Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (3 μέλη και 6 επισκέπτες)

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.436
Like
4.850
  TZOYLI Πότε θα ανέβεις θεσσαλονίκη να σε χαρούμε?
για λίγους θα ρθω,δεν θα κάνω δημόσια ανακοίνωση,θα ενημερωσω με μνμ τον Θεσσαλονικαρχη κι ας μοιράσει αυτός χαρτί...φιλάκια μωρό :rose:
Το nick name του Θεσσαλονικάρχη αποτελείται απο επτα γράμματα.Συμφωνει ο Λαγνος; :-* :-* :-*
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.454
Πόντοι
1.096

φίλε καλέ ψιλομάπα το καρπούζι. Πάμε λίγο : μια χαρά νταρντάνα και με όμορφο στητό κώλο και κούκλα. Και στο τσιμπούκι ΤΟΠ, το γράφω εγώ που έχω γράψει πολλά χιλιόμετρα και ξέρω αν το κορίτσι που μου γλείφει το εργαλείο, αγαπά το άθλημα. Λοιπόν η εν λόγω το λατρεύει το άθλημα και κάνει καταπληκτική πίπα. Μετά δυστυχώς ήρθε η απογοήτευση για λόγους αντικειμενικούς, είναι πάρα πολύ στενή. Και αχ πονάω κι αχ κάτσε λίγο κι αχ δες πόσο στενή είμαι κλπ. Τελικά για να μην χαλάσει το γλυκό της είπα : μωρό δεν το ξαναγυρνάς στην πίπα ;;  Όπερ και εγένετο κι έτσι τέλειωσε το ματσάκι. 60 ευρώ, περίπου 25 λεπτά με χλιαρό μασαζάκι. Ότι άλλο θες παιχταρά μου, στείλε ίνμποξ
 

Christian Makris

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
89
Like
3
Πόντοι
0
φίλε καλέ ψιλομάπα το καρπούζι. Πάμε λίγο : μια χαρά νταρντάνα και με όμορφο στητό κώλο και κούκλα. Και στο τσιμπούκι ΤΟΠ, το γράφω εγώ που έχω γράψει πολλά χιλιόμετρα και ξέρω αν το κορίτσι που μου γλείφει το εργαλείο, αγαπά το άθλημα. Λοιπόν η εν λόγω το λατρεύει το άθλημα και κάνει καταπληκτική πίπα. Μετά δυστυχώς ήρθε η απογοήτευση για λόγους αντικειμενικούς, είναι πάρα πολύ στενή. Και αχ πονάω κι αχ κάτσε λίγο κι αχ δες πόσο στενή είμαι κλπ. Τελικά για να μην χαλάσει το γλυκό της είπα : μωρό δεν το ξαναγυρνάς στην πίπα ;;  Όπερ και εγένετο κι έτσι τέλειωσε το ματσάκι. 60 ευρώ, περίπου 25 λεπτά με χλιαρό μασαζάκι. Ότι άλλο θες παιχταρά μου, στείλε ίνμποξ
Πρέπει να τον έχεις μεγάλο εσύ, γιατί και σε άλλη κριτική, πάλι τα ίδια έγραφες.
 

xa999

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
297
Like
52
Πόντοι
1
θελει πουτσο να στρωσει και χερι.

θα την επισκεφθω συντομα...  :heavymetalbig:
 

niko(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
γεια σας, θελω να ρωτησω αν υπαρχει καποιος που εχει παει με την ana chocolata να μας πει γνωμη η αν αξιζει την δοκιμη. ευχαριστω.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.723
Κριτικές
30
Like
7.284
Πόντοι
3.886
γεια σας, θελω να ρωτησω αν υπαρχει καποιος που εχει παει με την ana chocolata να μας πει γνωμη η αν αξιζει την δοκιμη. ευχαριστω.
εχω παει εγω φιλε μετρια πραγματα..ειναι στο φυλης 99 βραδια
 
Εγγρ.
18 Νοε 2018
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
παιδες λυστε μου μια απορία...
Μερικές φορές κ γω καυλώνω με τις κωλάρες τις εξωκοσμικές που έχουν. Στο να εχουν μεγάλη ψωλή, τι σας κάνει κλικ? Να κάνετε παθητκό; Οπτικά καθαρά;
 

lakis1975

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
194
Like
209
Πόντοι
21
για λίγους θα ρθω,δεν θα κάνω δημόσια ανακοίνωση,θα ενημερωσω με μνμ τον Θεσσαλονικαρχη κι ας μοιράσει αυτός χαρτί...φιλάκια μωρό :rose:
Το nick name του Θεσσαλονικάρχη αποτελείται απο επτα γράμματα.Συμφωνει ο Λαγνος; :-* :-* :-*
Να τέτοια λες και θα γίνει σφαγή εδώ πάνω με το να σε ψάχνουμε!!!
Με το καλό να ρθεις κάβλα!!! :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.436
Like
4.850
Να τέτοια λες και θα γίνει σφαγή εδώ πάνω με το να σε ψάχνουμε!!!
Με το καλό να ρθεις κάβλα!!! :)
Καμιά σφαγή μωρό μου,μνμ εδω και θα σε τακτοποιήσω,οι φιλοι του Μπου.κομ προηγούνται.
Θα σου πω γιατί το έγραψα.
Από την εμπειρια μου,μεχρι τεσσερα ραντεβου ειναι οκ,βγαινει μια χαρα.Απο κει κ πανω αρχιζει και δουλευει το συστημα ξεπετουά και γαμησέ τα
Οπότε για λιγες μερες κ για την καυλάντα και όποιος ειναι τυχερος,δεν μπορω να κανω κάτι άλλο.
Λίγοι και καλοί
Δεν θα γίνω πλούσια με μια βδομάδα στη φτωχομάνα :respect:

 

agrinio_string

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
κοντα σε αγρινιο κατι αυτες τις ημερες υπάρχει?
 

ironman1979

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
179
Κριτικές
7
Like
27
Πόντοι
1
Με λίγα λόγια, υπάρχει καμία ελληνίδα που να ξέρει να γαμαει ή όλες είναι παλτά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom