Νέα

Τραβελο Quizzess!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hotyan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 121
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εγώ σου είπα πια θα είναι η πορεία σου στο site και τη ζωή πριν λίγο :grin:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
:think:  Ποίο είναι ωρε αυτό το ουρί;;;;
 

Συνημμένα

  • TRAVELI.jpg
    TRAVELI.jpg
    15,1 KB · Εμφανίσεις: 25

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
ο Λιλάς στα νιάτα του  :S
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
ποιός είναι αυτός και σε ποιά έχει πάει

e85e080f4018e1054807ce7632cc7894-3-7.jpg
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
σε ποια εχει παει ευκολακι
για το ποιος μαλλον για τον χοτυ θα ελεγα...
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
σε ποια εχει παει ευκολακι
για το ποιος μαλλον για τον χοτυ θα ελεγα...

Ναι ρε!
Ο χότυ είναι σε στιγμές χαλάρωσης και γλύφει το καβλί του...
εσύ δεν μπορεις να κανεις τετοιο ακροβατικό αφου σου φτανει μεχρι τον αφαλό σου.
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.453
Like
4.948
ποιός είναι αυτός και σε ποιά έχει πάει

e85e080f4018e1054807ce7632cc7894-3-7.jpg
ποιος ειναι δεν θα πω, αν ειναι αυτος που νομιζω,εκπλησομαι με την χαζομαρα του...οσο για την εν λογω,καποιος πρεπει να την μαζεψει....κ καποιος να ειδοποιησει το θυμα πως τον βγαλαν στο μειντανι
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
ποιος ειναι δεν θα πω, αν ειναι αυτος που νομιζω,εκπλησομαι με την χαζομαρα του...οσο για την εν λογω,καποιος πρεπει να την μαζεψει....κ καποιος να ειδοποιησει το θυμα πως τον βγαλαν στο μειντανι
Έλα, πες σε εμένα, δεν θα το πω πουθενά!
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
δεν φαίνεται πάντως να φωτογραφίζεται χωρίς την συναίνεσή του. Σε αντίθετη περίπτωση οι moderators και admins να τη βγάλουν μη βρούμε και κανένα μπελά με τις μαλακίες που μπορεί να έχει κάνει η λεγάμενη



ποιος ειναι δεν θα πω, αν ειναι αυτος που νομιζω,εκπλησομαι με την χαζομαρα του...οσο για την εν λογω,καποιος πρεπει να την μαζεψει....κ καποιος να ειδοποιησει το θυμα πως τον βγαλαν στο μειντανι
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
αν έγλυφες το δικό σου τότε το πέος θα είχε ανάποδη φορά  :rolleyes:



Ναι ρε!
Ο χότυ είναι σε στιγμές χαλάρωσης και γλύφει το καβλί του...
εσύ δεν μπορεις να κανεις τετοιο ακροβατικό αφου σου φτανει μεχρι τον αφαλό σου.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.223
Like
3.088
Πόντοι
506
Λοιπόν ακούστε σκηνικό .....της έστειλα προσωπικό μήνυμα στο ts-dating για την εν λόγω φωτογραφία ότι δεν είναι δικιά της αλλά από γνωστή τρανσ του εξωτερικού.
Μου απαντάει με θράσος ότι φυσικά και είναι δικιά της και εαν δεν το πιστεύω να παω να την δω από κοντά και ενα έχει άδικο θα μου δώσει τα λεφτά μου πίσω.
Έτσι είσαι ? λέω εγώ... της απαντάω με το link από το σιτε της Cordoba με την original φωτογραφία με το πέος όπου το πρόσωπο δεν είναι θολό και δέυτερο λινκ με το thread από bourdela.com όπου την έχουνε πάρει χαμπάρι όλοι ότι η φωτογραφία είναι fake.

Ε ....προφανώς τα πήρε άσχημα και όπως συμβαίνει και με άλλες του χώρου της άρχισε να με στολίζει με διάφορα κοσμιτικά όπως κρυφόπουστα και τα συναφή όχι μόνο εμένα άλλά και όλους όσους γράφουν στο bourdela και μας έχει γραμμένους στα π@π@ρια της κ.τ.λ.  

Το ευχαριστήθηκα πάντως ......άντε με τα μ@λ@κισμένα που θα μας το παίξουν και έξυπνες
Προβληματικα ατομα και με φοβερο κομπλεξ κατωτεροτητας λογω της φυσεως τους :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
για να ξεκαθαρίζουμε, αυτά Μιχάλη αφορούν άλλη επαγγελματία για την οποία έγινε λόγος πριν από μήνες, δεν αφορούν την παραπάνω φωτογραφία.



Προβληματικα ατομα και με φοβερο κομπλεξ κατωτεροτητας λογω της φυσεως τους :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Παράθεση από: uricom στις 20/10/11, 11:11
Λοιπόν ακούστε σκηνικό .....της έστειλα προσωπικό μήνυμα στο ts-dating για την εν λόγω φωτογραφία ότι δεν είναι δικιά της αλλά από γνωστή τρανσ του εξωτερικού.
Μου απαντάει με θράσος ότι φυσικά και είναι δικιά της και εαν δεν το πιστεύω να παω να την δω από κοντά και ενα έχει άδικο θα μου δώσει τα λεφτά μου πίσω.
Έτσι είσαι ? λέω εγώ... της απαντάω με το link από το σιτε της Cordoba με την original φωτογραφία με το πέος όπου το πρόσωπο δεν είναι θολό και δέυτερο λινκ με το thread από bourdela.com όπου την έχουνε πάρει χαμπάρι όλοι ότι η φωτογραφία είναι fake.

Ε ....προφανώς τα πήρε άσχημα και όπως συμβαίνει και με άλλες του χώρου της άρχισε να με στολίζει με διάφορα κοσμιτικά όπως κρυφόπουστα και τα συναφή όχι μόνο εμένα άλλά και όλους όσους γράφουν στο bourdela και μας έχει γραμμένους στα π@π@ρια της κ.τ.λ. 

Το ευχαριστήθηκα πάντως ......άντε με τα μ@λ@κισμένα που θα μας το παίξουν και έξυπνες
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
σωστος ο bill  ;) ;) ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom