Νέα

Τραβελότσαρκα στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gymalanaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2012
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Υπάρχει κανείς που κανει τραβελοτσαρκα στην Θεσσαλονικη, εγω δνε εχω κανει ποτε και θα ηθελα να κανω ειμαι 25.
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Υπάρχει κανείς που κανει τραβελοτσαρκα στην Θεσσαλονικη, εγω δνε εχω κανει ποτε και θα ηθελα να κανω ειμαι 25.

Φίλε Θεσσαλονίκη τραβέλια πρέπει να έχει πίσω από το δικαστικό μέγαρο της πόλης. Όπως κατεβαίνεις την οδό Πολυτεχνείου (προέκταση Τσιμισκή)στο δεξί σου χέρι βλέπεις τα δικαστήρια της πόλης. Εκεί κάπου έχει ένα στενό δρομάκι που κάνουν πιάτσα. Αλλά αν θέλεις τη γνώμη μου, Βίλκα και Βαρδάρης έχει καλά κομμάτια (πουτάνες), τι τα θες τα τραβέλια; Εκτός αν είναι για την πλάκα. Αυτά τα ολίγα ελπίζω να βοήθησα  ;)
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Φίλε Θεσσαλονίκη τραβέλια πρέπει να έχει πίσω από το δικαστικό μέγαρο της πόλης. Όπως κατεβαίνεις την οδό Πολυτεχνείου (προέκταση Τσιμισκή)στο δεξί σου χέρι βλέπεις τα δικαστήρια της πόλης. Εκεί κάπου έχει ένα στενό δρομάκι που κάνουν πιάτσα. Αλλά αν θέλεις τη γνώμη μου, Βίλκα και Βαρδάρης έχει καλά κομμάτια (πουτάνες), τι τα θες τα τραβέλια; Εκτός αν είναι για την πλάκα. Αυτά τα ολίγα ελπίζω να βοήθησα  ;)
σωστος ο γιατρος και ενημερωμενος ωραια :rockon: :rockon: :rockon:
ετσι ακριβως εχουν τα πραγματα πριν 15αρια χρονια :grin: :grin: :grin:
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
σωστος ο γιατρος και ενημερωμενος ωραια :rockon: :rockon: :rockon:
ετσι ακριβως εχουν τα πραγματα πριν 15αρια χρονια :grin: :grin: :grin:

Το σκηνικό το είχα συνατήσει μάλλον γύρω στο 2007 αν θυμάμαι καλά. Οπότε μάλλον δεν έχει αλλάξει τίποτα  ;) Και κάτι που τώρα μου ήρθε στο μυαλό: Τραβελόπιατσα πρέπει να έχει πάλι στον δρόμο (26ης Οκτωβρίου λέγεται αν δεν απατώμαι) ο οποίος είναι στο επόμενο φανάρι μετά το ξενοδοχείο "Αστόρια" (επί της Πολυτεχνείου). Αλλά με κάποια επιφύλλαξη πάντα.
 

kosnits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
221
Κριτικές
4
Like
115
Πόντοι
1
δες απο αγγελιες...δεν αξιζει!
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Το σκηνικό το είχα συνατήσει μάλλον γύρω στο 2007 αν θυμάμαι καλά. Οπότε μάλλον δεν έχει αλλάξει τίποτα  ;) Και κάτι που τώρα μου ήρθε στο μυαλό: Τραβελόπιατσα πρέπει να έχει πάλι στον δρόμο (26ης Οκτωβρίου λέγεται αν δεν απατώμαι) ο οποίος είναι στο επόμενο φανάρι μετά το ξενοδοχείο "Αστόρια" (επί της Πολυτεχνείου). Αλλά με κάποια επιφύλλαξη πάντα.
1997 ισως :grin: :grin:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
2007 γιατρε οι πιατσες ηταν αλλου ;)
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Ρεπορταζ   by   Αλ   Πατσινο.....μου   ελειψε......
Ελα  Πατσινακο   μου....γραψε    :-* :-* :-* :-*
Τι  βλεπουν  τα  ματακια  σου......τα  ομορφα....τα  αμυγδαλωτα...τα  μπλε....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
2001-2002 ειχε τραβελια πισω απο το δηκαστηριο, οπως και επισης στο στενο το οποιο ειναι καθετα στην δωδεκανησου και βγενει τελος τσιμισκι, μετα το αστορια, μεσα σε αυτο το στενο που ηταν μονης κατευθηνσης και διπλης η δωδεκανησου, εκανε πιατσα ενα τραβελι με ενα πεζο. παντως μετα το 2001 ειχε σιγουρα τραβελια εκει, γιατι σταματουσαμε με το αμαξι και τα πειραζαμε, ιδιως αυτος με το πεζο, πρεπει να δουλευε μπετατζης με τετοια φωνη... :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Ρεπορταζ   by   Αλ   Πατσινο.....μου   ελειψε......
Ελα  Πατσινακο   μου....γραψε    :-* :-* :-* :-*
Τι  βλεπουν  τα  ματακια  σου......τα  ομορφα....τα  αμυγδαλωτα...τα  μπλε....
και χωρις να κανω τσαρκα μπορω να δω τι υπαρχει κατω στην πιατσα...οποτε τι να γραψω :grin: :grin:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
2001-2002 ειχε τραβελια πισω απο το δηκαστηριο, οπως και επισης στο στενο το οποιο ειναι καθετα στην δωδεκανησου και βγενει τελος τσιμισκι, μετα το αστορια, μεσα σε αυτο το στενο που ηταν μονης κατευθηνσης και διπλης η δωδεκανησου, εκανε πιατσα ενα τραβελι με ενα πεζο. παντως μετα το 2001 ειχε σιγουρα τραβελια εκει, γιατι σταματουσαμε με το αμαξι και τα πειραζαμε, ιδιως αυτος με το πεζο, πρεπει να δουλευε μπετατζης με τετοια φωνη... :2funny:
ο γνωστος πετρακης ειναι γιατρε :2funny: :2funny: :2funny:
το στενο λεγεται ναυμαχιας λυμνου :cool2:(το εμαθα απ τον πατσινο αυτο :grin:)
ο πετρακης λοιπον εχει και βυζια και μουσια και θα τον δεις μεσα στο πεζο με μια γρια ξανθια που οταν γελαει σου θυμιζει χαμογελο τις κολγκειτ :2funny: :2funny:
και αν την κανεις την δουλεια(συμφωνα με τον συντροφο φιλοξενουμενο)ειναι πολυ καλος στο στοιχημα(θα τσιμπησεις τα ματσακια σου) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
ο γνωστος πετρακης ειναι γιατρε :2funny: :2funny: :2funny:
το στενο λεγεται ναυμαχιας λυμνου :cool2:(το εμαθα απ τον πατσινο αυτο :grin:)
ο πετρακης λοιπον εχει και βυζια και μουσια και θα τον δεις μεσα στο πεζο με μια γρια ξανθια που οταν γελαει σου θυμιζει χαμογελο τις κολγκειτ :2funny: :2funny:
και αν την κανεις την δουλεια(συμφωνα με τον συντροφο φιλοξενουμενο)ειναι πολυ καλος στο στοιχημα(θα τσιμπησεις τα ματσακια σου) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τον βλεπεις εσυ?εχει εξαφανιστει αυτος εκτος αν δε συγχρονιζομαστε  :grin:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
τον βλεπεις εσυ?εχει εξαφανιστει αυτος εκτος αν δε συγχρονιζομαστε  :grin:
πεμπτη βραδυ περασα κατα τις 11 ηταν εκει :grin:
η δε γρια ειχαν πλακωσει κατι σκυλια εκει γυρο και ηταν εξω και τα μαλωνε να φυγουν :grin: :grin:
οσο για το ρεπορταζ απο το σπιτι κανεις λαθος εχουμε στον οπαπ νεο ταλεντο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ενα πραμα να σου δωσω να καταλανεις εχει φατσα σαν τον κομι ντρακουλα σε κατι διαφησεις του μαρτινι με τους κυνοδοντες απ εξω και το μαλλι φουντα :2funny: :2funny: :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
πεμπτη βραδυ περασα κατα τις 11 ηταν εκει :grin:
η δε γρια ειχαν πλακωσει κατι σκυλια εκει γυρο και ηταν εξω και τα μαλωνε να φυγουν :grin: :grin:
οσο για το ρεπορταζ απο το σπιτι κανεις λαθος εχουμε στον οπαπ νεο ταλεντο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ενα πραμα να σου δωσω να καταλανεις εχει φατσα σαν τον κομι ντρακουλα σε κατι διαφησεις του μαρτινι με τους κυνοδοντες απ εξω και το μαλλι φουντα :2funny: :2funny: :2funny:
με ασημι αμαξι στημενη παντα διπλα στην Αλεκα κατεβαινοντας ομως?
 
OP
OP
G

gymalanaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2012
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Θελει κανεις να κανουμε τραβελοτσαρκα?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
ο γνωστος πετρακης ειναι γιατρε :2funny: :2funny: :2funny:
το στενο λεγεται ναυμαχιας λυμνου :cool2:(το εμαθα απ τον πατσινο αυτο :grin:)
ο πετρακης λοιπον εχει και βυζια και μουσια και θα τον δεις μεσα στο πεζο με μια γρια ξανθια που οταν γελαει σου θυμιζει χαμογελο τις κολγκειτ :2funny: :2funny:
και αν την κανεις την δουλεια(συμφωνα με τον συντροφο φιλοξενουμενο)ειναι πολυ καλος στο στοιχημα(θα τσιμπησεις τα ματσακια σου) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Α μπραβο με την ξανθια την γρια εκανε πιατσα, Πετρακη τον λενε τον τυπο...?? Φιλε εχει φαει δουλεμα ο πετρακης, ενα βραδυ τον κατεβασαμε απο το αμαξι.!!  :2funny:

ΥΓ.Αν μας διαβαζεις Πετραν, ενα μεγαλο συγνωμη...μικρα παιδια ειμασταν.!  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom