Νέα

Βαρδάρης η Μυλός ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Βαρδάρης η Μυλός ? που πατε συνηθος ?

  • Μονο Μυλο ( 80% -100 % )

    Ψήφοι: 21 41,2%
  • Συνηθος Μυλο ( 60% - 80% )

    Ψήφοι: 14 27,5%
  • Fifty - Fifty ( 50-50 αντε 60- 40)

    Ψήφοι: 11 21,6%
  • Συνηθος Βαρδαρη ( 60% - 80 % )

    Ψήφοι: 2 3,9%
  • Μονο Βαρδαρη ( 80% -100 % )

    Ψήφοι: 3 5,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    51

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
Θυμαμαι ενα βραδυ ηθελα να παω καντυ μιας και το προγραμμα την ειχε να δουλευει, και παρκαρω στο στενο μεσα στην φριξου προς 26ης, το κλαμπακι που ειναι μεσα στο στενο ηταν ανοιχτο και ο παρκαδορος εποιανε θεσεις, οποτε με βλεπει που παρκαρω την πορσε ποιο μπροστα απο το φριξου γιατι μπροστα ειχε παρκαρησμενη καντινα, και κλειδωνω και με κηνηγαει ρωτωντας με που παω το αμαξι κτλ, του λεω εδω ενα πουτσο να ριξω δεν αργω,  :2funny:

:2funny:
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
231
Στο 90% των περιπτώσεων κινούμαι Μύλο, πλην ελαχίστων εξαιρέσεων που πάω Βαρδάρη.

Βαρδάρη επισκέπτομαι μόνο δυο κορίτσια, αλλά τελευταία φορά που επισκέφτηκα τη μία κοπελιά ο χώρος ήταν τελείως ελεεινός. Κάναμε τρέλες και δίπλα το ντουβάρι ήταν μέσα στην μούχλα. Το δε κρεβάτι ήταν έτοιμο να σπάσει ...

Κρίμα διότι στο Βαρδαράκο υπάρχουν κάποια κορίτσια, διαμάντια στο επάγγελμα τους, μέσα όμως σε άθλιους χώρους. Λυπούνται οι φτωχομπινέδες οι αφεντικοί να πάρουν ένα κρεβάτι και ένα στρώμα της προκοπής και να κάνουν ένα βάψιμο στους τοίχους ... μαζί σας θα τα πάρετε τα φράγκα ρε σκρούτζηδες ... ;

Μύλο προτιμώ συγκεκριμένα μαγαζιά διότι είναι καθαρά, σε προδιαθέτουν για γαμήσι και είναι και οι παρεχόμενες υπηρεσίες των Κυριών σε αρκετά καλό επίπεδο. Επίσης Μύλο δεν παίζει πολύ βαβούρα από πιτσιρίκους που σπάνε αρχίδια ... είναι πιο λάου λάου τα πράματα.
 

big_boy

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2005
Μηνύματα
732
Like
6
Πόντοι
6
Για μένα προσωπικά,το βασικό κριτήριο είναι η κοπέλα και όχι τόσο η περιοχή ή το σπίτι.Πηγαίνω και Βαρδάρη και Μύλο.Η αλήθεια όμως είναι οτι στον Βαρδάρη νιώθω πιο άνετα.Σαν χώρος μου είναι πιο οικείος.Ισως λόγω της..."προυπηρεσίας",ίσως λόγο του συναισθηματικού δεσίματος.
Τα τελαυταία χρόνια οι κοπέλες που προτιμώ περισσότερο δουλεύουν μόνο στον Βαρδάρη.
Αρα η δικιά μου απάντηση στην ερώτηση του γκάλοπ είναι : "συνήθος Βαρδάρης".
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
293
Like
9.348
Πόντοι
12.525
Αγαπημενε μαυ φιλε jo χαιρομαι που ανοιγεις αυτο το θεμα διοτι τελικα αλλα ειχαμε στο μυαλο μας και αλλου θα καταληξουμε.
Εγω θεωρητικα ειμαι Βαρδαροβιος...μου αρεσει πιο πολυ η τσαρκα εκει,νιωθω πιο οικειο το περιβαλλον και καποτε ειχε και καποιο χαβαλε ας πουμε

Ομως διαπιστωνω οτι 2012 αλλαξε εντελως το κλιμα...αυτο που ειδαμε ηταν βαρεμενες κοπελες και σπαστικες τσατσαδες που ειχαν το νου τους στην εξωπορτα και στο ποσοι μαλακες θα στραβωθουν να μπουν οπως οπως και χωρις να τους νοιαζει και πολυ ομως η εξυπηρετηση τους.Ο,τι αρπαξουμε δηλαδη...

Σε επιπεδο σπιτιων η φθορα του Βαρδαρη ειναι ακομα πιο εμφανης...
Τα παλαι ποτε δυνατα Τανταλου 8 και Προμηθεως 19 εχουν πεταξει λευκη σημαια εδω κι ενα χρονο και δε μπορει να τους κατσει τιποτα καλο.
Η ναυαρχιδα των τριδυμων δειχνει οτι δεν ασχολειται καθολου μιας και ολοι λεμε εδω και καιρο οτι τα κρεβατια κοντευουν να ακουμπησουν στο πατωμα αλλα κανεις δε συγκινειται
Το αγαπημενο μου Προμηθεως 25 εχει βολευτει τα πρωινα με την Νταϊανα και στην ουσια εχει παρατησει τη βραδινη βαρδια.Για φανταστειτε να εφερνε την Εμμα εκει τη νυχτα τι ειχε να γινει...
Μονο η αλυσιδα Τανταλου 9-Σαπφους 8-Προμηθεως 5 δειχνει οτι μετα την ανακαινιση τους κατι παει να κανει με την εννοια οτι φερνει συχνα ομορφα καινουρια κοριτσια αλλα κι απ'αυτα δε σκαει καμια μεγαλη αποκαλυψη
Τα υπολοιπα 4 σπιτια ετσι κι αλλιως ειναι για τον πουτσο και σαν χωροι

Σε επιπεδο κοριτσιων εχουν μεινει μια Βερονικα,μια Νικολ και μια Νταϊανα απο τα πολυ στανταρ
Επισης αποδειξη οτι οποια και να'ναι η κοπελα παντα παιζει ρολο και ο χωρος ειναι η περιπτωση της Λαουρας που οταν ηταν σε στουντιο ειχαμε σχεδον μια κριτικη τη μερα περι αυτης,αλλα απο τοτε που πηγε στο αθλιο πρασινο ειναι λες και εξαφανιστηκε

Και στην τελικη κι εγω προσωπικα τα πιο δυνατα γαμησια του '12 τα εκανα σε στουντιο οποτε πλεον ψηφιζω Μυλο κι εγω

Ο κατηφορος του Βαρδαρη νομιζω ειναι πλεον χωρις επιστροφη :- :-
 

VaggelisWestSide

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
8
Like
7
Πόντοι
1
Αγαπημενε μαυ φιλε jo χαιρομαι που ανοιγεις αυτο το θεμα διοτι τελικα αλλα ειχαμε στο μυαλο μας και αλλου θα καταληξουμε.
Εγω θεωρητικα ειμαι Βαρδαροβιος...μου αρεσει πιο πολυ η τσαρκα εκει,νιωθω πιο οικειο το περιβαλλον και καποτε ειχε και καποιο χαβαλε ας πουμε

Ομως διαπιστωνω οτι 2012 αλλαξε εντελως το κλιμα...αυτο που ειδαμε ηταν βαρεμενες κοπελες και σπαστικες τσατσαδες που ειχαν το νου τους στην εξωπορτα και στο ποσοι μαλακες θα στραβωθουν να μπουν οπως οπως και χωρις να τους νοιαζει και πολυ ομως η εξυπηρετηση τους.Ο,τι αρπαξουμε δηλαδη...

Σε επιπεδο σπιτιων η φθορα του Βαρδαρη ειναι ακομα πιο εμφανης...
Τα παλαι ποτε δυνατα Τανταλου 8 και Προμηθεως 19 εχουν πεταξει λευκη σημαια εδω κι ενα χρονο και δε μπορει να τους κατσει τιποτα καλο.
Η ναυαρχιδα των τριδυμων δειχνει οτι δεν ασχολειται καθολου μιας και ολοι λεμε εδω και καιρο οτι τα κρεβατια κοντευουν να ακουμπησουν στο πατωμα αλλα κανεις δε συγκινειται
Το αγαπημενο μου Προμηθεως 25 εχει βολευτει τα πρωινα με την Νταϊανα και στην ουσια εχει παρατησει τη βραδινη βαρδια.Για φανταστειτε να εφερνε την Εμμα εκει τη νυχτα τι ειχε να γινει...
Μονο η αλυσιδα Τανταλου 9-Σαπφους 8-Προμηθεως 5 δειχνει οτι μετα την ανακαινιση τους κατι παει να κανει με την εννοια οτι φερνει συχνα ομορφα καινουρια κοριτσια αλλα κι απ'αυτα δε σκαει καμια μεγαλη αποκαλυψη
Τα υπολοιπα 4 σπιτια ετσι κι αλλιως ειναι για τον πουτσο και σαν χωροι

Σε επιπεδο κοριτσιων εχουν μεινει μια Βερονικα,μια Νικολ και μια Νταϊανα απο τα πολυ στανταρ
Επισης αποδειξη οτι οποια και να'ναι η κοπελα παντα παιζει ρολο και ο χωρος ειναι η περιπτωση της Λαουρας που οταν ηταν σε στουντιο ειχαμε σχεδον μια κριτικη τη μερα περι αυτης,αλλα απο τοτε που πηγε στο αθλιο πρασινο ειναι λες και εξαφανιστηκε

Και στην τελικη κι εγω προσωπικα τα πιο δυνατα γαμησια του '12 τα εκανα σε στουντιο οποτε πλεον ψηφιζω Μυλο κι εγω

Ο κατηφορος του Βαρδαρη νομιζω ειναι πλεον χωρις επιστροφη :- :-
Σωστος.Αλλωστε το βασικο προγραμμα ιδια τιμη πηγε και στα στουντιο οποτε το να ψαχτεις για να σπρωξεις στις παραγκες ειναι ανουσιο και ουτοπικο.Βαρδαρης πλεον ειναι για καμια τσαρκα με την παρεα να πετυχεις κανα σκηνικο να γελασετε κι αααμα βρεις κανα καλο κομματι κανεις ενα ντου.Σε ολα τα υπολοιπα το στουντιο υπερτερει φανερα.
 

Dev

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2019
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
116
Πόντοι
0
Πάνε οι παλιές καλές εποχές του Βαρδαρίου... Ήταν λίγο πιο ξεπεσμένος τα σπιτάκια, οι τσατσαδες αφασία κ για γελοία αλλά μπουρδελότσαρκες κ μλκια να πηγαίνει σύννεφο. Παρακμιακά τα περισσότερα αλλα χαβαλες.

Τώρα στο Μύλος από την άλλη είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα (καλύτερες υπηρεσίες, περισσότερη ποικιλία, ωραίες εγκαταστάσεις) αλλά η νοσταλγία, νοσταλγία...
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
1.051
Πόντοι
361
Ολα τριγύρω αλλάζουν, η νοοτροπία και οι τσατσάδες ίδιες όμως !
 

Aaaaztek 84

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
164
Κριτικές
5
Like
449
Πόντοι
281
Μάγκες έχω να πάω χρόνια. Θυμάμαι ήταν πιάτσα ακόμα η Γιαννιτσών. Έχω χάσει επεισόδια. Που βρίσκονται τα περισσότερα πλέον? Πόσο είναι η κλασσική ταρίφα για το κλασσικό δεκάλεπτο και πόσο για διπλή δόση ? Γενικά οι υπηρεσίες ανέβηκαν επίπεδο (καθαρθοτητα/κοπελες/)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom