Νέα

Τροφές για μεγαλύτερη διάρκεια στύσης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xenitemenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 201
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
Θα με ενδιέφερε να μάθω τι τροφές μπορώ να προσθέσω για να έχω στύση σε ακόμη μεγαλύτερη διάρκεια.

Να τονίσω ότι δεν έχω πρόβλημα σηκωμαρας, αλλά θες λόγω ηλικίας (40αρης), θες λόγω γυμναστηρίου και κούρασης, μου τυχαίνει κάποιες φορές να μην μπορώ να τελειώσω πάνω στον αγώνα γιατί μαλακώνει μετά από 15-20 λεπτά.

η λυση στο προβλημα σου ειναι.....
φαε εναν μαλακα....


 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Φίλε μείωσε λίγο το γυμναστήριο.Δεν ξέρω πόσο κουραστική είναι η δουλειά σου αλλα μην ξεχνάς ότι είσαι 40ρης.Μας αρέσει δεν μας αρέσει μπορεί να λέμε ότι είμαστε νέοι ακόμα,,, αλλά ο οργανισμός και το σώμα είναι οργανισμός και σώμα 40ρη.
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.816
Like
443
Θα με ενδιέφερε να μάθω τι τροφές μπορώ να προσθέσω για να έχω στύση σε ακόμη μεγαλύτερη διάρκεια.

Να τονίσω ότι δεν έχω πρόβλημα σηκωμαρας, αλλά θες λόγω ηλικίας (40αρης), θες λόγω γυμναστηρίου και κούρασης, μου τυχαίνει κάποιες φορές να μην μπορώ να τελειώσω πάνω στον αγώνα γιατί μαλακώνει μετά από 15-20 λεπτά.

ισα ισα οταν γυμναζεσαι εχεις περισσοτερες ορμες γιατι το οξυγονο τρεφει τα κυταρα σου κι εκλυεται αδρεναλινη η οποια ειναι εθιστικη δηλ θες να πας ξανα και ξανα γυμναστηριο η θες να τρεξεις ολο και περισσοτερο και καθε μερα

Ειμαι ενας ανθρωπος που εχω πολλη διαθεση για σεξ ..ανεκαθεν .Πιστευω οτι στην καλη λειτουργια του οργανισμου  μας παιζει μεγαλο ρολο η προσεχτικη επιλογη των τροφων....ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΤΡΩΜΕ ..
Αν εχω καλη υγεια θα εχω και διαθεση για ζωη για διασκεδαση ..για δουλεια κλπ κλπ...και θα προσελκυω υγιεις στομυαλο και στο σωμα ανθρωπους γιατι θα ακτινοβολω..

αρα τι πρεπει να αποφευγω?τα βρωμοκρεατα που ειναι γεματα αντιβιωτικα και αυξητικες ορμονες....τις συσκευασμενες τροφες που ειναι γεματες συντηρητικα,..ενισχυτικα γευσης Ε ΚΛΠ

Μπορω να λαμβανω ψφελιμα λιπαρα απο καρπους αψητους....βιταμινες απο φρουτα ..και λαχανικα και να τρωω οσο το δυνατον λιγοτερα μαγειρεμενα φαγητα..

Ενα ωραιο κεφατο και αψογα λειτουργικο πεος η αιδειο κατοικοεδρευει σε ενα απολυτα υγιες και στο σωμα και στην ψυχη σωμα...Αυτο ομως ειναι αποτελεσμα μιας μακροχρονιας προσπαθειας και γινεται σταση ζωης..

Ειναι πολυ χαζο να σκεφτομαστε οτι αααα ..θα φαω στρειδια η βασιλικο πολτο κλπ κλπ για να σηκωθει ο πουτσος..το σωμα μας ειναι ενας περιπλοκος κινητηρας...οσο πιο καλο καυσιμο του δινουμε τοσο πιο καλα λειτουργει    και δε βαραει μπγιελα :2funny:

...κανε αλλαγη στη σταση ζωης σου λοιπον..απο τωρα ..και δια βιου
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.661
Like
20.402
Πόντοι
5.006
Θα με ενδιέφερε να μάθω τι τροφές μπορώ να προσθέσω για να έχω στύση σε ακόμη μεγαλύτερη διάρκεια.

Να τονίσω ότι δεν έχω πρόβλημα σηκωμαρας, αλλά θες λόγω ηλικίας (40αρης), θες λόγω γυμναστηρίου και κούρασης, μου τυχαίνει κάποιες φορές να μην μπορώ να τελειώσω πάνω στον αγώνα γιατί μαλακώνει μετά από 15-20 λεπτά.

o πικερ παντως τρωει δαχτυλο και του σηκώνεται... :rolleyes: :S
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Πως γινεται να πιστευει κανεις οτι τρωγοντας κατι θα του βελτιωθει η στυση; Τα εχει αποδειξει καποιος?
 

Jasonic4

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
103
Like
75
Πόντοι
1
Να ευχαριστήσω όλους για τις πολύ ενδιαφέρουσες απόψεις.

Αρχικά να απαντήσω στο θέμα ψυχολογίας και χημείας με την κοπέλα. Να αναφέρω ότι δεν είναι η μόνιμη σχέση μου, αλλά βρισκόμαστε μια στο τόσο και πιστέψτε με ούτε την έχω βαρεθεί, ούτε έχει θέμα να με κάνει τούρμπο με προκαταρκτικά!
Από την άλλη, δεν σκέφτομαι τίποτα άλλο, ούτε έχω προβλήματα με δουλειά, λεφτά κλπ να με απασχολεί την ώρα της πράξης. Οπότε αποδίδω το πρόβλημα καθαρά σε σωματικό παράγοντα.

Για τον πολτό που αναφέρθηκε. Χρειάζεται σε καθημερινή βάση; Ή πχ μερικές ώρες πριν;
Όσο για τα χάπια κλπ. Οκ είναι μέρος της ζωής μας, απλά θέλω να αποφύγω όσο γίνεται τα τεχνικά πράγματα. Και πρωτεΐνες θα πάρω 2-3 μήνες/χρόνο για το γυμναστήριο, αλλά γενικά θέλω να περιορίζω χρήση μη 100% τροφών, παρά μόνο αν είναι απολύτως ανάγκη. Οπότε ίσως να εξέταζα και συμπληρώματα για την συγκεκριμένη ιστορία.

Τυπε αν με τη συγκεκριμενη εχεις τετοιο θεμα ενω με τις αλλες που συνευρισκεσαι ειναι ολα κομπλε τοτε ειναι καθαρα θεμα χημειας
 
OP
OP
xenitemenos

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.654
Κριτικές
15
Like
11.226
Πόντοι
3.846
Πως γινεται να πιστευει κανεις οτι τρωγοντας κατι θα του βελτιωθει η στυση; Τα εχει αποδειξει καποιος?
Αμφισβητείς την επιστήμη;
Κάνε κάτι απλό.
Googlare τις λέξεις βασιλικός πολτός και σεξ.
Το έκανα επειδή κάποιοι αναφέρθηκαν στον βασιλικό πολτό.
Θα βρεις πόσα ιατρικά site και μη που ολα αναφέρονται στο πόσο βοηθάει στο σεξ το συγκεκριμένο υλικό.
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.958
Κριτικές
7
Like
8.984
Πόντοι
1.336
Μελέτες που έχουν γίνει τα τελευταία χρόνια το αποδεικνύουν. Άλλωστε και οι τροφές στον οργανισμό διασπωνται σε χημικά συστατικά όπως και τα φάρμακα
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Αμφισβητείς την επιστήμη;
Κάνε κάτι απλό.
Googlare τις λέξεις βασιλικός πολτός και σεξ.
Το έκανα επειδή κάποιοι αναφέρθηκαν στον βασιλικό πολτό.
Θα βρεις πόσα ιατρικά site και μη που ολα αναφέρονται στο πόσο βοηθάει στο σεξ το συγκεκριμένο υλικό.
Τυπε όλα τα "βότανα" , βασιλικός πολτός, ξηροί καρποί, όντως ""βοηθούν"". Αλλά και δεν κάνουν θαύματα και θέλουν μακροχρόνια χρήση (και με προσοχή) για να δεις κάποια αποτελέσματα,και που μπορεί να μην τα "καταλάβεις".
 

Επισκέπτης
μπραβο σου πολυ ωραια απαντηση...το θεμα ειναι να θελεις τον αλλον με καθε κυταρο του κορμιου σου....το ψυχικο δεσιμο εχει μεγαλη σημασια ...αυτο ειναι που μας ξεχωριζει απο τα ζωα...αν και πολλα απο αυτα εχουν και ψυχη και μυαλο κι ειναι ανωτερα απο πολλα αλλα ανθρωποειδη που εχω γνωρισει στη ζωη μου
γραψε τπτ στο θρεντ του γυμναστηριου
 

Επισκέπτης
Λοιπόν επειδή το θέμα πάει να ξεφύγει.

Υποθέτω ότι όσοι γράφουν για ότι πρέπει να γουστάρεις τρελά την γκόμενά κλπ, μάλλον δεν διάβασαν την προηγούμενη απάντηση.

Δεν υπάρχει θέμα σεξουαλικού ενδιαφέροντος. Και θέληση υπάρχει και καυλα! Το καλύψαμε;
Πάμε παρακάτω.

Στο θέμα φαρμακείου αναφέρθηκε πιο πάνω.
Σε τι αναφερόμαστε;
Στον πολτό; Εκεί το βρίσκουμε;
Και τι δοσολογία θέλει;
Λίγο πριν την συνεύρεση ή καθημερινά;
εισαι χοντρος και εχεις χαλασει το ενδοθηλιο σου που δε μπορει να παραγει αρκετο ΝΟ
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.238
Κριτικές
110
Like
17.674
Πόντοι
20.686
Και να βγαινεις στον ηλιο.Βιταμινη D.Ανεβασει την τεστοστερονη.Γιαυτο το καλοκαιρι οι καυλες ειναι μεγαλυτερες.
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.958
Κριτικές
7
Like
8.984
Πόντοι
1.336
Το καλοκαίρι οι καύλες είναι μεγαλύτερες κυρίως με αυτά που βλεπουμε
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Πως γινεται να πιστευει κανεις οτι τρωγοντας κατι θα του βελτιωθει η στυση; Τα εχει αποδειξει καποιος?
Γιατροσοφια, η τεστοστερονη παίζει πολύ ρόλο ειδικά σε αυτήν την ηλικία αρχίζει και πέφτει κατακόρυφα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom