Νέα

Τρίπολη «ΑΝΕΜΟΣ» Bar

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
βρισκεται μεσα στην τριπολη ,εξοδος απο εθνικη οδο προς τριπολη,ολο ευθεια,περναμε στα αριστερα μας το ASSOS strip show  περναμε στα αριστερα μας παλι το ΚΤΕΛ συνεχιζουμε και σε περιπου 500 μετρα το συνανταμε δεξια μας και διπλα στο PRIVE Bar<ιδια φαση>.ημερα επισκεψης πεμπτη,κοπελες περιπου 15 σε λευκο και μαυρο φοντο.. ποτο ανδρικο 5Ε γυναικειο 20Ε,ειναι το καλυτερο της περιοχης αλλα υπο το μηδεν και αυτο... σερβιρεται παντα ζεστος φραπες με πολυ αφρο μετα το δευτερο ποτο,θα το επελεγα ξανα μετα απο 10ημερη παραμονη στο χωριο της μητερας μου στα ορη και αφου εχω δοκιμασει τα παντα απο κατσικα μεχρι και πεταλουδα η αν εχω οπως παντα την καταλληλη παρεα που ο σκοπος μας ειναι να τα Γ@μησουμε ολα......παρακμη RulezZZ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

d___k

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Για πες μου τι ακριβώς να γ@μήσεις?

Εκτός αν εννοείς την ψυχολογία σου με της πατσαβούρες που έχει εκεί μέσα. Εντάξει όταν πας σε τέτοιου είδος μαγαζιού δεν περιμένεις να δεις και μοντέλα εκεί μέσα. αλλά αυτό το πράγμα εκεί μέσα δεν περιγράφετε!!!   
Η μία πιο άσχημη από την άλλη. :bang head: :bang head: :bang head:

Αλλά μετά από δεκαήμερο στα βουνά όλα ωραία τα βλέπεις. :2funny: :2funny:
 
OP
OP
K

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Για πες μου τι ακριβώς να γ@μήσεις?

Εκτός αν εννοείς την ψυχολογία σου με της πατσαβούρες που έχει εκεί μέσα. Εντάξει όταν πας σε τέτοιου είδος μαγαζιού δεν περιμένεις να δεις και μοντέλα εκεί μέσα. αλλά αυτό το πράγμα εκεί μέσα δεν περιγράφετε!!!   
Η μία πιο άσχημη από την άλλη. :bang head: :bang head: :bang head:

Αλλά μετά από δεκαήμερο στα βουνά όλα ωραία τα βλέπεις. :2funny: :2funny:
ακριβως αγαπητε!ουτε σε σχοινακια!! :dancing: :dancing:
 
OP
OP
K

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
τεταρτη και πεμπτη βραδυ επισκεψη στο εν λογω μαγαζακι... τεταρτη 13 κοπελες,πεμπτη 17 κορασιδες.. προγραμμα ιδιο και απαραλαχτο,φραπουτσινο λαιτ με καλαμακι και πολυ παγο.. επισις να αναφερω πως στο παιχνιδι πλεον ειναι και το απλο ποτο των 15Ε,θα ηθελα οποιος συναγωνιστης το επισκεπτει να εχει το νουτου,λογω χειμωνα κυκλοφορουν ιωσεις-γρυπες...  ;)
 

makakoi

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
"....και αφου εχω δοκιμασει τα παντα απο κατσικα μεχρι και πεταλουδα...." σιγά ρε ψευτογαμίκο

"....να τα Γ@μησουμε ολα......" και τον εαυτό σου μαζί
 

jimmy1971

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα,να αναφερω και εγω για ενα ακομα μπαρ της τριπολης,τον δια,οπου πριν απο 5 χρονια περιπου επηζε στις γκομενες,και στον κοσμο...Τωρα παρακμη,ειχε και μια ελληνιδα,και αλλες 4 αλλοδαπες κατω του μετριου...Και το ποτο 30 ευρω,δεν ξεραμε και τα δωσαμε,αλλα δεν θα μας ξαναδει...Απαραδεκτη συμπεριφορα,νομιζουν οτι οι χωριατες ειναι κοροιδα και εχουν λεφτα να πεταξουν???Γιαυτο κυνηγανε τους πελατες με το ντουφεκι...Συμφωνω οτι εχει πεσει η απολυτη παρακμη σε αυτου του ειδους τα μαγαζια,ειδικα στην τριπολη που γνωριζω...Μακρια μαγκες...
 

gonzales

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Στο τελευταίο ταξίδι μου είδα τα γνωστά μαγαζιά αλλά και ένα άγνωστο το ΚΑΓΙΕΝ (ή κάπως έτσι στα αγγλικά) στο γνωστό δρόμο των ΚΤΕΛ. Ξέρει κανένας τι παίζει με αυτό το μαγαζί;
 

Lefkos

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
μεγάλη παρακμή...μπήκα ένα βράδι και βγήκα σε χρόνο DT! 2 μιλφοειδείς καταστάσεις στο μπαρ και ΕΝΑΣ πελάτης!
 

polyoraios

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
το μπουρδέλο κοντά στο σταθμό του τρένου υπάρχει ακόμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom