; Για πες, από τρόπους και ευγένεια σκίζεις; Εγώ δεν το νομίζω, αφού δεν μπήκες καν στον κόπο να τη ρωτήσεις από που είναι και αμέσως της κόλλησες την ετικέτα βουλγάρα (δεν είναι). Και εδώ να πω και κάτι άλλο, έχεις επιλέξει να πηγαίνεις με "διαφορετικές" γυναίκες και μου είσαι και ρατσιστής. Σαν κάτι τσιγγάνους χρυσαυγίτες που γνωρίζω, ένα πράμα.  :headbang: 

Είχαμε κανονίσει να περάσω μαζί της μια ώρα. Η κοπέλα είναι πολύ όμορφη και πεντακάθαρη, το δέρμα της είχε μια πολύ ωραία μυρωδιά. Ο χώρος ωραίος, καθαρός και ζεστός. Παρότι δεν είχα καθόλου καλή...απόδοση και σίγουρα την απογοήτευσα η τύπισσα μου φέρθηκε με ευγένεια, υπομονή και τρυφερότητα. Μάλιστα έμεινα και 15 λεπτά παραπάνω από τον συμφωνημένο χρόνο. Από την πλευρά της έμεινα πολύ ευχαριστημένος, από τον εαυτό μου έχω κάποια παράπονα για το πως διαχειρίστηκα κάποια πράγματα. 

Κλείνοντας, να γράψω κάτι που ισχύει γενικά. Δεν μπορεί κανείς, επειδή πληρώνει, να απαιτεί από κάποια να γουστάρει κιόλας. Ένα σώμα δεν είναι προϊόν και μπορεί σε συγκεκριμένες περιπτώσεις και συνθήκες να μην λειτουργήσει, γιατί παίζει ρόλο και το μυαλό και εκείνο δεν αγοράζεται. Να γνωρίζουμε όλοι πως έχουμε απέναντί μας έναν ΑΝΘΡΩΠΟ, όχι ένα κομμάτι κρέας.         
 

Anti-

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Γιατί δεν περνάτε το ποστ μου;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
μην ακουω μαλακιες βρωμιαρα βουλγαρα ειναι την επισκεφτηκα στην κυψελη που εμενε μπαινω μεσα και μου λεει το προγραμμα της 50 ευρω της λεω πρεπει να κανω ενα μπανακι λογω καλοκαιριου α οχι μου λεει δεν χρειαζεται να κανης οχι της λεω δεν γινεταικαι κανω να φυγω χανω την ωρα μου ετσι μου λεει καθυστερω και εχω και αλλα ραντεβου αλλα κανε μπανιο βρωμερο της λεω πετσετα μου λεει δεν εχω ελα σκουπισου με το χαρτι κουζινας τι λες τις λεω ε δεν εχω μου λεει τελος παντων σκουπιστηκα εσυ τις λεω δεν θα κανεις μου λεει εκανα πριν αμφιβαλω γιατι μυριζε ιδρωτιλα επι το εργω πιπα μηχανικη στησιμο χυσιμο και αντε γεια δεν αξιζει το 50νταρικο προσοχη

κριμα τ κορμι
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Αντώνη, πολύ την .....κανα(κα)κεύεις



[quote author=antonis kanakakis  link=topic=221971.msg6688034#msg6688034 date=1450807231]
εδώ και 6 μήνες έχει αλλάξει χώρο και είναι πεντακάθαρος με την πολυτέλεια που χειάζεται. επισκέψου την πάλι και θα δεις [/quote]
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
:hi:
Το ποστ ξεχειλίζει κόμπλεξ. Να προσπαθήσω να μαντέψω το γιατί; Τι έγινε, άνθρωπε; Δε σε γούσταρε καθόλου γιατί είσαι ένας χοντρός κωλόγερος που παράτησε γυναίκα και παιδιά και γι΄αυτό περίμενε υπομονετικά να τελειώσεις και να σταματήσεις να φέρνεις αηδία στο βλέμμα της; Ή μήπως πάλι είχε μικρή συμμετοχή γιατί στην πραγματικότητα ήσουν εσύ εκείνος που μύριζε; Έβγαλες τίποτα ένστικτα που ταιριάζουν περισσότερο σε γουρούνι παρά σε άνθρωπο; Για πες, από τρόπους και ευγένεια σκίζεις; Εγώ δεν το νομίζω, αφού δεν μπήκες καν στον κόπο να τη ρωτήσεις από που είναι και αμέσως της κόλλησες την ετικέτα βουλγάρα (δεν είναι). Και εδώ να πω και κάτι άλλο, έχεις επιλέξει να πηγαίνεις με "διαφορετικές" γυναίκες και μου είσαι και ρατσιστής. Σαν κάτι τσιγγάνους χρυσαυγίτες που γνωρίζω, ένα πράμα.  :headbang: 

Είχαμε κανονίσει να περάσω μαζί της μια ώρα. Η κοπέλα είναι πολύ όμορφη και πεντακάθαρη, το δέρμα της είχε μια πολύ ωραία μυρωδιά. Ο χώρος ωραίος, καθαρός και ζεστός. Παρότι δεν είχα καθόλου καλή...απόδοση και σίγουρα την απογοήτευσα η τύπισσα μου φέρθηκε με ευγένεια, υπομονή και τρυφερότητα. Μάλιστα έμεινα και 15 λεπτά παραπάνω από τον συμφωνημένο χρόνο. Από την πλευρά της έμεινα πολύ ευχαριστημένος, από τον εαυτό μου έχω κάποια παράπονα για το πως διαχειρίστηκα κάποια πράγματα.   

Κλείνοντας, να γράψω κάτι που ισχύει γενικά. Δεν μπορεί κανείς, επειδή πληρώνει, να απαιτεί από κάποια να γουστάρει κιόλας. Ένα σώμα δεν είναι προϊόν και μπορεί σε συγκεκριμένες περιπτώσεις και συνθήκες να μην λειτουργήσει, γιατί παίζει ρόλο και το μυαλό και εκείνο δεν αγοράζεται. Να γνωρίζουμε όλοι πως έχουμε απέναντί μας έναν ΑΝΘΡΩΠΟ, όχι ένα κομμάτι κρέας.         


καλα τ λες μουτρο αν και δεν ξερω αν αναφέρομαι σε αρσενικο υδος εισαι ωραιο θεμα ....
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Φιλος πολυ ωραια τα γραφης.
Και ο βατραχιος που σε παει τον παω κι εγω και οαω και σενα να ουμε.
Το μυαλο φιλε δεν αγοραζετε. Το σωμα μπορης να το παρης αλα αμα βρωμας μυτζηθρα και τηρογαλο..
Πως να σου γλυψη η βερονικ το παπαρι?
αμα εισαι κανας χοντροσκεμπες βοιδοκιλης κι 5000λιαρηκα να πουμε να σου δοσουνε που να σηκωθη το αργαληο;

Ωραια τα πες
 

Anti-

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Δεν είμαι ηλίθιος, το είχα ήδη προβλέψει αυτό. Ότι μπορεί να με περνούσατε για την ίδια ή για κάποιον βαλτό, γιατί ήταν το πρώτο μου ποστ εδώ και μοιάζει λογικό να υπάρχει μια κάποια καχυποψία. Αλλά σας λέω ένα πράγμα, το οποίο μπορεί να μη σας περνάει από το μυαλό. Δεν μπορεί δηλαδή να υπάρχει κάποιος που να πηγαίνει για πρώτη φορά με "ιδαίτερη" γυναίκα και επιπλέον να πληρώνει πρώτη του φορά για έρωτα γενικώς; Φανταστείτε το άγχος ενός τέτοιου ατόμου και τις συγκρίσεις που κάνει με τις κοπέλες που είχε. Πιστεύω πως όταν ένα τέτοιο άτομο μένει ευχαριστημένο, οι γυρολόγοι με την παραπάνω εμπειρία, οφείλουν να εξετάσουν την άποψή του με σοβαρότητα.  :)
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
Το ποστ ξεχειλίζει κόμπλεξ. Να προσπαθήσω να μαντέψω το γιατί; Τι έγινε, άνθρωπε; Δε σε γούσταρε καθόλου γιατί είσαι ένας χοντρός κωλόγερος που παράτησε γυναίκα και παιδιά και γι΄αυτό περίμενε υπομονετικά να τελειώσεις και να σταματήσεις να φέρνεις αηδία στο βλέμμα της; Ή μήπως πάλι είχε μικρή συμμετοχή γιατί στην πραγματικότητα ήσουν εσύ εκείνος που μύριζε; Έβγαλες τίποτα ένστικτα που ταιριάζουν περισσότερο σε γουρούνι παρά σε άνθρωπο; Για πες, από τρόπους και ευγένεια σκίζεις; Εγώ δεν το νομίζω, αφού δεν μπήκες καν στον κόπο να τη ρωτήσεις από που είναι και αμέσως της κόλλησες την ετικέτα βουλγάρα (δεν είναι). Και εδώ να πω και κάτι άλλο, έχεις επιλέξει να πηγαίνεις με "διαφορετικές" γυναίκες και μου είσαι και ρατσιστής. Σαν κάτι τσιγγάνους χρυσαυγίτες που γνωρίζω, ένα πράμα.  :headbang: 

Είχαμε κανονίσει να περάσω μαζί της μια ώρα. Η κοπέλα είναι πολύ όμορφη και πεντακάθαρη, το δέρμα της είχε μια πολύ ωραία μυρωδιά. Ο χώρος ωραίος, καθαρός και ζεστός. Παρότι δεν είχα καθόλου καλή...απόδοση και σίγουρα την απογοήτευσα η τύπισσα μου φέρθηκε με ευγένεια, υπομονή και τρυφερότητα. Μάλιστα έμεινα και 15 λεπτά παραπάνω από τον συμφωνημένο χρόνο. Από την πλευρά της έμεινα πολύ ευχαριστημένος, από τον εαυτό μου έχω κάποια παράπονα για το πως διαχειρίστηκα κάποια πράγματα. 

Κλείνοντας, να γράψω κάτι που ισχύει γενικά. Δεν μπορεί κανείς, επειδή πληρώνει, να απαιτεί από κάποια να γουστάρει κιόλας. Ένα σώμα δεν είναι προϊόν και μπορεί σε συγκεκριμένες περιπτώσεις και συνθήκες να μην λειτουργήσει, γιατί παίζει ρόλο και το μυαλό και εκείνο δεν αγοράζεται. Να γνωρίζουμε όλοι πως έχουμε απέναντί μας έναν ΑΝΘΡΩΠΟ, όχι ένα κομμάτι κρέας.         
εσυ τωρα γραφτηκες στο σάιτ για να υπερασπιστείς τη Βερόνικα;; τόσο πολύ σε πείραξε που την είπανε Βουλγάρα; από που ειναι; σου είπε το κορίτσι;
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Το ποστ ξεχειλίζει κόμπλεξ. Να προσπαθήσω να μαντέψω το γιατί; Τι έγινε, άνθρωπε; Δε σε γούσταρε καθόλου γιατί είσαι ένας χοντρός κωλόγερος που παράτησε γυναίκα και παιδιά και γι΄αυτό περίμενε υπομονετικά να τελειώσεις και να σταματήσεις να φέρνεις αηδία στο βλέμμα της; Ή μήπως πάλι είχε μικρή συμμετοχή γιατί στην πραγματικότητα ήσουν εσύ εκείνος που μύριζε; Έβγαλες τίποτα ένστικτα που ταιριάζουν περισσότερο σε γουρούνι παρά σε άνθρωπο; Για πες, από τρόπους και ευγένεια σκίζεις; Εγώ δεν το νομίζω, αφού δεν μπήκες καν στον κόπο να τη ρωτήσεις από που είναι και αμέσως της κόλλησες την ετικέτα βουλγάρα (δεν είναι). Και εδώ να πω και κάτι άλλο, έχεις επιλέξει να πηγαίνεις με "διαφορετικές" γυναίκες και μου είσαι και ρατσιστής. Σαν κάτι τσιγγάνους χρυσαυγίτες που γνωρίζω, ένα πράμα.  :headbang: 

Είχαμε κανονίσει να περάσω μαζί της μια ώρα. Η κοπέλα είναι πολύ όμορφη και πεντακάθαρη, το δέρμα της είχε μια πολύ ωραία μυρωδιά. Ο χώρος ωραίος, καθαρός και ζεστός. Παρότι δεν είχα καθόλου καλή...απόδοση και σίγουρα την απογοήτευσα η τύπισσα μου φέρθηκε με ευγένεια, υπομονή και τρυφερότητα. Μάλιστα έμεινα και 15 λεπτά παραπάνω από τον συμφωνημένο χρόνο. Από την πλευρά της έμεινα πολύ ευχαριστημένος, από τον εαυτό μου έχω κάποια παράπονα για το πως διαχειρίστηκα κάποια πράγματα. 

Κλείνοντας, να γράψω κάτι που ισχύει γενικά. Δεν μπορεί κανείς, επειδή πληρώνει, να απαιτεί από κάποια να γουστάρει κιόλας. Ένα σώμα δεν είναι προϊόν και μπορεί σε συγκεκριμένες περιπτώσεις και συνθήκες να μην λειτουργήσει, γιατί παίζει ρόλο και το μυαλό και εκείνο δεν αγοράζεται. Να γνωρίζουμε όλοι πως έχουμε απέναντί μας έναν ΑΝΘΡΩΠΟ, όχι ένα κομμάτι κρέας.         

τραγικος
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
πεταμενα λεφτα ετσι κ αλλιος..Ναι είναι μουναρα είναι παθητικη όπως τ θελω αλλα περι τ εργου δραμα...
 

Anti-

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
εσυ τωρα γραφτηκες στο σάιτ για να υπερασπιστείς τη Βερόνικα;; τόσο πολύ σε πείραξε που την είπανε Βουλγάρα; από που ειναι; σου είπε το κορίτσι;

Με πείραξε που γράφτηκαν ανακρίβιες, ότι είναι βρωμιάρα κτλ. Και αυτές οι ανακρίβιες πηγάζουν από μια νοοτροπία που απεχθάνομαι: "σε πληρώνω και είσαι ιδιοκτησία μου, θα γουστάρεις θες δε θες".

 

panosrialas

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2015
Μηνύματα
359
Like
3
Πόντοι
1
εσυ τωρα γραφτηκες στο σάιτ για να υπερασπιστείς τη Βερόνικα;; τόσο πολύ σε πείραξε που την είπανε Βουλγάρα; από που ειναι; σου είπε το κορίτσι;
θα απαντησω μονο για το υστερογραφο σου επειδη τα υπολοιπα ειναι προσωπικη σου αποψη και δεν θελω να σε αμφισβιτησω.φιλε μου.. αν ο φιλος μασ εδω ειναι χοντρος κωλογερος να μην τον δεχοταν! επελεξε να παρει το 50αρι αυτοματος επιλεγει να ανεχτει και τα ζωωδη ενστικτα μας! αυτη ηταν η συμφωνια.αν εσυ εισαι επιλεκτικα θυμα  πληρωσε για το τιποτα! επισης επειδη πραγματι ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ και οχι κρεας, αμα συχαινεται η εχει πονοκεφαλο η βαριεται, να σηκωσει το δαχτυλο και να του δειξει την πορτα! τι νομιζεις? το 50αρι ειναι για τα ωραια της τα ματια ? υπηρεσια μηδεν ?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
θα απαντησω μονο για το υστερογραφο σου επειδη τα υπολοιπα ειναι προσωπικη σου αποψη και δεν θελω να σε αμφισβιτησω.φιλε μου.. αν ο φιλος μασ εδω ειναι χοντρος κωλογερος να μην τον δεχοταν! επελεξε να παρει το 50αρι αυτοματος επιλεγει να ανεχτει και τα ζωωδη ενστικτα μας! αυτη ηταν η συμφωνια.αν εσυ εισαι επιλεκτικα θυμα  πληρωσε για το τιποτα! επισης επειδη πραγματι ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ και οχι κρεας, αμα συχαινεται η εχει πονοκεφαλο η βαριεται, να σηκωσει το δαχτυλο και να του δειξει την πορτα! τι νομιζεις? το 50αρι ειναι για τα ωραια της τα ματια ? υπηρεσια μηδεν ?

κατσε ρε μουτρο τ παραλες 50αρι είναι αυτό γιατι ν τ χασει η κοπελα σε παρακαλω πολύ,,,?
 

panosrialas

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2015
Μηνύματα
359
Like
3
Πόντοι
1
κατσε ρε μουτρο τ παραλες 50αρι είναι αυτό γιατι ν τ χασει η κοπελα σε παρακαλω πολύ,,,?
εχεις δικιο και ζητω συγνωμη για την ενταση... προτεινω λοιπον να βαλει ενα κουτακι εξω απο την πορτα της να περναμε να αφηνουμε τα λεφτα! :2funny: :2funny:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
εχεις δικιο και ζητω συγνωμη για την ενταση... προτεινω λοιπον να βαλει ενα κουτακι εξω απο την πορτα της να περναμε να αφηνουμε τα λεφτα! :2funny: :2funny:

πρωτος εγω για τρεχω τωρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom