Νέα

Τσιγγάνες σε πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fantasy24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 273
  • Εμφανίσεις 136K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
100
Like
140
Πόντοι
1
Χθες σε Μενιδι γύρω στις δώδεκα τσιγγάνα 30 ευρώ ακατέβατα φανταστικό ακαποτο στοματικό
Και μόλις κατέβασε εσώρουχο αξυρισιά φουλ

Ήταν φανταστική αλλά όταν βλέπεις τρίχα φεύγεις
Μενιδι που φιλε μου;;;Ξερεις λεπτομέρειες;;;
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.318
Πόντοι
736
Λοιπόν συνάδελφοι σήμερα πήγα με τσιγγάνα στην θηβών και Μπελογιάννη γωνία στο φανάρι 12:30 το μεσημέρι.Καθάριζε τζάμια τις μιλησα της είπα για 20 γιουρα μεσα στο αυτοκίνητο τελικά έδωσα 10.Η συγκεκριμένη δεν έκανε κίνηση να κλέψει η τίποτα τέτοιο.Απλά προσοχή κρύψτε κινητό και ότι άλλο αξίας υπάρχει στο αμάξι.Αφήστε μόνο τα χρήματα πού θέλετε να διαθέσετε.Επίσης δεν είναι και οτι πιο καθαρό υπάρχει οπότε προσοχή και εκεί,εγω δεν μπήκα μέσα.
Δε μπήκες μέσα εννοείς μόνο πίπα εάν ναι ακαποτο ;; Επίσης ρούφαγε Καλά ;; Που τη πηγές ;;
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.318
Πόντοι
736
Πριν κάτι μέρες πέρασα αργάτο απόγευμα από δημαρχείο παλαιό Πειραιά έτσι γι την αλητεία όπως τότε , εκεί που αραζε η Ισαβελλα , είδα μια γυφτισα γύρω στα τριάντα φεύγα αλλά μπήκε σ ένα αμάξι δε γνωρίζω κάτι άλλο , εάν κάποιος ξέρει ενημερώνει
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
Ωραίος ο παίχτης δυνατός
Για δωσε αν μπορείς λεπτομέρειες και πως τη προσέγγισες για να ξέρουμε και μεις μην γίνει καμία στραβή με κανα γυφτοσογο
Μάγκες τσιγγανάκι στο my market Μενίδι κοντά στην αγ. Διονυσίου στο πάρκινγκ. Το πείρα σήμερα με 30 ευρώ.
 

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
100
Like
140
Πόντοι
1
Μάγκες τσιγγανάκι στο my market Μενίδι κοντά στην αγ. Διονυσίου στο πάρκινγκ. Το πείρα σήμερα με 30 ευρώ.
Πες μας και άλλα αδερφε!!!Εγω μένω πίσω απ το My market και ειμαι εκει κάθε μερα και δεν έχω πετύχει ποτε!!!
 

nikosvl21

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
50
Like
102
Πόντοι
0
Έχουμε κανένα με καμία τσιγγάνα;
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
796
Κριτικές
33
Like
2.478
Πόντοι
5.345
Καλημέρα καλή Κυριακή

 

BigTool

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Αθηνα που μπρουμε να βρουμε καυλωμένες τσιγγανόγριες να πιανουμε βυζακια οσο μας το ρουφανε για κανα δεκαρικο?
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
Αθηνα που μπρουμε να βρουμε καυλωμένες τσιγγανόγριες να πιανουμε βυζακια οσο μας το ρουφανε για κανα δεκαρικο?
Ξέρω γω ρε φίλε μου
Αν είσαι τυχερός κάναν ασπροπυργο στο δρόμο όπως είσαι στο αμάξι ίσως σου κάτσει καμία αλλά θέλει προσοχή για τυχόν ομόφυλους της τριγύρω
Σε περιοχές οπως Μεταξουργείο Φυλής κέντρο νομίζω δύσκολα θα βρεις να κάνουν πιατσα
 

BigTool

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Ξέρω γω ρε φίλε μου
Αν είσαι τυχερός κάναν ασπροπυργο στο δρόμο όπως είσαι στο αμάξι ίσως σου κάτσει καμία αλλά θέλει προσοχή για τυχόν ομόφυλους της τριγύρω
Σε περιοχές οπως Μεταξουργείο Φυλής κέντρο νομίζω δύσκολα θα βρεις να κάνουν πιατσα
ευχαριστω πολυ!
 

donp4679

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Αθηνα που μπρουμε να βρουμε καυλωμένες τσιγγανόγριες να πιανουμε βυζακια οσο μας το ρουφανε για κανα δεκαρικο?
οπως λενε και οι συναδελφοι πιο πανω, στο Μενιδι εχει αλλα θελει προσοχη, δεν εχω δοκιμασει η αληθεια ειναι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom