Νέα

τρελα για σερβες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Shygay
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366

Συνημμένα

  • nataligios1.jpg
    nataligios1.jpg
    51,3 KB · Εμφανίσεις: 18
OP
OP
S

Shygay

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
16
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
τελικα τιμηθηκαν και οι δυο.εντυπωσεις:
Μονικα σερβα μουναρα απιστευτη,πιο επαγγελματιας πεθαινει ομως.Και εξηγουμαι χρονος παραμονης 9,12 λεπτα 2 προηγουμενων συναγγωνιστων.Χρονος δικος μου 10 λεπτα,κανονικη ξεπετα.Εξηγησε "you get what you pay"και παρεπεμψε σε 100αρι προγραμμα για πιο πολυ χρονο(το οποιο και δεν ειμαι διατεθειμενος να το δωσω).Αλογο,αλλα κρυο τελικα και μονο στασεις που αυτη θελει.
Μαρινα σερβα:Μπανικο μουτρακι,πολυ πολυ καλυτερος χαρακτηρας και σοσιαλ,κορμι πολυ ωραιο(λεπτη ψηλη-μονικα δεν ειναι αλλα μουναρα και αυτη).
Δαχτυλα αφηνει,την ετριψα την εγλειψα και επειδη το απολαυσε(τελειωσε-10 λεπτα χαιδεμα - γλυψιμο) το ανταπεδωσε και σε χρονο και σε διαθεση.
Ιδιαιτερα:Τοσο στενη μπροστα τρυπα πρωτη φορα στη ζωη μου ειδα,ζοριστηκα και δαχτυλο να βαλω (σημ. η τσατσα οταν παρουσιασε τα προγραμματα ανακοινωσε και πρωκτικο).
Προσωπικα περασα καλυτερα με τη μαρινα και θα ξανατιμηθει.
Δεν γινοταν(λογω φωτογραφιων) να μην παω με τη μονικα μα 1 φορα ειναι αρκετη(ποσο δε 2 που πηγα εγω).
Μαρινα απο εμενα και οχι μονικα.
Αναμενω και αλλες σερβες καρυατιδες.... :zfuck:
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Πο΄θ δουλεύει η Μαρίνα  σέρβα ;  :think:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
παιδια την πιο καυλιαρα Σερβα οσοι την γαμησαν την γαμησαν.Ηταν η Αννα η Σερβα απο Κασσανδρας.Εγω την ειχα ξεκολιασει.Δεν λεω τιποτα αλλο ας μιλησουν οσοι την εχουν παρει.Ολες οι αλλες παντα δευτερες......

+1 Πίπα ΑΚΑ καί κώλο. Ψηλά στό wall of fame.
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16
Είναι περίπου 1,80. Για ημίωρο πρόγραμμα θα πρέπει να το συζητήσεις με την υπηρεσία απ'ότι ξέρω...
ωω αυτα ειναι κυβικα,, :zfuck:
τοτε το 100ρικο για δυο "εκτονωσεις" 60-90 λεπτα- αξιζει,,, ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom