Νέα

Τσοντοσινεμά στην Αθήνα σήμερα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PSTN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 528
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πάτε σε τσοντάδικα εν έτει 2007;

  • Πάω σε τσοντάδικα σε καθημερινή βάση

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πάω 1-3 φορές τη βδομάδα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πάω 1-2 φορές το μήνα

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Πάω πολύ σπάνια

    Ψήφοι: 3 60,0%
  • Είχα πάει μικρός

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν έχω πάει ποτέ

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Δεν πηγαίνω σε τέτοιους χώρους, γιατί μου την έχουν πέσει γκέι άντρε

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5

OmarNow

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2014
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
[size=10pt][size=10pt][size=10pt]review[/size][/size][/size]
Τα τσοντοσινεμα έχουν την ιστορία τους, που ποτέ δεν την έζησα λόγο ηλικίας. Η αρχιτεκτονική, η διαρρύθμιση τους καθώς και τα καθίσματα μαρτυρούν ότι έχουν ζήσει ένδοξες εποχές.
Σήμερα οι μεγάλες αίθουσες μαζεύουν περί τα 40-50 άτομα ενώ τα πιο μικρά γύρο στα 10 άτομα. Οι τσόντες που προβάλλονται είναι ωραίες παρόλα αυτά. Η είσοδος κυμαίνεται στα 4-5 εύρω, χτυπώντας στα ίσια τον ανταγωνισμό των καινούργιων μαγαζιών (adult-atraxxx) που έχουν είσοδο 7 και 10 εύρω αντίστοιχα, χωρίς να μαζεύουν κόσμο. Ο μέσος Όρος ηλικίας είναι τα 40+.
Ο λόγος για να πας σε ένα τέτοιο μέρος - αν δεν κάνεις κάποια έρευνα - είναι για να συνευρεθείς με κάποιον άλλο άνδρα, είτε να τις παίξετε είτε να γαμηθείτε.
Παντρεμένοι, χωρισμένοι, κολομπαράδες, πούστηδες, βίζιτες και κάνας πρωτάρης ή καμιά περαστική παρέα για χαβαλέ είναι ο κόσμος των μαγαζιών.
Οι μεγάλες οθόνες των σινεμά παίζουν straight τσόντα ενώ καμιά τηλεορασιτσα δίπλα από τουαλέτες θα έχει gay ή bi τσόντα.
Η τσόντα είναι ανδρικό σπορ, οπότε καμιά περίπτωση να δεις γυναικά σε τέτοιο μέρος, άλλα με ένα θηλυπρεπές αγοράκι μπορείς να βολέψεις τις καύλες σου.
Το γαμήσι,  αν παιχτεί κάτι τέτοιο, θα γίνει ή στις τουαλέτες η σε κοινή θεά στα καθίσματα ή σε καμιά σκοτεινή γωνίτσα ή στα πιο εξελιγμένα σε μια μικρή καμπινούλα.
Από θέμα καθαριότητας των χωρών αυτών 2-3 είναι κομπλέ, τα υπόλοιπα βρομάνε κυρίως οι τουαλέτες που αν μη τι άλλο ένα κατούρημα θα θες να το ρήξεις κάποια στιγμή.
Παντού μα παντού υπάρχει ο οβολός κάποιου επισκέπτη που πέρασε κάλα, δηλαδή ξεραμένα σπέρματα παντουυυυυυυ.
Όπως και στο στρατό ο καθένας είχε το δικό του κωλόχαρτο έτσι και εδώ πρέπει να είσαι εφοδιασμένος καθώς τα περισσότερα δεν.
Αρνείσαι μια πρόταση για συνεύρεση που δεν σε άφορα και όλα κομπλέ. Θα βρεθεί όμως κάποιος που θα σε ζαλίσει είτε να σου κάνει συνεχεία την ίδια πρόταση με άλλα επιχειρήματα είτε που θα σε ακολουθεί για αρκετή ώρα. Ρίχνοντας ένα δολοφονικό βλέμμα συνήθως γλιτώνεις!!!!
Ώρες αιχμής είναι κυρίως το μεσημέρι 2-5 περίπου.
Αυτά τα λίγα από μένα. Τον άλλο μήνα πάλι tour.
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση αλλά στο κέντρο δύο είναι τα κλασσικά τσοντοσινεμά που έχουν απομείνει το Αβέρωφ και το Κοσμοπολίτ τα οποία πρέπει να λειτουργούν υπό την ίδια διεύθυνση. Τα σινεμά αυτά άνοιξαν ως κινηματογράφοι προβολής κανονικών ταινιών πριν έναν αίώνα περίπου.
Να βάλουμε και το Νέο Αθηναικό που φτιάχτηκε αποκλειστικά για τσοντοσινεμά εξέλιξη του λαικού σινεμά Αθηναικόν  που βρισκόταν διαγωνίως απέναντι έχει γκρεμιστεί και έχει γίνει πλέον πολυ όροφο κτίριο.

 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Άκρως ρομαντική βόλτα στον σινεμά πίσω απο το δημαρχείο στην Αθήνας. Είσοδος 4,5€ με το που μπήκα με σταμάτησε ένας Πακιστανός και με ρώτησε τι ακριβώς ψάχνω . Του είπαν εχει ζευγάρια ή κανά τραβελακι . Μου είπε ζευγάρια δεν εχει αλλα εχει μια ωραια τραβεστι που μου την γνώρισε . Ηταν ένας Μπάρμπας με φούστα και ολα τα αλλα αντρικά πάνω του . Αφου τον απέφυγα έφυγα κακην κακώς απο εκεί γτ μαζεύει μόνο άντρες και ο χορός βρωμάει φλοκια παντού . Κρίμα γιατι μια κροσουλα έγραψε μια κριτική και είπε ότι Κυριακές απογεύματα εχει πολυ και καλό κοσμο .
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Άκρως ρομαντική βόλτα στον σινεμά πίσω απο το δημαρχείο στην Αθήνας. Είσοδος 4,5€ με το που μπήκα με σταμάτησε ένας Πακιστανός και με ρώτησε τι ακριβώς ψάχνω . Του είπαν εχει ζευγάρια ή κανά τραβελακι . Μου είπε ζευγάρια δεν εχει αλλα εχει μια ωραια τραβεστι που μου την γνώρισε . Ηταν ένας Μπάρμπας με φούστα και ολα τα αλλα αντρικά πάνω του . Αφου τον απέφυγα έφυγα κακην κακώς απο εκεί γτ μαζεύει μόνο άντρες και ο χορός βρωμάει φλοκια παντού . Κρίμα γιατι μια κροσουλα έγραψε μια κριτική και είπε ότι Κυριακές απογεύματα εχει πολυ και καλό κοσμο .

προσοχή ρε τύπε ... τα ζόμπι καραδοκούν, ώριμοι γέροι θα σε κοιτάξουν σαν ξερολούκουμο !!!
 

Marios27

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2008
Μηνύματα
193
Like
70
Πόντοι
1
Καλημερα στους συναγωνιστες του ειδους. Δεν εχω μεγαλη εμπειρια στο θεμα αυτο αλλα εχω παει δυο φορες στο  adult theater. Εχει κανεις να μου πει την γνωμη του ποιο ειναι καλυτερο μεταξυ adult kai attraxx......?????
Εμενα πιο πολυ μου αρεσει το παιχνιδι με κανενα κροσακι η κανενα ατριχο αγορι. Και γενικα μου αρεσει και λιγο η χυμα φαση που παιζει στο adult
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Καλημερα στους συναγωνιστες του ειδους. Δεν εχω μεγαλη εμπειρια στο θεμα αυτο αλλα εχω παει δυο φορες στο  adult theater. Εχει κανεις να μου πει την γνωμη του ποιο ειναι καλυτερο μεταξυ adult kai attraxx......?????
Εμενα πιο πολυ μου αρεσει το παιχνιδι με κανενα κροσακι η κανενα ατριχο αγορι. Και γενικα μου αρεσει και λιγο η χυμα φαση που παιζει στο adult

φιλε το adult ειναι πιο κοσμιο, προσεγμενο κτλ απο τα αλλα.

γιαυτο εχει και ακριβοτερη εισοδο. μου εχει τυχει να συναντησω "ζευγαρι" κονσομανσιον για την κυρια (20 ευρω στις καμπινες) και μου χει τυχει να συναντησω κροςς (τρεις στο συνολο) που εχουμε κανει φασεις σε διαφορετικες ημερες
 

Marios27

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2008
Μηνύματα
193
Like
70
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια. Τελευταια εχω παει αρκετες φορες στο adult. Ποτε δεν.πετυχα ουτε ενα κρος μεσα και γενικα ενω ειναι ωραιο μερος.δεν.γινεται παιχνιδι. Καμια προταση για τσοντοσινεμα που να.πηγαινουν και κρος για παιχνιδι????
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Καλησπερα παιδια. Τελευταια εχω παει αρκετες φορες στο adult. Ποτε δεν.πετυχα ουτε ενα κρος μεσα και γενικα ενω ειναι ωραιο μερος.δεν.γινεται παιχνιδι. Καμια προταση για τσοντοσινεμα που να.πηγαινουν και κρος για παιχνιδι????

Μύστη εγώ έχω πετύχει σι-ντι στο ανταλτ που απ'ότι μου είπε συχνάζει κάθε σάββατο εκεί,μετά τις 22:00.Εγώ το πετυχαίνω γύρω στις 24:00 και τις δυο φορές μάλιστα που την τσέκαρα κάναμε παιχνίδι  :zfuck: :fuck2: :grin: :grin:
 

Marios27

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2008
Μηνύματα
193
Like
70
Πόντοι
1
Καλησπερα....μηπως εχετε να.μου προτεινετε κατι σαν το adult αλλα που να.μαζευει και κρος και γενικα να.γινεται παιχνιδι????λεω να.κανω μια επισκεψη τωρα
 

lastman1

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2015
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
εγω παντως πριν απο3-5 μηνες ειχα παει στο adult, απογευμα γυρω στις 15:30 ,πετυχα κοκινομαλα γυρω στα 35 κατσαρο μαλι ,μπηκε μονη της ,εκατσε ενα δωματιο και εγω μπηκα διπλα.
τραβουσε μαλακια μονη της και με ρουφηξε 2 φορες,στο διπλα δωματιο ειχε ανοιξει ενας το παραθυρο και την χαιδευε τα βυζια το μουνι .
η γκομενα ηταν φωτια,την παρακαλουσσα να την παω hotel δεν ηθελε.
οσοι ειστε παργματικα θαμωνες του σινεμα θα εχετε ακουσει για αυτην.
τα ρουφηξε ολα.ολα ομως!!!
και ναι δεν ηταν επαγγελματιας,ηταν λυσαρα!!!!!!!
εμαθα οτι ειχε ξαναπαει και μονη αλλα και με εναν τυπο γυρω στα 45 με ξυρισμενο κεφαλι,μαλλον τυπακι τις νυχτας.
οποιος εχει πληροφοριες ας πει,κανα δυο φορες που ξαναπηγα δεν την πετυχα.
ευχαριστω συναγωνιστες
 

AK 2737

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2017
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Έχω πάει αρκετές φορές στο adult με τον δικό μου κ περνάμε καλά. Κανένα που να μαζεύει περισσότερο κόσμο?
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Γειααα σε ολες!!!
Ηταν κανεις καβλιαρης σημερα μετα τις 8 στο τσονδαδικο το Αβερωφ στον εξωστη?
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
εγω δεν εχω συναντησει ποτε σε αυτο που παω κατα κύριο λογο, Αβέρωφ και κοσμοπολιτ.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.268
Πόντοι
3.886

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
οχι ολες, καποιες πανε και μονο για πιπα!
Εγω οσες φορες εχω παει, τον εχω φαει κανονικα παντως!
(ενταξει εκτος απο την πρωτη φορα ισως που ημουν πολυ κομπλαρισμενη!!)
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.268
Πόντοι
3.886
και γω να τον φαω θελω απλα οχι απο αντρα...απο κανα τραβελι θελω η κανα κροσακι π ν φερνει σ γυναικα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom