Νέα

Τζένη Χειλουδάκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 575
  • Εμφανίσεις 90K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
Ζουμε συγκινητικες στιγμες..τα 2 κορυφαια τρανς του σαιτ ανταλαζουν φιλοφρονητικες αποψεις μεταξυ τους..ειμαι πολυ συγκινιμενος..

Σκουπισε τα ματακια σου καρδια μου μην τρεξουν τα δακρια σου στο πλικτρολογιο και μας παθεις βραχικικλωμα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

και τοτε δεις τα δυο τρανς να σε μοιρολογουνε με δωρεαν τα δακρια και τα κεκακια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Λοιπον κυριες και κυριοι να πω και εγω την αποψη μου στο θεμα....Την Τζενη την συναντησα το 1998 στη Ροδο.......τοτε εξασκουσε το επαγγελμα της ιεροδουλης, εγω την ειχα πετυχει σε ενα τοπικο cafe.......εαν κυριοι δεν ηξερα οτι ηταν trans απο την tv δεν θα το καταλαβαινα με τιποτα!!!!!!!!!!
Η (κοπελα) ηταν ΘΕΑ στις δοξες της.........αυτα απο εξωτερικης πλευρας.....τωρα το τι εκανε με τον καθε μουροχαβλο και αργοτερα με το να βγαινει στα καναλια και να τσακωνεται.......αυτο ειναι αλλο θεμα!!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
μη λεμε οτι θελουμε.
Η Χειλουδακη ειναι μια ( το λιγοτερο ) κλαση πανω απο ολες τις υπολοιπες.
Υπηρξε μοντελο , ηθοποιος, εκδιδομενη , σοουγουμαν , συγγραφεας.
Η καριερα της ειναι η καλυτερη που εχει να επιδειξει ελληνιδα τραβεστι.
απλα για να βαλουμε τα πραγματα στη θεση τους. ;)
Η Τζένη όπως και η Ευα Κουμαριανου ήταν οι δυο κορυφαίες για μένα. Κάθε μια στο τομαια της.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Σκουπισε τα ματακια σου καρδια μου μην τρεξουν τα δακρια σου στο πλικτρολογιο και μας παθεις βραχικικλωμα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

και τοτε δεις τα δυο τρανς να σε μοιρολογουνε με δωρεαν τα δακρια και τα κεκακια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
μη λεμε οτι θελουμε.
Η Χειλουδακη ειναι μια ( το λιγοτερο ) κλαση πανω απο ολες τις υπολοιπες.
Υπηρξε μοντελο , ηθοποιος, εκδιδομενη , σοουγουμαν , συγγραφεας.
Η καριερα της ειναι η καλυτερη που εχει να επιδειξει ελληνιδα τραβεστι.
απλα για να βαλουμε τα πραγματα στη θεση τους. ;)


ιμπλι και η μπετυ αφησε ιστορια στο χωρο της!!!να ειμαστε διακαιοι :rockon:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
και μια μελινα ειναι πολυ καλη!!!(μονο για λιγους).
την μπετυ τη λεω για τον αγωνα της και οχι για εμφανιση..
 

EDWIN

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
και μια μελινα ειναι πολυ καλη!!!(μονο για λιγους).
την μπετυ τη λεω για τον αγωνα της και οχι για εμφανιση..

Η Μπετυ ειναι πολυ ωραια. Μην κρινετε απο το πως την εβγαλε η Στεφανιδου. Κι επισης ειναι η μοναδικη που βγηκε στα καναλια για να πει κατι και οχι για να γινει ρομπα.
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
Η Μπετυ ειναι πολυ ωραια. Μην κρινετε απο το πως την εβγαλε η Στεφανιδου. Κι επισης ειναι η μοναδικη που βγηκε στα καναλια για να πει κατι και οχι για να γινει ρομπα.

συμφωνω.
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Οτι εκανε η Τζενη στην τηλεοραση και στον τυπο τα εκανε για να μαζεψη χρημα. Και καλα εκανε. Τοτε που ηταν ωραια και διασημη. Εδω βγαινουν κατι Κατιναρια σημερα και μας το παιζουν σταρ. Η Τζενη αφησε ιστορια. Τελος. Τουλαχιστον εφτιαξε το μελλον της. Σημαντικο και αυτο. Ας ειναι καλα εκει που ειναι η κοπελα. Α ρε Τζεναρα. Κουκλαρα. Ετσι κοπελα μου να σε βλεπω και να σε χαιρομε. Και ας εχης παρη και κιλα. Στα τετοια σου. Την ζωη την εχεις φαει με το κουταλι. Υπηρξες, και θα υπαρχης. Σε αγαπω κουκλαρα μου.
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Ρε ουστ απο δω .... μαγαριζεις το ονομα της ΒΟΣΚΕ........
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
773
Like
0
Πόντοι
6
Η Τζενη δεν βγηκε στην συνταξη και δεν χρειαζεται να της κανουν καποιοι μνημοσυνο. Εξακολουθει να ειναι δαιμονια, κουκλα κι ετοιμοπολεμη. Τα κιλα ειναι σαν τις καουκες, φευγουν πολυ ευκολα... Η ομορφια μενει ομως η γαμημενη...
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
σε ποιον αναφερεσαι Αλικη?
 

Σε ενα τυπο που φοραει κατι πλαστικα  καταξανθα ποστις αποκριατικα και που ειναι ο μονος στο χωρο....  και ολες οι αλλες ειναι φανταστικα  και μυθικα προσωπα....
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
 

Σε ενα τυπο που φοραει κατι πλαστικα  καταξανθα ποστις αποκριατικα και που ειναι ο μονος στο χωρο....  και ολες οι αλλες ειναι φανταστικα  και μυθικα προσωπα....

αυτο γιατι το λες??επειδη ο βαλαντης εβαλε κιτρινη καουκα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom