Νέα

Τrio ΜΜF

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kotsakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
παιδια το παλικαρι η σπαει πλακα η ειναι μαλακας κ η γκομενα του ακομα πιο μαλακο για να μην πω τιποτα αλλο που τον ανεχεται.γινονται αυτα τα πραγματα?εγω εχω γκομενα μια βδομαδα κ δεν γουσταρω να της την πεσει αλλος.αυτος την παρτουζωνει κιολας?ελεος
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
παιδια το παλικαρι η σπαει πλακα η ειναι μαλακας κ η γκομενα του ακομα πιο μαλακο για να μην πω τιποτα αλλο που τον ανεχεται.γινονται αυτα τα πραγματα?εγω εχω γκομενα μια βδομαδα κ δεν γουσταρω να της την πεσει αλλος.αυτος την παρτουζωνει κιολας?ελεος


ντεκερ φιλε μου δεν εχεις αδικο και εγω ετσι ειμαι.καμμια φορα δεν ξερεις τι μπορει να παιζει...
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
το φάγατε το παιδί...
είχα κ την εντύπωση ότι όλοι μια τέτοια
κοπέλα θέλουν για σχέση. :grin:
πρέπει να το συζητήσεις με τρόπο
μαζί της αφού πρωτίστως αυτήν αφορά.
αφού λες ότι το έχετε ξανακάνει χωρίς λεφτά
ίσως κολλήσει σε αυτό το θέμα γιατί θα νιώσει ότι
την προωθείς. Κ άντε πες γίνει μια φορά,άμα επανα-
λαμβάνεται όμως θα πάρει άλλη τροπή η σχέση σας..
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
παιδια το παλικαρι η σπαει πλακα η ειναι μαλακας κ η γκομενα του ακομα πιο μαλακο για να μην πω τιποτα αλλο που τον ανεχεται.γινονται αυτα τα πραγματα?εγω εχω γκομενα μια βδομαδα κ δεν γουσταρω να της την πεσει αλλος.αυτος την παρτουζωνει κιολας?ελεος
Ρε το παρτούζωμα δεν είναι το πρόβλημα. Αν γουστάρουν και οι δύο, εμάς μας περισσεύει. Το οτι ζητάει λεφτά εν αγνοία της είναι το πρόβλημα
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ντεκερ φιλε μου δεν εχεις αδικο και εγω ετσι ειμαι.καμμια φορα δεν ξερεις τι μπορει να παιζει...
τι μπορει δηλαδη να παιζει ρε συ?εχει 5 χρονια σχεση κ θελει να παρει χρηματα για να την πηδηξει με αλλον?
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
τι μπορει δηλαδη να παιζει ρε συ?εχει 5 χρονια σχεση κ θελει να παρει χρηματα για να την πηδηξει με αλλον?



μπορει να ειναι η φαση τους αυτη(παρτουζες με φιλους και δεν τρεχει μια)αλλα τωρα που καποιος του πεταξε ιδεα οτι δινει και μαρουλι ειπε δεν γαμιεται την παρτουζωνω που την παρτουζωνω δεν τα παιρνω κιολας???
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Παρτουζα=Παρτι με ουζα!!!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
μπορει να ειναι η φαση τους αυτη(παρτουζες με φιλους και δεν τρεχει μια)αλλα τωρα που καποιος του πεταξε ιδεα οτι δινει και μαρουλι ειπε δεν γαμιεται την παρτουζωνω που την παρτουζωνω δεν τα παιρνω κιολας???
εγω δεν τα πολυγουσταρω αυτα
 

sputnik

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2009
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Για χαρά μάγκες.
Πρώτη φορά postaro αλλά στην προκειμένη θέλω να ρωτήσω:

1. Οι ειδήμονες χαρακτηρίζουμε κάποιον μαλάκα ή την γκόμενα του πουτάνα επηδεί έχουν διαφορετικές σεξουαλικές προτιμήσεις απο εμάς; Αλήθεια οι προτημίσεις οι δικές μας είναι υγιείς και μάγκικες;;;
2.Για κάποιους το swinging είναι μαλακία και γι άλλους είναι τρόπος ζωής αλλλα και απελευθερωμένης σεξουαλικής έκφρασης αφού τουλάχιστον υπάρχει ειλικρίνεια ανάμεσα στο ζευγάρι όσο αναφορά το σεξ και το τι θέλουν...
3. Εμείς που θεωρούμε τις γυναίκες "κτήματα" μήπως τελικά τρώμε πρώτοι το κέρατο;;;;
4. Το να εκδήδεις επι χρήμασι κάποιον εν αγνοία του είναι όντως μέγιστη μαλακία και κακοήθεια...

Δεν σε κακολογώ φίλε για τις ορέξεις σας γιατί περί ορέξεως κολοκυθόπιτα...αλλά όχι να βγάλεις και μεροκάματο...

 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Καλημερα παιδια!Ειμαι σε διλημμα.μου εχουνε ζητησει 2-3 να κανουμε παρτουζα με την δικια μου για 150 ευρω και εχω μπει στο τρυπακι ρε γαμωτο.Χωρις να το ξερει η γυναικα φυσικα ετσι..........!τι να κανω ρε γαμωτο!
Nα σου πω ρε ΑΛΑΝΙ  εσυ στην διαρκεια της παρτουζας πας και με των αντρα?
 
OP
OP
K

kotsakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
εδω υπαρχουνε club για ανταλλαγες ζευγαριων
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
το μονο σιγουρο ειναι ο τυπος ειναι μαλακας.εκτος του οτι και η γκομενα θα ειναι κανενα μπαζο.στην τελικη κανενα λιγουρι θα ειναι για να βγαζει την γκομενα του στην βιζιτα για 150 ετυρω ο ξεφτιλας.σιγα το ποσο που ψαχνει ο μαλακας ο ενας.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.652
Κριτικές
61
Like
39.950
Πόντοι
22.785
εχουμε κ αμαξι δια τασ μετακινισισ
 

Συνημμένα

  • 1232712578_9.jpg
    1232712578_9.jpg
    27,7 KB · Εμφανίσεις: 18
OP
OP
K

kotsakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
261
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
ρε παιδια δεν ψαχνομαι.δεν λεω οτι δεν μπηκα στο τρυπακι να το σκεφτω αλλα δεν ψαχνομαι!με σταυρωσατε!!!!!σιγα μην το κανω!
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
ρε παιδια δεν ψαχνομαι.δεν λεω οτι δεν μπηκα στο τρυπακι να το σκεφτω αλλα δεν ψαχνομαι!με σταυρωσατε!!!!!σιγα μην το κανω!
μεγαλε να πας να δουλεψεις,και οχι να βγαζεις την γκομενα σου στην βιζιτα για 150 ευρω.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.652
Κριτικές
61
Like
39.950
Πόντοι
22.785
μι βριζετε κανισ δεν ινε μαλακ..........
τιμια πεζι ο αγαπιτοσ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom