Νέα

Τραβέλια που τρομάξατε όταν τις είδατε από κοντά - «Τραυματική εμπειρία με τρανς»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Marcello Mastroianni
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.399
Κριτικές
10
Like
2.629
Πόντοι
746
προσωπικα θα σ ελεγα να μην πας δεν εχει καμια ουσια..Δεν ξερω πως κ αν δουλευει δεν θα κατσω ν τ ψαξω φανταζομαι οτυ θ εχει καποια πελατεια αλλα δεν μπορει να σκας ενα 50 και στ 20λεπτα ν σου λεει ο χρωνος σου τελειωσε ...προσωπικα πλεων διαπιστωνω δυσκολιες κ μ τ δουλεια και μ τ ζωη οποτε εχω αρχισει και βλεπω καπως αλλοιως τ πραγματα απο καποιους που τ εχουν και καλα κανουν τ παιδια ...
Λυπάμαι, ότι στη ζωή σου δεν πάνε όλα όπως επιθυμείς, αλλά μάλλον σε κουράστηκαν άλλες αυτές οι γυναίκες ή χόρτασες από το θέμα ή έγινες πιο ώριμος και τα βλέπεις από άλλη οπτική γωνιά. Κατά την άποψη μου, ποτέ δεν φταίει μια αίτια, πάντα γίνετε μίγμα των αιτίων που πατάει το κόκκινο κουμπί.
 

akosdi

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2008
Μηνύματα
165
Κριτικές
69
Like
2.836
Πόντοι
2.541

SiaTV

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2020
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
μην τρομαξετε αγορια
 

Συνημμένα

  • 20200316_204622.jpg
    20200316_204622.jpg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 980

originalred

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
1

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
ρε μουτρο νομιζω εχετε τρελαθει ετσι????
 

Panos1996

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2018
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Έτυχε να δω ενα trans και να τρομάξω  στη Γιαννιτσών μέσα σε ένα honda... Ακόμα πιο πολύ τρόμαξα με τη φωνή... Έτοιμο να πεθάνει από τα τσιγάρα ναουμ
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.610
Πόντοι
4.546
Αναμφίβολα θα υπάρχουν και χειρότερες περιπτώσεις αλλά και η συγκεκριμένη θεωρώ πως ΔΕΝ πάει πίσω...  :S :S
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20200501-215552.png
    Screenshot_20200501-215552.png
    508,9 KB · Εμφανίσεις: 263

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
Αναμφίβολα θα υπάρχουν και χειρότερες περιπτώσεις αλλά και η συγκεκριμένη θεωρώ πως ΔΕΝ πάει πίσω...  :S :S
εφαγε τ γκομενο κ μετα εκατσε στο ps να βγαλει φωτο ενω αυτον τ εχει αφησει στην κρεβατοκαμαρα μεσα στο αιμα !!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
την θυμαμαι,Θεος σχωρέστην,δεν έστεκε καλά
Σοβαρά μειλας ; Την θυμάσαι ;; Ειμουν πολύ μικρός τότε , νόμιζα πως είναι αληθινό όπλο τρελαθηκα σου λέω !!! Σκέψου να πήγαινα σε ξενοδοχείο μαζί της ....
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
εφαγε τ γκομενο κ μετα εκατσε στο ps να βγαλει φωτο ενω αυτον τ εχει αφησει στην κρεβατοκαμαρα μεσα στο αιμα !!
πω πω πω γαμησετα τραγικές ιστορίες , τραγικές προσωπικότητες και παρανοϊκά μυαλά ..!!!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.610
Πόντοι
4.546
εφαγε τ γκομενο κ μετα εκατσε στο ps να βγαλει φωτο ενω αυτον τ εχει αφησει στην κρεβατοκαμαρα μεσα στο αιμα !!

Ειλικρινά απορώ & με όλο το σεβασμό ως προς τα συγκεκριμένα άτομα {ΔΕΝ έχω κανένα θέμα με την πάρτη τους} πώς κάποιοι επιλέγουν να "πληρώνουν" ώστε να συνευρεθούν μαζί τους....
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
Ειλικρινά απορώ & με όλο το σεβασμό ως προς τα συγκεκριμένα άτομα {ΔΕΝ έχω κανένα θέμα με την πάρτη τους} πώς κάποιοι επιλέγουν να "πληρώνουν" ώστε να συνευρεθούν μαζί τους....
ντξ ρε μουτρο υπαρχουν κ ανομαλοι που γουσταρου αγριαδα !!
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
266
Κριτικές
14
Like
525
Πόντοι
291
Καλημέρα εγώ αυτή που είχα δει κι τρόμαξα ήταν στη θεσνικη η Αλεξιά ροσι, λίγο το ότι ήταν η δεύτερη η η Τρίτη τρανά που επισκέφτηκα , λίγο το ότι μάλλον την πέτυχα σε καθώς μέρα και στιγμή , λίγο το ότι μοίραζε γενικά το σπίτι και αυτή δεν είχε σίγουρα κάνει μπάνιο πριν πάω , όλα μαζί οδήγησαν στο να τρομάξω πραγματικά , ενώ σαν άτομο μου μίλησε πολύ κουλ , ενώ σαν συμπεριφορά πολύ κομπλέ , από εμφάνιση δεν έλεγε τίποτα , είναι για πιο Χαρντ καταστάσεις , αν και έχουν περάσει αρκετά χρόνια περίπου 6-7 μου έχει μείνει κάτι πολύ αρνητικό (εμφάνιση)
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Ημερομηνια  εγγραφης  σου  15/2/2014.
Με  την  εγγραφη  σου  αμεσως  την  ιδια  μερα  εγραψες  και  κριτικη.

Παραθετω  σχολια  αλλων  μελων
1.Μας επεισες τυπε... νεο προφιλε και ειναι το πρωτο μηνυμα σου.. ναι ναι ξερω εισαι παλια καραβανα απλα τα Νεφελιμ σου εσβησαν το αλλο προφιλ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ.. 

2.Στην αρχη νομισα πως εφταιγε το auto correct. Μετα κατάλαβα ότι τα δάχτυλά σου δεν ελέγχονται απο το μυαλό σου.

3.Ρε μπαρμπα, θα μας τρελάνεις ;;; !!ThinkingThinkingThinking Γράφεις 4-5 κριτικές όλες με τη μία, όλες μέσα Μαρτίου και βάζεις ημερομηνίες 2016 !!!! Angry
Αρκεί με τα τρόλια εδώ μέσα πια !!


Και  ερχομαι  τωρα  σε  αυτο  που  εγραψες  για  μενα.
Δεν  γραφω  αυτο  το  ποστ  για  να  υπερασπιστω  τον  εαυτο  μου.... αν  ειμαι  καθαρη  το  ξερω  και  εγω  και  οι    επισκεπτες  μου  χρονια  τωρα.

Τρομαξες  ..λιγο  επειδη  ηταν  απο  τις  πρωτες  σου  συνευρεσεις  με  τρανς...λιγο  που  ''μοιραζε''  το  σπιτη και
λιγο  που  δεν  ειχα  κανει  μπανιο.

Η  οσφρηση  δεν  τρομαζει......μονο  η  οραση.


Ξυπνησες  σημερα  και  θυμηθηκες τι  σε  ειχε  τρομαξει  πριν  7  χρονια!!!!!!!!!!!!!!
Και  το  καταθετεις  στις  9  το  πρωι.

Δικα  σου  γραφομενα  δημοσια    στις  05/04/20
Γιαυτο βρήκα το φάρμακο κάθε πρωί και κάθε μεσημέρι τραβάω μαλακια πριν καν σηκωθώ από το κρεβάτι.

Μαλλον  τοχεις  παρακανει    συμπληρωνω  εγω .

 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
266
Κριτικές
14
Like
525
Πόντοι
291
Ημερομηνια  εγγραφης  σου  15/2/2014.
Με  την  εγγραφη  σου  αμεσως  την  ιδια  μερα  εγραψες  και  κριτικη.

Παραθετω  σχολια  αλλων  μελων
1.Μας επεισες τυπε... νεο προφιλε και ειναι το πρωτο μηνυμα σου.. ναι ναι ξερω εισαι παλια καραβανα απλα τα Νεφελιμ σου εσβησαν το αλλο προφιλ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ.. 

2.Στην αρχη νομισα πως εφταιγε το auto correct. Μετα κατάλαβα ότι τα δάχτυλά σου δεν ελέγχονται απο το μυαλό σου.

3.Ρε μπαρμπα, θα μας τρελάνεις ;;; !!ThinkingThinkingThinking Γράφεις 4-5 κριτικές όλες με τη μία, όλες μέσα Μαρτίου και βάζεις ημερομηνίες 2016 !!!! Angry
Αρκεί με τα τρόλια εδώ μέσα πια !!


Και  ερχομαι  τωρα  σε  αυτο  που  εγραψες  για  μενα.
Δεν  γραφω  αυτο  το  ποστ  για  να  υπερασπιστω  τον  εαυτο  μου.... αν  ειμαι  καθαρη  το  ξερω  και  εγω  και  οι    επισκεπτες  μου  χρονια  τωρα.

Τρομαξες  ..λιγο  επειδη  ηταν  απο  τις  πρωτες  σου  συνευρεσεις  με  τρανς...λιγο  που  ''μοιραζε''  το  σπιτη και
λιγο  που  δεν  ειχα  κανει  μπανιο.

Η  οσφρηση  δεν  τρομαζει......μονο  η  οραση.


Ξυπνησες  σημερα  και  θυμηθηκες τι  σε  ειχε  τρομαξει  πριν  7  χρονια!!!!!!!!!!!!!!
Και  το  καταθετεις  στις  9  το  πρωι.

Δικα  σου  γραφομενα  δημοσια    στις  05/04/20
Γιαυτο βρήκα το φάρμακο κάθε πρωί και κάθε μεσημέρι τραβάω μαλακια πριν καν σηκωθώ από το κρεβάτι.

Μαλλον  τοχεις  παρακανει    συμπληρωνω  εγω .

Μια χαρά υπερασπίζεσαι το εαυτό σόι και καλά κανείς , το αν τραβάω μαλακια η τον παίζω η τη βρίσκω με οποιονδήποτε τρόπο είναι δικό μου θέμα και δεν έχει να κάνει με το αν τρόμαξα η όχι όταν αντίκρισα κάτι η κάποια, ευχαριστώ και με τιμά που διάβασες τα μυνηματα μου και το προφίλ μου αλλά και πάλι δεν σημαίνει ότι μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα , η άποψη του καθενός και το δικαίωμα του να γράφει τις θέσεις του και τις εμπειριες του όποτε αυτός γουστάρει χωρις να δώσει λογαριασμό σε κανέναν είναι η ενοια αυτού του σάιτ και παρόμοιων του , αν δε θελεις να γράφει κάποιος αρνητικά για σένα μπορείς μα το γράψεις και να πεις δέχομαι μόνο θετικές κριτικές η θετικές κουβέντες , είμαι σίγουρος ότι εχεις πολλούς φίλους και πελάτες και είμαι σίγουρος ότι μπορεί να τους παρέχεις υπηρεσίες που τους αρέσουν , εμένα όμως απλά δε μου αρέσες , δεν υπάρχει λόγος να συμφωνώ με όλους όπως και γκόμενες και τρανς που μου αρέσουν και εγώ τρελένομαι να μην αρέσουν σε άλλους , μην το παίρνεις τόσο προσωπικά και τόσο κατάκαρδα ένα άπλο σχόλιο από κάποιον που μπήκε στο θέμα αυτό τελείως τυχαία είναι , και δε θέλω ούτε μα το συνεχώς άλλο ούτε να πω κάτι άλλο , ελευθερία λόγου κινήσεων και απόψεων ....
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Μια χαρά υπερασπίζεσαι το εαυτό σόι και καλά κανείς , το αν τραβάω μαλακια η τον παίζω η τη βρίσκω με οποιονδήποτε τρόπο είναι δικό μου θέμα και δεν έχει να κάνει με το αν τρόμαξα η όχι όταν αντίκρισα κάτι η κάποια, ευχαριστώ και με τιμά που διάβασες τα μυνηματα μου και το προφίλ μου αλλά και πάλι δεν σημαίνει ότι μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα , η άποψη του καθενός και το δικαίωμα του να γράφει τις θέσεις του και τις εμπειριες του όποτε αυτός γουστάρει χωρις να δώσει λογαριασμό σε κανέναν είναι η ενοια αυτού του σάιτ και παρόμοιων του , αν δε θελεις να γράφει κάποιος αρνητικά για σένα μπορείς μα το γράψεις και να πεις δέχομαι μόνο θετικές κριτικές η θετικές κουβέντες , είμαι σίγουρος ότι εχεις πολλούς φίλους και πελάτες και είμαι σίγουρος ότι μπορεί να τους παρέχεις υπηρεσίες που τους αρέσουν , εμένα όμως απλά δε μου αρέσες , δεν υπάρχει λόγος να συμφωνώ με όλους όπως και γκόμενες και τρανς που μου αρέσουν και εγώ τρελένομαι να μην αρέσουν σε άλλους , μην το παίρνεις τόσο προσωπικά και τόσο κατάκαρδα ένα άπλο σχόλιο από κάποιον που μπήκε στο θέμα αυτό τελείως τυχαία είναι , και δε θέλω ούτε μα το συνεχώς άλλο ούτε να πω κάτι άλλο , ελευθερία λόγου κινήσεων και απόψεων ....
 
Το  να  μην  σου  αρεσα  το  κατανοω. Απεχει  ομως  πολυ  απο  το  τρομαξα.
Προσωπικα  και  κατακαρδα  δεν  θα  το  επαιρνα  ποτε.
Τα  σχολια  σου  ομως  για  την  προσωπικη  υγιεινη  ειναι  για  μενα  ανυποστατα  και  ανηθικα.
Εισαι  ο  πρωτος  που  με  σχολιαζεις  για  θεμα  καθαριοτητας  στα  τοοοοσα  χρονια  γιαυτο  δεν  το  δεχομαι.
Ελευθερια  λογου  ,κινησεων  και  αποψεων  εχουμε  ολοι.

Ελευθερια  εχουμε  ακομα  και  γραφωντας  ανωνυμα, απερισκεπτα  και ετεροχρονισμενα.

Ειμαστε  ελευθεροι  να  γραφουμε  ....εντυπωσεις...εμπειρειες...αληθειες...ψεμματα....να  λασπολογουμε...να καταθετουμε 
αποκυηματα  της  φαντασιας  μας...να  προσβαλουμε...να  εξυμνουμε...να....να....να ...

Αναφορικα  με  το  προφιλ  σου  και  τα  γραπτα  σου  θα  εβαζαν  σε  σκεψεις  και  τον  πιο  ανυποψιαστο.

Το  οτι  αυτοαναιρεισαι  σε  πολλα  γραφομενα  σου  ειναι  φανερο.

Ζητω  συγγνωμη  για  την  τραυματικη  εμπειρια  που  ειχες ,ποσο  οδυνηρο  ηταν αυτο  για  σενα, που  αποτυπωθηκε  βαθεια  μεσα  σου  και  τη  μοιραστηκες  χρονια  μετα ....  στις  9  το  πρωι.

Στα  ματια  ομως  δεν  θα  μπορουσες  να  με  κοιταξεις.....και  αυτο  μου  φτανει.









 

Passionfruits

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
66
Like
489
Πόντοι
20
Ειναι δυσκολο στην χωρα μας να βρεις πολυ θηλυπρεπει τρανς...Και αν βρεις θα ειναι γιατι εχει το χαρισμα και δευτετον γιατι πινι ορμονες πριν τα 18της....Τα πιο ομορφα τρανς ειναι απο ταυλανδη!τελος!Εγω πριν χρονια καπου στην ομονοια βλεπο πλατη εναν μουναρο ψιλο!με φουατα μαυρη μποτα μακρυα ξανθα σγουρα μαλλια.....μολης πλησιαζο...και γυρναει βλεπο 2 αυηουλοτα γουρλοτα ματια να με κοιτανε....σημαδια απο ακμη στα μαγουλα και στο μετοπο...και στο δεξι μαγουλο ενα μεγαλο σημαδι απο χαρακια...μου γελαει και βλεπο δοντια πρασινομαυρα...μενο κυριολεκτικα με ανοιχτο το στομα...ηταν σαν να εβλεπα τον μαζονακι στο ασχημο και με ολα τα σημαδια που προανεφερα...μολης καταλαβε πως ταραχτικα αρχιζη φωναζι και λεει δεν σαρεσο ρε μαλακα?τωρα θα δεις τι θα παθεις ενο ετρεχα σε ενα σκοτινο σοκακι ακουο πυροβολισμους και βαρια βηματα απο πισο μου να με ακολουθουν φυσικα ηταν οπλο κροτου λαμψης...καταφερα και μπηκα κυριολεκτικα σε ταξι απο το παραθυρο του σηνοδιγου...ο ταριφας κοντεψε να παθει εφραγμα...και του λεω σανιδοσε το θα με ετρωγε το παλιοτραβελο!κτλ...
Κλαιω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom