Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097

Thelopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2023
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
Καλησπέρα να ρωτήσω κάτι το μεσημέρι του Σαββάτου συνήθως έχει κόσμο ???
 

Thelopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2023
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
Είμαι καινούργιος εδώ και δεν ξέρω ακριβώς πολλά πράγματα.... προσπάθησα ν πάω στο downtown όταν ήμουν αρχές του χρόνου πάνω αλλά έχασα τους κωδικούς εδώ συν ότι δεν είχα χρόνο εντέλει απόφασησα σιγά σιγά να εξερευνήσω τους χώρους στην Αθήνα θέλω να γράψω για την εμπειρία μου εδώ την πρώτη φορά που πήγα και μέχρι τώρα την μοναδική....
Ήμουν Αθήνα στης 22 Απριλίου πριν λίγες βδομάδες δλδ τρίτη μέρα και πήγα γύρω στης 3 μισή το μεσημέρι η κοπέλα μπροστά ευγενέστατη ένιωσα άνετα κ λίγο παράξενα γιατί προφανώς ξέρει τι πάει ο κάθε ένας εκεί ν κάνει.....μπήκα μέσα κ πήρα το εισητειρειο ώστε να μπορώ ν πάω παντού πρώτη φορά εξάλλου μπήκα μέσα κ αμέσως στα αριστερά στην πρώτη πόρτα του σινεμά έβγαλα τα ρούχα μου κ ήρθε ένας ωραίος τύπος Μ καπέλο έκλεισα το παράθυρο την πόρτα κ ξεκίνησα Μ τον πιπωνω ωραίο καυλι ένιωθα λίγο άβολα γιατί προσπαθούσε ν μην τον δω λες και θα τον έβλεπα πουθενά αλλού εντέλει Μ έβαλε ν κάτσω κάπως ανάποδα για ν καυλώσει εγώ ήθελα σεξ φόρεσε το προφυλακτικό Μ γάμησε λίγο στα τέσσερα στο κάναμπε μέχρι που έχυσε έξω στο προφυλακτικό....έκανα λιγο την βόλτα μου κ πήγα κάτω υπόγειο εκεί ανέβηκα την σκάλα κ συνάντησα ένα πολύ ωραίο κύριο στρατιωτικός μου είπε ότι ήταν μπήκαμε στο μέσα δωμάτιο κ ξεκίνησα ν τιν γλείφω παίξαμε πολύ ώρα και ωραία έτριβε το καυλι του στην τρύπα μου ήρθαν κάποιοι κ πήραν μάτι ευτυχώς πολύ σκοτάδι του ζήτησα ν βάλει προφυλακτικό και ν Μ γσμησει Μ γάμησε λίγο στα τέσσερα του ζήτησα ν χύσει πάνω μου έτσι κ έγινε έχυσε στα κωλομερια πλάτη σκουπίστικαμε κ έφυγα ....αν είναι εδώ θ κατάλαβε ποιος είμαι θ ήθελα ν τιν συναντήσω ξανά...
Μετά κατέβηκα κάτω κ ανέβηκα πάνω εκεί είδα κάποιον Μ ωραίο καυλι κ αμέσως ξεκίνησα ν τον γλείφω μαζεύτηκαν άτομα πίσω Μ ήταν ένας λίγο χοντρός γύρω στα 55 Μ μεγάλο καυλι τον έπιασα κ του έκανα νόημα ν Μ πηδήξει αυτός μπήκε μέσα λίγο αλλά όχι κλ ο άλλος που εγλειφα δεν ήθελε τόσο κοινό κ δεν ήθελε ν γαμησει ακόμη το οπότε σταματήσαμε ο άλλος π ήταν πίσω Μ τελικά ήταν ποιο παθητικός κ ήθελα Μ γαμηθει κ αυτός πολύ κρίμα.....όπως ντύθηκα λίγο είδα κάποιον που ήταν εκεί κ αμέσως παίξαμε στο κάναμπε τον εγλειφα κ μετά στηθηκα στα τέσσερα κ Μ γάμησε για λίγο όσο μας επερνε ματι ένας έχυσεε μέσα Μ προφυλακτικό ντύθηκα κ έφυγα συνάντησα αυτόν που με επερνε μάτι μήπως και άλλα Μ είπε ότι είχε ήδη τελειώσει εκτός από αυτά τα άτομα ήταν αλλά 5 6 γύρω γύρω γενικά ήταν δέκα άτομα γύρω στης πέντε κάτι που έφυγα δεν πέρασα άσχημα για πρώτη φορά ελπίζω σε δέκα μέρες π θα είμαι Αθήνα ξανά ν περάσω καλύτερα....
Γενικά όμως δεν πολύ μιλάει ο κόσμος όσοι πάνε εκεί πάνε για σεξ άρα παιδιά ν χωνεστε....
 

gambros

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
240
Πόντοι
0
Πράγματι, είναι μεγάλη κατάντια, όσο πούστης, όσο μοναχικός κι όσο άθεος κι αν είσαι, να πηγαίνεις σε παρακμιακούς κινηματογράφους για να γαμηθείς το Μεγάλο Σάββατο.
καλά με αυτό το σκεπτικό βέβαια, εξίσου μεγάλη κατάντια είναι Μεγάλο Σάββατο να μπαίνεις σε παρακμιακά σάιτ τύπου μπουρδέλα.γκρ, επιπλέον να συμμετέχεις σε συζήτηση και μάλιστα όχι όπου κι όπου, αλλά συγκεκριμένα σε θρεντ "τσοντοσινεμά".... Γενικά η ηθικολογία σε μπουρδελοσάιτ, μου θυμίζει μια 80ς ελληνική καλτ βιντεοτσόντα, που την ώρα της παρτούζας κάποιος άκουσε απέξω μια καμπάνα κι έκανε το σταυρό του... Γενικότερα, χαλαρώστε, δεν έχουν όλοι στο κεφάλι τους φυτεμένα τα ίδια σχήματα, άλλος π.χ. έχει το σχήμα "πατρίς-θρησκεία-οικογένεια" και άλλος το "πούτσα-μπάλα και τραμπάλα", η πεποίθηση ότι το πρώτο είναι ορθότερο/ηθικότερο/κανονικότερο από το δεύτερο δεν έχει καμία λογική ή άλλη επικύρωση, το μόνο που πραγματικά διαθέτει είναι στατιστική υπεροχή.
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.756
Κριτικές
35
Like
5.047
Πόντοι
5.595

Fallen_Angel34

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
147
Πόντοι
0
Δεν είναι όλοι μάγκες τύπε, υπάρχουν και οι μ@λακες όπως εσύ εδώ μέσα που γουστάρουν να τους φαπωνουμε και να τους καρπαζωνουμε. Δεν φταίμε οι μύστες,εσείς το ζητάτε.
Τον μόνο που μπορείς να κατπαζωσεις είναι ο εαυτός σου όταν τον παίζεις. Προσπάθησε να κάνεις το καμποσο εδώ γιατί στην έξω ζωή μάλλον του κλωτσου και του μπατσου είσαι.
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
5
Like
5.428
Πόντοι
1.056
καλά με αυτό το σκεπτικό βέβαια, εξίσου μεγάλη κατάντια είναι Μεγάλο Σάββατο να μπαίνεις σε παρακμιακά σάιτ τύπου μπουρδέλα.γκρ, επιπλέον να συμμετέχεις σε συζήτηση και μάλιστα όχι όπου κι όπου, αλλά συγκεκριμένα σε θρεντ "τσοντοσινεμά".... Γενικά η ηθικολογία σε μπουρδελοσάιτ, μου θυμίζει μια 80ς ελληνική καλτ βιντεοτσόντα, που την ώρα της παρτούζας κάποιος άκουσε απέξω μια καμπάνα κι έκανε το σταυρό του... Γενικότερα, χαλαρώστε, δεν έχουν όλοι στο κεφάλι τους φυτεμένα τα ίδια σχήματα, άλλος π.χ. έχει το σχήμα "πατρίς-θρησκεία-οικογένεια" και άλλος το "πούτσα-μπάλα και τραμπάλα", η πεποίθηση ότι το πρώτο είναι ορθότερο/ηθικότερο/κανονικότερο από το δεύτερο δεν έχει καμία λογική ή άλλη επικύρωση, το μόνο που πραγματικά διαθέτει είναι στατιστική υπεροχή.
Τεκμηριωμένος, περιεκτικός και λογοτέχνης.
 

Thelopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2023
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
Τύπε @Thelopoutsa άμα το μάθει ο άντρας σου τι έκανες στο τσονταδικο θα σε γ@μησει :fuck1::zfuck::2funny::2funny:
Η αλήθεια είναι ότι τον καυλώνει ν ξέρει ότι κάνω με άλλους κ αυτός ήταν κ ο λόγος που έχω ξεκινήσει να πηγαίνω σαουνες και τα λοιπά γιατί από σάιτ Ρομέο και τέτοια πολύ ψευτιά
 
  • Like
Αντιδράσεις: hijra

Extrafister

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Το Κατερινάκι πουλάει βίντεο στο onlyfans, τσάμπα! 60€ τα δύο λεπτά! Άμα της την πεις σε μπλοκάρει. Κατά τα άλλα, θα πάει στο τσοντοσινεμά για πούτσα. Ε ρε δούλεμα που πέφτει!!!
Ισχυει,προσπαθει να ψαρεψει πελατες για το of σχολιαζοντας σε διαφορα θέματα με φωτογραφίες της.
Δεν υπαρχει περιπτωση να ερθει στο σινεμα,εξαλλου δεν μενει Αθηνα.
 

Mikros1924

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2016
Μηνύματα
95
Like
432
Πόντοι
20
Αν είναι εδώ ο τυπος που πιπωσα πριν λίγο στο σινεμά θα ήθελα να μου στείλει μυνημα….
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom