Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Από το adult δεν φεύγει κανένας φίλε μου μόνος τους. Όποιος κάνει μαλακία όμως, φεύγει για αρχή με τον καλό τρόπο, εκτός εάν δεν καταλαβαίνει (βλέπε ψευτοαστυνομικούς όπως ο Θωμάκος κ.α.)

Ας μην επεκταθούμε όμως.
αφηστε τις μαλακιες και κοιταξτε να ανοιξετε συντομα μην μεινετε στην ιστορια σαν τα πουτανακια του ατραξ
αν μεινει η ρετσινια δεν φευγει ποτε
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Αν ήτα καλοκαιρινό θα άνοιγε σήμερα
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Παρασκευή 3 Ιουλίου ανοίγει το σινεμά.
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Και η επίσημη ανακοίνωση

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσουμε ότι την
Παρασκευή 03 Ιουλίου 2020
θα είμαστε πλέον ανοικτά με το γνωστό ωράριο λειτουργίας.

Ήδη είμαστε έτοιμοι στο 95% να λειτουργήσουμε με τα νέα πρωτόκολλα ασφαλείας, όπως αυτά έχουν οριστεί από τις αρμόδιες αρχές.

Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε κοντά μας.
Η ομάδα του Adult Theaters


Θέλω να δω αυτά τα νέα πρωτόκολλα ασφαλείας που γράφουν, τι θα είναι και πως θα εφαρμοστούν.... :-
 

la_kolan

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2018
Μηνύματα
125
Like
116
Πόντοι
1
Και η επίσημη ανακοίνωση

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσουμε ότι την
Παρασκευή 03 Ιουλίου 2020
θα είμαστε πλέον ανοικτά με το γνωστό ωράριο λειτουργίας.

Ήδη είμαστε έτοιμοι στο 95% να λειτουργήσουμε με τα νέα πρωτόκολλα ασφαλείας, όπως αυτά έχουν οριστεί από τις αρμόδιες αρχές.

Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε κοντά μας.
Η ομάδα του Adult Theaters


Θέλω να δω αυτά τα νέα πρωτόκολλα ασφαλείας που γράφουν, τι θα είναι και πως θα εφαρμοστούν.... :-

Θα το επισκεφθουμε και θα μαθουμε
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Και η επίσημη ανακοίνωση

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσουμε ότι την
Παρασκευή 03 Ιουλίου 2020
θα είμαστε πλέον ανοικτά με το γνωστό ωράριο λειτουργίας.

Ήδη είμαστε έτοιμοι στο 95% να λειτουργήσουμε με τα νέα πρωτόκολλα ασφαλείας, όπως αυτά έχουν οριστεί από τις αρμόδιες αρχές.

Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε κοντά μας.
Η ομάδα του Adult Theaters


Θέλω να δω αυτά τα νέα πρωτόκολλα ασφαλείας που γράφουν, τι θα είναι και πως θα εφαρμοστούν.... :-

καλα παπατζες του α.τ οπως συνηθως,το βιντεο σοου και το αθηναικον λειτουργουν κανονικα οπως παλια,καμια αλλαγη
το αβερωφ και το κοσμοπολιτ ειναι κλειστα ακομα
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
το βιντεο σοου και το αθηναικον λειτουργουν κανονικα οπως παλια,καμια αλλαγη

Μηπως το βιντεο σοου λειτουργει ο ισογειος οροφος που εχει τις καμπινες ιδιωτικης προβολης?
και οχι ο χωρος υπογειος και 1ος?
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Μηπως το βιντεο σοου λειτουργει ο ισογειος οροφος που εχει τις καμπινες ιδιωτικης προβολης?
και οχι ο χωρος υπογειος και 1ος?
το σινεμα λειτουργει κανονικα
λιγος ο κοσμος βεβαια
και φυσικα υπηρχαν 2-3 μαλακες που φορουσαν μασκα και γαντια :jerking:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Από το adult δεν φεύγει κανένας φίλε μου μόνος τους. Όποιος κάνει μαλακία όμως, φεύγει για αρχή με τον καλό τρόπο, εκτός εάν δεν καταλαβαίνει (βλέπε ψευτοαστυνομικούς όπως ο Θωμάκος κ.α.)

Ας μην επεκταθούμε όμως.
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ
Σαλτα και γαμησου να παει  καλα ο μηνας που θα ασχοληθείς και με το επαγγελμα μου .
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Το Adult Theaters θα ανοίξει μόνο όταν θα είναι έτοιμο με όλες τις προδιαγραφές ασφαλείας να υποδεχτεί το κοινό του.

Κανένας υπάλληλος δεν ενημέρωσε για τον Μάϊο.
Σταματήστε να λέτε ψέμματα για εμάς τα παιδιά που εργαζόμαστε εκεί επιτέλους.

Έχετε φάει ήδη πόδι οι περισσότεροι "Θωμάδες" και θα φάτε και άλλοι, εάν συνεχίσετε.
εκει είμαι και θα είμαι οποτε θελω και δεν θα μου το απαγορευσει κανεις που εφαγα και ποδι ζωο.
 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
388
Like
375
Πόντοι
21
Το Adult Theaters θα ανοίξει μόνο όταν θα είναι έτοιμο με όλες τις προδιαγραφές ασφαλείας να υποδεχτεί το κοινό του.

Κανένας υπάλληλος δεν ενημέρωσε για τον Μάϊο.
Σταματήστε να λέτε ψέμματα για εμάς τα παιδιά που εργαζόμαστε εκεί επιτέλους.

Έχετε φάει ήδη πόδι οι περισσότεροι "Θωμάδες" και θα φάτε και άλλοι, εάν συνεχίσετε.

οπαααααα

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ
Σαλτα και γαμησου να παει  καλα ο μηνας που θα ασχοληθείς και με το επαγγελμα μου .

ΧΑΛΑΣΕ Η ΚΟΛΕΓΙΑ ....

ΕΝΤΑΞΕΙ οι πρωην φιλοι τα σπασανε ...
για τον Θωμα τα εχω πει ... πολυ προμοταρισμα ...  :headbang:

αλλα αν ο darkness big ειναι υπαλληλος
και εχει τετοια συμπεριφορα ...
τοτε του αξιζει να ειναι μονος ολο το καλοκαιρακι !

μεγαλε ... ποιοι ειναι οι αλλοι θωμαδες ?
και γιατι αυτο το στυλακι ?
θελεις πελατακια η΄απλα θελεις να το παιξεις νταης ?  :wanker:

τραβα μαζεψε τις καποτες, αδειασε τα καλαθακια και πλυνε τους καναπεδες πρωτα και μετα υφακι  ...  :headbaning2:

οι συναγωνιστες ερχομαστε για την καλτιλα ...
αλλα στην καλτιλα δεν συμπεριλαμβανεται ο αναγωγος υπαλληλος ...  :ban:

συμμαζέψου !  :lheel:
 
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
ανοιγει ξανα η μαλακια και μαζευτηκαν οι ηλιθιοι θαμωνες και υπαλληλοι του σινεμα,το ανφαν γκατε απο τα σκατα μαζεμενα σε αυτο το σινεμα,μονο η ξεφωνημενη ασχημη πουστρα ο φιλιππακος λειπει για να υπαρχει απαρτια
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
702
Κριτικές
128
Like
6.569
Πόντοι
17.336
ανοιγει ξανα η μαλακια και μαζευτηκαν οι ηλιθιοι θαμωνες και υπαλληλοι του σινεμα,το ανφαν γκατε απο τα σκατα μαζεμενα σε αυτο το σινεμα,μονο η ξεφωνημενη ασχημη πουστρα ο φιλιππακος λειπει για να υπαρχει απαρτια
δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να προσβάλεις τόσο άσχημα ανθρώπους που δεν σε έχουν πειράξει ούτε σε έχουν προσβάλει ποτέ...είμαι ενας από τους θαμώνες του σινεμά έχω πάει πολλές φορές με κοπέλα έχω συμμετάσχει σε πάρα πολλές φάσεις με ζευγάρια αλλά και κοπέλες μόνες... περνάμε ωραία (ο καθένας με τα γούστα του) δεκτά και σεβαστά όλα τα θέλω του καθενός...νόμιζα οτι έχεις θέμα με ένα δύο άτομα εδώ αλλά τελικά προσβάλεις όλο τον κόσμο χωρίς διακρίσεις...είναι πάρα πολύ άσχημο .... Δεν ξέρω τον λόγο και δεν σου ζητώ να μου τον πεις...αλλά να λες ηλίθιους όλους ανεξαιρέτως τους θαμώνες δεν σε τιμάει ούτε σου δίνει πόντους...μάλλον σε προσβάλει...!!! Τι να σου πω τελικά είσαι άρρωστο μυαλό ... Το δικαίωμα να σε κρίνω μου τι έδωσες εσύ...
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να προσβάλεις τόσο άσχημα ανθρώπους που δεν σε έχουν πειράξει ούτε σε έχουν προσβάλει ποτέ...είμαι ενας από τους θαμώνες του σινεμά έχω πάει πολλές φορές με κοπέλα έχω συμμετάσχει σε πάρα πολλές φάσεις με ζευγάρια αλλά και κοπέλες μόνες... περνάμε ωραία (ο καθένας με τα γούστα του) δεκτά και σεβαστά όλα τα θέλω του καθενός...νόμιζα οτι έχεις θέμα με ένα δύο άτομα εδώ αλλά τελικά προσβάλεις όλο τον κόσμο χωρίς διακρίσεις...είναι πάρα πολύ άσχημο .... Δεν ξέρω τον λόγο και δεν σου ζητώ να μου τον πεις...αλλά να λες ηλίθιους όλους ανεξαιρέτως τους θαμώνες δεν σε τιμάει ούτε σου δίνει πόντους...μάλλον σε προσβάλει...!!! Τι να σου πω τελικά είσαι άρρωστο μυαλό ... Το δικαίωμα να σε κρίνω μου τι έδωσες εσύ...

σε ενα θεμα που ξεκατινιαζονται προμοτορες.θαμωνες,υπαλληλοι του α.τ σε πειραξει το δικο μου ποστ?
αι πααινε ρε
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
212
Πόντοι
1
δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να προσβάλεις τόσο άσχημα ανθρώπους που δεν σε έχουν πειράξει ούτε σε έχουν προσβάλει ποτέ...είμαι ενας από τους θαμώνες του σινεμά έχω πάει πολλές φορές με κοπέλα έχω συμμετάσχει σε πάρα πολλές φάσεις με ζευγάρια αλλά και κοπέλες μόνες... περνάμε ωραία (ο καθένας με τα γούστα του) δεκτά και σεβαστά όλα τα θέλω του καθενός...νόμιζα οτι έχεις θέμα με ένα δύο άτομα εδώ αλλά τελικά προσβάλεις όλο τον κόσμο χωρίς διακρίσεις...είναι πάρα πολύ άσχημο .... Δεν ξέρω τον λόγο και δεν σου ζητώ να μου τον πεις...αλλά να λες ηλίθιους όλους ανεξαιρέτως τους θαμώνες δεν σε τιμάει ούτε σου δίνει πόντους...μάλλον σε προσβάλει...!!! Τι να σου πω τελικά είσαι άρρωστο μυαλό ... Το δικαίωμα να σε κρίνω μου τι έδωσες εσύ...

Καταρχήν το συγκεκριμένο άτομο έχει υπαρξιακό πρόβλημα είναι πασιφανές. Από την ημέρα που έφτιαξε το προφίλ του δεν έχει καλή κουβέντα για κανέναν και για τίποτα. Όλα τα μαγαζιά να κλείσουν, όλοι να πάνε να πεθάνουν, όλοι είναι πούστηδες προμότορες κοκ ενώ αυτός δεν είναι... τίποτα δεν είναι καλό και αρκετό για να ικανοποιηθεί η αφεντιά του, πηγαίνει όμως σε όλα όπως λέει τώρα γιατί πάει άντε βγάλε άκρη.
Είναι ξεκάθαρο ή βασανισμένη παιδική ηλικία είχε ή έχει κακοποιηθεί πολύ άσχημα ή έχει δεχτεί πολύ απόρριψη. Σε κάθε περίπτωση δεν λέει να ασχολείσαι μαζί του όπως και με κάποια άλλα προφίλ εδώ μέσα. Σε εμένα μου την έπεσε και μπήκε σφήνα σε μια αντιπαράθεση που είχα με ένα άλλο βλάκα εδώ μέσα και συνεχίζει και κράζει και γράφει και γράφει και κράζει κάποια στιγμή όμως θα τον ξετρυπώσω και θα με δει πραγματικά μπροστά του (όχι εικονικά)εκεί που δεν το περιμένει και τότε θα δει πόσα απίδια πιάνει ο σάκος που λέει ότι με ξέρει και με έχει δει.
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Καταρχήν το συγκεκριμένο άτομο έχει υπαρξιακό πρόβλημα είναι πασιφανές. Από την ημέρα που έφτιαξε το προφίλ του δεν έχει καλή κουβέντα για κανέναν και για τίποτα. Όλα τα μαγαζιά να κλείσουν, όλοι να πάνε να πεθάνουν, όλοι είναι πούστηδες προμότορες κοκ ενώ αυτός δεν είναι... τίποτα δεν είναι καλό και αρκετό για να ικανοποιηθεί η αφεντιά του, πηγαίνει όμως σε όλα όπως λέει τώρα γιατί πάει άντε βγάλε άκρη.
Είναι ξεκάθαρο ή βασανισμένη παιδική ηλικία είχε ή έχει κακοποιηθεί πολύ άσχημα ή έχει δεχτεί πολύ απόρριψη. Σε κάθε περίπτωση δεν λέει να ασχολείσαι μαζί του όπως και με κάποια άλλα προφίλ εδώ μέσα. Σε εμένα μου την έπεσε και μπήκε σφήνα σε μια αντιπαράθεση που είχα με ένα άλλο βλάκα εδώ μέσα και συνεχίζει και κράζει και γράφει και γράφει και κράζει κάποια στιγμή όμως θα τον ξετρυπώσω και θα με δει πραγματικά μπροστά του (όχι εικονικά)εκεί που δεν το περιμένει και τότε θα δει πόσα απίδια πιάνει ο σάκος που λέει ότι με ξέρει και με έχει δει.

αναρρωσες απτον κορωνοιο που ειχες κολλησει μωρη σαυρα?
ανοιγει ξανα το α.τ και μπηκες μετα απο τοσο καιρο να προμοταρεις μωρη ασχημη σκατοψυχη πουστρα?
αν βαλουν κανονες στον σινεμα να δω πως θα ζητιανευεις για πουτσους στις καμπινες,εσυ που εισαι ερπετο δεν θα σε αφηνουν να μπαινεις καν
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Τώρα Thomas έχει παιχνίδι στης παραλίες και στα σταθερά swinger's club ετοιμάζει καί γνωστό μαγαζί της Αθήνας swinger's beach party οπότε παίδες σινεμά το χειμώνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom