Νέα

Τραβεστί Σύλβια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatis57
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 145
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Μακάβριο χιούμορ τύπε. :rolleyes:
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Έχω κόψει την ανάβαση στα Μετέωρα όπως και το rafting στον Άραχθο, τύπε μου. :2funny:

Μεγαλώσαμε. :grin:
 

paul30

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
53
Like
2
Πόντοι
0
Ο θεος να την αναπαυσει και ας ειναι καλα εκει οπου ειναι..
  Ωστοσο το θεμα ΗΙV πρεπει να απασχολει εκ των προτερων και οχι εκ των υστερων. Ολες οι επαγγελματιες πρεπει να αντιμετωπιζονται σαν φορεις ή πασχοντες ωστε να υπαρχει η καλυτερη δυνατοτητα προληψης.Για μην παραξηγηθουν οι επαγγελματιες αναφερω το παραδειγμα του οδοντιατρου που σε μια απλη επισκεψη μας αντιμετωπιζει ως ασθενεις με αυτο τον τροπο και ως μετρα προληψης γαντια ,μασκα και γυαλια.
  Επειδη υπαρχει πολυ καλο αναλογο thread με τις σεξουαλικως μεταδιδομενες ασθενειες ας ριξετε και μια ματια εκει. Οσοι δεν εχουν τα χρηματα για τις εξετασεις μπορουν να πανε στο Συγγρος. Οσοι θελουν ενα πιο διακριτικο περιβαλλον καταθετω την δικη μου εμπειρια  υστερα απο ερευνα αγορας:
ΘΕΡΑΠΕΥΤΗΡΙΟ ΚΥΨΕΛΗΣ  Ι.Δροσοπουλου 24 τηλ 2108236721
ΗΙV test : 60E
Ηπατητιδα test : 50E
Γενικη αίματος : 70E (Περιλαμβανεται καρδιογραφημα και ακτινογραφια θωρακος. Για οσους φυσικα ενδιαφερονται και για τα αλλα π.χ. Σακχαρωδη διαβητη, χοληστερολη, τριγλυκεριδια κτλπ)
Καλιεργεια ουρων υπολογιστε γυρω στα 50Ε αν θελετε να δειτε για ουρολοιμοξη.
Σημειωση: Η γενικη αιματος δεν αποκαλυπτει HIV και ηπατητιδα , χρειαζονται ειδικες εξετασεις.
          Χρειαζεται ενα διαστημα 2-4 μηνων απο το συμβαν για την διαγνωση HIV
ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
 

zithos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
ανθρωπος ηταν παιδια και μαλιστα καλος απο αυτους που λειπουν πια .ας ειναι ελαφρυ το χωμα
 

dioklitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Πως ξεκινησε αυτη η σελιδα; και πως κατεληξε; Τραγικο!
Μεχρι τωρα υπηρχαν μονο μαϊμου και εγκαταλελημενα προφιλ της μιας φορας,
οσο περναν τα χρονια το φαινομενο ανενεργων προφιλ απο εκληποντες θα ειναι ολο και πιο συχνο.
Το κενο του θανατου δεν ηταν δυνατον να μεινει εξω απο social media.
Ειμαι περιστασιακος επισκεπτης του site και δεν γνωριζω ατομα και καταστασεις,
παρ'ολα αυτα, ευχομαι ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ στη ΣΥΛΒΙΑ οποια κι αν ηταν.

Αλεξανδρος
 

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Πως ξεκινησε αυτη η σελιδα; και πως κατεληξε; Τραγικο!
Μεχρι τωρα υπηρχαν μονο μαϊμου και εγκαταλελημενα προφιλ της μιας φορας,
οσο περναν τα χρονια το φαινομενο ανενεργων προφιλ απο εκληποντες θα ειναι ολο και πιο συχνο.
Το κενο του θανατου δεν ηταν δυνατον να μεινει εξω απο social media.
Ειμαι περιστασιακος επισκεπτης του site και δεν γνωριζω ατομα και καταστασεις,
παρ'ολα αυτα, ευχομαι ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ στη ΣΥΛΒΙΑ οποια κι αν ηταν.

Αλεξανδρος

μια σοβαρή δήλωση επιπέδου! Χαίρομαι γιαυτό
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Συγνωμη ρε παιδια μιλαμε για αυτη που εγραφε και εδω σαν transsilvia;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.095
Κριτικές
1
Like
30.798
Πόντοι
8.006
Al Pacino με καθε σεβασμο θα μου επιτρεψεις να σου πω οτι λες μπουρδες.

Η Συλβια οντως "εφυγε" απο κοντα μας και αυτο ειναι δεδομενο.
Απο εκει και περα το γιατι καμμια δε λεει απο τι εφυγε, και οι λοιπες ανοησιες οτι θα χαθει πελατια κτλ ειναι δικα σου συμπερασματα τα οποια παρεπιπτοντως βρισκω ιδιαιτερα ενοχλητικα για τι δεν λαβανεις υπ οψην σου τον ανθρωπινο παραγοντα.

Ο θανατος ενος ανθρωπου ειναι ενα τραγικο συμβαν και δεν ειναι σωστο να γινονται κουτσομπολια γυρω απο αυτο. Πολυ περισσοτερο να συζηταει ο καθενας την αιτια θανατου σε ενα δημοσιο φορουμ.
Για μενα αυτο ειναι ασεβια προς τον ανθρωπο που εφυγε και δειχνει οτι το μονο το οποιο ενδιαφερει ειναι η παρτη μας.
Εχεις σκεφτει ποτε οτι και οι τρανς ειναι ανθρωποι και εχουν αισθηματα; Σου εχει περασει απο το μυαλο οτι μπορει να μη συζηταει καμμια τιποτα γιατι απλα ειναι ενα στεναχωρο γεγονος που δε θελει να συζηταει; Ξερεις, δεν ειναι ο κοσμος ολος μια πιατσα με πελατες. ΕΙΔΙΚΑ οταν μιλαμε για ενα τραγικο γεγονος.
Σε τελικη αναλυση ο καθενας ξερει τι εχει κανει και τι δεν εχει κανει και αν ανησυχει για κατι ας παει να εξεταστει χωρις να προσβαλει τη μνημη ενος ανθρωπου που εφυγε.
Και τελος οι παπαριες οτι φοβουνται οι τρανς μη μαθευτει οτι κυκλοφορει HIV κτλ ειναι αναλυσεις της πλακας. Πεθανε μια τρανς απο ζαχαρο απο αυτοκινητιστικο ή απο οτιδηποτε αλλο και ξαφνικα ολοι θυμηθηκανε να βαλουν τις ΔΙΚΕΣ ΤΟΥΣ φοβιες πανω σε μια ολοκληρο χωρο και να τον στιγματισουν για αλλη μια φορα. Σιγα μην αρχισουμε να πεφτουμε και σαν τις μυγες επειδη μας καταραστηκε ο θεος...
Σε τελικη αναλυση οποιος κανει σεξ και δεν χρησιμοποιει προφυλαξεις ειτε με γυναικα ειτε με τρανς ειτε με αντρα ειτε με σκυλο ή με κατσικα ας κανει μια εξεταση γιατι ετσι κι αλλιως δικο του καλο κανει. Μην τα φορτωνουμε ομως στις τρανς και βγαζουμε θεωριες του αερα απο φημες. Και τελος ας σεβαστουμε εναν συνανθρωπο μας που εφυγε. Ολα τ αλλα ειναι κακογουστα κουτσομπολια.
Δεν νομιζω οτι τιθεται θεμα κουτσομπολιου, κοπελια. Πλακα κανεις?
Κατ αρχην ειναι ΕΓΚΛΗΜΑ αν ειχε ειτζ και εκανε αυτη τη δουλεια για χρονια.
Και οποια απο σας το γνωριζει, πρεπει να το πει μπας και κανει καμια εξεταση κανενας ταλαιπωρος.
Το ιδιο θα ελεγα αν επροκειτο για κοπελα ιεροδουλη.
 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
Να καταθέσω και εγώ την άποψη μου: Η τρανσύλβια ήταν ένα εξαιρετικό παιδί και επαγγελματίας πάνω απ΄όλα!! Δεν θέλω να πιστεύω ότι χάθηκε, αν και αρχίζω με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα να αντιλαμβάνομαι ότι κάτι τέτοιο έχει συμβεί (δεν απαντά πουθενά...έχει χαθεί καιρό..)Εφ΄όσον ισχύει θέλω να ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου "ας είναι ελαφρύ το χώμα που την σκεπάζει"!! Όσο για τα υπόλοιπα που διαβάζω εδώ μέσα, θα πω ένα: Ο κάθε ένας από εμάς γνωρίζει τι πρέπει να κάνει εάν έχει πάει μαζί με την Σύλβια!! Πιστεύω ότι παιδάκια δεν είμαστε..δεν χρειάζονται προτάσεις από άλλους του τύπου "κοιταχτείτε" και τέτοια, ο κάθε ένας γνωρίζει από μόνος του!!!(έχουν και μια δόση ειρωνίας αυτά)Και κλείνω λέγοντας τούτο: "Σύλβια καλό σου ταξίδι"!! Όλοι ΜΑ Όλοι ας σεβαστούμε το πιο οδυνηρό μυστήριο...τον Θάνατο!!
 

stackk

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σας παιδια συγγνωμη που γραφω σε ενα τοσο ξεχασμενο θεμα.κοιταζα το site και τρελαθηκα γιατι πριν 3 χρονια ειχα πετυχει την συγκεκριμενη κοπελα στο Μπουρναζι και περπατησαμε μαζι εναν δρομο και επειδη ειχα τα γενεθλεια μου μου πηρε πιπα χωρις να τελειωσω στο στομα της βεβαια.εκεινη ηθελε να συνεχισουμε εγω ομως φοβηθηκα και εφυγα.εχουμε κανενα νεοτερο σχετικα με τις φημες?Αν ισχυει ακομη και οτι ηταν φορεας hiv υπαρχει περιπτωση μονο απο αυτο να κολλησα κατι?Εχω τρελαθει στις σκεψεις γιατι διατηρω σταθερη σχεση και δεν εχω κανει τιποτε αλλο παρα μονο με την κοπελα μου και αυτη την τρανσ.Αν δεν ηταν το βιντεο δεν θα την αναγνωριζα.Σας παρακαλω απαντηστε μου γιατι θα τρελαθω,υπαρχει περιπτωση να εχω κολλησει κατι απλα παιρνοντας μου πιπα?
 

kostas2012

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
82
Like
1
Πόντοι
0
με 110-150 ευρω κανεις εξετασεις για ολα τα αφροδιδια και ηρεμεις ρε φιλε..αν θελεις σου λεω και το μικροβιολογικο να πας
 

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
καλημερα σας παιδια συγγνωμη που γραφω σε ενα τοσο ξεχασμενο θεμα.κοιταζα το site και τρελαθηκα γιατι πριν 3 χρονια ειχα πετυχει την συγκεκριμενη κοπελα στο Μπουρναζι και περπατησαμε μαζι εναν δρομο και επειδη ειχα τα γενεθλεια μου μου πηρε πιπα χωρις να τελειωσω στο στομα της βεβαια.εκεινη ηθελε να συνεχισουμε εγω ομως φοβηθηκα και εφυγα.εχουμε κανενα νεοτερο σχετικα με τις φημες?Αν ισχυει ακομη και οτι ηταν φορεας hiv υπαρχει περιπτωση μονο απο αυτο να κολλησα κατι?Εχω τρελαθει στις σκεψεις γιατι διατηρω σταθερη σχεση και δεν εχω κανει τιποτε αλλο παρα μονο με την κοπελα μου και αυτη την τρανσ.Αν δεν ηταν το βιντεο δεν θα την αναγνωριζα.Σας παρακαλω απαντηστε μου γιατι θα τρελαθω,υπαρχει περιπτωση να εχω κολλησει κατι απλα παιρνοντας μου πιπα?
αν ηταν πριν 3 χρονια και ειχες κατι τωρα δεν θα εγραφες εδω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom