Νέα

Τζούλια Αλεξανδράτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dantis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

??

  • τζουλια

    Ψήφοι: 403 29,6%
  • λοιπες

    Ψήφοι: 56 4,1%
  • παρτη μια χτυπα την αλλη

    Ψήφοι: 158 11,6%
  • στις αρχιδαρες μου με τις ξεφτιλισμενες

    Ψήφοι: 539 39,6%
  • μου ειναι ολες πολυ συμπαθεις

    Ψήφοι: 204 15,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.360

Tink1223

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2017
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
ναι γιατι πριν ειχα παρει 2ωρο την Κατερινα και με ειχε ξεζουμισει
και απλα ηθελα να μου φυγει η περιεργεια με την Τζουλια , αλλα τελικα ειναι λες και ειναι αλλη γυναικα
απο την Τζουλια του παρελθοντος
Σανταλοβακη καλο σκυλι δυστυχως δεν δινει κωλο , κριμα
Σανταλοβακη σε ποιο γραφείο είναι; Τιμη;
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.089
Like
3.843
Πόντοι
456
Αν δεν έπεφτε στην κοκα και δεν έμπλεκε με τον πουστη τον Μενιο που παω στοίχημα πρέπει να της έτρωγε το 90% απο τα χρηματα που έβγαζε, με ενα συνδυασμο τσοντες και βιζιτες θα ειχε βγαλει πολυ χρημα!
Δυστυχώς λενε οτι ο Θεος δεν τα δινει ολα και στην συγκεκριμενη έδωσε κορμι-πρόσωπο 9/10 και στο μυαλο με το ζορι 3/10 και πολυ λεω!
τουβλο τελειως λεμε. μονο η Μαρια Αλεξανδρου ειναι ακομα πιο χαζη, απλα δεν καηκε ως τωρα απο κοκες.
 

petroscat100

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
330
Like
458
Πόντοι
21
δεν εχει μεινει φραγκο
ολα εχουνε φυγει σε κοκορια , κακες επιλογες , κακες παρεες ,
ειναι αφραγκη τελειως
Εγω ξερω οτι εχει χτίσει πολυκατοικία. Μπορει να εμαθα λαθος
 

ntelikanis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
939
Like
185
Πόντοι
6
τουβλο τελειως λεμε. μονο η Μαρια Αλεξανδρου ειναι ακομα πιο χαζη, απλα δεν καηκε ως τωρα από κοκες.
Φίλε έτσι όπως έχει γίνει η πρεζου είναι η έχει κάει από την κόκα...η Μαρία ..
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.136
Πόντοι
496
ρε τυποι σοβαρα τωρα η 35 χρονη αβυζη,ανορεξικη,κοκοεξαρτημενη τζουλια στα 600 ευρω ειναι θεμα γουστου δε λεω αλλα οσοι εχετε να δωσετε 600 ευρω για τζουλια βαρεστε μια μαλακια με τη τσοντα καλυτερα παρτε μια καλη τβ για να δειτε τη τσοντα και σας μενουν και ρεστα,
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.742
Like
67.938
Πόντοι
12.756
ρε τυποι σοβαρα τωρα η 35 χρονη αβυζη,ανορεξικη,κοκοεξαρτημενη τζουλια στα 600 ευρω ειναι θεμα γουστου δε λεω αλλα οσοι εχετε να δωσετε 600 ευρω για τζουλια βαρεστε μια μαλακια με τη τσοντα καλυτερα παρτε μια καλη τβ για να δειτε τη τσοντα και σας μενουν και ρεστα,
και θα τους μεινει και η τιβι να βλεπουν μετα τα ριαλιτι να σκουπιδιάζουν εδω μέσα
 

liambouras

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
81
Like
81
Πόντοι
0
ρε τυποι σοβαρα τωρα η 35 χρονη αβυζη,ανορεξικη,κοκοεξαρτημενη τζουλια στα 600 ευρω ειναι θεμα γουστου δε λεω αλλα οσοι εχετε να δωσετε 600 ευρω για τζουλια βαρεστε μια μαλακια με τη τσοντα καλυτερα παρτε μια καλη τβ για να δειτε τη τσοντα και σας μενουν και ρεστα,
Δυσκολα θα τα εδινα οταν ηταν στα πανω της αλλα τωρα πραγματικα ποιος να τα δωσει;
 

docrx8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
249
Κριτικές
22
Like
473
Πόντοι
291
Ξέρουμε αν δουλεύει σε κανένα γραφείο η Αλεξάνδρου ;; Αν και στείλε μου λινκ σε dm
οχι φιλε μου ..απο τι ξερω το εχει σταματησει εδω και τουλαχιστον 2 χρονια.....(απλα εκανα την μαλακια και εσβησα και το κινητο της...:headbang:)
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.136
Πόντοι
496
Δυσκολα θα τα εδινα οταν ηταν στα πανω της αλλα τωρα πραγματικα ποιος να τα δωσει;
στα πανω της ηθελα 2000 τυπε,
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

οχι φιλε μου ..απο τι ξερω το εχει σταματησει εδω και τουλαχιστον 2 χρονια.....(απλα εκανα την μαλακια και εσβησα και το κινητο της...:headbang:)
δουλευει κανονικοτατα
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.740
Like
29.284
Πόντοι
6.056
Η Τζούλια την εποχή της πρώτης τσόντας για μένα ήταν το καλύτερο μουνι που έχει περάσει. Δυστυχώς κατάντησε έτσι όπως κατάντησε
Τοτε ηταν το νουμερο ενα μουνι της Ελλαδος... Αν ειχε μυαλο θα μπορουσε να ειχε βγάλει τρελα λεφτα!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.175
Like
15.759
Πόντοι
3.656
Η Τζούλια την εποχή της πρώτης τσόντας για μένα ήταν το καλύτερο μουνι που έχει περάσει. Δυστυχώς κατάντησε έτσι όπως κατάντησε

Και παλιότερα είχαν περάσει μουνάρες,Κουλιανού,Ευη Αδαμ,Νονη Δούνια,Ζετα Λογοθέτη κλπ που δεν μπλέξαν με ναρκωτικά και τέτοια και τώρα τις βλέπεις όλες παντρεμένες και μανούλες.Ίσως αν είχε γεννηθεί κι αυτή 10-15 χρόνια νωρίτερα να είχε άλλη πορεία
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.773
Κριτικές
15
Like
11.418
Πόντοι
3.846
Και παλιότερα είχαν περάσει μουνάρες,Κουλιανού,Ευη Αδαμ,Νονη Δούνια,Ζετα Λογοθέτη κλπ που δεν μπλέξαν με ναρκωτικά και τέτοια και τώρα τις βλέπεις όλες παντρεμένες και μανούλες.Ίσως αν είχε γεννηθεί κι αυτή 10-15 χρόνια νωρίτερα να είχε άλλη πορεία
Μόνο που αυτές ούτε έβγαλαν τσόντες με μπουκάλια ούτε έκαναν αυτά που έκανε η Τζουλια.
 

roughfucker

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.084
Κριτικές
149
Like
24.198
Πόντοι
25.186
για την τζουλια ουτε καν
για σανταλοβακη ελεγα οτι αξιζει εστω μια φορα γιατι αντεχει σκληρο γαμησι χωρις μα μου απλα δεν δινει κωλο
που για εμενα ειναι μεγαλο μειονεκτημα
η τζουλια ντρεποτανε μεχρι και το σουτιεν να βγαλει , το στηθος πλακα τελειως , στα ορια νευρικης ανορεξιας
δεν θυμιζει τιποτα απο το παρελθον
εγω τα εδωσα τα 600 απλα για να μου φυγει η καυλαντα οτι γαμησα την τζουλια
διαφορετικα ουτε για 1 φορα δεν ειναι
600 ??? πω πω ρε φιλε, μαχαιρι στην καρδια
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.175
Like
15.759
Πόντοι
3.656
απλα αυτο φανταστειτε μαγκες
να πηδας την Τζουλια τριτη λυκειου 17-18 χρονων
τιποτα αλλο
μιλαμε μονο που σου αγγιζε τον πουτσο , θα εχυνες

Αν είχες κι εσύ κανα μπαρμπα υπουργό θα το κατάφερνες :tooth:

tzoulia_3_36458.jpg


tzoulia.jpg
 

AKATANOHTOS

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Και παλιότερα είχαν περάσει μουνάρες,Κουλιανού,Ευη Αδαμ,Νονη Δούνια,Ζετα Λογοθέτη κλπ που δεν μπλέξαν με ναρκωτικά και τέτοια και τώρα τις βλέπεις όλες παντρεμένες και μανούλες.Ίσως αν είχε γεννηθεί κι αυτή 10-15 χρόνια νωρίτερα να είχε άλλη πορεία
600 ??? πω πω ρε φιλε, μαχαιρι στην καρδια
600 πια εποχή? Τωρα? Παλιά? Κανενα λινκ? τηλ?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.175
Like
15.759
Πόντοι
3.656
εχει τυχει σε κανεναν αλλον ?
στα 18 μου ειχα παει σε ενα στριπτιζαδικο στο εξωτερικο ,
και ηρθε μια τρομερη μουναρα , μου τρεχανε τα σαλια ,
και με το που εκατσε πανω στην πουτσα μου στον χορο , εχυσα μεσα στο παντελονι κατευθειαν

Εγώ έχυνα πολλές φορές στον ύπνο μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom