Νέα

Βελιγράδι, Σερβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 953
  • Εμφανίσεις 175K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
191
Πόντοι
1
ακριβως διπλα μου ειχε το χοτελ γκαρνι που ειχε ενα μπαρ τινκα και ετρωγαν κρεπες μιλκου ονομαζετε
το κρεπερι.ολοι καθοντε σε τραπεζι παρεα δεν μπορεις να μιλησεις.σε κλαμπ δεν πηγα γιατι επαιρνα φαρμακα
και δεν μπορουσα να πιω κατι 8 ημερες.υπαρχουν ομως πολλες ασιατισες χαμογελαστες και πολλες τουρκαλες
γυναικοπαρεα.οτι μουναρα ειδα ηταν τουρκαλα!ξανθες γαλανοματες αλλα και αυτες δεν εδιναν σημασια
εκαναν παρεα 4 με 5 φιλες μαζι ολεσ για καφε και παγωτο.οι σερβεσ δεν λενε και γελαω με τους ελληνες
που τις βρισκουν λαμπαδες και ομορφες.δεν εχω ξαναδει πιο μπαζα επιμενω.μακαρι να ειδα 2 με 3 συμπαθητικες.
ασε που χαλανε ευκολα τα προσωπα τους για γθναικες δεν κανει το βελιγραδι αλλα αν σου αρεσει η μπυρα και
εχεις κοπελα η παρεα ειναι τοπ.για μονος δεν κανει εκει
 

Κουλιςπα

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2023
Μηνύματα
17
Like
20
Πόντοι
0
Εγώ σκέφτομαι να πάω Σερβία σόλο στα μέσα του Γενάρη για πέντε μέρες, με ενδιαφέρουν περισσότερο τα πάρτυ με ηλεκτρονική μουσική και τα κλαμπ που είναι γύρω από το κάστρο, έχει κανείς ανάλογη εμπειρία ( και όχι δεν κάνω ναρκωτικά και ούτε θέλω πληροφορίες για το πού θα βρω)
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.022
Κριτικές
10
Like
5.310
Πόντοι
2.816
Η Ελληνίδα δουλεύει ακόμα στο στριπτιτζαδικο στο κέντρο;
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.793
Like
1.245
Πόντοι
216
Σημερα μιλουσα με φιλο μου, που εχει φιλο Σερβο, και ανεβαινει τακτικα Σερβια.

Μου ειπε πολλα...

Εμας τους Ελληνες μας αγαπουν τρελα! Πολλοι δε μιλουν Ελληνικα, κανουν διακοπες Ελλαδα κλπ.
Μην ξεχναμε οτι πριν απο 100 χρονια, ειχα προσωρινη πρωτευουσα την Κερκυρα!!!!!
Φυσικα, και θρησκευτικοι δεσμοι κλπ

Γενικως παντως, υπαρχει φτωχεια στον κοσμο.
Μου λεει ο φιλος, εκει οποιος εχει σπιτι, οτιδηποτε, ή ενα οικοπεδο, θεωρειται πλουσιος,
γιατι ελαχιστοι εχουν τετοια ιδιοκτησια,
παλια καταλοιπα και του κομμουνισμου.
 

Mouxtikosss

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2024
Μηνύματα
55
Like
75
Πόντοι
0
Καλημέρα!

Έχει κανείς να προτείνει κάτι για Βελιγράδι; Μέρη με γκόμενες; Μαγαζιά; Κανένα site;
 

Alexconl

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Κριτικές
2
Like
310
Πόντοι
21
Καλημερα !!! Εχω περασει απο εξω πανω απο 10 φορες αλλα θα σταματησω την επομενη φορα Βελιγραδι
 

10euro10lepta

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
57
Like
297
Πόντοι
20

10euro10lepta

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
57
Like
297
Πόντοι
20
Παίζεται καλό παιχνίδι εκεί;
Αδελφέ τα δυο ειναι μπαρ το άλλο πάρκο αν έχεις λέγειν μπορείς να παίξεις μπάλα αν θες αγοραίο έρωτα μπορείς να πας dark angel που είναι στριπ κλαμπ αλλά δεν αξίζει κατά την άποψη μου
 

aris pa

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.517
Κριτικές
42
Like
4.826
Πόντοι
2.846
Αδελφέ τα δυο ειναι μπαρ το άλλο πάρκο αν έχεις λέγειν μπορείς να παίξεις μπάλα αν θες αγοραίο έρωτα μπορείς να πας dark angel που είναι στριπ κλαμπ αλλά δεν αξίζει κατά την άποψη μου
Έγινε σε ευχαριστώ
 

JohnJudge

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2024
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Το stephan braun είναι σαν τριτοτεταρτο bar στην Ελλάδα με γυναικαρες υποδοχές.. έχει απλά πολλά πιτσιρίκια που πίνουν σφηνάκια.. Όλοι σαικερ πίνουν, κανείς ποτό .. Άμα είσαι τυχερός και ξέρει καμία αγγλικά μπορεί να κάνεις παιχνίδι.. Επίσης για να μπεις περνάς από μηχάνημα ανιχνευτή μετάλλου και έχει κάτι μουσάτος για προστασία που φοβάσαι να τους κοιτάξεις..
Reb bar Belgrade
Kalemgdan park
Stephan Braun club
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
191
Πόντοι
1
Καλημέρα!

Έχει κανείς να προτείνει κάτι για Βελιγράδι; Μέρη με γκόμενες; Μαγαζιά; Κανένα s

Το stephan braun είναι σαν τριτοτεταρτο bar στην Ελλάδα με γυναικαρες υποδοχές.. έχει απλά πολλά πιτσιρίκια που πίνουν σφηνάκια.. Όλοι σαικερ πίνουν, κανείς ποτό .. Άμα είσαι τυχερός και ξέρει καμία αγγλικά μπορεί να κάνεις παιχνίδι.. Επίσης για να μπεις περνάς από μηχάνημα ανιχνευτή μετάλλου και έχει κάτι μουσάτος για προστασία που φοβάσαι να τους κοιτάξεις..
πηγα μια φωρα το 2008 και δεν ξαναπατησα.ολες καθονταν στο μπαρ με κρατηση.στην πορτα ειχε 10 μπραβους
και κοπελα με λιστα.σκεφτηκα δεν θα με βαλουν,ειπα γεια σας στα ελληνικα και μπηκα χωρις να μου πουνε λεξη.
μαρτιο θα ημουν βελιγραδι ναπολη αλλα τελικα πουληθηκαν τα αεροπορικα για ιταλια και δεν παω με φτηνες εταιριες.
ιουνιο ψηνομε για σαραγιεβο γιατι το βελιγραδι ειναι καλο καθε 4 χρονια να πηγαινω,δεν κανει συνεχεια και οπωτε πας
δεν εχει αλλαξει κατι
 

Red_Jaime

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2017
Μηνύματα
118
Like
131
Πόντοι
1
Θα παω Βελιγραδι αρχες Απριλη.
Ξερει κανεις αν εχει εκει περα μπουρδελα ή τιποτα που να μοιαζει με red light district?
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom