Νέα

Τζίμης Πανούσης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα easyrider77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 598
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Βγάζει πολύ γέλιο όταν σατυρίζει. Αλλά μέχρι εκεί. Αν ήτανε πραγματικός ιδεολόγος ας έκανε το προγραμμά του στις πλατείες και όχι σε μαγαζιά με 20 ευρώ είσοδο και 150 ευρώ το μπουκάλι.
Βρε παιδιά...γιατί ιδεολογία πρέπει απαραίτητα να σημαίνει ''πεθαίνω στη ψάθα αφού πρώτα λειτουργήσω μη κερδοσκοπικά''...το κάνουν άλλοι και δεν το ξέρω???

Μεταξύ μαλακοπιτουρων της showbiz με 0 προσφορά..προτιμώ να μου τα παίρνει τα ευρωπουλα ο κάθε Τζιμακος....
 
OP
OP
easyrider77

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
Για το  φιλάρακι bill the dick..   :rockon: :thumbsup:



[size=12pt]Μουσικές ταξιαρχίες[/size]

[mp3tube]5d05a8b1e507d5a6bd03eb82cb724021[/mp3tube]

 

Συνημμένα

  • tautotis.gif
    tautotis.gif
    42,8 KB · Εμφανίσεις: 53

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
118
Πόντοι
5.765
Να μερικες ειδήσεις,που σιγουρα δεν ξερετε.Το παρατσούκλι του Πανούση στο σχολείο του Χολαργού ηταν Υ απ το Υπουλος.Ηταν συμμαθητής και παραμενει φίλος του σημερινού ραδιοφονιά βουλευτη και στιχουργού του τραγουδιου του "στης βουλής τα έδρανα,αχ και γω να έκλανα"

 

Επισκέπτης
Δεν ξέρω αν ο Πανούσης είναι μορφή ή ένας κοινός μαλάκας! Είναι σίγουρο όμως ότι είναι cult φυσιογνωμία!!! Τραγουδιστής δεν είναι, τι τον κρίνετε? Άλλη είναι η δουλειά του και την κάνει με πολύ ίδιαίτερο τρόπο. "Love-him-or-hate-him" κατάσταση!
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Ο Τζιμακος ειναι θεος και οι μουσικες ταξιαρχιες το πιο ιδιαιτερο μουσικο συγκροτημα που υπηρξε στην Ελλαδα. Στη σολο καριερα του ο Τζιμακος αρχικως ηταν εξοχος,αλλα με τα χρονια εχασε ελαφρως τη φρεσκαδα του. Αυτο πιθανως να οφειλεται και στην περιπετεια που ειχε με την υγεια του,αλλα και στο γεγονος οτι πολλα χρονια τωρα ειναι οικογενειαρχης με παιδι. Για εμενα παντως που ειμαι μεγαλος φαν απο την ηλικια των 8 (τωρα κοντευω τα 34),μοναδικα του ατοπηματα ηταν η συνεργασια του με τον Λακη Λαζοπουλο,καθως και το γεγονος οτι κανα χρονο τωρα λεει οτι θα κυκλοφορησει νεο cd-dvd κι ολο το αναβαλλει.
 

trombas

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Πω πω τι θυμηθηκα... 1982 κι ο δισκος που συναγωνιζοταν σε επιτυχια τα "Νησιωτικα" του Παριου (μιλαμε τρελές πωλησεις) ηταν ο "Μουσικες Ταιαρχιες" και στα παρτυ χορευαμε συνεχεια με το "Ντισκο Τσουτσουνι"... αληστου μνημης εποχες!
Κι εγω σ'αγαπω, γαμω το Χριστο μου, Τζιμακο! Ποτε δεν θα πεθανεις!
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.512
Κριτικές
4
Like
1.694
Πόντοι
266
Την συνέντευξη στην Ε. Στάη την θυμάστε;
Είχε δώσει ρεσιτάλ, είχε πέσει πολύ γέλιο.
Ο Χατζηνικολάου την ίδια ώρα είχε τη Βίσση και να φωνάζει ο Τζίμης: `Νικολάκη φάε τη σκόνη μας'
 

DIMPIM

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
Το ειχε δει κανείς στην Πλάκα ? Στο Σκαιλαμπ ?
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.512
Κριτικές
4
Like
1.694
Πόντοι
266
ένα νούμερο και μισό είναι το άτομο που πολλές φορές για προσωπική του προβολή βράζει και συκοφαντεί καλλιτέχνες και άλλους. 

Από τις λίγες φορές που θα διαφωνήσω μαζί σου Αρίων
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Απο το Skylab υπαρχουν αποσπασματα στον δρακουλα των εξαρχειων. Δυστυχως δεν τον προλαβα live τοτε.
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Απο το Skylab υπαρχουν αποσπασματα στον δρακουλα των εξαρχειων. Δυστυχως δεν τον προλαβα live τοτε.
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
ινε θεος ο τζιμακος τελος
 

kostasts

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
οι ραδιοφωνικες του εκπομπες στον σκαι εαν δεν με απατα η μνημη μου ηταν το κατι αλλο.
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Εκανε ραδιοφωνο στον παλιο ΩΧ FM και στον FLASH.
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
Μεγαλη μορφη ο Τζιμάκος....
Και καλές ροκιές  :rockon: :rockon:
Και σάτυρα :birdman:

Εδώ καθε Τρίτη βλέπουν τον Λαζόπουλο 3.000.000 Έλληνες να σατυρίζει την Μπεζαντάκου :boobies:

Προτιμώ τον Τζιμάκο και τον έχω πληρώσει αρκετές φορες (πέρασα πολύ ωραία)
Θα έπρεπε να τα σκάσω δλδ στον Οικονομόπουλο :dancing: ή στην Μάρω Λύτρα?  ΕΛΕΟΣ

Πάρε το χαπάκι σου baby
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.512
Κριτικές
4
Like
1.694
Πόντοι
266
Τρόμπα >:( προκαλείς  :(
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.093
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
λογω ονοματος και μονο....................
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom