Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Βενιζέλου & Αχιλλέως Π.Φάληρο Total relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 313K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

glasser

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2012
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πρόσφατη επίσκεψη στο μαγαζί ύστερα από απουσία αρκετών μηνών.
Το ρόστερ του καταστήματος, αν και Αύγουστος, σχετικά πλούσιο. Παρούσες  Λίζα, Ζωή, Άννα, μια μαυρούλα και μια κινεζούλα και άλλη μια κοπέλλα που ήταν στο δωμάτιο και δεν θυμάμαι το όνομα της.
Διάλεξα τη Ζωή και πέρασμα στο δωμάτιο. Η Ζωίτσα λοιπόν είναι ένα ιδιαίτερα ευχάριστο κοριτσάκι (23-25 Μαίων) αδύνατο γύρω στο 1,60, Αλβανικής καταγωγής, με μικρό έως ανύπαρκτο βυζί, αλλά με ρόγα κάγκελο.
Στα του αγώνα τώρα....πρίν ξεκινήσει μου γνωστοποίησε (και το εκτιμώ ιδιαίτερα αυτό) ότι στο μασάζ δεν είναι και πολύ καλή, αν και κατά τη διάρκεια με ρωτούσε έαν το θέλω πιο δυνατό ή πιο χαλαρό. Η αλήθεια πάντως είναι ότι το προσπάθησε και την ίδρωσε τη φανέλα.
Στο δεύτερο ημίχρονο όμως τα έδωσε όλα  :pipa2: φανταστική σε 2-3 στάσεις και  :fuck1: πάνω, κάτω, πλαγίως και όπως να'ναι. Πραγμάτικά ήταν καταπληκτική. Η όλη διάρκει κράτησε 30-35 λεπτά και το κόστος 60€, σφράγισμα στην καρτούλα για την προσφορά κτλ.
Το μόνο μείον στην όλη φάση ήταν το δωμάτιο που δεν είχε μέσα ντουζιέρα και έπρεπε να βγείς απ' έξω.
Αυτά από εμένα και να περτνάμε όλοι πάντα καλά..... 
 

Gortsos82

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Η μαυρούλα που λες δεν είναι και τόσο μαυρουλα... Μελίνα την λένε και είναι μελαμψή προς εξωτική απλά. Η άλλη κοπέλα πρέπει νσ ήταν η Τζένη λογικά.
 

marlog

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
166
Κριτικές
35
Like
1.929
Πόντοι
2.391
Πέρασμα , σημερα απο το κατάστημα.
Ροστερ: μια κινεζα λινα ή Λίλη ( λίγο  στο κόσμο της έως ψαρωμένη ) μια μελαμψή μαροκο-βραζιλιανα απο Ποσειδωνος 67, μια μελινα που ηταν μέσα και την φυστικωνε συναγωνιστης και η Ζωή.
Επελεξα Ζωή για πολλοστη φορά. Η οποία με εφτιαξε απο την πορτα με το χαμογελο και την τσαχπινια της.
Στα ενδότερα, τωρα μασαζ οχι κορυφαίο αλλα το προσπαθει .
μετα απο κανα 10  λεπτο και  ενώ ήμουν τουρμπο, περασαμε στο κυρίως πιατο , οπου ήταν σουπερ, 3-4 στάσεις και τελειωμα στα 4  με φοβερή θεα (οχι βεβαια απο το μπαλκόνι).
Πολύ καλό σοσιαλ , γελάκια, χιούμορ και φιλάκια.
Κόστος 60 γιουρια στα 30 περιπου λεπτα.
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Πρόσφατη επίσκεψη στο μαγαζί ύστερα από απουσία αρκετών μηνών.
Το ρόστερ του καταστήματος, αν και Αύγουστος, σχετικά πλούσιο. Παρούσες  Λίζα, Ζωή, Άννα, μια μαυρούλα και μια κινεζούλα και άλλη μια κοπέλλα που ήταν στο δωμάτιο και δεν θυμάμαι το όνομα της.
Διάλεξα τη Ζωή και πέρασμα στο δωμάτιο. Η Ζωίτσα λοιπόν είναι ένα ιδιαίτερα ευχάριστο κοριτσάκι (23-25 Μαίων) αδύνατο γύρω στο 1,60, Αλβανικής καταγωγής, με μικρό έως ανύπαρκτο βυζί, αλλά με ρόγα κάγκελο.
Στα του αγώνα τώρα....πρίν ξεκινήσει μου γνωστοποίησε (και το εκτιμώ ιδιαίτερα αυτό) ότι στο μασάζ δεν είναι και πολύ καλή, αν και κατά τη διάρκεια με ρωτούσε έαν το θέλω πιο δυνατό ή πιο χαλαρό. Η αλήθεια πάντως είναι ότι το προσπάθησε και την ίδρωσε τη φανέλα.
Στο δεύτερο ημίχρονο όμως τα έδωσε όλα  :pipa2: φανταστική σε 2-3 στάσεις και  :fuck1: πάνω, κάτω, πλαγίως και όπως να'ναι. Πραγμάτικά ήταν καταπληκτική. Η όλη διάρκει κράτησε 30-35 λεπτά και το κόστος 60€, σφράγισμα στην καρτούλα για την προσφορά κτλ.
Το μόνο μείον στην όλη φάση ήταν το δωμάτιο που δεν είχε μέσα ντουζιέρα και έπρεπε να βγείς απ' έξω.
Αυτά από εμένα και να περτνάμε όλοι πάντα καλά.....   



ησουν ατυχος στα 2 απο τα 3 δωματια εχει ντουζιερα
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
υδρομασαζ, ή χαμαμ δεν παιζει να υποθεσω σωστα?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Η μαυρούλα που λες δεν είναι και τόσο μαυρουλα... Μελίνα την λένε και είναι μελαμψή προς εξωτική απλά. Η άλλη κοπέλα πρέπει νσ ήταν η Τζένη λογικά.

η τζένη δεν έχει φύγει??????/αλήθεια αυτή και η χριστίνα που στον μπέουλα είναι?
 

Gortsos82

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
242
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
η τζένη δεν έχει φύγει??????/αλήθεια αυτή και η χριστίνα που στον μπέουλα είναι?

Η Τζένη ήταν εκεί τις τελευταίες φορές που επισκέφτηκα τον χώρο. Δεν ξέρω αν είναι προσωρινό ή απλά είχε κάνει κάποιο διάλλειμα αλλά δεν πρέπει να κάθεται μέχρι αργά και ίσως να μην εργάζεται όλες τις μέρες. Για την Χριστίνα δεν ξέρω.... Αν μάθω κάτι θα ενημερώσω.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
317
Πόντοι
2.287
Απολύτως τσεκαρισμένο με θεραπεύτρια που είχα συναντήσει στο παρελθόν πολλάκις και σε διαφορετικά ιδρύματα. Την τελευταία φορά τα πνευστά έγιναν με προφύλαξη. Προσωπικά δεν με χαλάει, απλώς το αναφέρω προς επιβεβαίωση του ότι φαίνεται να υπάρχει σχετική πολιτική...
Εμενα τα "πνευστα" εγιναν ΑΚΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ!!!!!!!
 

marlog

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
166
Κριτικές
35
Like
1.929
Πόντοι
2.391

Εμενα τα "πνευστα" εγιναν ΑΚΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ!!!!!!!
[/quote]

Εισαι σιγουρος ? και απο την Λίζα??
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.361
Πόντοι
45.465
ναι μοιάζει η περιγραφή....
 

David Webb

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Εμενα τα "πνευστα" εγιναν ΑΚΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ!!!!!!!

Ενδιαφέρον!  :)
Πότε περίπου πήγες τελευταία φορά αν επιτρέπεται;
Ρωτάω γιατί πριν από τον Ιούλιο-Ιούνιο και γώ είχα την ίδια εμπειρία αλλά μετά άλλαξε το σενάριο (λίγο μετά που εντάχθηκε η Ζωή στο ρόστερ)
 

glasser

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2012
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η μαυρούλα που λες δεν είναι και τόσο μαυρουλα... Μελίνα την λένε και είναι μελαμψή προς εξωτική απλά. Η άλλη κοπέλα πρέπει νσ ήταν η Τζένη λογικά.
Αυτή η μαυρούλα η μελαμψοεξωτική, τι ρόλο παίζει? υπάρχει κάποιος που την έχει πάρει να μας δώσει τα φώτα του?
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
απο προσφατη επισκεψη παντως η λιζα δεν βαζει λαζτιχα στο στομα
 

sexomaniak

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Like
14
Πόντοι
1
Καλησπέρα φίλοι μου.
Ευχαριστώ που με θυμήθηκες n.smirni
Σχετικά με τη Χριστίνα…
επιβεβαιώνω και εγώ 100% σίγουρα, ότι είναι αυτή που αναφέρεται στην κριτική της προηγούμενης βδομάδας.
Το link δηλαδή που έβαλε ο Kebaaap.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.361
Πόντοι
45.465
Καλησπέρα φίλοι μου.
Ευχαριστώ που με θυμήθηκες n.smirni
Σχετικά με τη Χριστίνα…
επιβεβαιώνω και εγώ 100% σίγουρα, ότι είναι αυτή που αναφέρεται στην κριτική της προηγούμενης βδομάδας.
Το link δηλαδή που έβαλε ο Kebaaap.
;)
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom