Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

Παυλος_85

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
14
Like
22
Πόντοι
0
Στο φυλής 99 εκείνη την μαυριδερή την έχει πάρει κανείς?
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.434
Like
4.822
Με λίγα λόγια, υπάρχει καμία ελληνίδα που να ξέρει να γαμαει ή όλες είναι παλτά;
Εδώ δεν ξέρετε να γαμάτε εσείς,εμείς είναι το πρόβλημα;

Λοιπόν με λίγα λόγια υπάρχουν κ μάλιστα αρκετές...τώρα αν εσάς σας γυαλίζουν τα παλτά κ τα λαμέ δεν φταίει κανείς,μάλλον είναι για να μάθετε,αν μάθετε κ όταν κι ως τότε... :-* :-* :-* :rose:

 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.446
Πόντοι
1.096

πολύ καλή επιλογή για ενεργητικούς. Το κορίτσι είναι παθητικό και του αρέσει πάρα πολύ αυτό που κάνει. Πολύ χαλαρή με την ώρα, την τελευταία φορά την πηδούσα 1 ώρα και  !  Την συστήνω αν είσαι ενεργητικός, είναι κούκλα και καθαρότατη και κάνει δυνατό σεξ
 
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες συμφωνω με ολους γιατι και εγω καινουριος ειμαι..μια απορια με βασανιζει μονινα, ειδικα με πουτανες και τρανς.. δεν υπαρχει πολυ μεγαλος κινδυνος για μεταδιδομενα νοσηματα??? το προφυλακτικο απαραιτητο παντοτε.. αλλα και παλι αμφιβολιες δεν εχετε? ή πως μπορεις να εισαι σιγουρος οτι το ατομο δεν νοσει ηδη απο κατι ασχετως με τις προφυλαξεις σου??
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
330
Κριτικές
4
Like
346
Πόντοι
21
ρε μαγκες συμφωνω με ολους γιατι και εγω καινουριος ειμαι..μια απορια με βασανιζει μονινα, ειδικα με πουτανες και τρανς.. δεν υπαρχει πολυ μεγαλος κινδυνος για μεταδιδομενα νοσηματα??? το προφυλακτικο απαραιτητο παντοτε.. αλλα και παλι αμφιβολιες δεν εχετε? ή πως μπορεις να εισαι σιγουρος οτι το ατομο δεν νοσει ηδη απο κατι ασχετως με τις προφυλαξεις σου??

Χρησιμοποιεις φαντα τύπε
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.446
Πόντοι
1.096
Καλησπερα,
θα ηθελα να μαθω για αυτη την κοπελα:

νεαρή μεσανατολίσσα (νομίζω Λιβανέζα) πολύ όμορφη, παθητική (δεν το έχει το ενεργητικό όπως μου έχει εκμυστηριευθεί η ίδια, αν και της το ζητάνε πολλοί συμπατριώτες μας !) με άνεση χρόνου και με χώρο στην Άνω Κυψέλη και με κόστος στα 50 ευρώ.  Συστήνεται ξεκάθαρα για ενεργητικούς. Οι φωτογραφίες της αληθινές (εκτός από αυτήν που δείχνει το πέος της υποτίθεται).
 

nimekosrou

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
Μυστες μου,
επειδη ειμαι κανουριος εδω μπορειτε να μου προτεινετε καποιες καλες τρανς για ενεργοπαθητικο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom