Νέα

Τσατσάδες που το δίνουν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pestoras199
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
1
Like
661
Πόντοι
81
Ρώτησα χθες την τσατσα στο Κ166 την ξανθια ωραια γκιλφ αλλά εφαγα παλι άκυρο.
Πρέπει να είναι η 3η φορά από αυτή
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.550
Πόντοι
2.356
Ξέρετε αν αυτή η τραβελο τσατσά της Φιλλιπιδου είναι και ώρες πέραν των νυχτερινών;
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
181
Like
564
Πόντοι
81
Θαυματουργό προϊόν τύπε ,

1695550194553.png
Η Fanta με ανθρακικό είναι καλύτερο φάρμακο.
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Μάγκες.
Πριν 3 μήνες.
Φιλιππίδου 11 ισόγειο.
Μπαίνω μέσα. Η τσατσά τραβελος κάθεται δίπλα μου κι αρχίζει να μου λέει πρόγραμμα να μου χαϊδεύει πόδι κλπ και το πουλί από πάνω.
Φόραγα σορτς βάζει το χέρι από μέσα βλέπει ότι δεν φόραγα μποξερακι κλπ και πήρε θάρρος λέει εδώ είμαστε κι έβαλε το κεφάλι στο πλάι του σορτς να το ρουφήξει.
Εδώ είμαστε.
Μόλις μου κάνει έτσι καβλωσα ούτε την κοπέλα είδα έδωσα 20ρικο.ηρθε μέσα μέχρι να έρθει η κοπέλα μου έκανε τσιμπούκι αυτή.
(Σε συννενόηση με την κοπέλα)
Ήρθε η κοπέλα γαμησια τσιμπούκια ιστορίες δεν μπορούσα να χύσω. Δίνω αλλά 40 και λέω φώναξε την τσατσά. Και μου κάνε τσιμπούκι τον εφτυνε σου πα μου πες και έχυσα με αυτή. Μετά θυμήθηκα ότι την συγκεκριμένη τσατσά την τσιμπουκωσα 3-4 φορές όταν δούλευε στο Ψυρρή ως Κόκοτας Νικηφόρου νικά κάπως έτσι.
Μάγκες ότι καλύτερο μου έχει τύχει.
Για μια φορά όμως μετά όταν έχυσα λέω τι μαλακια ήταν αυτή. Για πάνω στην Καβλα και + ότι δεν γίνονται συχνά αυτά ήταν ωραία.
Άρα είναι τραβελος παιδιά η συγκεκριμένη......
το έχουμε διασταυρωμενο;;
Επειδη είχα πάει πριν καμιά εβδομάδα που ήταν μαζί με εμιλυ κ βερονικα κ κάποιος στο σαλόνι πάνω στο καυλαντισμα κ καλα λέει πάμε μαζί στο δώμα κ πετάγεται ενας κ λέει είναι τραβελος που να πας κ η ίδια απαντα αυτά είναι μαλακιες κ ότι δεν είναι...αρα η ίδια δεν το παραδέχεται.....
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
181
Like
564
Πόντοι
81
Άρα είναι τραβελος παιδιά η συγκεκριμένη......
το έχουμε διασταυρωμενο;;
Επειδη είχα πάει πριν καμιά εβδομάδα που ήταν μαζί με εμιλυ κ βερονικα κ κάποιος στο σαλόνι πάνω στο καυλαντισμα κ καλα λέει πάμε μαζί στο δώμα κ πετάγεται ενας κ λέει είναι τραβελος που να πας κ η ίδια απαντα αυτά είναι μαλακιες κ ότι δεν είναι...αρα η ίδια δεν το παραδέχεται.....

Για όποιον θέλει να μάθει την αλήθεια υπάρχει το τεστ του λαιμού! Αν είναι τράβελος θα έχει στο λαιμό το "μήλο του Αδάμ", το οποίο έχουν όλοι όσοι γεννήθηκαν άντρες. Όταν σας πλησιάσει να σας πάρει πίπα χαϊδέψτε την στο λαιμό κάτω από το σαγόνι. Αν πιάσετε κάτι σαν καρύδι τότε η συγκεκριμένη είναι τράβελος.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Για όποιον θέλει να μάθει την αλήθεια υπάρχει το τεστ του λαιμού! Αν είναι τράβελος θα έχει στο λαιμό το "μήλο του Αδάμ", το οποίο έχουν όλοι όσοι γεννήθηκαν άντρες. Όταν σας πλησιάσει να σας πάρει πίπα χαϊδέψτε την στο λαιμό κάτω από το σαγόνι. Αν πιάσετε κάτι σαν καρύδι τότε η συγκεκριμένη είναι τράβελος.
Τη Καλημερα μου φιλε papouts......τι τα παιδευεις τα παιδια...εχει και εσωτερικη ψιλαφηση....αν βρουν "κοντρα"....κατι παιζει....
OptimalCandidAfricangroundhornbill-size_restricted.gif

Καλα να περνας......
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
Εχω ξαναγραψει οτι ειμαι σχεδον σιγουροs ,οτι πρεπει να δουλευε παλiα Βριλησσου με το ονομα Βικυ,αλλα δεν εγραφε οτι ειναι τρανs.Αλλα ειμαι σιγουροs οτι ηταν πρωην αγορι ,αλλα δεν πρεπει να εχει υδραυλικα απο κατω....Η αληθεια ειναι οτι εχει γινει πολυ καλη δουλεια και σε ξεγελαει.....Καμια αλλη εχει κανειs?
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
1
Like
661
Πόντοι
81
Το νήμα είναι για τσατσαδες που τον παίρνουν, όχι για τραβελια . Μας τα πρήξετε
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
181
Like
564
Πόντοι
81
Οι γυναίκες τσατσάδες συχνά το δίνουν μόνον όταν συμβαίνουν όλα τα παρακάτω:
1) Είναι πολύ καυλωμένες.
2) Σε γουστάρουν πολύ σαν άντρα.
3) Έχει πολύ λίγους πελάτες την ώρα που τους το ζητάς.
4) Πλησιάζει το τέλος της βάρδιας.
 

OversizeX777

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2009
Μηνύματα
44
Κριτικές
8
Like
231
Πόντοι
0
Άρα είναι τραβελος παιδιά η συγκεκριμένη......
το έχουμε διασταυρωμενο;;
Επειδη είχα πάει πριν καμιά εβδομάδα που ήταν μαζί με εμιλυ κ βερονικα κ κάποιος στο σαλόνι πάνω στο καυλαντισμα κ καλα λέει πάμε μαζί στο δώμα κ πετάγεται ενας κ λέει είναι τραβελος που να πας κ η ίδια απαντα αυτά είναι μαλακιες κ ότι δεν είναι...αρα η ίδια δεν το παραδέχεται.....
ΤΡΑΒΕΛΙΙΙΙΙΙΙ ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΕΣ ΤΙ ΛΕΤΕ
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
935
Like
2.981
Πόντοι
446
Μάγκες.
Πριν 3 μήνες.
Φιλιππίδου 11 ισόγειο.
Μπαίνω μέσα. Η τσατσά τραβελος κάθεται δίπλα μου κι αρχίζει να μου λέει πρόγραμμα να μου χαϊδεύει πόδι κλπ και το πουλί από πάνω.
Φόραγα σορτς βάζει το χέρι από μέσα βλέπει ότι δεν φόραγα μποξερακι κλπ και πήρε θάρρος λέει εδώ είμαστε κι έβαλε το κεφάλι στο πλάι του σορτς να το ρουφήξει.
Εδώ είμαστε.
Μόλις μου κάνει έτσι καβλωσα ούτε την κοπέλα είδα έδωσα 20ρικο.ηρθε μέσα μέχρι να έρθει η κοπέλα μου έκανε τσιμπούκι αυτή.
(Σε συννενόηση με την κοπέλα)
Ήρθε η κοπέλα γαμησια τσιμπούκια ιστορίες δεν μπορούσα να χύσω. Δίνω αλλά 40 και λέω φώναξε την τσατσά. Και μου κάνε τσιμπούκι τον εφτυνε σου πα μου πες και έχυσα με αυτή. Μετά θυμήθηκα ότι την συγκεκριμένη τσατσά την τσιμπουκωσα 3-4 φορές όταν δούλευε στο Ψυρρή ως Κόκοτας Νικηφόρου νικά κάπως έτσι.
Μάγκες ότι καλύτερο μου έχει τύχει.
Για μια φορά όμως μετά όταν έχυσα λέω τι μαλακια ήταν αυτή. Για πάνω στην Καβλα και + ότι δεν γίνονται συχνά αυτά ήταν ωραία.

Στην Φιλιππίδου 11Α είναι μία τσατσά που της αρέσει να παίζει με τις πούτσες μας στο σαλόνι. Λέει πρόγραμμα και ορμάει αμέσως. Συνήθως όσοι κάθονται κοντά της απο'κεί που βγαίνει. Είναι ξανθιά (ίσως είναι περούκα) ψηλή και λεπτή. Αν είσαι μόνος σίγουρα θα σου χωθεί και όρθιος να'σε.

Σου πιάνει τον πούτσο. Στον χαιδεύει, τρίβεται πάνω σου με το πρόσωπό της, το σώμα της, τα βυζιά της, κάθεται πάνω σου και στον ψαχουλεύει. Αν τον βρεί πάει, στον τσιμπούκωσε. Βάζει χεράκι από μέσα να το πιάσει να το νιώσει να το χαιδέψει. Στον βγάζει και έξω να τον πιπώσει λίγο. Επίσης αν μπεις δωμάτιο με οποιαδήποτε κοπέλα που να έχει εκείνη την στιγμή, μπαίνει και η τσατσά μαζί της για τρίο. Αλλά νομίζω μόνο προκαταρκτικά σου κάνει. Δεν πέρασα να σιγουρευτώ. Και θα σου πάρει 20 ευρώ αλλά πολύ πιθανόν να μην κάτσει μέχρι τέλος, ειδικά αν μπεί κάποιος στο σαλόνι. Την τσατσά θα την βρείτε το βράδυ στις 12 μέχρι το πρωί είπε στις 7 καθημερινά.

Αν σας άρεσε η φάση ακούστε τι θα κάνετε. Πρώτα απ'όλα φορέστε κάτι άνετο χωρίς ζώνες και κουμπώματα. Ανοίγετε πόρτα, ανεβαίνετε τα σκαλιά, ανοίγετε και την δεύτερη που έχουν για να περάσετε στο σαλόνι και στα δεξιά σας θα δείτε μία είσοδο που απο'κεί βγαίνει η τσατσά. Ακριβώς εκεί δίπλα θα κάτσετε στην πολυθρόνα στην άκρη κοντά στην είσοδο που θα εμφανιστεί. Αν το κάνετε αυτό δεν πιστεύω να μείνει το πουλί σας χωρίς περιποίηση από την τσατσά και σε τραβάει μετά να περάσεις μέσα μαζί τους. Συμβουλεύω να μπείτε όταν δεν θα έχει κόσμο. Αν έχει, μπείτε μόνο αν η θέση που σας είπα είναι άδεια. Για να παιχτεί sucky sucky σας το λέω.

τυποι τι ώρες θα βρούμε την τσατσά? επίσης δωμάτιο περνάει με την κατάλληλη αμοιβή?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom