Νέα

Βελιγράδι, Σερβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 953
  • Εμφανίσεις 176K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
λες να ειναι η γκομενα του τυπου που ανοιξε σχετικο θρεντ τυπε? :grin:
οποια και να ναι τυπε η διαφορα ειναι εμφανης και σε προσωπικο και σε γενικο επιπεδο μου φαινεται...διαβασε το προηγουμενο μου ποστ.
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
ρε μαγκες βλεπω τι γραφετε ορισμενοι και δεν σας καταλαβαινω...εχει γραφτει εδω εμσα απο γνωστες της σερβιας επανηλλειμενως οτι η σερβια ειναι απο τις χειροτερες χωρες στον θεμα του αγοραιου ερωτα.εκει λεει να πας να κανεις κονε η να εχεις κανει πρωτα μεσω φεισμπουκ π.χ. και να πας εκει να γνωριστεις καλυτερα να καλεσεις και την θεογκομενα τη σερβα ελλαδα.μπορεις να παιξεις και με περισσοτερες αναλογα τι θελεις και πως θα σου βγει.μερικες που εχω γνωρισει στην ελλαδα ειναι οπως περιγραφουν τα παιδια.επομενως οσοι εχετε αποκλειστικο σκοπο να γαμησετε ειναι προφανες οτι η σερβια δεν ειναι καλος προορισμος.οποτε μην ασχολειστε αλλο με το θρεντ αυτο και αλλαξτε πορεια.τωρα σε οτι αφορα τα λεγομενα περι σερβων οτι το παιζουν γκομενες.περα αποτ ις αντικρουομενες αποψεις και το γεγονος οτι οντως γουσταρουν τους ελληνες πολυ, εσεις τι νομιζετε?αν δεν το παιξουν αυτες που και σε πανε σε γενικες γραμεμς ως αντρα και ειναι πιο δυσκολες απο καποια αλλα ξεκωλα ελληνιδες που γαμιουνται με οτι να ναι απο αραπηδες μεχρι αραβες και πακια και μετα στο παιζουν κυριλε για να σε τουμπαρουν με γαμο τοτε ποιες θα στο παιξουν.και μιλαμε για θεογκομενες που ειναι πιο πολυ γκομενες ευχαριστες της σχεσης.αν νομιζετε οτι δεν ειναι οπως θελετε δικαιωμα σας.αλλα οχι και να εισαστε υπερβολικοι οτι το παιζουν και ειναι σαν τις ελληνιδες!!ελεος!!!και να ειναι το δικαιουνται γιατι ειναι κλασεις ανωτερες σε εμφανιση και δεν ειναι τοσο παρτολες και σαβουρογαμημενες οπως πολλες ελληνιδες που εχουν το θρασος να στο παιζουν κυριλε μπας και βρουν το θυμα το γαμπρο.αυτα.
πολυ σωστα τα συμπερασματα αυναγωνιστη !!!
 

RPM

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
μαξ πειρμενω εμπειριες σου.ποσταρε οτι εζησες εκει να διαβασουμε και εμεις οι στερημενοι των σερβων καλλονων... :( :(

Ναι περιμένουμε με ενδιαφέρον ώστε να το συγκρίνουμε με την πραγματικότητα
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Ναι περιμένουμε με ενδιαφέρον ώστε να το συγκρίνουμε με την πραγματικότητα
διαβασε το προηγουμενο ποστ μου.επειδη εχω γνωρισει μερικες σερβες η πραγματικοτητα που εκφερεις εσυ απεχει παρασαγκας απο αυτην που εχω ζησει εγω.περι ορεξεως βεβαια...μην συζηταμε αλλο ομως για τα ιδια.οποιος δεν γουσταρει σερβες ψαχνει σε αλλο θρεντ απο αλλες χωρες/γυναικες.ολα γουστα και κρισεις του καθενος ειναι στην τελικη.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.717
Κριτικές
6
Like
8.897
Πόντοι
1.686
απλη καθημερινη ελεεινιδα :S
%25CE%25B1%25CE%25B1.jpg

Αυτή ειναι η Μουνιτσα ,ή η ΒΟΟΜΒ ή η Ροχαλα ?

:2funny: :2funny: :2funny:

Συνδεδεμενη με τα μπου.κομ ,η "κοπελιτσα " πιο πανω φαινεται να ειναι !
 

RPM

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.143
Like
0
Πόντοι
16
διαβασε το προηγουμενο ποστ μου.επειδη εχω γνωρισει μερικες σερβες η πραγματικοτητα που εκφερεις εσυ απεχει παρασαγκας απο αυτην που εχω ζησει εγω.

Η γνώμη που εκφέρω δεν είναι επειδή απλά "έχω γνωρίσει κάποιες Serves" ούτε επειδή "πήγα 2 φορες στο Βελιγράδι", ούτε επειδή όσα γράφω είναι αποτέλεσμα όσων έχω ακούσει από τον ξάδερφο του μπατζανάκη τις θείας του περιπτερα

Ο μονος που έχει εκφέρει σωστή άποψη όχι επειδή άκουσε/ του είπαν/ διάβασε/ νόμιζε αλλα επειδή τα έζησε είναι ο vasos. Κάτι αλλα τύπου με Hilfiger βγάζεις γκόμενα με κάνουν και γελάω.

Ποιος από εσάς ήτανε Σερβία όταν έπιασαν το Μλάντιτς? Να μου πει τι έγινε στην кнез Михаилова?

Καλύτερα να μην ανοίξω συζήτηση. Περιμένω να διαβάσω εμπειρίες η "εμπειρίες"
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Η γνώμη που εκφέρω δεν είναι επειδή απλά "έχω γνωρίσει κάποιες Serves" ούτε επειδή "πήγα 2 φορες στο Βελιγράδι", ούτε επειδή όσα γράφω είναι αποτέλεσμα όσων έχω ακούσει από τον ξάδερφο του μπατζανάκη τις θείας του περιπτερα

Ο μονος που έχει εκφέρει σωστή άποψη όχι επειδή άκουσε/ του είπαν/ διάβασε/ νόμιζε αλλα επειδή τα έζησε είναι ο vasos. Κάτι αλλα τύπου με Hilfiger βγάζεις γκόμενα με κάνουν και γελάω.

Ποιος από εσάς ήτανε Σερβία όταν έπιασαν το Μλάντιτς? Να μου πει τι έγινε στην кнез Михаилова?

Καλύτερα να μην ανοίξω συζήτηση. Περιμένω να διαβάσω εμπειρίες η "εμπειρίες"
κολησες με το χιλφιγκερ.εγω προτιμω να ακουω γνωμες ατομων που εοχυν ερθει σε επαφη με σερβες οπως εγω και λενε πραγματα διαφορετικα απο αυτα που λες εσυ.ειπαμε ο καθενας με την γνωμη του.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
συμπερασμα .όποιος πάει βελιγράδι θα χαλάσει κανενα χιλιάρικο και μπορεί νά μείνει και μέ το παπάρι στο χερι.....
πάμε γερμανία σέ κανένα φκκ σάν αυτα πούχουμε  περιγράψει 3 ημερούλες με τά ίδια λεφτά....τι λές ??δέν είναι 100 φορές καλύτερα????
δόξα τω θεω απο κλαμπάκια στό βερολίνο και φργκφούρτη με μουναρες μετα τα φκκ υπάρχουν 100δες και που δέν σέ κοιτάνε και στήν τσέπη....
εκτός και άν πήγες στο βελιγράδι γιά να βρείς το καλό κορίτσι από σπίτι να το παντρευτείς και να τό φέρεις στην ελλάδα...
οπότε κάπου αν και δέν συμφωνώ σέ κατανοώ όμως....

φίλε κορπόνι δεν πάει να πεί πώς όποιο ταξίδι και να κάνει κάποιος από εδώ μέσα ή γενικότερα θα είναι για το γαμήσι ή για να ασχοληθεί με το θεμα γυναίκα κλπ...σίγουρα το φκκ είναι γαμώ και όποιος δεν έχει πάει απλά δεν έχει δεί τον επίγειο κολασμένο παράδεισο,αλλά να σου πώ...στο βελιγράδι πέρασα φανταστικά και χωρίς να σκεφτομαι το μουνί...απλά "υποχρεωτικά" περνούσαν δίπλα μου τα "θηρία" και τα χάζευα...τίποτα περισσότερο...εγώ έπαθα πλάκα με την πόλη και το επίπεδο ζωής που έχουν στην πρωτεύουσά τους το οποίο απέχει παρασάγγας από το δικό μας μπουρδέλο ιδίως αμα συγκρίνεις το βιοτικό μας έπίπεδο τα τελευταία 20 χρόνια.
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Δεν γραφω τοσες μερες γιατι προσπαθω να δω τι ζηταει ο καθενας απο τις διακοπες του σε μια ξενη χωρα και να τα "βαλω σε κουτακια". Τα παρακατω που γραφω ειναι ολα προσωπικες αποψεις. Αν θελω να παω αποκλειστικα για σεξ θα παω Γερμανια σε ενα FKK ή Τσεχια ή Ολλανδια. Αν αναγκαστικα παω καπου για δουλεια και θελω το πληρωμενο σεξ, θα ψαξω στο ιντερνετ για σιτι τουρς ή θα ρωτησω στη ρεσεψιον του ξενοδοχειου ή θα παρω ενα ταξιτζη να με παει. Πιστευω οτι ολες οι χωρες διαθετουν κατι απο τα παραπανω. Επισης λογικα αν ξερω Ρωσσικα εχω πολλες περισσοτερες πιθανοτητες να μου κατσει ξοπελα στη Ρωσσια, παρα στην Ινδια. Αλλα νομιζω αυτο δεν ενδιαφερει το 90% των συναγωνιστων που δεν ξερουν ουτε Ρωσσικα, ουτε Πολωνικα, ουτε Σερβικα, παρα μονο Αγγλικα.
Εγω λοιπον οταν ρωταω ή αναφερομαι στις γυναικες σε μια χωρα δεν υποννοω κατι απο τα παραπανω. Επίσης το να κερασω μια κοπελα 1-2 ποτα ή να την βγαλω για φαγητο ή να της αγορασω ενα ψευτομπιζου δεν τα θεωρω πληρωμενο ερωτα(ειναι πραγματα που κανεις και με την κοπελα σου αλλωστε). Αυτο πους ενδιαφερει τους περισσοτερους απο εμας πιστευω ειναι το ΠΑΙΧΝΙΔΙ που γινεται σε μια χωρα. Το παιχνιδι θεωρω γινεται με 2 τροπους. Ειται στο πεδιο της μαχης, οπου προσεγγιζεις αμεσα μια κοπελα, της την πεφτεις και περιμενεις ποσο δεκτικη ειναι και το αποτελεσμα. Ειται εχοντας κανει απο πριν προετοιμασια γνωριζοντας κοπελες απο facebook, ayi, badoo ή εχοντας καποιες φιλες που μπορει να σου γνωρισουν κοπελες.
Στο διαταυτα τωρα. Οι Σερβες ειναι πολυ ομορφες κοπελες. Σε ποσοστα μιλαμε για 50% μελαχροινες, 40% καστανες και 10% ξανθε(τα γραφω αυτα αν και ειμαι λατρης του ξανθου γενους). Τα υψη, τα κορμια, τα ματια(!!!), τα μαλλια δεν νομιζουν σε τοσο μεγαλη συγκεντρωση να τα βρισκεις αλλου...
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Το ασχημο ειναι οτι ειναι ομορφες και το γνωριζουν!!! Ολοι οι ξενοι τουριστες τους το καταθετουν καθε φορα που επισκεπτονται τη χωρα τους. Μια γκομενα που ειναι ομορφη και το ξερει σιγουρα εχει αυξημενες απαιτησεις(δεν το θετω με βαση τα χρηματα). Απο χαρακτηρα ειναι σχετικα "ανοιχτες", ολες αν τις ρωτησεις κατι ή τους μιλησεις ή τους την πεσεις θα σου απαντησουν. Εδω καιγομαι και θα κανω μια συγκριση με τις ελεεινιδες, που ακομα και ασχημες μπορει να σου ριξουν ακυρο. Οι περισσοτερες μιλανε αγγλικα σε καποιο βαθμο.
Τωρα στο πεδιο της μαχης τα πραγματα ειναι δυσκολα. Ειδικα για αυτους που περιμενουν αμεσα αποτελεσματα. Εγω θεωρω τον εαυτο μου μετριο στο ΠΑΙΧΝΙΔΙ, αλλα κρινοντας και απο πολυ καλους συμπαιχτες, οσοι ηθελαν αμεσα αποτελεσματα, εφαγαν τα μουτρα τους. Η μεση συμπεριφορας της Σερβας υποδυκνυει οτι δεν θα σου κατσει το πρωτο βραδυ.Ουτε το δευτερο...Θελει να σε γνωρισει, να την ψησεις και να αφιερωσεις καποιο χρονο...
Οποτε ειται θα ξοδεψεις πολυ χονο σε αυτο με αποτελεσμα να χασεις αλλα πραγματα στο ταξιδι σου. Ειτε, οπως εχουν κανει οι περισσοτερη φιλοι, θα κανεις μια επαφη και θα συνεχισεις μετα με φεισμπουκ, θα την καλεσεις Ελλαδα κτλ...Αυτο πιστευω εχει τα καλυτερα αποτελεσματα. Δουλευει και αντιστροφα εχεις κανει απο την Ελλαδα την επαφη, απο "κοινωνικη δικτυωση" και συνεχιζεις στη Σερβια.
Αυτα τα λιγα και να σημειωσω οτι για μενα η παραπανω συμπεριφορα τους δεν σημαινει οτι ειναι ντιβες ή καριολες ή αρπαχτικα. Βεβαια περι ορεξεως...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Εχεις δικιο δεν ειναι καλος τοπος για να πας να  :knockinb:.Κ'εγω το ιδιο ειδα θελουνε σχεσεις και :jerking:!Εχουν μια περιεργη νοοτροπια.
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Εχεις δικιο δεν ειναι καλος τοπος για να πας να  :knockinb:.Κ'εγω το ιδιο ειδα θελουνε σχεσεις και :jerking:!Εχουν μια περιεργη νοοτροπια.
Να σε ρωτησω μιας και εχεις μεγαλη προσωπικη εμπειρια. Στην Πολωνια(Βαρσοβια συγκεκριμενα) που ειχα παει γινοταν πολυ παιχνιδι στα κλαμπ, ντισκο κτλ. Αν ηταν να συγκρινεις το παιχνιδι της Πολωνιας με τα αντιστοιχα σε Εσθονια, Λιθουανια, Λεττονια, τι θα ελεγες ???
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Να σε ρωτησω μιας και εχεις μεγαλη προσωπικη εμπειρια. Στην Πολωνια(Βαρσοβια συγκεκριμενα) που ειχα παει γινοταν πολυ παιχνιδι στα κλαμπ, ντισκο κτλ. Αν ηταν να συγκρινεις το παιχνιδι της Πολωνιας με τα αντιστοιχα σε Εσθονια, Λιθουανια, Λεττονια, τι θα ελεγες ???
Μου ειναι δυσκολο να το συγκρινω διτι στην Βαρσοβια εχω διαμερισμα στο κεντρο (τωρα το νοικιαζω) ειχα αμαξι με Μπατσικα νουμερα και παντου ολοι με ξερανε.Οποτε οποια γκομενα ηθελα την ειχα μονες τους ερχονταν.Ενω στις Βαλτικες χωρες ημουνα χωρις αμαξι και αγνωστος μεταξυ αγνωστων.Στη Λετονια σιγουρα λογο της κακης οικονομικης καταστασης ειναι πιο ευκολο το καμακι αλλα πρεπει να τους μιλησεις πολυ και να τους υποσχεθεις οτι θα της παρεις απο'κει :2funny:και φυσικα να σε πιστεψουν οτι θα της παρεις :2funny:!
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Μου ειναι δυσκολο να το συγκρινω διτι στην Βαρσοβια εχω διαμερισμα στο κεντρο (τωρα το νοικιαζω) ειχα αμαξι με Μπατσικα νουμερα και παντου ολοι με ξερανε.Οποτε οποια γκομενα ηθελα την ειχα μονες τους ερχονταν.Ενω στις Βαλτικες χωρες ημουνα χωρις αμαξι και αγνωστος μεταξυ αγνωστων.Στη Λετονια σιγουρα λογο της κακης οικονομικης καταστασης ειναι πιο ευκολο το καμακι αλλα πρεπει να τους μιλησεις πολυ και να τους υποσχεθεις οτι θα της παρεις απο'κει :2funny:και φυσικα να σε πιστεψουν οτι θα της παρεις :2funny:!

Να περάσεις για ξούρισμα, μας φλομωσες με τα μούσια.

Πόσο πάνε τα φιδια φετος ;;;;;;;;;; γιατι ένα που ειχα ψόφισε
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Να περάσεις για ξούρισμα, μας φλομωσες με τα μούσια.

Πόσο πάνε τα φιδια φετος ;;;;;;;;;; γιατι ένα που ειχα ψόφισε
Παλι αρχισες της  :jerking:οπως τοτε που ελεγες οτι τα γραφω απο το Ζούμπερι :2funny: :2funny: :2funny:.Αφου η γιδα μου εκει δουλευει στ'αεροδρομιο στα διαβατηρια και ο αδερφος της ειναι Μπατσος ο δε πατερας της ηταν δοιηκιτης αστυνομικου τμηματος (αντισυνταγματαρχης της αστυνομιας) ειναι δυσκολο να μου βαλουνε στ'αμαξι πινακιδες της αστυνομιας :think:.Το οτι οι γκομενες ερχονται απο μονες τους το εχουνε δει οσοι εχουν ερθει Αγια Πετρουπολη.Ορεξη εχεις να μας χαλας τα Thread :jerking: :2funny:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Το ασχημο ειναι οτι ειναι ομορφες και το γνωριζουν!!! Ολοι οι ξενοι τουριστες τους το καταθετουν καθε φορα που επισκεπτονται τη χωρα τους. Μια γκομενα που ειναι ομορφη και το ξερει σιγουρα εχει αυξημενες απαιτησεις(δεν το θετω με βαση τα χρηματα). Απο χαρακτηρα ειναι σχετικα "ανοιχτες", ολες αν τις ρωτησεις κατι ή τους μιλησεις ή τους την πεσεις θα σου απαντησουν. Εδω καιγομαι και θα κανω μια συγκριση με τις ελεεινιδες, που ακομα και ασχημες μπορει να σου ριξουν ακυρο. Οι περισσοτερες μιλανε αγγλικα σε καποιο βαθμο.
Τωρα στο πεδιο της μαχης τα πραγματα ειναι δυσκολα. Ειδικα για αυτους που περιμενουν αμεσα αποτελεσματα. Εγω θεωρω τον εαυτο μου μετριο στο ΠΑΙΧΝΙΔΙ, αλλα κρινοντας και απο πολυ καλους συμπαιχτες, οσοι ηθελαν αμεσα αποτελεσματα, εφαγαν τα μουτρα τους. Η μεση συμπεριφορας της Σερβας υποδυκνυει οτι δεν θα σου κατσει το πρωτο βραδυ.Ουτε το δευτερο...Θελει να σε γνωρισει, να την ψησεις και να αφιερωσεις καποιο χρονο...
Οποτε ειται θα ξοδεψεις πολυ χονο σε αυτο με αποτελεσμα να χασεις αλλα πραγματα στο ταξιδι σου. Ειτε, οπως εχουν κανει οι περισσοτερη φιλοι, θα κανεις μια επαφη και θα συνεχισεις μετα με φεισμπουκ, θα την καλεσεις Ελλαδα κτλ...Αυτο πιστευω εχει τα καλυτερα αποτελεσματα. Δουλευει και αντιστροφα εχεις κανει απο την Ελλαδα την επαφη, απο "κοινωνικη δικτυωση" και συνεχιζεις στη Σερβια.
Αυτα τα λιγα και να σημειωσω οτι για μενα η παραπανω συμπεριφορα τους δεν σημαινει οτι ειναι ντιβες ή καριολες ή αρπαχτικα. Βεβαια περι ορεξεως...
μαξ η πλειονοτητα των  ξενων τουριστων εκει ειναι ελληνες?φυσικα θα υπαροχυν και αλλοι ευρωπαιοι που ξερουν οτι ειναι ωραιες και πανε εκει για καμακι αλλα σε σχεση με πολωνια π.χ.δεν φημιζεται μερος οπου θα παει καποιος για παιχνιδι χοντρο οπως στην βαρσοβια ετσι?δεν εχει τους ξενους τουριστες που εχει η πολωνια ετσι?αυτο εννοουσα.στο φεισμπουκ οι περισσοτερες απο τις κοπελες που εχω λιστα φιλων ειναι σερβες.νομιζω ειναι το καλυτερο που μπορεις να κανεις για να πας εκει με ετοιμα κονε.αλλα και ετσι να πας αν πας με σκοπο γνωριμια και κονε για το ΜΕΛΛΟΝ να σου πω εγω γουσταρω που ειναι δυσκολες και δεν ειναι παρτολες να σου κατσουν απο πρωτο βραδυ.και αυτο ειναι καλο γιατι ξεσκαρταρει το μερος απο τους σεξοτουριστες καθε ρατσας απο ευρωπη.αν και δεν φημιζεται για τουριστικο μερος η σερβια παρα μονο για τους ελληνες για τους γνωστους λογους.στο συν για εμας ειναι οτι γουσταρουν ελληνες και ελληνικη μουσικη και φυσικα διακοπες στην ελλαδα καλοκαιρι.νομιζω οτι δεν υπαρχουν αλλες γυναικες στην ευρωπη ειδικα την περιοδο αυτη οπου ολοι μας βριζουν που να μας εχουν τοση συμπαθεια να το πω ετσι οπως οι σερβες.φυσικα δεν ειναι ολες ετσι.ολα αυτα σχετικα ειναι αλλα η γενικη αποψη ειναι αυτη.
 

openmind27

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
52
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
guys συγκεκριμένα για NIS παίζει τπτ?????
 

alekosw

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
για massage στο Βελιγράδι έχουμε καμία πληροφορία ?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
για massage στο Βελιγράδι έχουμε καμία πληροφορία ?
τυπε ορμα σε αυτην
δεν κρατιεται λεμε :grin:

Σε ένα επώδυνο χειρουργείο κατέληξε η επιλογή της Mirjana Gavaric από το Βελιγράδι να κάνει σεξ με ένα... κουκουνάρι, καθώς είχε ορμές και δεν μπόρεσε να του αντισταθεί.



Η κοπέλα από τη Σερβία αισθάνθηκε μοναξιά κι έντονη ερωτική επιθυμία, και έτσι έκοψε ένα κουκουνάρι από ένα δέντρο με το οποίο προχώρησε στην ερωτική πράξη. Ωστόσο, για κακή της τύχη όταν προσπάθησε να το βγάλει εκείνο κόλλησε μέσα της με αποτέλεσμα να χρειαστεί ιατρική παρέμβαση.

Έτσι οι γιατροί χρειάστηκε να το αφαιρέσουν από το αιδοίο της, όμως όπως δήλωσαν μετά τη δίωρη, δύσκολη και επώδυνη επέμβαση, όλα πήγαν καλά.
http://[URL unfurl="true"]www.gazzetta.gr/sites/default/files/imagecache/multimedia_normal/article/2012_10/152db0c4986ef1609d3dbb73cae6c16b_XL_(1).jpg[/img[/URL]]

[URL unfurl="true"]http://www.gazzetta.gr/perierga/article/330280-ekane-seks-me-koykoynari[/URL]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom