Νέα

Τυχαίες συναντήσεις με γνωστές μας εκδιδόμενες, σε δημόσιους χώρους κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 136408
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 217
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
859
Κριτικές
40
Like
4.376
Πόντοι
6.555
Πριν απο 2 χρονια περιπου,ημουν με φιλη-συναδελφο στο μετρο και πηγαιναμε για καφε γκαζι γυρω στις 16:30..στου φιξ μπηκε μια γκομεναρα μελαχροινη με προκλητικο ντυσιμο και το βυζι σχεδον εξω..την θυμηθηκα αμεσως γιατι την ειχα παρει πριν 2 εβδομαδες ημερα κυριακη στην αλυσιδα του μεγαλεκου..εκεινη με ειδε,με εκοψε διερευνητικα και μαλλον αμηχανη κυτταγε συνεχεια εξω..η φιλη μου ειπε κυττα τι γυναικες κυκλοφορουν μονες τους..της αρεσε πολυ και ειδικα το ντυσιμο της...κλασσατο οπως μου ειπε..που και ναξερε!!!..στον κεραμεικο κατεβηκε και εκινη..μαλλον πηγαινε για δουλεια..εγω πηγα για καφε αλλα με ετρωγε εαν ηταν πραγματικα αυτη..οταν φυγαμε προφασιστηκα μια δουλεια, αφησα την συναδελφο και εφυγε μονη της και μπαινοντας στο ιντερνετ τσεκαρα τις βαρδιες...οντως δουλευε μετα τις 19:00
πηγα...οταν με ειδε εκπληκτη μου ειπε: καλα αφησες την γυναικα σου και ηρθες για πηδημα?...τα υπολοιπο της τα εξηγησα στο δωματιο, οπου μου ειπε οτι της συμβαινει συχνα να βλεπει πελατες στον δρομο, αλλα επειδη δεν θελει να δημιουργει προβληματα ειναι διακριτικη και κανει πως δεν γνωριζει, εκτος εαν ερθει ο αλλος και μιλησει...περιττο να πω οτι καναμε ενα απιστευτο σεξ και οπως μου ειπε μετα "για να εχω φρεσκια την συγκριση"..φαινεται δεν πιστεψε οτι η συνοδος μου ηταν απλα φιλη μου.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.757
Κριτικές
61
Like
40.394
Πόντοι
22.785
ελεγχόμενη λέγεται αυτή.. bob σφουγγαράκι..  :P
............ :hi: :hi:

............ Είσθε κατά τήν ταπεινήν μου άποψη, μία έξαρση λυρισμού άσυνήθιστου γιά το ύφος του sait μέ τίς εύσύνοπτες  θεματολογίες καί τοποθετήσεις σας !!
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
............ :hi: :hi:

............ Είσθε κατά τήν ταπεινήν μου άποψη, μία έξαρση λυρισμού άσυνήθιστου γιά το ύφος του sait μέ τίς εύσύνοπτες  θεματολογίες καί τοποθετήσεις σας !!

Η ευγενική σας τοποθέτηση με τιμάει..  :hi:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
Πριν απο 2 χρονια περιπου,ημουν με φιλη-συναδελφο στο μετρο και πηγαιναμε για καφε γκαζι γυρω στις 16:30..στου φιξ μπηκε μια γκομεναρα μελαχροινη με προκλητικο ντυσιμο και το βυζι σχεδον εξω..την θυμηθηκα αμεσως γιατι την ειχα παρει πριν 2 εβδομαδες ημερα κυριακη στην αλυσιδα του μεγαλεκου..εκεινη με ειδε,με εκοψε διερευνητικα και μαλλον αμηχανη κυτταγε συνεχεια εξω..η φιλη μου ειπε κυττα τι γυναικες κυκλοφορουν μονες τους..της αρεσε πολυ και ειδικα το ντυσιμο της...κλασσατο οπως μου ειπε..που και ναξερε!!!..στον κεραμεικο κατεβηκε και εκινη..μαλλον πηγαινε για δουλεια..εγω πηγα για καφε αλλα με ετρωγε εαν ηταν πραγματικα αυτη..οταν φυγαμε προφασιστηκα μια δουλεια, αφησα την συναδελφο και εφυγε μονη της και μπαινοντας στο ιντερνετ τσεκαρα τις βαρδιες...οντως δουλευε μετα τις 19:00
πηγα...οταν με ειδε εκπληκτη μου ειπε: καλα αφησες την γυναικα σου και ηρθες για πηδημα?...τα υπολοιπο της τα εξηγησα στο δωματιο, οπου μου ειπε οτι της συμβαινει συχνα να βλεπει πελατες στον δρομο, αλλα επειδη δεν θελει να δημιουργει προβληματα ειναι διακριτικη και κανει πως δεν γνωριζει, εκτος εαν ερθει ο αλλος και μιλησει...περιττο να πω οτι καναμε ενα απιστευτο σεξ και οπως μου ειπε μετα "για να εχω φρεσκια την συγκριση"..φαινεται δεν πιστεψε οτι η συνοδος μου ηταν απλα φιλη μου.

Coast_Garter_Snake.jpg
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
Ρίχνουν φίδια για να γίνεται τζέρτζελο.
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
...Εκείνο βράδυ στο μπουρδέλο με την πράσινη πόρτα δεν ήταν η πρώτη φορά που έβλεπε την Αλιόνα...

Έχω γράψει μια Ερωτική Ιστορία, την "Ιστορία μιας Μπουρδελοπαρέας", βασισμένη στη συνάντηση μιας πόρνης και ενός πελάτη σε "δημόσιο" χώρο, δίνω λινκ

]
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
Βαζουνε πολυ σαλτσα τυπε και καρφώνονται. :S :S :S

Πολλοί διαφορετικοί κόσμοι συναντόνται εδώ μέσα. Αν όσα έχουν γραφεί σου μοιάζουν εξωπραγματικά και με σάλτσα πραγματικά εκπλήσσομαι...
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.376
Κριτικές
13
Like
1.919
Πόντοι
3.425
ειμαι κατοικος περιφερειας...πανω απο 300 από την Αθήνα

πριν 12 χρονια ειναι τσιμησει μια ελληνιδα πουτανιτσα απο το love.gr...

την είχα παρει 3 φορες αν θυμαμαι καλα. επαιζε το παιχνιδι της ανεξαρτητη και με επιτυχια

την τριτη φορα που την πηρα μου λεει: "η γυναικα σου ειναι μια ...με ...κλπ κλπ και την ένα σαββατο ησασταν στο ταδε μαγαζι με 1 παιδι...(μου περιγραφει τα παιδι μου) και τρώγατε?"

είχε δίκιο η κυρια, με ειχε πράγματι σε φαγαδικο της αθηνας.

μου σχολιασε τη γυναικα μου (πρωην πλεον) και προς τιμη της βεβαιως δεν ειχε επιχειρησει να μιλησει , ούτε καν να την δω

μαγκες θα πρεπει να πουμε ότι οι πουτανες ειναι κυριες, δεν πρόκειται ποτε να εκθεσουν οτν πελατη

σε αντιθεση απο τις λεγομενες "κυριες" οι οποιες αυτες στην πραμγατικοτητα ειναι "πουτανες" και από τις οποιες εχει κανεις πολλες πιθανοτητες να εκτεθει...

 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
ειμαι κατοικος περιφερειας...πανω απο 300 από την Αθήνα

πριν 12 χρονια ειναι τσιμησει μια ελληνιδα πουτανιτσα απο το love.gr...

την είχα παρει 3 φορες αν θυμαμαι καλα. επαιζε το παιχνιδι της ανεξαρτητη και με επιτυχια

την τριτη φορα που την πηρα μου λεει: "η γυναικα σου ειναι μια ...με ...κλπ κλπ και την ένα σαββατο ησασταν στο ταδε μαγαζι με 1 παιδι...(μου περιγραφει τα παιδι μου) και τρώγατε?"

είχε δίκιο η κυρια, με ειχε πράγματι σε φαγαδικο της αθηνας.

μου σχολιασε τη γυναικα μου (πρωην πλεον) και προς τιμη της βεβαιως δεν ειχε επιχειρησει να μιλησει , ούτε καν να την δω

μαγκες θα πρεπει να πουμε ότι οι πουτανες ειναι κυριες, δεν πρόκειται ποτε να εκθεσουν οτν πελατη

σε αντιθεση απο τις λεγομενες "κυριες" οι οποιες αυτες στην πραμγατικοτητα ειναι "πουτανες" και από τις οποιες εχει κανεις πολλες πιθανοτητες να εκτεθει...

Ετσι ειναι. Ειναι παντελώς απίθανο μια εκδιδόμενη και ειδικα τύπου call girl να σε εκθέσει. Αυτές φοβούνται πολυ περισσότερο.
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
ειμαι κατοικος περιφερειας...πανω απο 300 από την Αθήνα

πριν 12 χρονια ειναι τσιμησει μια ελληνιδα πουτανιτσα απο το love.gr...

την είχα παρει 3 φορες αν θυμαμαι καλα. επαιζε το παιχνιδι της ανεξαρτητη και με επιτυχια

την τριτη φορα που την πηρα μου λεει: "η γυναικα σου ειναι μια ...με ...κλπ κλπ και την ένα σαββατο ησασταν στο ταδε μαγαζι με 1 παιδι...(μου περιγραφει τα παιδι μου) και τρώγατε?"

είχε δίκιο η κυρια, με ειχε πράγματι σε φαγαδικο της αθηνας.

μου σχολιασε τη γυναικα μου (πρωην πλεον) και προς τιμη της βεβαιως δεν ειχε επιχειρησει να μιλησει , ούτε καν να την δω

μαγκες θα πρεπει να πουμε ότι οι πουτανες ειναι κυριες, δεν πρόκειται ποτε να εκθεσουν οτν πελατη

σε αντιθεση απο τις λεγομενες "κυριες" οι οποιες αυτες στην πραμγατικοτητα ειναι "πουτανες" και από τις οποιες εχει κανεις πολλες πιθανοτητες να εκτεθει...


ευγε!! σωστοτατος
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Εχω πετυχει την Αντζελα007sex στα Αττικα
Την Ιολη με τον boyfriend σε ρομαντικο περιπατο στην Ζεα
Και την ντουμπανιεφ με ανα αλλο ξανθο αλογο απο τα σπιτακια της Θεσσαλονικης
σε ενα pool bar καπου προς Νεαπολη
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Παίδες, καλύτερα να μην κολλάμε ή να δίνουμε συγκεκριμένα ονόματα. Η αναφορά από μόνη της δεν λέει κάτι
"είδα την τάδε εκεί". Περισσότερο μετράει το γενικό σκηνικό όπως το περιέγραψαν όμορφα οι συναγωνιστές, σε προηγούμενα
ποσταρίσματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom