Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Klin21

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2023
Μηνύματα
26
Like
41
Πόντοι
0
Όλα τα εσώρουχα της είναι νέα αλλά αγαπάει πολυ το διχτυωτό και τις ψηλές κάλτσες... Αυριο βέβαια θα είναι με φόρεμα διχτυωτό κ πρόστυχα εσώρουχα με τις βυζάρες σχεδόν έξω!
Και τέρμα κόκκινα ψηλά τακουνια
Καιρό έχει να τον φάει κ θα την ξεκολιασουμε
Καλησπέρα. Η Νικόλ είναι κρος;
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
609
Κριτικές
4
Like
423
Πόντοι
26
Απόψε θα στησω κ θα πασαρω το παθητικο κοριτσάκι που βλεπετε 25 χρ στο υπόγειο του μαγαζιου
Γαμιεται μόνο, στενή αρκετά αλλά θα την ανοίξουμε καλά στημένη στα κλουβιά που έχει κ στις καρέκλες του υπόγειου με απόλυτη καθαριοτητα κ προφυλαξη ! Κυριακή μετά τις 22:00 στο υπόγειο
 

Panaganast

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
18
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα, Κυριακή βράδυ από τις 10 κ μετά θα πάω στο Downtown και θα στηθω στο υπόγειο και μετά πανω όποιος θέλει να γαμησει ας έρθει.
Καλησπέρα δεν ήρθες να σε σκίσουμε
 

gambros

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
244
Πόντοι
0
Τελικά πήγε κανεις (χθες) Κυριακη βράδυ να μας πει αν ισχύουν όλες αυτές οι αναγγελίες απο διάφορα κρασάκια ότι θα περιμένουν στημένα και θα εξυπηρετούν κόσμο για καταθέσεις;;
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: teo78

Trhunter

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
0
Τελικά πήγε κανεις (χθες) Κυριακη βράδυ να μας πει αν ισχύουν όλες αυτές οι αναγγελίες απο διάφορα κρασάκια ότι θα περιμένουν στημένα και θα εξυπηρετούν κόσμο για καταθέσεις;;
Πήγα εγώ , είχε μεγάλη ουρά , αλλά μπήκα από τους πρώτους , είχε στηθεί η Νικόλ και χαρίζε οργασμους με την κωλαρα της . Στα θετικά η εμφάνιση της και η ασφάλεια. Το μικρό δεν το είδα
 

olumito

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
53
Like
226
Πόντοι
20
Αν καποιος ηρθε για εμενα ζητω συγγνωμη ,δεν θα γινει παλι..
 
  • Like
Αντιδράσεις: teo78

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
257
Κριτικές
5
Like
204
Πόντοι
1
Πήγα εγώ , είχε μεγάλη ουρά , αλλά μπήκα από τους πρώτους , είχε στηθεί η Νικόλ και χαρίζε οργασμους με την κωλαρα της . Στα θετικά η εμφάνιση της και η ασφάλεια. Το μικρό δεν το είδα
περασα γυρω στις 10.30, η νικολ γαμιοταν ασταματητα στο υπογειο σε κοινη θεα, αλλα δυσκολα πλησιαζες, ειχε παντα 5-6 ατομα αναμονη...
μετα ανεβηκε τοσο σε καμπινα του ισογειου, οσο και στον οροφο, οπου συνεχισε να γαμιεται ασταματητα, καποια στιγμη στον οροφο, χωθηκα και εγω στην καμπινα, τρελη πιπα και ωραιο στησιμο, πολυ καβλα η νικολ και ολα με προφυλαξη, μπραβο της...
 

Sissycross

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2023
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
132
Πόντοι
0
Καιρό τώρα διαβάζω στο φόρουμ της απόψεις σας και τις περιπέτειες σας. Έχω πάει σε cinema 2 φορές όπου και ντύθηκα εκεί πιό θυληκά.....πέρασα υπέροχα μέχρι τώρα.
Λέω να το επαναλάβω σύντομα.
 

Nearoulis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
31
Like
38
Πόντοι
0
περασα γυρω στις 10.30, η νικολ γαμιοταν ασταματητα στο υπογειο σε κοινη θεα, αλλα δυσκολα πλησιαζες, ειχε παντα 5-6 ατομα αναμονη...
μετα ανεβηκε τοσο σε καμπινα του ισογειου, οσο και στον οροφο, οπου συνεχισε να γαμιεται ασταματητα, καποια στιγμη στον οροφο, χωθηκα και εγω στην καμπινα, τρελη πιπα και ωραιο στησιμο, πολυ καβλα η νικολ και ολα με προφυλαξη, μπραβο της...
Ζητάει λεφτά η Νικόλ ή το κάνει για την καύλα της;
 

olumito

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
53
Like
226
Πόντοι
20
Τετάρτη βράδυ θα πάω στο Downtown στα σίγουρα,αν κάποιος -κάποιοι θέλουν να ξεκαβλωσουν θα στηθω για πίπα κωλο στο υπόγειο... όποιος θέλει Μ στέλνει κ pm αν θα έρθει να ξέρω πόσοι μπορεί ν έρθουν.. φιλιά.
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
461
Like
895
Πόντοι
81
Αν καποιος ηρθε για εμενα ζητω συγγνωμη ,δεν θα γινει παλι..
δηλαδη παει ο κοσμος για να σε γαμησει και εσυ τον αφηνεις με τις καυλες? θα τιμωρηθει αυστηρα η σουφρα σου
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
461
Like
895
Πόντοι
81
Τετάρτη βράδυ θα πάω στο Downtown στα σίγουρα,αν κάποιος -κάποιοι θέλουν να ξεκαβλωσουν θα στηθω για πίπα κωλο στο υπόγειο... όποιος θέλει Μ στέλνει κ pm αν θα έρθει να ξέρω πόσοι μπορεί ν έρθουν.. φιλιά.
χαραμιζεις την κωλαρα σου σε αυτο το σινεμα δεν την γαμανε οπως πρεπει
 

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
609
Κριτικές
4
Like
423
Πόντοι
26
"Ήταν υπέροχη φάση
Την πηδηξαν όλοι όσους επέλεξε η ίδια κ ήταν πολλοι, όσοι δεν ήταν καθαροί η δεν της αρεσαν δυστυχώς δε μπήκαν. Θα ξανά γίνει συντομα με ανακοίνωση για να καταθέσετε περισσότεροι πάνω στην κωλαρα της , μόνο ξενέρωτη δεν είναι η συγκεκριμένη κ με βυζάρες"
 

Trhunter

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
182
Πόντοι
0
"Ήταν υπέροχη φάση
Την πηδηξαν όλοι όσους επέλεξε η ίδια κ ήταν πολλοι, όσοι δεν ήταν καθαροί η δεν της αρεσαν δυστυχώς δε μπήκαν. Θα ξανά γίνει συντομα με ανακοίνωση για να καταθέσετε περισσότεροι πάνω στην κωλαρα της , μόνο ξενέρωτη δεν είναι η συγκεκριμένη κ με βυζάρες"
Όντως ήμουν μπροστά όταν έριξε άκυρο σε έναν τύπο
 

GOHN SEX

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2022
Μηνύματα
93
Like
87
Πόντοι
0
Σημερα κατα τις 1 το μεσημερι λεω να παω,θα ναι κανας θηλυπρεπης η πουστρα για ξεκωλιασμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom