Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

peter ellison

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
1
υποτίθεται ότι είναι διάσημη επειδή έπαιξε μια και μοναδική φορά σε μια ταινία... χέστηκε η φοράδα στο αλώνι..
Νομίζω έπαιξε και σε μια σειρά κατόπιν,εφόσον μιλάμε για την ίδια...μεγάλη διασημότητα δηλαδή...
 

singer

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
2.686
Κριτικές
5
Like
7.509
Πόντοι
1.056

ducati46

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω έπαιξε και σε μια σειρά κατόπιν,εφόσον μιλάμε για την ίδια...μεγάλη διασημότητα δηλαδή...
αυτη νομιζω και εγω.
Ναι αλλά αυτή ρε παιδιά δεν έχει κάνει εγχείρηση αλλαγής φύλου; Νομίζω ότι αυτή που έχει παίξει στη σειρά και στην ταινία δεν έχει υδραυλικά...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
που το ακουσες ότι εχει κανει αλλαγη φυλου η λεγαμενη? λινκ?βιβλιογραφια?
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Στην ελλαδα εισαι οτι δηλωσεις σε παλιοτερες συνεντευξεις ελεγε οτι ειναι γυναικα.Προφανως ελεγε αυτο που αισθανονταν και οχι τι εχει αναμεσα στα ποδια.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τα μονα που δεν αλλαζεις ευκολα είναι ποδοσφαιρικη ομαδα και εθνικη συνειδηση.
μπορει να δηλωνουν αρκετοι ότι δεν ασχολούνται αλλα αν πχ ανεβει ο αρης α εθνικη παλι για τον αρη θα τρεχουν ή ο μικρος τσεναη που του ειχαν δωσει να κραταει την σημαια αν γινει ελληνοαλβανικος πολεμος είναι σιγουρο ποια σημαια θα υπερασπιστεί.
και εγω από μικρος ξανθιες γουσταρα τελικα οι περισσοτερες που πηγα μελαχροινες ηταν.
θυληκο μυαλο εχουν οι περισσοτερες τρανς αλλα επισης οι περισσοτερες θελουν να γαμησουν αμα καυλωσει το πουλι τους.
 

Yg400

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2016
Μηνύματα
86
Like
14
Πόντοι
0
Ναι αλλά αυτή ρε παιδιά δεν έχει κάνει εγχείρηση αλλαγής φύλου; Νομίζω ότι αυτή που έχει παίξει στη σειρά και στην ταινία δεν έχει υδραυλικά...
Μπορουμε να μαθουμε και εμεις για ποια λετε ;
 

dunadan

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
20
Like
6
Πόντοι
0
Μπέμπα μου που σε βρίσκουμε;
[/quote  sto  thlf  6948666507  Athina  twra  me  NRA  kwlara  axxx 
Μπέμπα μου που σε βρίσκουμε;
[/quote  sto  thlf  6948666507  Athina  twra  me  NRA  kwlara  axxx 
τι πιστολι εισαι;
 

dunadan

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
20
Like
6
Πόντοι
0
αν και αμφισβητουμενη λογο θηλυκοτητας ειμαι και ενεργητικη για οσους δεν το ξερουν εδω  !!!!οσοι εχουν εμπειρια μαζι μου εκπλησσονται  ευχαριστα !!!
εχεις ολο το πακετο...καυλα σκετη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

peter ellison

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
1
Ναι αλλά αυτή ρε παιδιά δεν έχει κάνει εγχείρηση αλλαγής φύλου; Νομίζω ότι αυτή που έχει παίξει στη σειρά και στην ταινία δεν έχει υδραυλικά...
Στην ταινία πάντως υδραυλικά υπήρχαν σίγουρα.Ετυχε να τη δω πρόσφατα.
 

Nikos Kapdivourkos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα κι από μένα λέουρες. Χρόνιος τραβελογαμήκουλας, σας διαβάζω κάμποσο καιρό και είπα να μοιραστώ τις εμπειρίες μου μαζί σας. Ξεκινάμε και θα γράφω σιγά σιγά. Πιο πρόσφατη εμπειρία με τη Θεσσαλονικιά την Άννυ. Στο τηλέφωνο η συνενόηση άψογη. Συναντηθήκαμε σε δικό της χώρο πολύ καθαρό και με άνετο πάρκινγκ, όχι τίποτα περίεργες γειτονιές. Πολύ όμορφο το μωρό, καθαρό και όπως φαίνεται στις φώτο. Με υποδέχτηκε με ένα γκαβλιάρικο συνολάκι. Μιλήσαμε, πολύ χαλαρή και ξεκινήσαμε χάδια γλειψίματα τσιμπούκια και 69. Η "κλειτορίδα" της κοπέλας σε φυσιολογικά επίπεδα. Όλα με προφύλαξη όπως το ζήτησα. Μαεστρία η κοπέλα στην πίπα. Συνεχίσαμε με ιεραποστολικό όπου την ξεπάτωσα, παραλίγο να χύσω, το κατάλαβε, βγήκα, περιμέναμε 1 λεπτό και στη συνέχεια έχυσα μετά από γρήγορο σφυροκόπημα στα 4. Η κοπέλα πολύ ευγενική και δεν βαριόταν. Πολύ καλή εμπειρία σίγουρα θα την επισκεφτώ ξανά.
 

dunadan

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
20
Like
6
Πόντοι
0
Οποία θέλει να βρεθούμε χωρίς πληρωμές και τέτοια ας στείλει μνμα.
 

sierra

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
41
Like
8
Πόντοι
0
Φίλε μου δυστυχώς δεν έχω άποψη για τις παραπάνω. Θα σου πρότεινα όμως να δοκιμάσεις εδώ. Είναι εγγύηση.
Παιδιά εχω πάει σε αυτήν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ  Πεντακαθαρη , ευγενεσταστη , κορμι σφιχτο , αψογο , μικρο βυζακι , ποδια κολαση , ευγενικη. Βεβαια ζηταει 70 γιουρα (πολλα για τα δικα μου μεγεθη) αλλα τα αξιζει. Καλο βόλι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

sierra

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
41
Like
8
Πόντοι
0
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
####/transexual/ad392734-vivian-sexy-6948953072-gia-liges-meres

(sexgr) Παίδες έχει αναφερθεί ξανά ερώτηση σχετικά με την συγκεκριμένη κοπέλα, και από εμένα, μα δεν έχω βρει κάπου σχόλιο. Υπάρχει λοιπόν εμπειρία, κριτική κάποιου συναγωνιστή για την Βίβιαν;
 
  • Like
Αντιδράσεις: TZOYLI

grxn

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
844
Κριτικές
3
Like
161
Πόντοι
6
ουφ....αυτη την ερωτηση πρεπει να την απαντησω εγω..........
η Παμελα ειναι φιλικη σεξυ σοκολατενια υπαρξη  με πολυ κατανοηση και θετικη ενεργεια οπου καλυπτει μεγαλη γκαμα απο γουστα....... :coolcondom: :coolcondom: :tn04: :tn04: :coolcondom: :coolcondom: :coolcondom: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_3: :lheel:
 

Συνημμένα

  • 20136548_815777665252262_548411270_n.png
    20136548_815777665252262_548411270_n.png
    831,7 KB · Εμφανίσεις: 27

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom