Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.467
Κριτικές
125
Like
6.846
Πόντοι
5.097
Για τσιμπούκι τρίτη πεμπτη Σάββατο 8-10 και άραξε  πανο δεξια χαχα!!! τρολαρισ κανονικά ε?καλα κανεις να γελάσουμε και λιγο απο τουσ τσακωμούς εδω μεσα

Τύπε για να δούμε λεσβιακά λαιβ μέσα στο τσοντάδικο ποιες μέρες και ώρες είναι κατάλληλες???
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Τύπε για να δούμε λεσβιακά λαιβ μέσα στο τσοντάδικο ποιες μέρες και ώρες είναι κατάλληλες???

Θέλει νουμερακι να έχεις προμηθευτεί νωρίτερα kostakis27 και κράτηση 1 εβδομάδα πριν :tits2:
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.148
Κριτικές
13
Like
1.691
Πόντοι
4.655
Καλησπερα...λοιπον....μπορειτε να με βρειτε στο fb ως Giannis Papadopoulos με φωτο προφιλ μια γκρι μοτοσυκλετα.εχω φτιαξει μια ομαδικη συνομιλια η οποια θα ειναι ομδικη με σκοπο την αμεση ενημερωση των fan του at σε περιπτωση ενος σημαντικου γεγονοτος.π.χ αφιξη υποτακτικης ξανθιας,αφιξη ωραιου crossdresser ή ακομη και ανακοινωση.ενοειτε οποιος αρχισει και τρολαρει ή δινει ψευδεις πληροφοριες θα γινετε ban απο την συνομιλια.επειδη σιγουρα θα χτυπαει σε ασχετες ωρες μπορειτε να βαζετε στο αθοριβο την συνομιλια.στειλτε μου αιτημα φιλιας και αμεσω θα σας προσθεσω στην ομαδα..εσεις με την σειρα σας μπορειτε να προσθεσετε αλλους θαμωνες.Υ.Γ δεν εχω καμια σχεση με την διευθυνση του at.ειμαι απλα ενας πελατης
καλυτερα βαλε εδω το λινκ του προφιλ για να σε βρουμε πιο ευκολα
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
839
Κριτικές
66
Like
11.739
Πόντοι
4.706
Επίσκεψη σήμερα, στο σινεμά. Μπήκα κατά τις 19:40 και έφυγα μετά τις 21:30. Λίγος κόσμος, με τους περισσότερους να είναι gay. Πέρασα στη σάλα και από εκεί κατευθείαν στον εξώστη, όπου όλες οι καμπίνες ήταν ρεζερβέ. Εκεί με ενημέρωσε ένας συμπαθητικός νεαρός, ότι σε μία από αυτές ήταν ένα ζευγάρι και ότι υπήρχε ακόμη άλλο ένα, στο υπόγειο. Αφού περίμενα, αρκετά λεπτά, μπας και ανοίξει η πόρτα της καμπίνας, κατέβηκα κάτω, όπου δεν υπήρχε κανένας. Μόνο δύο στράκια, είδα, στο κρυφό δωμάτιο. Ανέβηκα πάλι πάνω και έκατσα στην σάλα. Έτσι όπως ήμουν αραχτός, στην γνωστή μου θέση, ξαφνικά, μπήκε μέσα ένα νεαρό ζευγάρι. Ο τύπος μπουχέσας, με γουρουνόφατσα και η τύπισσα νοστιμούλα, με ωραίο αδύνατο σώμα. Ανέβηκαν στον εξώστη και μπήκαν σε μία καμπίνα. Ανέβηκα και εγώ, με τον νεαρό και περιμέναμε απέξω, για να δούμε τι θα συμβεί. Παραδόξως, εκτός από εμάς, μόνο δύο μπαρμπάδες μας ακολούθησαν και αυτοί έκατσαν σε απόσταση ασφαλείας, περιμένοντας διακριτικά. Μετά από αρκετά λεπτά το ζευγάρι άνοιξε το πορτάκι της καμπίνας και ζητούσε χρήματα από τους θαμώνες. Η ταρίφα ήταν 20€, για μία πίπα. Η κοπέλα κανόνιζε το deal και ήταν κάθετη, ως προς την παροχή υπηρεσιών. Μόνο πίπα, χωρίς γαμήσι. Αφού δεν ενέδωσε κανένας στην προσφορά της, το ζευγάρι βγήκε από την καμπίνα και αποχώρησε. Είχα πολλές καύλες και ήμουν έτοιμος να της κάνω μια πολύ ωραία προσφορά. Θα πηγαίναμε οι δυο μας στο Prive, που ήταν και δίπλα και θα της πρόσφερα ένα ζεστό 200άρικο, για μερακλίδικο πρόγραμμα. Δυστυχώς, δεν με έπεισαν, καθώς μου φάνηκαν και οι δύο, "αλεξιπτωτιστές" και αρπακολλατζήδες. Εν τω μεταξύ είχε ανοίξει και η διπλανή πόρτα και βγήκε και το άλλο ζευγάρι, αλλά η τύπισσα δεν βλέπονταν. Έκατσα αρκετά λεπτά, βλέποντας τσόντα, ώσπου βαρέθηκα και αποφάσισα να πάρω το δρόμο της επιστροφής.
 

ATHINA22

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
Καλησπερα...λοιπον....μπορειτε να με βρειτε στο fb ως Giannis Papadopoulos με φωτο προφιλ μια γκρι μοτοσυκλετα.εχω φτιαξει μια ομαδικη συνομιλια η οποια θα ειναι ομδικη με σκοπο την αμεση ενημερωση των fan του at σε περιπτωση ενος σημαντικου γεγονοτος.π.χ αφιξη υποτακτικης ξανθιας,αφιξη ωραιου crossdresser ή ακομη και ανακοινωση.ενοειτε οποιος αρχισει και τρολαρει ή δινει ψευδεις πληροφοριες θα γινετε ban απο την συνομιλια.επειδη σιγουρα θα χτυπαει σε ασχετες ωρες μπορειτε να βαζετε στο αθοριβο την συνομιλια.στειλτε μου αιτημα φιλιας και αμεσω θα σας προσθεσω στην ομαδα..εσεις με την σειρα σας μπορειτε να προσθεσετε αλλους θαμωνες.Υ.Γ δεν εχω καμια σχεση με την διευθυνση του at.ειμαι απλα ενας πελατης
 
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Επίσκεψη αυτή την ώρα. Γύρω στα 25 με 30 άτομα μέσα όλων των ηλικιών και των γούστων χωρίς ζευγάρι ή τρανς ή την περιβόητη ξανθιά!
 

Tis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
40
Like
53
Πόντοι
0
καλησπερα παρασκευη η σαββατο βραδυ απο ζευγαρια η γυναικες τι παιζει??  η υποτακτικης ξανθια που λετε ειναι γυναικα η trans?
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
839
Κριτικές
66
Like
11.739
Πόντοι
4.706
καλησπερα παρασκευη η σαββατο βραδυ απο ζευγαρια η γυναικες τι παιζει??  η υποτακτικης ξανθια που λετε ειναι γυναικα η trans?
Καλημέρα.
1ο: Δεν υπάρχει στάνταρ ώρα και ημέρα, που σκάνε ζευγάρια.
2ο: Η υποτακτική ξανθιά είναι κανονική γυναίκα (έλεος).
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.025
Πόντοι
746
Πάρτε θέσεις  συμβαίνει τώρα
 

Συνημμένα

  • Photo0866.jpg
    Photo0866.jpg
    147,1 KB · Εμφανίσεις: 43

Nikol

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
127
Like
290
Πόντοι
21
Σάββατα τι ώρα είναι καλά να έρθουμε με φίλη ; βραδακι εννοώ
 

kostasgr56

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2020
Μηνύματα
21
Κριτικές
2
Like
116
Πόντοι
0
σε  αυτο  το  σινεμα εχω  παει μια  φορα και ηταν  πολυ ωραια 
 

ATHINA22

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
Απόψε είχε πολύ πλάκα τελικά....πάω κατά της 22.00 για μισή ώρα.....μέσα ήταν 20 άτομα και ένα κρος μελαχρινό κάποιας ηλικίας που δεν του έδινε κάνεις σημασία.......φεύγοντας μπήκε Τύπος με αρκετά χοντρούλα κοπέλα.....(λεπτομέρειες δεν ξέρω έφευγα και αυτοί έμπαιναν) κατά τις 23.30 ξαναπήγα και σκάνε 2 τύποι με μια πιτσιρίκα αδιάφορη για τα γούστα μου....ντεκαβλε....κάθονται στα πρώτα καθίσματα και αυτόματος όλος ο λαός του ΑΤ στα πιο πίσω καθισματα Παναγίες....άλλος έτρωγε πατατάκια άλλος έπινε λουξ....σαν να ήταν ένα απλό σινεμά.....μετά από λίγο απ' ότι κατάλαβα ήρθαν και φίλοι τους οι οποίοι ήταν τύποι που βλέπεις θύρα 7 κι έτσι.....μουσατοι,τσαντάκια...τέλος πάντων κατέβηκα υπογειο,πίσω τους καμία 30αρια άτομα.μετα από αυτό έφυγαν.ειπαμε...για πιο άμεση ενημέρωση μεταξύ μας add fb και υπάρχει ομαδική συνομιλία με θαμωνες Υ.Γ εσύ μαλακά καράφλα με το άσπρο φούτερ που καπνίζει στο υπόγειο μην τολμήσεις και να ανάψεις τσιγάρο....add εδώ
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.025
Πόντοι
746
Πάντως ρε φίλε εκεί μέσα όταν μπενει ζευγάρι έχει και δωρεάν γυμναστική άρα καλά την εχει τήν είσοδος 9 ευρώ
 

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
Απόψε είχε πολύ πλάκα τελικά....πάω κατά της 22.00 για μισή ώρα.....μέσα ήταν 20 άτομα και ένα κρος μελαχρινό κάποιας ηλικίας που δεν του έδινε κάνεις σημασία.......φεύγοντας μπήκε Τύπος με αρκετά χοντρούλα κοπέλα.....(λεπτομέρειες δεν ξέρω έφευγα και αυτοί έμπαιναν) κατά τις 23.30 ξαναπήγα και σκάνε 2 τύποι με μια πιτσιρίκα αδιάφορη για τα γούστα μου....ντεκαβλε....κάθονται στα πρώτα καθίσματα και αυτόματος όλος ο λαός του ΑΤ στα πιο πίσω καθισματα Παναγίες....άλλος έτρωγε πατατάκια άλλος έπινε λουξ....σαν να ήταν ένα απλό σινεμά.....μετά από λίγο απ' ότι κατάλαβα ήρθαν και φίλοι τους οι οποίοι ήταν τύποι που βλέπεις θύρα 7 κι έτσι.....μουσατοι,τσαντάκια...τέλος πάντων κατέβηκα υπογειο,πίσω τους καμία 30αρια άτομα.μετα από αυτό έφυγαν.ειπαμε...για πιο άμεση ενημέρωση μεταξύ μας add fb και υπάρχει ομαδική συνομιλία με θαμωνες Υ.Γ εσύ μαλακά καράφλα με το άσπρο φούτερ που καπνίζει στο υπόγειο μην τολμήσεις και να ανάψεις τσιγάρο....add εδώ
έλεος το ότι περιμένουν καποιοι γυναικά να μπει στο ανταλτ για να δώσουν στην καλύτερη περίπτωση μια πίπα και αφού οι περισσότεροι προηγούμενος ήταν  στα τέσσερα η έπαιρναν πίπες σε οποίον έβρισκαν.πολλοι μπαι μαζευτήκανε τελικά εκεί μέσα χαχα!!!
 

antonipapa

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
63
Like
37
Πόντοι
0
Σημερα μεσημερι θα βρισκομαι αθηνα κανα «κοριτσακι» στο cinema?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom