Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 149 63,9%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 41 17,6%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    233

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.706
Like
1.359
Πόντοι
366
το οτι μόνο μέσα σε 45 μέρες έχει κάνει κωλοτούμπα στο θέμα της καταγγελίας του μνημονίου εσένα δεν σου έχει κάνει εντύπωση;
το οτι ο ίδιος ζει στη χλίδα δεν σου έχει κάνει εντύπωση;
το οτι ενώ ευαγγελίζεται να πληρώσουνε οι "πλούσιοι", τους έχει βάλει στο κόμμα του μπροστάρηδες δεν σου κάνει εντύπωση;
το οτι προτίμησε να κάνει προεκλογική γκραν εκστρατεία παρά να δώσει τα λεφτά για φάρμακα στους καρκινοπαθείς ΔΕΝ σου κάνει εντύπωση;

ΠΟΣΟ μαλάκες είστε;
ΠΟΣΟ;

Σημείωση - σταμάτα να γράφεις κεφαλαία αν θες να διαβ΄παζουμε τα ποστ σου - όχι πως είναι και ιδιαίτερα ευφυή, αλλά είμαστε ανθρωπιστές
τωρα αυτα που μου λες ειναι επιχειρηματα???...αστεια πραγματα.... αυτα μπορουσα να τα ελεγα κ γω για οποιονδηποτε ...αυτα μπορουν να ισχυουν για ολους τους αλλους...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΓΕΛΟΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑ
θα παιξεις με τις λεξεις κ συ οπως τα παπαγαλακια των καναλιων?? στις κωλοτουμπες αλλοι εχουν εφεση...
δηλαδη υπονοεις εν ολιγοις οτι δεν θα κανει αυτα που λεει σχετικα με το μνημονιο??? Ε ΤΟΤΕ ΣΕ ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΚΑΦΡΟΙ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΑΝΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΝΤΑΡΟΥΝ ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΟΥΣ (ΣΑΜΑΡΑ)??? ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΙΖΟΥΝ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ???? ΑΦΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΕΛΕΙ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ??? ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΚΑΛΟΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΤΟΥΣ (ΚΡΥΦΟΜΝΗΜΟΝΙΑΚΟΣ Η ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ) ΘΑ ΟΘΟΥΣΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΤΩΝ ΨΗΦΙΣΕΙ.

δηλαδη τι επρεπε να ειναι ρακενδητος ο τσιπρας για να ειναι ανταξιος??? ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΤΩΡΑ Μ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ...ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΙΟΣ, ΕΙΛΗΚΡΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΛΟ ΛΑΟ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ???? ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΦΤΩΧΟΜΠΙΝΕΣ????

σχετικα αυτο με τους καρκινιπαθεις που λες, το εκανε μηπως κανεις αλλος και δεν το ξερουμε???? απο τους τοσους ευπατριδιδες και λεφταδες αυτης της χωρας ειδες κανεναν να κανει κατι τετοιο....τι νομιζεις οτι ειναι ο τσιπρας η αγια τερεζα??? ή μηπως ο τσιπρας φταιει και γι αυτη την κατασταση????
ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΡΩΤΑ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΝΑ ΥΛΟΠΟΙΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΡΙΝΕ...ΟΛΟΙ ΘΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΚΡΙΒΑ ΑΝ ΚΑΝΕΙ "ΠΑΠΑΡΙΕΣ"


υ.γ1 και που καθησα αστω και να ασχοληθω με τετοιου ειδους ερωτηματα...ειναι αθλος...η βλακια πραγματικα δεν αντιμετωπιζετε!!!!

υ.γ2 στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σχοινι


ΤΡΑΒΑ ΨΗΦΙΣΕ ΠΑΣΟΚ-ΝΔ ΑΕ ΕΣΥ....ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ  :jerking:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
έχω κι άλλες ερωτήσεις
τα λινκ σας τα δίνουνε έτοιμα ή πρεπει να τα ψάξετε μόνοι σας;
διευκρινιστικές ερωτήσεις σαν το προηγούμενο ποστ σου πληρώνονται ή μόνο αν ποστάρεις κάτι για το κόμμα;

πες ρε μαλέα να μαθαίνει ο κόσμος ...
νέες θεσεις εργασίας - ανάπτυξη
ο Τζοχατζό λέει έδινε λεφτά αρκετά για αυτά...

ισχύει ή σας πληρώνουνε ψίχουλα;

ή να ρωτήσω καλύτερα τον παπαζόλη;
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.731
Πόντοι
1.306
Ο Τσίπρας ξέχασε την ταυτότητα του
.
.
Το αστείο ήταν ότι ο Αλέξης Τσίπρας έφτασε στο εκλογικό τμήμα χωρίς την ταυτότητα του.
Όπως είπε ξέχασε το σακάκι του στο σπίτι και έπρεπε να επιστρέψει για να το πάρει και έτσι όλοι τον περίμεναν με μεγάλη αγωνία…


αναμενομενο :2funny: :2funny: :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
Ο Τσίπρας ξέχασε την ταυτότητα του
.
.
Το αστείο ήταν ότι ο Αλέξης Τσίπρας έφτασε στο εκλογικό τμήμα χωρίς την ταυτότητα του.
Όπως είπε ξέχασε το σακάκι του στο σπίτι και έπρεπε να επιστρέψει για να το πάρει και έτσι όλοι τον περίμεναν με μεγάλη αγωνία…


αναμενομενο :2funny: :2funny: :2funny:

IQ αριστερού...

δεν διαφέρει από αυτό των οπαδών του... αφθονα παραδείγματα εντός του παρόντος ιστοτόπου...
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.706
Like
1.359
Πόντοι
366
ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΕΣ ΑΝΑΨΕ ΚΑΝΑ ΜΠΑΦΟ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΕΙΣ
ψηφο στον καραγκουνη ,την ,δουρου και στον γλεζο ,αυτος ειναι σε αλλο κοσμο θα παει στην ακροπολη
να κατεβασει την σημαια και μετα να φορολογησει τους εκατομυριουχους των 20.000 ευρω
ΔΕΝ ΠΙΝΩ ΜΠΑΦΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΧΩ ΚΑΛΗ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΝΕΟΝΑΖΙ  ;)

ΟΧΙ ΘΑ ΨΗΦΙΖΩ ΔΟΣΙΛΟΓΟΥΣ ΓΕΡΜΑΝΟΤΣΟΛΙΑΔΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΦΤΑΣΑΝ ΣΕ ΜΙΣΘΟΥΣ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ

 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
τωρα αυτα που μου λες ειναι επιχειρηματα???...αστεια πραγματα.... αυτα μπορουσα να τα ελεγα κ γω για οποιονδηποτε ...αυτα μπορουν να ισχυουν για ολους τους αλλους...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΓΕΛΟΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑ
θα παιξεις με τις λεξεις κ συ οπως τα παπαγαλακια των καναλιων?? στις κωλοτουμπες αλλοι εχουν εφεση...
δηλαδη υπονοεις εν ολιγοις οτι δεν θα κανει αυτα που λεει σχετικα με το μνημονιο??? Ε ΤΟΤΕ ΣΕ ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΚΑΦΡΟΙ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΑΝΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΝΤΑΡΟΥΝ ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΟΥΣ (ΣΑΜΑΡΑ)??? ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΙΖΟΥΝ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ???? ΑΦΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝ ΤΕΛΕΙ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ??? ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΚΑΛΟΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΤΟΥΣ (ΚΡΥΦΟΜΝΗΜΟΝΙΑΚΟΣ Η ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ) ΘΑ ΟΘΟΥΣΑΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΤΩΝ ΨΗΦΙΣΕΙ.

δηλαδη τι επρεπε να ειναι ρακενδητος ο τσιπρας για να ειναι ανταξιος??? ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ ΤΩΡΑ Μ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ...ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΜΙΟΣ, ΕΙΛΗΚΡΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΛΟ ΛΑΟ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ???? ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΦΤΩΧΟΜΠΙΝΕΣ????

σχετικα αυτο με τους καρκινιπαθεις που λες, το εκανε μηπως κανεις αλλος και δεν το ξερουμε???? απο τους τοσους ευπατριδιδες και λεφταδες αυτης της χωρας ειδες κανεναν να κανει κατι τετοιο....τι νομιζεις οτι ειναι ο τσιπρας η αγια τερεζα??? ή μηπως ο τσιπρας φταιει και γι αυτη την κατασταση????
ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΡΩΤΑ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΝΑ ΥΛΟΠΟΙΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΡΙΝΕ...ΟΛΟΙ ΘΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΚΡΙΒΑ ΑΝ ΚΑΝΕΙ "ΠΑΠΑΡΙΕΣ"


υ.γ1 και που καθησα αστω και να ασχοληθω με τετοιου ειδους ερωτηματα...ειναι αθλος...η βλακια πραγματικα δεν αντιμετωπιζετε!!!!

υ.γ2 στο σπιτι του κρεμασμενου δεν μιλανε για σχοινι


ΤΡΑΒΑ ΨΗΦΙΣΕ ΠΑΣΟΚ-ΝΔ ΑΕ ΕΣΥ....ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ  :jerking:
ρε φιλαράκι... ολόκληρη κουβέρτα για να πεις κάτι που δεν στέκει
ποιος τον πολεμάει; αφού διαρκώς βήμα του δίνουνε

μόνοι τους αυτοαναιρούνται
στο ξαναέγραψα, μαζί σου: η ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ τα σκατώσανε. ΚΡΙΣΗ έχεις; Δεν βλέπεις πως πρόκειται για αρλούμπα τύπο; Δεν βλέπεις πως αυτά που λέει είναι τόσο ανέφικτα όσο του ΓΑΠ το 2009;;;

δεν βλέπεις πως είναι διαρκώς κωλοτούμπες ακόμα και προεκλογικά μπας και μαζέψει από όπου μπορεί ψήφους;

έλεος...

ξαναρχίζετε τα ίδια.
Δηλαδή όταν κάποιος λέει πως ο Τσίπρας είναι μαλάκας πρεπει να ψηφίζει ΝΔ ή ΠΑΣΟΚ; εγώ δεν ψηφίζω τίποτα από τα 2 και φυσικά δεν θα ψηφίσω τον ακαμάτη.

όσο για τη δουλειά του...Ε,ΝΑΙ, είναι πρέπει να ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΨΕΙ Ο ΚΙΑΡΑΤΑΣ που θα μιλήσει για το πώς βγαίνει το ψωμί του εργαζόμενου

άνοιξε τα μάτια σου πια.

περιμένεις να σου πει κάποιος που δεν έχει βράσει ποτέ αβγό στη ζωή του πώς θα φτιάξει κάποιος ΜΟΥΣΑΚΑ;;

ΠΟΣΟ ΗΛΙΘΙΟΣ ΕΙΣΑΙ;


ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ: πας να ψηφίσεις αυτόν επειδή είναι ΟΠΩΣ ΛΕΣ διαφορετικός από τους άλλους.
Αν οι άλλοι κάνουνε μαλακίες, να τις κάνει κι αυτός δηλαδή; Αυτό μου λες;
ΛΕΕΙ Ή ΔΕΝ ΛΕΕΙ πως είναι κοντά στο ΛΑΟ; Τι αξίζει περισσότερο; η ζωή των ανθρώπων που χρειάζονται φάρμακα ή το να πάρουνε χρήματα οι κολαούζοι που έχει στην εκστρατεία του;

Σαφώς και κανείς δεν τα έδωσε τα χρήματα τα κομματικά. ΑΥΤΟΣ ΤΙ έκανε; αυτό σου εξηγώ τόσην ώρα - πωε είναι το ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ΔΕΝ ΠΙΝΩ ΜΠΑΦΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΧΩ ΚΑΛΗ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΝΕΟΝΑΖΙ  ;)

ΟΧΙ ΘΑ ΨΗΦΙΖΩ ΔΟΣΙΛΟΓΟΥΣ ΓΕΡΜΑΝΟΤΣΟΛΙΑΔΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΦΤΑΣΑΝ ΣΕ ΜΙΣΘΟΥΣ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ
τρία ψηφοδέλτια έχεις μόνο στα χέρια σου ;;
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
ρε μοικάνε τι προσπαθείς τώρα??

την ωρα σου χάνεις και την διάθεση σου χαλάς...

ας τους να πάνε στο διάολο... αυτοί θα βαράνε την κεφάλα τους στον τοίχο...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρε μοικάνε τι προσπαθείς τώρα??

την ωρα σου χάνεις και την διάθεση σου χαλάς...

ας τους να πάνε στο διάολο... αυτοί θα βαράνε την κεφάλα τους στον τοίχο...
έχεις δίκιο
αλλά ρε πούστη μου ... με πιάνει το φιλότιμο

κρίμα είναι να μην υπάρχει καθόλου κριτική σκέψη... ό,τι λέει ο όχλος, ό,τι τους ταίζουνε γμτ...

λίγο κοινή λογική...τι διάολο...
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.731
Πόντοι
1.306

Λούλης: Οι οπαδοί της ΝΔ θα ψηφίσουν κλείνοντας τη μύτη

Καλός και φρέσκος ο ΣΥΡΙΖΑ, αλλά δεν θέλει να κυβερνήσει

Δημοσιεύθηκε: 15 Ιουνίου 2012, 15:53 , Τελευταία Ενημέρωση: 16/06/2012, 16:21
Αρθρο καταπέλτη για τη Νέα Δημοκρατία και τον Αντώνη Σαμαρά έγραψε στην εφημερίδα Ημερησία ο πρώην επικοινωνιολόγος του Κώστα Καραμανλή, Γιάννης Λούλης. Μεταξύ άλλων χαρακτηρίζει «απαξιωμένο κόμμα» τη Νέα Δημοκρατία, αποκαλεί τον Αντώνη Σαμαρά «τον πιο αντιδημοφιλή ηγέτη της Μεταπολίτευσης» και εκτιμά ότι όσοι ψηφίσουν «την πολιτικά ημιθανή Ν.Δ.» θα το κάνουν «κρατώντας τη μύτη τους»


γελα ερμο
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
έχεις δίκιο
αλλά ρε πούστη μου ... με πιάνει το φιλότιμο

κρίμα είναι να μην υπάρχει καθόλου κριτική σκέψη... ό,τι λέει ο όχλος, ό,τι τους ταίζουνε γμτ...

λίγο κοινή λογική...τι διάολο...

η εκφραση αυτή είναι τελείως λάθος.. διότι η κοινή στην Ελλάδα δεν είναι πλέον λογική...
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.706
Like
1.359
Πόντοι
366
τελευταιε μοϊκανε
αυτο το ποστ με καλυπτει...(σε σχεση με το προηγουμενο)
ξεκαθαριζεις καποια πραγματα

δεν εχω κατι να σου ανταπαντησω γιατι θα ναι σαν να ανακυκλωνουμε τα ιδια πραγματα

πεσ με ηλιθιο...εγω εχω διαφορετικη αποψη για τον τσιπρα. πιστευω οτι ειναι κατι νεο, διαφορετικο,  ελπιδοφορο και καλυτερο  απ ολα τα αλλα και προσωπικα συμφωνω με πολλες αποψεις του.

δεν μενει παρα να τον κρινουμε επι του πρακτεως
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μεταξύ μας τώρα
πες μου εμπιστευτικά...

πόσα παίρνεις στο κάθε ποστ;

να δούμε αν αξίζει τον κόπο δηλαδή...
χώννηηηηηηηηηηηηηη
περιμένωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

άντε ρε... δώσε δουλειά στο λαό....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εσυ τι θα ψηφισεις δηλαδη αν επιτρεπεται  :grin:


δειξε τον ψηφο σου να σου πω ποιος εισαι  :2funny:
Τζήμερο θα πάω να ψηφίσω
μην μου πεις πως δεν έχει πάρει πτυχίο και λοιπές χαζομάρες

γιατί αν αυτό είναι το πρόβλημα κάποιου να ψηφίσει Τζήμερο και δεν είναι το πρόβλημά του με τους άλλους που τάζουνε λαγούς με πετραχείλια ανεδαφικά...υπάρχει θέμα
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
τελευταιε μοϊκανε
αυτο το ποστ με καλυπτει...(σε σχεση με το προηγουμενο)
ξεκαθαριζεις καποια πραγματα

δεν εχω κατι να σου ανταπαντησω γιατι θα ναι σαν να ανακυκλωνουμε τα ιδια πραγματα

πεσ με ηλιθιο...εγω εχω διαφορετικη αποψη για τον τσιπρα. πιστευω οτι ειναι κατι νεο, διαφορετικο,  ελπιδοφορο και καλυτερο  απ ολα τα αλλα και προσωπικα συμφωνω με πολλες αποψεις του.

δεν μενει παρα να τον κρινουμε επι του πρακτεως

Ετσι ακριβως ειναι φιλε. Μην ακους την προπαγανδα των δεξιων.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
Τζήμερο θα πάω να ψηφίσω
μην μου πεις πως δεν έχει πάρει πτυχίο και λοιπές χαζομάρες

γιατί αν αυτό είναι το πρόβλημα κάποιου να ψηφίσει Τζήμερο και δεν είναι το πρόβλημά του με τους άλλους που τάζουνε λαγούς με πετραχείλια ανεδαφικά...υπάρχει θέμα

και ειδικά για τον αλέξη όλοι ξέρουν πως ένας συνδικαλιστής παίρνει πτυχίο σε ελληνικό πανεπιστήμιο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom