Νέα

Τσοντοσινεμά στην Αθήνα σήμερα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PSTN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 528
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πάτε σε τσοντάδικα εν έτει 2007;

  • Πάω σε τσοντάδικα σε καθημερινή βάση

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πάω 1-3 φορές τη βδομάδα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πάω 1-2 φορές το μήνα

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Πάω πολύ σπάνια

    Ψήφοι: 3 60,0%
  • Είχα πάει μικρός

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν έχω πάει ποτέ

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Δεν πηγαίνω σε τέτοιους χώρους, γιατί μου την έχουν πέσει γκέι άντρε

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5

chilli

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
240
Like
4
Πόντοι
1
12345678910 κλπ

που συχνάζεις καύλα μου?
 

nick791

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν μια και μπήκε το  θέμα! Ίσως το καλύτερο είναι ο εξώστης του ΑΒΕΡΩΦ. Ανάλογα βέβαια και με την ώρα. Εκεί μεταξύ άλλων έχω πετύχει και ένα ζευγάρι που μου την έπεσε και βέβαια υπήρξε γενναία συνέχεια σε ξενοδοχείο. Εκεί έχω πετύχει τρλλές παρτούζες, πίπες κλπ. Δεν τολμάς να τον βγάλεις έξω και στον έχουν πάρει πίπα.
Επίσης ενδιαφέρον ανάλογα με την ώρα το darkroom στο υπόγειο του Κοσμοπολίτ.
Τέλος πολύ ενδιαφέρον έχει το βίντεο κλάμπ με καμπίνες στην οδό Κλεισθένους, όπου και εκεί ένα Σάββατο μεσημέρι πέτυχα ένα ζευγάρι όπου η κυρία έκανε υπέροχη πίπα και βέβαια καταπληκτικό γαμήσι...
 

libreos

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
που ακριβως είναι η Κλεισθένους και το βίντεο κλάμπ παιδιά;
 

nick791

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
που ακριβως είναι η Κλεισθένους και το βίντεο κλάμπ παιδιά;

Η Κλεισθένους είναι ακριβώς πίσω από το Δημαρχείο της Αθήνας (πλατεία Κοτζιά) και το βίντεο κλάμπ πίσω απο το τσοντάδικο Αθηναϊκόν
 

tasteu2121

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
και τι παιζει σε αυτο το βιντεο κλαμπ ρε παιδες???
 

nick791

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
και τι παιζει σε αυτο το βιντεο κλαμπ ρε παιδες???

Διαλέγεις το DVD που σε ενδιαφέρει και μπαίνεις σε ένα χώρο με περίπου δώδεκα καμπίνες - αφου σου δώσουν αριθμό καμπίνας- και βλέπεις την ταινία. Βέβαια οι καμπίνες επικοινωνούν μα παραθυράκια ώστε μπορείς να δείς τι γίνεται δίπλα. Αν δεν σε ενδιαφέρι το κλείνεις. Εχω πετύχει καλές φάσεις, Γενικά είναι ενδιαφέρον το θέμα.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
ερωτηση
τα παραθυρακια λειτουργουν αμφιδρομα , σωστα?
δηλαδη αν το ανοιξεις δεν βλεπεις τι γινεται στο διπλανο,
εκτος κι αν ειναι κι αυτο ανοιχτο.
παντως τετοιο peep-show μονο στη χωρα μας πρεπει να υπαρχει... :2funny:
 

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
Φίλε σε ευχαριστώ για την ενημέρωση. Μήπως σου έιναι εύκολο να μου προτείνεις ώρες και μέρες για το AVEROF και το YΠΟΓΕΙΟ AVEROF? Σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
Λοιπόν μια και μπήκε το  θέμα! Ίσως το καλύτερο είναι ο εξώστης του ΑΒΕΡΩΦ. Ανάλογα βέβαια και με την ώρα. Εκεί μεταξύ άλλων έχω πετύχει και ένα ζευγάρι που μου την έπεσε και βέβαια υπήρξε γενναία συνέχεια σε ξενοδοχείο. Εκεί έχω πετύχει τρλλές παρτούζες, πίπες κλπ. Δεν τολμάς να τον βγάλεις έξω και στον έχουν πάρει πίπα.
Επίσης ενδιαφέρον ανάλογα με την ώρα το darkroom στο υπόγειο του Κοσμοπολίτ.
Τέλος πολύ ενδιαφέρον έχει το βίντεο κλάμπ με καμπίνες στην οδό Κλεισθένους, όπου και εκεί ένα Σάββατο μεσημέρι πέτυχα ένα ζευγάρι όπου η κυρία έκανε υπέροχη πίπα και βέβαια καταπληκτικό γαμήσι...
Σιγα μην εχει γυναικες ρε........
Αφηστε τα σαπια,θελετε να προσελκυσετε ανυποψιαστα λιγουρια και μετα νομιζετε οτι θα αναγκαστουν να γαμησουν εσας,αμα δε βρουνε γκομενα για σεξ εκει???
ΞΥΛΟ ΜΟΝΟ ΘΑ ΦΑΤΕ
 

krifobourdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2008
Μηνύματα
92
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
δεν υπαρχει περιπτωση να πατησει γυναικα σε αυτα τα μερη..
 

nick791

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ας σοβαρευτούμε! Καί στο ΑΒΕΡΩΦ και στο Video Club συνάντησα από ένα ζευγάρι και έκατσε και φάση! Βέβαια στα τόσα χρόνια συνέβη μια φορά και μόνο!!! Τώρα για τις ώρες και μέρες που έχει κίνηση δεν μπορώ να πώ με βεβαιότητα. Πάντως καλές ώρες είναι οι μεσημεριανές του Σαββάτου.
 

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
Σε ευχαριστώ nick791
 

The Aviator

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν μια και μπήκε το  θέμα! Ίσως το καλύτερο είναι ο εξώστης του ΑΒΕΡΩΦ. Ανάλογα βέβαια και με την ώρα. Εκεί μεταξύ άλλων έχω πετύχει και ένα ζευγάρι που μου την έπεσε και βέβαια υπήρξε γενναία συνέχεια σε ξενοδοχείο. Εκεί έχω πετύχει τρλλές παρτούζες, πίπες κλπ. Δεν τολμάς να τον βγάλεις έξω και στον έχουν πάρει πίπα.
Επίσης ενδιαφέρον ανάλογα με την ώρα το darkroom στο υπόγειο του Κοσμοπολίτ.
Τέλος πολύ ενδιαφέρον έχει το βίντεο κλάμπ με καμπίνες στην οδό Κλεισθένους, όπου και εκεί ένα Σάββατο μεσημέρι πέτυχα ένα ζευγάρι όπου η κυρία έκανε υπέροχη πίπα και βέβαια καταπληκτικό γαμήσι...

Αυτό ισχύει;

Δηλ. τι κάνει ο κόσμος σ' αυτά τα σινεμά, βλέπει τη τσόντα, την βγάζει έξω και τραβάει μαλακία; Και το σεξ που γίνεται, μπροστά σε όλους τους άλλους...; Μπα.
 

oxnai

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
σε αυτο στο Γκαζι γινετε μπροστα σε ολους  :2funny: :2funny: :2funny: η στο darkroom
 

The Aviator

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
E, τότε τι πίπες και μαλακίες λέει ο άλλος; :rockon:
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Ελπίζω να καταλαβαίνετε ότι δεν υπάρχει περίπτωση να είναι "straight" σεξ, αλλά σεξ μεταξύ αντρών.Δεν κατακρίνω, απλά ενημερώνω τους τυχόν αφελείς.Δεν πάνε γυναίκες σε τέτοια μέρη.
 

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
Έχω ετοιμάσει εβδομαδιαίο "ψωνηστήρι" μέσα στον μήνα που θα λείπει η γυναίκα μου. Ελπίζω να εινια γεμάτο το σινεμά από ΩΡΙΜΟΥΣ ΕΠΙΒΗΤΟΡΕΣ !!!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
αφηστε τα παιδια να παιξουν ρε...
και ας μου εξηγησει καποιος επιτελους το συστημα με τις καμπινες γμτ...
χαχαχα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom