Νέα

Τυποι SOS χρειαζομαι τα φωτα σας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takaros28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 85
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Παντως ετσι απλα για ενημερωση μια και συζητησαμε μαζι το θεμα, να σας ενημερωσω οτι τελικα εκανα κατι απλο που δεν το ειχαμε σκεφτει..πολυ απλα το παζαρεψα..κανονισαμε στα 400 αλλα γαι 2ωρα..φυσικα δεν με παιρνει για πολυ καιρο για 2-3 μηνες να περασει ο χειμωνας και μετα δρομο.. :boobies:

τυπε την βγαζεις και βολτα  με καμια φερραρι?

39e10ff224d7b7f2f7470ef7bb1f1cc5.jpg
 [/URL] :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Παντως ρε τυποι μου εχει κανει φοβερη εντυπωση αυτο με τις γυναικες..οταν πας απλα να τις ριξεις για γκομενες σου κανουν τον βιο αβιωτο..μολις καταλαβουν οτι θα σπρωξεις χρημα, γινονται αρνακια και σου μιλανε και στον πληθυντικο..πιστεψτε με τυποι σας μιλαω εκ πειρας..ρε πως πως τις εξημερωνει ετσι το χρημα τις καριολες!!!  :headbang:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Τυποι καλησπερα..πριν λιγες μερες ψωνισα μια μικρη μεσω facebook..ειναι απο ψιλοδιαλυμενη οικογενεια ετων 21 πολυ καλο μωρο..υψος 1,67/58κιλα καστανοξανθη κλπ..-πολυ αξιογαμητη με λιγα λογια..μου εσκασε το παραμυθι οτι χρειαζεται λεφτα κλπ να μην τα πολυλεω την πηδηξα εναντι του ποσου των 120 ευρω ..βρεθηκαμε 2 φορες ως τωρα και της εδωσα συνολικα 240ευρω..την τελευταια φορα που βγηκαμε μου προτεινε να της δινω 500 ευρω τον μηνα και να βρισκομαστε 2 φορες την εβδομαδα απο 3 ωρες την φορα..σημειωστε εδω οτι κουλουρι δεν εδωσε μεχρι στιγμης..το κακο ειναι οτι θελει το μηνιατικο μπροστα..ποια ειναι η γνωμη σας? συμφερει η προταση της? ειναι μεσα στις οικονομικες δυνατοτητες μου αλλα οχι οτι δεν θα μου λειψουν και λιγο αυτα τα χρηματα..λετε αν την προπληρωσω να τα παρει και να φυγει?? πειτε καμμια γνωμη ρε αδερφια..ευχαριστω εκ τοων προτερων... :hi:
Τυπε, ωθεις τις ελληνιδες στην πορνεια να ξερεις  :grin:
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Τυποι περιπτωση με κοπελα αυτου του ειδους..ειλικρινα οτι σας πω ειναι αληθινο με λογο στα παντελονια που φοραω ακουστε τι εκανε..ειχε δεσμο ο δικος της δεν ηξερε οτι εκανε και βιζιτουλες περιστασιακα..ημασταν γυμνοι ξαπλωμενοι στο κρεββατι του οτελ την παιρνει τηλ ο δικος της..του μιλαγε του ελεγε οτι τον αγαπαει και οτι της λειπει και εγω εκεινη την στιγμη της εβαζα λιπαντικο στην κωλοτρυπα!!! παιδια μπεσα σας μιλαω..μου εκανε φοβερη εντυπωση!!!  :S
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.917
Κριτικές
1
Like
29.613
Πόντοι
8.006
Τυποι περιπτωση με κοπελα αυτου του ειδους..ειλικρινα οτι σας πω ειναι αληθινο με λογο στα παντελονια που φοραω ακουστε τι εκανε..ειχε δεσμο ο δικος της δεν ηξερε οτι εκανε και βιζιτουλες περιστασιακα..ημασταν γυμνοι ξαπλωμενοι στο κρεββατι του οτελ την παιρνει τηλ ο δικος της..του μιλαγε του ελεγε οτι τον αγαπαει και οτι της λειπει και εγω εκεινη την στιγμη της εβαζα λιπαντικο στην κωλοτρυπα!!! παιδια μπεσα σας μιλαω..μου εκανε φοβερη εντυπωση!!!  :S
Και σε μενα εχει τύχει. Σιγα το πραγμα. Και μου εδειχνε εκεινη το μηνυμα του "κουκλιτσα εφτασες στο γυμναστηριο?"
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Τυποι περιπτωση με κοπελα αυτου του ειδους..ειλικρινα οτι σας πω ειναι αληθινο με λογο στα παντελονια που φοραω ακουστε τι εκανε..ειχε δεσμο ο δικος της δεν ηξερε οτι εκανε και βιζιτουλες περιστασιακα..ημασταν γυμνοι ξαπλωμενοι στο κρεββατι του οτελ την παιρνει τηλ ο δικος της..του μιλαγε του ελεγε οτι τον αγαπαει και οτι της λειπει και εγω εκεινη την στιγμη της εβαζα λιπαντικο στην κωλοτρυπα!!! παιδια μπεσα σας μιλαω..μου εκανε φοβερη εντυπωση!!!  :S
Ολες οι πουτανες εχουν γκομενο ρε..απλα μερικοι απο αυτους τυχαινει να μην γνωριζουν το επαγγελμα της κοπελας τους. :grin:
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Ολες οι πουτανες εχουν γκομενο ρε..απλα μερικοι απο αυτους τυχαινει να μην γνωριζουν το επαγγελμα της κοπελας τους. :grin:
ενταξει ρε τυπε αλλα να τηρουν τα προσχηματα τουλαχιστον..οχι τρην ωρα που ο αλλος της βαζει λιπαντικο στον κωλο να του λεει οτι τον αγαπαει! ελεος!!  :headbang:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
ενταξει ρε τυπε αλλα να τηρουν τα προσχηματα τουλαχιστον..οχι τρην ωρα που ο αλλος της βαζει λιπαντικο στον κωλο να του λεει οτι τον αγαπαει! ελεος!!  :headbang:
Παντως μεταξυ μας, και λεφτα να μην τις εδεινες παλι θα σε καθοταν  ;)
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
874
Πόντοι
96
Τύπε το σπονσοριλίκι είναι απλό

Αντιπροτείνεις
Πληρωμή κάθε 15 (250 την φορά)
Αντί για 6 ώρες (2χ3) 8 (2χ3 +1χ2)
Αν σου πεί για 7 παίζει και το 2χ2 + 1χ3

Και θα σιχαθείς τα ξενοδοχεία

Αντε και καλούς απογόνους
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Τύπε το σπονσοριλίκι είναι απλό

Αντιπροτείνεις
Πληρωμή κάθε 15 (250 την φορά)
Αντί για 6 ώρες (2χ3) 8 (2χ3 +1χ2)
Αν σου πεί για 7 παίζει και το 2χ2 + 1χ3

Και θα σιχαθείς τα ξενοδοχεία

Αντε και καλούς απογόνους
Ε με τρια ξενοδοχεια τη βδομαδα δεν συμφερει τυπε μου,20*3=60 την βδομαδα,60*4=240 το μηνα.Με τοσα λεφτα νοικιαζεις γκαρσονιερα επιπλωμενη και με γκαραζ για τη ferrari
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
99% η ιστορία είναι μούφα, όχι γιατί λέει κάτι τρελό. Μιλάει για καθημερινές φάσεις πλέον, απλά επειδή το γραψε ο Σταρ ξέρεις ότι είναι φίδια.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.616
Κριτικές
61
Like
39.647
Πόντοι
21.555
....... 

.... Ελάτε πάλι αύριο αύτά που ήξερες τελείωσαν άπαξ διά πυρός.
 

Ironhead

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2015
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Και εγώ για μουφα το κόβω.Πάντως αν είναι αλήθεια μισά προκαταβολή και τα υπόλοιπα στο τέλος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom